Esileht Pereelu ja suhted Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 164 )

Teema: Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi

Postitas:
Kägu

Sõbranna leidis tinderist mehe,mitte midagi ütlev kuju lahja ja hale tüüp.Lahutatud.Ega sõbrantsile ta välimuselt eriti ei meeldi ,aga sõbrantsi mõte on ,et ah sobib küll,on vähemalt kellega kuskil väljas käia ja peaasi ,et mees on.Aga mind paneb imestama see sõbrantsi lause ja ega ta minu maitse ei ole aga…Mees muidugi suht sisse võetud ,elavad eraldi ,kuna sõbrannal on lapsed ja just lahutas.Küsimus teile ,kas teie oleks koos mehega ,kes teiel tegelikult välimuselt ei meeldi,et mess lihtsalt omale saada selle mõttega et ikka mees .Miks naised kohe haaravad kinni esimesest mehest kes saada on.Olla koos mehega sellepärast et saab öelda lause mul on mees,kuigi ja tegelt välimuselt ei meeldi ,kuidas ta suudab ma ei tea.Mis teie arvate.Sellepärast on netis tutvuse otsimine minu arvates õudne.

+6
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on õudne hoopis see, kuidas sa kirjavahemärke paigutad. Kas tõesti on raske nii lihtsat asja endale selgeks teha?

+44
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga ma küsiks, et ega äkki asi pole selles, et su sõbranna ka väga tavaline ja meestest saba just järgi ei ole, nagu selgub ka su jutust, eks peabki leppima nö oma klassi mehega.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilusaid mehi ongi vähe.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik, et on mehel lahe iseloom või hea huumorimeel või huvitav isiksus. Miks on kõik välimuses kinni? On ka muid omadusi ja ju siis sõbrannale see mees meeldib.

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna leidis tinderist mehe,mitte midagi ütlev kuju lahja ja hale tüüp.Lahutatud.Ega sõbrantsile ta välimuselt eriti ei meeldi ,aga sõbrantsi mõte on ,et ah sobib küll,on vähemalt kellega kuskil väljas käia ja peaasi ,et mees on.Aga mind paneb imestama see sõbrantsi lause ja ega ta minu maitse ei ole aga…Mees muidugi suht sisse võetud ,elavad eraldi ,kuna sõbrannal on lapsed ja just lahutas.Küsimus teile ,kas teie oleks koos mehega ,kes teiel tegelikult välimuselt ei meeldi,et mess lihtsalt omale saada selle mõttega et ikka mees .Miks naised kohe haaravad kinni esimesest mehest kes saada on.Olla koos mehega sellepärast et saab öelda lause mul on mees,kuigi ja tegelt välimuselt ei meeldi ,kuidas ta suudab ma ei tea.Mis teie arvate.Sellepärast on netis tutvuse otsimine minu arvates õudne.

Kuidas suudab mees teha 1 naise jutu põhjal järelduse, et kõik naised on sellised. Ainult mees teeb selliseid üldistusi naiste kohta. Kus sa võtad, et naine sulle tõtt rääkis?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.Miks naised kohe haaravad kinni esimesest mehest kes saada on

Ilmselt soovib sinu sõbranna aeg ajalt suguelu elada, mitte kuival olla. Selleks selline mees kõlbab. Küll ta ajapikku parema leiab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui mina kunagi meheotsingutel olin, siis internetti veel polnud. tutvusin ajalehekuulutuse põhjal. sai igasuguste imelike tüüpidega pimekohtingutel käidud (autojuhtidest ja elektrikutest tippmuusikute ja riigikogu saadikuni). mõni oli just 4.naisest lahutanud ja otsis kiiresti uut täiskohaga majapidajat, mõni otsis lihtsalt armukest, nagu pärast jutust välja tuli.

Oma praeguse abikaasa suhtes mõtlesin pikalt, kas üldse kohtuda, sest olin juba küllalt igasuguseid näinud. aga kuna ta töötas kõrvalkvartali sarnases asutuses sama valdkonna juhina kui mina, siis arvasin, et vähemalt tööalaselt saaks juttu ajada. sobis haridus, eriala, vanus, pikkus, juuste värv, vallalisus. erilist särinat ei tekkinud, aga mõlemad olime edasisest kokkusaamistest huvitatud, poole aasta pärast abiellusime, meie esiklaps lõpetas mõni aasta tagasi juba ülikooli. meie ikka veel koos. mõistuseabielu 🙂

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbrannal on alaväärsuskompleks ja arvab, et paremat nagunii enam ei leiaks?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su sõbrannal on lihtsalt rebound man. See on tavaline asi, et just pikast suhtest väljunud inimene otsib endale mõneks ajaks kaaslase, kes teda lohutaks.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei julgenud ka pärast lahutust selliste meestega suhelda, kes oleks päriselt meeldinud, veel vähem mingeid tundeid tekitanud. Mõtlesin, et kui laseb jalga, ei saa vähemalt haiget. Mõni siiski hakkas pärast täitsa meeldima, inimestele meeldib ju see, mis on tuttav. Ja kui osutus täitsa normaalseks inimeseks, siis jäingi pikemalt suhtlema. Aga kui tundsin, et hakkavad tunded tekkima, jätsin kohe ise ruttu maha, sest mõtlesin, et ei taha jälle haiget saada. Selline asi läks mõne aastaga üle.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ega ta abielluma hakka. Kui sõbranna just lahutas, siis tal ongi vaja mittemidagiütlevat meest praegu, kellega pole plaaniski end tõsisemalt siduda, ainult natuke end lohutada. Mehe suhtes muidugi julm, aga mis parata.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ahh, sõbrannal on seksisemu vaja, aru siis ei saa. Muidugi võiks selle kommunikeerida üsna selgelt ka mehele, et ta on plaastersuhe, mitte midagi tõsist.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna leidis? Muidugi-muidugi. Teema on su enda kohta.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleks,et paljudel meestel kes on just lahutanud on kohe kohe vaja uus naine otsida olgu ta või viimane koletis.Ja sellega tahavad paljud mehed just naistele koha kätte näidata ,et tal juba uus naine.Ja tean,et paljud mehed ei vaatagi välimust naistel täpselt sama mõte ka mehel peaasi,et naine keda panna ja kuskil käia.On paraku see nii on.Mina enda kohta ütlen,et välimus on ikka natauke tähtis.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna leidis tinderist mehe,mitte midagi ütlev kuju lahja ja hale tüüp.Lahutatud.Ega sõbrantsile ta välimuselt eriti ei meeldi ,aga sõbrantsi mõte on ,et ah sobib küll,on vähemalt kellega kuskil väljas käia ja peaasi ,et mees on.Aga mind paneb imestama see sõbrantsi lause ja ega ta minu maitse ei ole aga…Mees muidugi suht sisse võetud ,elavad eraldi ,kuna sõbrannal on lapsed ja just lahutas.Küsimus teile ,kas teie oleks koos mehega ,kes teiel tegelikult välimuselt ei meeldi,et mess lihtsalt omale saada selle mõttega et ikka mees .Miks naised kohe haaravad kinni esimesest mehest kes saada on.Olla koos mehega sellepärast et saab öelda lause mul on mees,kuigi ja tegelt välimuselt ei meeldi ,kuidas ta suudab ma ei tea.Mis teie arvate.Sellepärast on netis tutvuse otsimine minu arvates õudne.

Mille pärast täpsemalt on netis tutvuse otsimine õudne,  lugupeetud Troll?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ega ta abielluma hakka. Kui sõbranna just lahutas, siis tal ongi vaja mittemidagiütlevat meest praegu, kellega pole plaaniski end tõsisemalt siduda, ainult natuke end lohutada. Mehe suhtes muidugi julm, aga mis parata.

Ja kui meesterahvas samamoodi lohutust otsib ja plaastersuhet peab, siis naised on küll väga vihased. Et mismoodi ta nii teeb ja mind ära kasutab.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olin vaba ja vallaline, siis oli minul  ikka mõned mehed tagavaraks, abieluks nad ei kõlvanud, aga oli hea nendega kuhugi välja minna. Kui leidsin parema, siis jäid nad tahaplaanile, kui aga suhe lõppes – siis sai jälle üles otsitud. Iga siis iga mehega kohe peret looma ei hakata ega ühiseid nimesid lastele valima. Abiellusin 29 aastaselt ja olen tänaseks abielus 20 aastat st. jõudsin härra Õige ära oodata.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna leidis? Muidugi-muidugi. Teema on su enda kohta.

Mina arvaksin, et teema on sõbrannast. Pole küll aru saanud, miks see TA-d nii puudutab, mis sõbranna teeb.  vastuseks teemale, ta on mehega koos kuna tahab seksida. Käivad väljas küll, aga ega siis see ainus põhjus pole mehega koos olla. Või mis sa arvasid, miks nad koos on, käivad väljas käest kinni jalutamas ja tähti vaatamas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna leidis tinderist mehe,mitte midagi ütlev kuju lahja ja hale tüüp.Lahutatud.Ega sõbrantsile ta välimuselt eriti ei meeldi ,aga sõbrantsi mõte on ,et ah sobib küll,on vähemalt kellega kuskil väljas käia ja peaasi ,et mees on.

Noh, selliseid sõbrannasid 2…3 hoida ongi parasjagu, enamvähem nädal kaetud. Tinderis sellised ullikesi palju, räägi mida tahes, usuvad kõike.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks pärast seda, kui 15 aasta jooksul polnud ühtegi partnerit leidnud, otsustasin ka, et ma pean andma teadlikult enesele võimaluse välimusest mööda vaadata. Sest minul on nii, et ma armun inimesesse alles siis kui ma teda väga hästi tunnen ja siis juba on välimusel väga vähe tähtsust. Sest armun ju ikka mehe olemusse, mitte välimusse. Kui juba armunud olen, siis hakkavad kõik välimuse vead armsad ja omad tunduma. Ja see strateegia töötas. Muidu oleksin siiani üksik ja kurvastaksin, et pole kellegagi jagada igapäevaseid seiku elus. Nüüd aga armastan juba 15 aastat iga välimuse veidrust oma mehes.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna peab igast käigust ette kandma? Sõbranna seda ja teist, mõtte lahkamine, et tahab seksi, mille tarbeks on võtnud suvalise mehe on naeruväärsuse tipp. Miks peab põhjendama oma tegevusi? Soovist ollakse koos ja suur asi nüüd mis soov seal taga on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus teile ,kas teie oleks koos mehega ,kes teiel tegelikult välimuselt ei meeldi,et mess lihtsalt omale saada selle mõttega et ikka mees

Oleneb.  Välimus on üldse mingi kõrvalteema mõnes mõttes. S.t kindlasti ei suudaks ma olla mehega, kes on täiesti vastumeelne, aga kui on lihtsalt selline ei midagi erilist ja muus mõttes on igati tore inimene, siis sellest takistusest saaks kindlasti üle. Ikka väga paljud asjad on suhte jaoks tähtsad: vastutustunne, austus, käitumine, harjumused, üksteisega arvestamise soov ja oskus, varanduslik seis (jah, eks see ole ka ikka mingil määral vähemalt faktor), majandamisoskused, muud oskused, suhtumine, suhtlemisoskus, rahumeelsus vs närvilisus jne, jne. Kui suhet ei taha, niisama natuke seltskonda, siis võib-olla tõesti on ainult tähtis, et oleks ilus, saaks teistelt kadedaid pilke. Aga vanarahvas ütles selle kohta, et ilu ei kõlba patta panna, mis ei tähenda, et peaks kannibalismiga tegelema, vaid et praktilisus on vahel tähtsam kui väline ilu ja mõnest kaunist mehest polegi muuks asja, kui et on kena vaadata (kuigi leidub ka selliseid koledaid mehi muidugi).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna peab igast käigust ette kandma? Sõbranna seda ja teist, mõtte lahkamine, et tahab seksi, mille tarbeks on võtnud suvalise mehe on naeruväärsuse tipp. Miks peab põhjendama oma tegevusi? Soovist ollakse koos ja suur asi nüüd mis soov seal taga on.

Mis seal taga on siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna leidis tinderist mehe,mitte midagi ütlev kuju lahja ja hale tüüp.Lahutatud.Ega sõbrantsile ta välimuselt eriti ei meeldi

Miks ta Tinderis üldse endale mittemeeldivaid mehi paremale lükkab? Tinder ongi ju eelkõige välimuse järgi otsimise koht.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal taga on siis?

Täna tahad roosat kanda, homme pirukaid, ülehomme laiselda, üleülehomme..

Kõigest ei pea ometi ette kandma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei looks ka ajutist suhet inimesega, kes ei tundu päris õige. Kui koht on ajutise suvalisega täidetud, pole selle õige jaoks ju piisavalt vaba ruumi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pada sõimab katelt.

Ega see lastega teise- või rohkema ringi sõbranna eriline lotovõit pole.

Hea on kui keegi käib paar korda nädalas kotte tühjendamas.

Ei ole ühegi normaalse mehe unelm mingi võõra pesakonnaga peret mängida.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelt oh seda kadedust….. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pada sõimab katelt.

Ega see lastega teise- või rohkema ringi sõbranna eriline lotovõit pole.

Hea on kui keegi käib paar korda nädalas kotte tühjendamas.

Ei ole ühegi normaalse mehe unelm mingi võõra pesakonnaga peret mängida.

Tõesti ei saaks seda kuidagi ilusamini väljendada?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 164 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi