Esileht Pereelu ja suhted Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 164 )

Teema: Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi

Postitas:
Kägu

Su sõbrannal on lihtsalt rebound man. See on tavaline asi, et just pikast suhtest väljunud inimene otsib endale mõneks ajaks kaaslase, kes teda lohutaks.

Täpselt. Ma olen ise samamoodi sebinud sellise mehega, kes tegelikult eriti ei meeldinud, aga samas tundsin end pärast lahkuminekut nii üksikuna, et sobis see mitte eriti meeldiv mees ka. Oluline oli see, et mina hullult meeldisin sellele mehele. Kui tüüp oleks ise samasugune olnud, et ma olen talle ah-käib-kah naine, siis ei oleks sellest lühikeseks jäänud suhtest midagi välja tulnud.

Kurva loo lõpetuseks olgu öeldud, et mina lõpetasin suhte ja olen nüüd rahulikult üksi. Selle mehega aga saame siiamaani  normaalselt läbi. Parimateks sõpradeks ei ole saanud, aga vaenlastena laiali ei läinud, kui seltskonnas kokku saame, siis ei teki tunnet, et põgeneks või iuu. 😀

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su sõbrannal on lihtsalt rebound man. See on tavaline asi, et just pikast suhtest väljunud inimene otsib endale mõneks ajaks kaaslase, kes teda lohutaks.

Ei ole see tavaline. Tavaline on olla murtud, leinas, mitte ringi panna. See rohkem meeste teema, kellel seksi läbi tekib biig laav.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole see tavaline. Tavaline on olla murtud, leinas, mitte ringi panna. See rohkem meeste teema, kellel seksi läbi tekib biig laav.

Ei teki neil midagi biig laav’i iga seksipartneri vastu, ei teki ka naisel. Samamoodi soovitakse lihtsalt unustada vana ja liikuda edasi. Kes kuidas käitub, oleneb ikka inimesest, mitte tema soost.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna leidis tinderist mehe,mitte midagi ütlev kuju lahja ja hale tüüp.Lahutatud.Ega sõbrantsile ta välimuselt eriti ei meeldi ,aga sõbrantsi mõte on ,et ah sobib küll,on vähemalt kellega kuskil väljas käia ja peaasi ,et mees on.Aga mind paneb imestama see sõbrantsi lause ja ega ta minu maitse ei ole aga…Mees muidugi suht sisse võetud ,elavad eraldi ,kuna sõbrannal on lapsed ja just lahutas.Küsimus teile ,kas teie oleks koos mehega ,kes teiel tegelikult välimuselt ei meeldi,et mess lihtsalt omale saada selle mõttega et ikka mees .Miks naised kohe haaravad kinni esimesest mehest kes saada on.Olla koos mehega sellepärast et saab öelda lause mul on mees,kuigi ja tegelt välimuselt ei meeldi ,kuidas ta suudab ma ei tea.Mis teie arvate.Sellepärast on netis tutvuse otsimine minu arvates õudne.

Alles lahutanud naine tahab lohutust, sexi, olla ihaldatud. Kui välimus ei meeldi, siis äkki sisemus on kiita ja lõpuks hakkab mees ka väljast meeldima.

Aga tinderdab vast edasi?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuule, lahutatud naine ikka ei taha käima hakata mingi ebameeldiva mehega selleks, et saada seksi ja olla ihaldatud ebameeldiva mehe poolt. Täiesti selge, et kõigeks selleks see mees peab meeldima talle. Võimalik, et on aru saanud, et sõbrannale mees ei meeldi ja sõpruse hoidmise nimel “nõustub” pealtnäha sõbranna kriitikaga, selle asemel, et vaielda miks talle see mees meeldima peaks. Ise mõtleb oma peas vastupidi. Võimalik, et loodab, et kui mehega peaks kokku jääma, hakkab ka ükskord sõbranna mehega leppima.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti ei saaks seda kuidagi ilusamini väljendada?

Mis selles väljendis koledat on? Selge see, et sõbrannal on omad vajadused ja selle mehe abil ta neid vajadusi ka rahuldab. Teistel pole siin midagi laita ega kiita.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen täpselt sellise suhte just lõpetanud, kestis lausa ca 1,5 aastat.  Asi saigi alguse peale seda, kui üks minu jaoks oluline suhe lõhki läks. Oligi selline asendusmees – et keegi oleks olemas, kuigi ta mulle tõesti eriti ei meeldinud välimuselt, igakord judistasin õlgu, kui ta pilte vaatasin.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinsete kommentaaride järgi võib järeldada, et enamusel on üsna ükskõik kas mees meeldib või ei, seksiks käib kõik, mis liigub!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinsete kommentaaride järgi võib järeldada, et enamusel on üsna ükskõik kas mees meeldib või ei, seksiks käib kõik, mis liigub!

Asi ei ole üldse seksis. Lihtsalt tahad kõrvale kedagi, kes hoiab ja hellitab ja viib välja. Seks ei ole peamine. Peamine on, et see plaastersuhe viiks mõtte eelmiselt suhtelt ja lahku minekult ära.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinsete kommentaaride järgi võib järeldada, et enamusel on üsna ükskõik kas mees meeldib või ei, seksiks käib kõik, mis liigub!

Asi ei ole üldse seksis. Lihtsalt tahad kõrvale kedagi, kes hoiab ja hellitab ja viib välja. Seks ei ole peamine. Peamine on, et see plaastersuhe viiks mõtte eelmiselt suhtelt ja lahku minekult ära.

Jeerum.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tõesõna.Mõnele naisele ja mehele pole välimus ja hoolitsus üldse oluline.Peaasi,et seksi saab ja kõik mis liigub see on nämma…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinsete kommentaaride järgi võib järeldada, et enamusel on üsna ükskõik kas mees meeldib või ei, seksiks käib kõik, mis liigub!

Asi ei ole üldse seksis. Lihtsalt tahad kõrvale kedagi, kes hoiab ja hellitab ja viib välja. Seks ei ole peamine. Peamine on, et see plaastersuhe viiks mõtte eelmiselt suhtelt ja lahku minekult ära.

Jälle see plaastersuhte kägu. Võib ju olla koos mingi mehega, see ei tähenda, et  oma eelmisi suhteid ei mäletaks ja kui eks kusagil vastu tuleks, mõtleks nagunii olnud suhtele ja meenuksid tunded. Hoiab ja hellitab ja viib välja, mitut meest sa tead, kes ilma seksita on nõus kedagi hellitama ja välja viima. Selliseid ei ole olemas. Mees tahab oma. On muidugi mehi, kes ootavad teatud aja, et naist kätte saada, aga kui seda ei juhtu, ei viitsi see mees ka pikalt niisama olla vaid leiab uue. Plaastersuhe ei toimi, välja arvatud juhul, kui ka mees otsib plaastrit.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen täpselt sellise suhte just lõpetanud, kestis lausa ca 1,5 aastat. Asi saigi alguse peale seda, kui üks minu jaoks oluline suhe lõhki läks. Oligi selline asendusmees – et keegi oleks olemas, kuigi ta mulle tõesti eriti ei meeldinud välimuselt, igakord judistasin õlgu, kui ta pilte vaatasin.

Sel põhjusel pole ma küll suutnud ühtegi suhet luua, et lihtsalt keegi oleks olemas. Mulle peab ikka väga meeldima, et üldse tahta olla kellegagi koos. Eelistaksin olla parem üksinda, kui kellegagi, kes ei meeldigi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoiab ja hellitab ja viib välja, mitut meest sa tead, kes ilma seksita on nõus kedagi hellitama ja välja viima. Selliseid ei ole olemas. Mees tahab oma.

Seda ma tahtsingi oma kirjutises öelda, et naiste jaoks ei ole seks kõige tähtsam. Siin üks vastaja kirjutas, et naised panevad kõike, isegi mehi, kes ei meeldigi, peaasi, et ihu oma saab. Ma ei arva nii. Ma arvan, et tahetakse hoidmist ja välja viimist ja kuna mehed seda ilma seksi saamata ei tee, siis ka seksitakse nendega. Aga et naine võtab mehe, kes talle eriti ei meeldigi, ainult sellepärast, et seksi saada, neid on ikka väga väike protsent.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ja naisele pole vast seks nii oluline ,aga mees naise kõrval ainult mingi jalutaja  ei kujuta ette mehed ikka enamis tahavad seksi ka.Mis mõtet on mehega niisama väljas käia ja jalutada käest kinni kompu suus ,ikka seksi pärast ollakse  koos.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen täpselt sellise suhte just lõpetanud, kestis lausa ca 1,5 aastat. Asi saigi alguse peale seda, kui üks minu jaoks oluline suhe lõhki läks. Oligi selline asendusmees – et keegi oleks olemas, kuigi ta mulle tõesti eriti ei meeldinud välimuselt, igakord judistasin õlgu, kui ta pilte vaatasin.

Sel põhjusel pole ma küll suutnud ühtegi suhet luua, et lihtsalt keegi oleks olemas. Mulle peab ikka väga meeldima, et üldse tahta olla kellegagi koos. Eelistaksin olla parem üksinda, kui kellegagi, kes ei meeldigi.

Tuleb välja, et see on täiesti normaalne käitumine ja häbi sulle kui julged vastupidist arvata!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen täpselt sellise suhte just lõpetanud, kestis lausa ca 1,5 aastat. Asi saigi alguse peale seda, kui üks minu jaoks oluline suhe lõhki läks. Oligi selline asendusmees – et keegi oleks olemas, kuigi ta mulle tõesti eriti ei meeldinud välimuselt, igakord judistasin õlgu, kui ta pilte vaatasin.

Sel põhjusel pole ma küll suutnud ühtegi suhet luua, et lihtsalt keegi oleks olemas. Mulle peab ikka väga meeldima, et üldse tahta olla kellegagi koos. Eelistaksin olla parem üksinda, kui kellegagi, kes ei meeldigi.

Tuleb välja, et see on täiesti normaalne käitumine ja häbi sulle kui julged vastupidist arvata!

Seda ma olen näinud sõbranna pealt, kuidas on kujunenud tal sõltuvussuhe ja tekkinud kokku-lahku olukord mehega, kes kord meeldib ja siis kuradile saadetakse. Kord on koos ja siis lahus ja siis jälle koos. Sõbranna enda arvates on leidnud endale mingi unistuste mehe, aga tegelikult on tavaline jõmm. Kõrvalt üsna naljakas vaadata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma näiteks läbi mitte nii meeldiva mehe jõudsin meheni kes vägagi meeldis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle lause, et “ega ta tegelikult minu maitse ei ole”, võis sõbranna pillata ka ebakindlusest. Ta ei tea, kuidas teised suhtuvad, et ennetada seda, et seda meest kritiseerima hakatakse, tegi seda ise. Kui väljaskäimine jm selle mehega klapib, siis las nad olla. Eks elu näitab, mis edasi saab. Ju siis nii vastumeelne tegelikult, kui kohtuvad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle lause, et “ega ta tegelikult minu maitse ei ole”, võis sõbranna pillata ka ebakindlusest. Ta ei tea, kuidas teised suhtuvad, et ennetada seda, et seda meest kritiseerima hakatakse, tegi seda ise. Kui väljaskäimine jm selle mehega klapib, siis las nad olla. Eks elu näitab, mis edasi saab. Ju siis nii vastumeelne tegelikult, kui kohtuvad.

‘Elu näitab’. Elu ei näita midagi, mis edasi saab. Kes tegi? Ise tegi. Vaataks peeglisse, miks on nii nagu on. Tüüp võib lapse teha, ja siis ollakse eluks ajaks tüübiga seotud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma näiteks läbi mitte nii meeldiva mehe jõudsin meheni kes vägagi meeldis.

Siis sul vedas. Paljudel on vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle lause, et “ega ta tegelikult minu maitse ei ole”, võis sõbranna pillata ka ebakindlusest. Ta ei tea, kuidas teised suhtuvad, et ennetada seda, et seda meest kritiseerima hakatakse, tegi seda ise. Kui väljaskäimine jm selle mehega klapib, siis las nad olla. Eks elu näitab, mis edasi saab. Ju siis nii vastumeelne tegelikult, kui kohtuvad.

‘Elu näitab’. Elu ei näita midagi, mis edasi saab. Kes tegi? Ise tegi. Vaataks peeglisse, miks on nii nagu on. Tüüp võib lapse teha, ja siis ollakse eluks ajaks tüübiga seotud.

Sõbrannat tuleb toetada, tema mehega ei peagi suhtlema.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle lause, et “ega ta tegelikult minu maitse ei ole”, võis sõbranna pillata ka ebakindlusest. Ta ei tea, kuidas teised suhtuvad, et ennetada seda, et seda meest kritiseerima hakatakse, tegi seda ise. Kui väljaskäimine jm selle mehega klapib, siis las nad olla. Eks elu näitab, mis edasi saab. Ju siis nii vastumeelne tegelikult, kui kohtuvad.

‘Elu näitab’. Elu ei näita midagi, mis edasi saab. Kes tegi? Ise tegi. Vaataks peeglisse, miks on nii nagu on. Tüüp võib lapse teha, ja siis ollakse eluks ajaks tüübiga seotud.

Sõbrannat tuleb toetada, tema mehega ei peagi suhtlema.

Toetagu ise ennast.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toetagu ise ennast.

Suhe teeb inimese paremaks, mitte halvemaks ja ka õnnelikumaks. Väga alatu ja võltssõbrannalik nii mõelda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe teeb inimese paremaks, mitte halvemaks ja ka õnnelikumaks. Väga alatu ja võltssõbrannalik nii mõelda.

Sõbranna toetab sõbrannat, kui sõbranna on suhtes, aga sõbranna mehega ei tohigi suhelda? Jaajah. Loogiline.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toetagu ise ennast.

Suhe teeb inimese paremaks, mitte halvemaks ja ka õnnelikumaks. Väga alatu ja võltssõbrannalik nii mõelda.

Sõbranna on ju õnnelikum ja parem nüüd, kui tal on mees. Miks peaks õnnelikum ja parem sõbranna siis  sõbrannade tuge vajama? See kõlab täiesti ebaloogiliselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna toetab sõbrannat, kui sõbranna on suhtes, aga sõbranna mehega ei tohigi suhelda? Jaajah. Loogiline.

Sõbranna jääb ikka endaks. Kui mees ei meeldi, ei pea mehega suhtlema. Ok, kui mees on lamemaalane ja vaktsiinivastane, hakkab sõbranna ajusid pesema, siis võib tõesti suhtlemine katkeda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see toetamine välja näeb? Et kui lähevad mehega tülli, oled sõbranna poolt ja lohutad, pakud õlga, mille najal nutta, kui mehega on panges?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks õnnelikum ja parem sõbranna siis  sõbrannade tuge vajama? See kõlab täiesti ebaloogiliselt.

Toetamine tähendab seda, et ei suhtle tema mehega, ei taha midagi tema mehest kuulda ja sinu juurde mehega seonduvates probleemides ja rõõmudes ei pöörduta, aga hindad seda, et sõbrannal on mees ja tal on hea olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui lähevad mehega tülli, oled sõbranna poolt ja lohutad, pakud õlga, mille najal nutta, kui mehega on panges?

Täiskasvanud inimesed teavad ise, kelle poole pöörduda. Kui sõbranna ei austa sinu soove tema poole mehe teemadel mitte pöörduda, siis ta ei olegi sinu sõbranna. Sõbrannandus on kahepoolne!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 164 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi