Esileht Pereelu ja suhted Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi

Näitan 14 postitust - vahemik 151 kuni 164 (kokku 164 )

Teema: Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi

Postitas:
Kägu

Aga see blond sõbranna sul, mis värk temaga on?

Mis see blond siia puutub? Kas ütlen see pikk mees, prillidega sõber sul ja käod ei tunne enda tutvusringkonnast ühte sellist ära?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see blond sõbranna sul, mis värk temaga on?

Mis see blond siia puutub? Kas ütlen see pikk mees, prillidega sõber sul ja käod ei tunne enda tutvusringkonnast ühte sellist ära?

 

Igaks juhuks küsisin, ei paku huvi. Mehe kõrvalt niimoodi leiad aega mulle kirjutada õhtuti? Mis suhe see veel on?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaks juhuks küsisin, ei paku huvi. Mehe kõrvalt niimoodi leiad aega mulle kirjutada õhtuti? Mis suhe see veel on?

Postitusi lugedes tundub, et teie suhe on nii usalduslik, et teiste üle silmagi pilgutamata koos irvitatakse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Postitusi lugedes tundub, et teie suhe on nii usalduslik, et teiste üle silmagi pilgutamata koos irvitatakse.

Suhtes inimestega ei flirdita. Punkt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtes inimestega ei flirdita. Punkt.

Küsi tollelt miks tegi seda. Järsku arvas, et oled vaba, ei saanud suhete tähendusest nooruse tõttu aru? Vanemad peaksid juba teadma, kuidas selgelt piirid tõmmata, mitte nagu sina siin foorumis ajad ühte juttu, endal mees olemas. Mina liigitaks selle petmise alla, mida sina arvad?

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui tõesti mees on teadlik, haiseb kupeldamise moodi. Omad kasud kindlasti tal mängus, õiged need olla ei saa.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui tõesti mees on teadlik, haiseb kupeldamise moodi. Omad kasud kindlasti tal mängus, õiged need olla ei saa.

Laim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti absurdne! Ma kohtusin oma mehega juhuslikult- viisin oma auto remonti ja kuidagi läks. Ja kusjuures, esimese hooga arvasin, et kui kole mees. Diktsioon halb. Suhtlesin alguses niisama ja nii see läks. Aga lõpuks harjusin vist ära välimusega ja täna näen teda hoopis teist moodi. Armusin temasse ülepeakaela. Just, temasse, mitte tema välimusse 🙂

Ma olen nii õnnelik! ☺️☺️

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti absurdne! Ma kohtusin oma mehega juhuslikult- viisin oma auto remonti ja kuidagi läks. Ja kusjuures, esimese hooga arvasin, et kui kole mees. Diktsioon halb. Suhtlesin alguses niisama ja nii see läks. Aga lõpuks harjusin vist ära välimusega ja täna näen teda hoopis teist moodi. Armusin temasse ülepeakaela. Just, temasse, mitte tema välimusse ????

Ma olen nii õnnelik! ☺️☺️

Siis pidi meeldima mehe välimus või midagi mehe välimuses. Muudmoodi küll ette ei kujuta, kuidas saab suhtlema hakata ja armuda. Välimus on osa mehest, selle jõudu ei maksa alahinnata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Välimus on osa mehest, selle jõudu ei maksa alahinnata.

Minu jaoks on välimus asi, mis muutub armsaks, kui inimese iseloom on armas. Välimusse mina armuda ei suuda. Ükskõik kui ilus välimus ei kompenseeri viletsat iseloomu. Näiteks klassikaliselt ilus mees, kelle silmis ei ole intelligentsuse sädet, ei paista mulle atraktiivne. Olen isegi selle üle imestanud. Samas veidi paksuke habemik, kui temaga suhelda on hea, võib tunduda vägagi atraktiivne. Ma näiteks ei suuda meesstripparite esituses midagi seksikat näha, sest ma ei ole kohanud sellist meesstripparit, kelle näost kiirgaks midagigi, mis ta minu jaoks seksikaks muudab. Isegi natuke seksikas ei tundu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No välimus on  ikka küll tähtis .Mees kes on räpane,hambad katki, riided pesematta  sorry kohe mitte ei vaaata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No välimus on ikka küll tähtis .Mees kes on räpane,hambad katki, riided pesematta sorry kohe mitte ei vaaata.

Seda ei liigitaks heaks välimuseks, vaid elementaarseks hügieeniks, mis on inimese puhul eeldus, et temaga üldse oleks võimalik suhelda. Hea välimuse ja meeldivuseni on sealt pikk tee minna.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle lause, et “ega ta tegelikult minu maitse ei ole”, võis sõbranna pillata ka ebakindlusest. Ta ei tea, kuidas teised suhtuvad, et ennetada seda, et seda meest kritiseerima hakatakse, tegi seda ise. Kui väljaskäimine jm selle mehega klapib, siis las nad olla. Eks elu näitab, mis edasi saab. Ju siis nii vastumeelne tegelikult, kui kohtuvad.

‘Elu näitab’. Elu ei näita midagi, mis edasi saab. Kes tegi? Ise tegi. Vaataks peeglisse, miks on nii nagu on. Tüüp võib lapse teha, ja siis ollakse eluks ajaks tüübiga seotud.

Rasestumisvastastest vahendistest oled midagi kuulnud? Mis sajandil sa elad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle lause, et “ega ta tegelikult minu maitse ei ole”, võis sõbranna pillata ka ebakindlusest. Ta ei tea, kuidas teised suhtuvad, et ennetada seda, et seda meest kritiseerima hakatakse, tegi seda ise. Kui väljaskäimine jm selle mehega klapib, siis las nad olla. Eks elu näitab, mis edasi saab. Ju siis nii vastumeelne tegelikult, kui kohtuvad.

‘Elu näitab’. Elu ei näita midagi, mis edasi saab. Kes tegi? Ise tegi. Vaataks peeglisse, miks on nii nagu on. Tüüp võib lapse teha, ja siis ollakse eluks ajaks tüübiga seotud.

Rasestumisvastastest vahendistest oled midagi kuulnud? Mis sajandil sa elad?

See jutt, et “tüüp võib lapse teha” on üks naljakamaid asju, mis Perekoolist viimati lugenud olen. Sellise mõtteviisiga, et naine nagu ei tohikski suhelda  meestega, vaadata, kas elustiil, hoiakud, füüsiline poole jne klapivad, sest äkki võib “tüüp lapse teha” oleks nagu mingist teistest ajast. Ma ikkagi eelistaks sellist elu, et naine ise valib partneri, suhelda sel teel meestega, ja ise otsustada seejärel, kas see mees ikka on tema jaoks õige või mitte. Mitte et elu ongi mõne arvates selline, et komistatakse kellegi otsa, tehakse titt ära ja siis ollakse kogu elu seotud. “Eks elu näitab” on minu ettekujutuses see etapp suhtluses, kui kombitakse piire, õpitakse üksteist tundma, ja kui suhe klapib, siis alles hakkaks edasisi plaane tegema  – kooselu vmt. “Eks elu näitab” ei tähenda ju ometi seda, et lastakse endale “tüüpidel lapsi teha” 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 151 kuni 164 (kokku 164 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees,kes sulle tegelikult ei meeldi