Esileht Pereelu ja suhted Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 164 )

Teema: Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi

Postitas:
Kägu

Seda pead sotsiaalmeedias tegema, et jääks maha jälg. Kui sõbrannaga midagi juhtuma peaks, teatakse, kust otsida.

 

See on ikka väga imelik jutt ja ma soovitan sul selle foobiaga tegeleda. Loomulikult ma ei kutsuks sind, see oli huumoriga öeldud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ikka väga imelik jutt ja ma soovitan sul selle foobiaga tegeleda. Loomulikult ma ei kutsuks sind, see oli huumoriga öeldud.

See on ohtlik.
Seda sinu tuttavat pidasin silmas. Mine uuri välja ja kutsu või ära kutsu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ikka väga imelik jutt ja ma soovitan sul selle foobiaga tegeleda. Loomulikult ma ei kutsuks sind, see oli huumoriga öeldud.

See on ohtlik.

Seda sinu tuttavat pidasin silmas. Mine uuri välja ja kutsu või ära kutsu.

Mis on ohtlik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on ohtlik?

Sinu tegevus, naisena esinemine, perverssus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Foobiaga tegelemine pole ohtlik, vaid vajalik. Muidugi ma ei kutsu teda välja, lihtsalt see on huumor, et peaks kutsuma vist. Pidevalt kirjutab mulle, järelikult on huvitatud.

 

Ma ei mõtle seda päriselt tõsiselt ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on ohtlik?

Sinu tegevus, naisena esinemine, perverssus.

Ma ei saa aru, miks ja mida sa üldse kardad. Kõigi teistega suhtled jumala vabalt, mulle julged ainult siin kirjutada. Imelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidevalt kirjutab mulle, järelikult on huvitatud.

Kirjutatakse pidevalt sotsiaalmeedias, meilil, saadab sõnumeid, helistab? Kui see nii oleks, siis sa ju ei jälitaks kedagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks ja mida sa üldse kardad. Kõigi teistega suhtled jumala vabalt, mulle julged ainult siin kirjutada. Imelik.

Jah igakord kui suhtlen, siis katkestatakse vestlus ja ilmutakse põõsast teise jutuga, tuleb välja, et kõigi kägude taga oled ainult sina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidevalt kirjutab mulle, järelikult on huvitatud.

Kirjutatakse pidevalt sotsiaalmeedias, meilil, saadab sõnumeid, helistab? Kui see nii oleks, siis sa ju ei jälitaks kedagi.

Need asjad ei käi nii. Olen näinud samades kohtades, kus ise käin. On helistanud, on öelnud tuttavate kaudu ja kirjutab anonüümselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks ja mida sa üldse kardad. Kõigi teistega suhtled jumala vabalt, mulle julged ainult siin kirjutada. Imelik.

Jah igakord kui suhtlen, siis katkestatakse vestlus ja ilmutakse põõsast teise jutuga, tuleb välja, et kõigi kägude taga oled ainult sina.

Seda on raske seletada. Ma loen sind nagu avatud raamatut. Ma tean, mida sa mõtled ja tunned. Vahel isegi ma tunnen, kuidas sa mõtled minust ja igatsed mind. See on kohutav ja segab mind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need asjad ei käi nii. Olen näinud samades kohtades, kus ise käin. On helistanud, on öelnud tuttavate kaudu ja kirjutab anonüümselt.

On öeldud… on öeldud, ju siis kirjutab, ainult mitte mina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need asjad ei käi nii. Olen näinud samades kohtades, kus ise käin. On helistanud, on öelnud tuttavate kaudu ja kirjutab anonüümselt.

On öeldud… on öeldud, ju siis kirjutab, ainult mitte mina.

Ma tunnen seda õudset igatsuse tunnet sinust ja ma tahaks öelda sulle, et lõpeta igatsemine ja mõtlemine mulle. See energia on liiga raske. Jällegi kogu jama toimub energiate tasandil.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahepeal juba läks päris käest ära, hakkasime sattuma samal ajal samadesse kohtadesse. Me nagu oleme ühel lainel ja nagu pole ka. Vähemalt sa viitsid peegeldada, kuigi miks, on arusaamatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tunnen seda õudset igatsuse tunnet sinust ja ma tahaks öelda sulle, et lõpeta igatsemine ja mõtlemine mulle. See energia on liiga raske. Jällegi kogu jama toimub energiate tasandil.

Neid uhhuutajaid ja soolapuhujaid ei usu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahepeal juba läks päris käest ära, hakkasime sattuma samal ajal samadesse kohtadesse. Me nagu oleme ühel lainel ja nagu pole ka. Vähemalt sa viitsid peegeldada, kuigi miks, on arusaamatu.

Nüüd pean ütlema sama, mis mulle. Segane tekst, loen ja ei saa aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahepeal juba läks päris käest ära, hakkasime sattuma samal ajal samadesse kohtadesse. Me nagu oleme ühel lainel ja nagu pole ka. Vähemalt sa viitsid peegeldada, kuigi miks, on arusaamatu.

Nüüd pean ütlema sama, mis mulle. Segane tekst, loen ja ei saa aru.

Asi tundub nii olevat, et sa ise otsid mind. Mingil põhjusel sul on kombeks otsida mind iga natukese aja tagant üles ja sulle piisab minu vaatamisest, vahel rääkimisest ja siis sa lähed jälle tegeled oma asjadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest meenuta, kui hakkasin aru saama, et sul tunded, eemaldusin kohe, et sind tõrjuda. Said ju aru, kui miski muutus. Küsisid veel selle kohta, solvusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi tundub nii olevat, et sa ise otsid mind. Mingil põhjusel sul on kombeks otsida mind iga natukese aja tagant üles ja sulle piisab minu vaatamisest, vahel rääkimisest ja siis sa lähed jälle tegeled oma asjadega.

Sa arstile oled mõelnud minna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest meenuta, kui hakkasin aru saama, et sul tunded, eemaldusin kohe, et sind tõrjuda. Said ju aru, kui miski muutus. Küsisid veel selle kohta, solvusid.

Ei oska öelda, mul oli peapõrutus ja mälu on sellest lühike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi tundub nii olevat, et sa ise otsid mind. Mingil põhjusel sul on kombeks otsida mind iga natukese aja tagant üles ja sulle piisab minu vaatamisest, vahel rääkimisest ja siis sa lähed jälle tegeled oma asjadega.

Sa arstile oled mõelnud minna?

Sa huumorist üldse aru ei saa jah?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa huumorist üldse aru ei saa jah?

Ei, see oli juba enne peapõrutust nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest meenuta, kui hakkasin aru saama, et sul tunded, eemaldusin kohe, et sind tõrjuda. Said ju aru, kui miski muutus. Küsisid veel selle kohta, solvusid.

Ei oska öelda, mul oli peapõrutus ja mälu on sellest lühike.

Minu arust oleks silmakirjalik olla su sõbranna. Ma ei hakka isegi teesklema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa huumorist üldse aru ei saa jah?

Ei, see oli juba enne peapõrutust nii.

Õnneks ei puutu kokku. Vahel harva näeme juhuslikult, sinu vihased pilgud elan üle. Sõbrannasid on sul teisi ja paremaid, kui mina. Nii ongi õige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks ei puutu kokku. Vahel harva näeme juhuslikult, sinu vihased pilgud elan üle. Sõbrannasid on sul teisi ja paremaid, kui mina. Nii ongi õige.

Kus siis probleem on, kui tolle tuttavaga helistate ja näete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks ei puutu kokku. Vahel harva näeme juhuslikult, sinu vihased pilgud elan üle. Sõbrannasid on sul teisi ja paremaid, kui mina. Nii ongi õige.

Kus siis probleem on, kui tolle tuttavaga helistate ja näete?

Tema näos ja kehakeeles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema näos ja kehakeeles.

Hirnute koos mehega, arutate, naerate, ajate nutma, süüdistate, mõnitate, mõistan toda. Loen, et oled veel vanem ka, ole eeskuju, mitte ärakasutaja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parim oleks üldse mitte suhelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parim oleks üldse mitte suhelda.

Ära siis vasta kõnedele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parim oleks üldse mitte suhelda.

Ära siis vasta kõnedele.

Ma ei tea ju ette, et tema helistab. Kasutab erinevaid numbreid, aga häälest olen ära tundnud ja kõne kohe kinni pannud. Siiani ei tea, mida ta soovib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema näos ja kehakeeles.

Hirnute koos mehega, arutate, naerate, ajate nutma, süüdistate, mõnitate, mõistan toda. Loen, et oled veel vanem ka, ole eeskuju, mitte ärakasutaja.

Mis ise teeksid sellisega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 164 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi