Esileht Pereelu ja suhted Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 164 )

Teema: Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi

Postitas:
Kägu

Miks peaks õnnelikum ja parem sõbranna siis sõbrannade tuge vajama? See kõlab täiesti ebaloogiliselt.

Toetamine tähendab seda, et ei suhtle tema mehega, ei taha midagi tema mehest kuulda ja sinu juurde mehega seonduvates probleemides ja rõõmudes ei pöörduta, aga hindad seda, et sõbrannal on mees ja tal on hea olla.

Õnneks puuduvad sellised sõbrannad, kel sellised ootused on.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks puuduvad sellised sõbrannad, kel sellised ootused on.

Aga kui ise ollakse värskelt suhtes, siis ei ole sõbrannadeks aega, eksju, sest voodist ei saa välja. See on suhte alguses tavapärane ja mõistetav. Meestel käib samamoodi. Tean naisi ja mehi, kes on lausa kadedad, et nende sõbrad leiavad endale kellegi ja muidugi keda siis valitakse, kas sõbranna või mees…keda ise valiks, kui oleks värskelt armunud? Pole see ka mingi reegel, et vallalised hakkavad sõpradele kaikaid kodaratesse kadedusest loopima, need on haiged inimesed.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Õnneks puuduvad sellised sõbrannad, kel sellised ootused on.

Aga kui ise ollakse värskelt suhtes, siis ei ole sõbrannadeks aega, eksju, sest voodist ei saa välja. See on suhte alguses tavapärane ja mõistetav. Meestel käib samamoodi. Tean naisi ja mehi, kes on lausa kadedad, et nende sõbrad leiavad endale kellegi ja muidugi keda siis valitakse, kas sõbranna või mees…keda ise valiks, kui oleks värskelt armunud? Pole see ka mingi reegel, et vallalised hakkavad sõpradele kaikaid kodaratesse kadedusest loopima, need on haiged inimesed.

Vallalised sõbrannad nüüd vaevalt kadedad on sõbranna suhte ja mehe olemasolu peale. Kadestada pole seal ju mitte midagi. Voodist välja saavad ikka esimese paari nädala jooksul.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vallalised sõbrannad nüüd vaevalt kadedad on sõbranna suhte ja mehe olemasolu peale. Kadestada pole seal ju mitte midagi. Voodist välja saavad ikka esimese paari nädala jooksul.

Paistab, et sina oled vallaline ja kadestad. Ei pea seda õigeks. Kui aga oled suhtes, siis pole üldse mõtet jahuda ja mäkra mängida.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vallalised sõbrannad nüüd vaevalt kadedad on sõbranna suhte ja mehe olemasolu peale. Kadestada pole seal ju mitte midagi. Voodist välja saavad ikka esimese paari nädala jooksul.

Paistab, et sina oled vallaline ja kadestad. Ei pea seda õigeks. Kui aga oled suhtes, siis pole üldse mõtet jahuda ja mäkra mängida.

Kui ma oleksin vallaline ja kade, peaksin vallalisuse ära lõpetama ja endale mehe otsima või siis endale selgeks tegema, miks sõbranna suhe mind peaks segama ja mis seda tekitab. Kadedus on ilming, et tegutse. Kui oleks suhtes ja kade, peaksin suhte lõpetama ja  leidma kellegi kolmanda, kellega suhtes olla.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma oleksin vallaline ja kade, peaksin vallalisuse ära lõpetama ja endale mehe otsima või siis endale selgeks tegema, miks sõbranna suhe mind peaks segama ja mis seda tekitab. Kadedus on ilming, et tegutse. Kui oleks suhtes ja kade, peaksin suhte lõpetama ja  leidma kellegi kolmanda, kellega suhtes olla.

Et sina siis arvad, et mina olen sinu peale kade, et sul mees on? Kas seda oma parimatest sõbrannadest ka arvad?
Miks peaksin mina oma suhte lõpetama ja sina võid jätkata oma suhet?

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See tõi nüüd uue mõtte. Kas pole võimalik, et sõbranna manipuleerib sõbrannaga läbi mehega suhtesse astumise? Soovib näiteks tekitada sõbrannades kadedust, et on justkui mehe leidnud. Kui nii juhtukski, mis edasi? Kui ei juhtuks, mis edasi?

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tõi nüüd uue mõtte. Kas pole võimalik, et sõbranna manipuleerib sõbrannaga läbi mehega suhtesse astumise? Soovib näiteks tekitada sõbrannades kadedust, et on justkui mehe leidnud. Kui nii juhtukski, mis edasi? Kui ei juhtuks, mis edasi?

Kas kahe nädala pärast on tõesti mõtet tõmmelda? Portaalidest leiab kaheks nädalaks endale kellegi, kes on nõus teile kolmandaks isegi tulema.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Päris jube kui naine leiab lahutusest ülesaamiseks mingeid kõige jubedamaid jorsse kellega siis pingeid maandada. Isegi jubedamaid kui see eksmees oli kellega tujutseti, ei soovitud seksida jne.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris jube kui naine leiab lahutusest ülesaamiseks mingeid kõige jubedamaid jorsse kellega siis pingeid maandada. Isegi jubedamaid kui see eksmees oli kellega tujutseti, ei soovitud seksida jne.

Kas sa 150 kg sõbrannat aktsepteeriksid? Mõtle peaga.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma oleksin vallaline ja kade, peaksin vallalisuse ära lõpetama ja endale mehe otsima või siis endale selgeks tegema, miks sõbranna suhe mind peaks segama ja mis seda tekitab. Kadedus on ilming, et tegutse. Kui oleks suhtes ja kade, peaksin suhte lõpetama ja leidma kellegi kolmanda, kellega suhtes olla.

Et sina siis arvad, et mina olen sinu peale kade, et sul mees on? Kas seda oma parimatest sõbrannadest ka arvad?

Miks peaksin mina oma suhte lõpetama ja sina võid jätkata oma suhet?

Miks see sulle üleüldse korda läheb, mida mina millestki mõtlen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see sulle üleüldse korda läheb, mida mina millestki mõtlen?

Pole suutnud sulle selgeks teha, miks võiks otsida
saleda, kikkis tissi, tselluliidita, venitusarmide, üleliigse nahata, normkaalus noore naise endale, kes on hea iseloomuga ja leplik, on nõus teie suhet saladuses hoidma ja jahud pikalt mingist sõbrannast, kes on endale jorsi leidnud. Ilusad ja hea iseloomuga naised võetakse noorena ära.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole suutnud sulle selgeks teha, miks võiks otsida

saleda, kikkis tissi, tselluliidita, venitusarmide, üleliigse nahata, normkaalus noore naise endale, kes on hea iseloomuga ja leplik, on nõus teie suhet saladuses hoidma ja jahud pikalt mingist sõbrannast, kes on endale jorsi leidnud. Ilusad ja hea iseloomuga naised võetakse noorena ära.

Jutu mõte on?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see sulle üleüldse korda läheb, mida mina millestki mõtlen?

Pole suutnud sulle selgeks teha, miks võiks otsida

saleda, kikkis tissi, tselluliidita, venitusarmide, üleliigse nahata, normkaalus noore naise endale, kes on hea iseloomuga ja leplik, on nõus teie suhet saladuses hoidma ja jahud pikalt mingist sõbrannast, kes on endale jorsi leidnud. Ilusad ja hea iseloomuga naised võetakse noorena ära.

Ma ei ole mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole mees.

Siis miks oma sõbrannadest perverssel moel rääkida? Kui parima sõbranna kõrval magad, kas mõtled samal ajal jubedusi?

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei ole mees.

Siis miks oma sõbrannadest perverssel moel rääkida? Kui parima sõbranna kõrval magad, kas mõtled samal ajal jubedusi?

Miks ma peaksin sõbranna kõrval magama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma peaksin sõbranna kõrval magama?

Kas tead, mida tähendab sõbranna? Sõbranna on naissoost sõber ja tema kõrval magamine on sama mis koera kõrval.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas tead, mida tähendab sõbranna? Sõbranna on naissoost sõber ja tema kõrval magamine on sama mis koera kõrval.

Kas sul on kõik hästi?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma peaksin sõbranna kõrval magama?

Kas tead, mida tähendab sõbranna? Sõbranna on naissoost sõber ja tema kõrval magamine on sama mis koera kõrval.

Sõbranna tahab minu kõrval magada? Miks ometi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna tahab minu kõrval magada? Miks ometi?

Mõtlen reaalseid sõbrannasid, mitte interneti kirjasõpru, miks jutu imelikuks pöörad?

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sõbranna tahab minu kõrval magada? Miks ometi?

Mõtlen reaalseid sõbrannasid, mitte interneti kirjasõpru, miks jutu imelikuks pöörad?

M?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

M?

Mida see M tähendab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle jutu peale ma kutsuks sõbrannale tema mehe järgi ja saadaksin ta koju ära, sest kaine olla ei saa. Pärast seda tõenäoliselt ei suhtleks enam.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle jutu peale ma kutsuks sõbrannale tema mehe järgi ja saadaksin ta koju ära, sest kaine olla ei saa. Pärast seda tõenäoliselt ei suhtleks enam.

Sõbranna vallaline ei olnud? Katsu neis väljamõeldistes järge hoida nüüd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

M?

Mida see M tähendab?

Mis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna vallaline ei olnud? Katsu neis väljamõeldistes järge hoida nüüd.

Äkki ongi. Peab uurima ja saab külla kutsuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohvile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohvile.

Seda pead sotsiaalmeedias tegema, et jääks maha jälg. Kui sõbrannaga midagi juhtuma peaks, teatakse, kust otsida.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Seda pead sotsiaalmeedias tegema, et jääks maha jälg. Kui sõbrannaga midagi juhtuma peaks, teatakse, kust otsida.

Miks nii paranoiline ja kartlik? Sa ei käi sõbrannadega kohvi joomas?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult võiksid üldse kirjutada ja suhelda oma hea sõbrannaga, mitte siin minuga. Tead ju küll teda.

Mina ei ole sinu sõbranna ja ei hakka selleks ka kunagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 164 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi