Esileht Pereelu ja suhted meest peeti täna pedofiiliks…

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: meest peeti täna pedofiiliks…

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Ja mida sa ise harrastad? Täpselt sedasama ju. pada sõimab katelt.[/tsitaat]
Mida ma siis harrastan? omast kogemusest räägin, et vihastamine tekitab adreanaliinivoo, mis omakorda paneb käed värisema. Õrnad naised tihuksid ilmselt nutta, mina pole nututihkuja tüüp ja pigem vihastan ülekohtu, ebaõigluse ja lolluse peale. Mulle on kallale tuldud ja ma olen pärast seda just värisenud, vihast. Inimesed, kes pidevalt sarnastes situatsioonides on, harjuvad asjaga ära ja ei värise enam. mehed, kes on harjunud pideva kakluse, sõimu ja muude labasustega, ei lähe loomulikult endast välja mingi vanamuti sõimu pärast. Aga on ka teistsuguseid mehi ja see, et mõne elus ei ole igapäevaselt intriige ja rusikaviibutamisi, ei tee teda veel \”homolikuks\”. Üleüldse ei kujuta ette, kustotsas need homod nüüd nii õrnakesed peaksid olema? Jälle mingi rumal eelarvamus, et homomehed tegelevad ainult lilleseadega ja tihuvad sealjuures nutta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Issand, mis mees, peab tabletti andma. Mees peaks ikka seisma enda eest, kui mees, mitte ei pea värisema hakkama.[/tsitaat]

olen nõus. Ja veel lugedes, et mees teleka ees naisega filmide peale nutta löristab- oh jeerum!!!

See selleks. Igale oma ja minu mees ka paljudele teistele ei meeldi.

Aga olen kindel, et kui keegi tuleks meie last traumeerima, ei väriseks mu mees pisarates, vaid paneks häirija sõnadega paika. Ei pea kohe vastu vahtimist andma, tõelise mehe jõud on enesekindlus, mitte rusikad.

Ja mida su vaene meheke veel siis teeb, kui laps juba kooli läheb ja seal peaks probleeme tekkima, mida lahendada?

Las su mees õpib vähemalt avalikul olema kindel, las siis kodus löristab. Ja sellele mutile oleks võinud rahulikult vastata, et tänan muretsemast, see on ikkagi minu laps 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 13:10; 07.05 11:10; 07.05 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees vajas rahustit ja oleks ka ise äärepealt nutma hakanud? See, et laps nutma hakkas, on igati arusaadav aga miks mees pidanukd nutma hakkama? :))) Mingi mutt õiendab ja mees tahaks selle peale nutta, käed värisevad ja ta vajab rahustit? eee…tõsiselt või? Kas lapse isa vanus on juba nagu vanaisa vanus? Sellest võib ka tekkida mingi taoline mutikese reaktsioon. Üsna ebaloomulik, et keegi hakkab heast peast NIISAMA kahtlustama, sest iga naine teab, et lapsel on ISA ja ka ISAd käivad lastega väljas. Miski pidi siiski olema kahtlust tekitav või vähemalt küsimust tekitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees vajas rahustit ja oleks ka ise äärepealt nutma hakanud? See, et laps nutma hakkas, on igati arusaadav aga miks mees pidanukd nutma hakkama? :))) Mingi mutt õiendab ja mees tahaks selle peale nutta, käed värisevad ja ta vajab rahustit? eee…tõsiselt või? Kas lapse isa vanus on juba nagu vanaisa vanus? Sellest võib ka tekkida mingi taoline mutikese reaktsioon. Üsna ebaloomulik, et keegi hakkab heast peast NIISAMA kahtlustama, sest iga naine teab, et lapsel on ISA ja ka ISAd käivad lastega väljas. Miski pidi siiski olema kahtlust tekitav või vähemalt küsimust tekitav. [/tsitaat]

kui mina olin 16 ja vanaisaga kohalikus kohvikus käisin, tuli baarman võikestaiganesoli ka minu käest kahtlustavalt küsima, kes see vanamees mulle on. Päris kindlasti ei andnud vanaisa käitumine sellele mingit alust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
mehed, kes on harjunud pideva kakluse, sõimu ja muude labasustega, ei lähe loomulikult endast välja mingi vanamuti sõimu pärast.

Aga on ka teistsuguseid mehi ja see, et mõne elus ei ole igapäevaselt intriige ja rusikaviibutamisi, ei tee teda veel \”homolikuks\”. [/tsitaat]

Just. Minu mees on täitsa hetero ja selline mehelik, kurja välimusega tüüp. Aga pideva kakluse, sõimu ja muude labasustega ta harjunud pole. Sellise kirjeldusegi peale tulevad mulle meelde mitte mehelikud mehed, vaid siin kodulähedase poe juures kogunevad joodikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Just. Minu mees on täitsa hetero ja selline mehelik, kurja välimusega tüüp. Aga pideva kakluse, sõimu ja muude labasustega ta harjunud pole. Sellise kirjeldusegi peale tulevad mulle meelde mitte mehelikud mehed, vaid siin kodulähedase poe juures kogunevad joodikud. [/tsitaat]
Ja mida sa öelda tahtsid? Et kui sinu kurja meest vanamutid pedofiiliks sõimavad, siis tema käed värisema ei hakka, vaatamata sellele, et ta pole kunagi teiste meestega kakelnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsinud kõiki komme läbi lugeda.
Kuid miks mees hakkas ka peaaegu nutma? On ta ikka mees või mõmm? Miks ta ei teinud nendele muttidele selgeks, et on selle lapse isa ja kerigu nad sinnasamusesse? Ma ei kujutaks ka ette, et annaksin oma mehele xanaxit? No mida asja?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]inimesed võiksid ju tõesti tähelepanelikud üksteise suhtes olla aga seda elutervelt. kujutan ette, kuidas see tädi pistis kõigepealt üle pargi kiljuma ja siis lohises isal varrukast kinni hoides järel. mida te sellisest idioodist kiidate? selline ehmatab lapse ära, lööb ilmselt ka \”mehisema\” mehe väga ootamatusse ja piinlikkusse olukorda ja loomulikult köidab kõigi lähedalolijate tähelepanu. ja esimese ütleja sõnad on ju ikka alati kõrvaltvaatajale tõde.

kui tekkis kahtlus, siis oleks võinud ju rahulikult ja naeratades juurde minna ja lapse käest küsida a la \”kas lähed oma issiga nüüd koju? vms.[/tsitaat]
täpselt minu mõte. kui tädi oleks nii käitunud siis oleks probleem olemata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei viitsinud kõiki komme läbi lugeda.
Kuid miks mees hakkas ka peaaegu nutma? On ta ikka mees või mõmm? Miks ta ei teinud nendele muttidele selgeks, et on selle lapse isa ja kerigu nad sinnasamusesse? Ma ei kujutaks ka ette, et annaksin oma mehele xanaxit? No mida asja?![/tsitaat]
Nüüd on siis vist see teema, kus võtavad sõna ainult need naised, kellele on ideaalmehed kodus. Need, kelle mehed joovad, vägivallatsevad, petavad, elavad naise kulul, alimente ei maksa, jätavad rasedaid naisi teie (noorema) pärast maha – need on kuskil teistes teemades või magavad veel talveund. Igatahes on selge see, te kõigil on kodus hoopis paremad mehed. Või siis küll joovad, petavad ja vägivallatsevad – aga vähemalt teevad seda rahulikult, mehiselt ja mitte enesest välja minevalt (oeh, kui keeruline lause sai).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

tead, ma olen suht kindel ühes asjas, kui sellist inisevat-plärisevat mõnitavat juttu aetakse, siis on ikka pikem harjumus selja taga. olid koolis ka kindlasti see, kes ikka teadis, kes täpselt möku on ja andis suure uhkusega seda ka kõigile teada?

kasva suureks juba, koolikiusaja![/tsitaat]

Kulla teemaalgataja, hoopis sinul tundub olevat mingi kompleks, et teiste arvamustega leppida ei suuda. Ütlesin ju, et ka minu mees paljudele ei meeldi, aga minu jaoks ei ole see probleem. Jah, mina naisena tahantunda end mehe kõrval õrnemana, toetuda mehele. Ma ei suudaks seda, kui mees ka õrnuke oleks. Sina suudad, tore.

Pole iial olnud koolikiusaja, kuid sina ilmselt oled olnud kiusatav. Kurb. Siiski pole minu probleem paraku…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 13:10; 07.05 11:10; 07.05 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Just. Minu mees on täitsa hetero ja selline mehelik, kurja välimusega tüüp. Aga pideva kakluse, sõimu ja muude labasustega ta harjunud pole. Sellise kirjeldusegi peale tulevad mulle meelde mitte mehelikud mehed, vaid siin kodulähe

ka minu mehelik ja tugeva isiksusega mees on selline vaiksem ja usun, et ta pole kordagi oma tohutut jõudu kaklemiseks kasutanud. Jah- labasus pole mehelik, sõim ja kaklused ka mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 13:10; 07.05 11:10; 07.05 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikkagi MIKS mingi hüsteeriline tädike täiskasvanud mehe nii endast välja viis?
olen kindel, et see ei olnud ainus ja esimene häält tõstev inimene su mehe elus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 13:21; 07.05 13:24; 07.05 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

täpselt minu mõte. kui tädi oleks nii käitunud siis oleks probleem olemata.[/tsitaat]

probleem oleks olemata ka siis, kui isa oleks rahulikuks jäänud ja öelnud närvilisele tädikesele, et meie läheme tütrega nüüd ära koju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 13:21; 07.05 13:24; 07.05 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ikkagi MIKS mingi hüsteeriline tädike täiskasvanud mehe nii endast välja viis?
olen kindel, et see ei olnud ainus ja esimene häält tõstev inimene su mehe elus.

[/tsitaat]

Jumal küll, kui keegi lendaks sulle kukile, et kas su laps on teie oma ja ega te temaga nüüd kuskile kangialusesse ometi seksima ei lähe, kas sul ei võtaks kätt värisema? Tegu polnud ju suvalise närvihaige tädikesega, vaid antud teema on väga rõve ja alandav, ma oleks ilmselt kohapeal nutma hakanud ehmatusest, kui keegi mind niimoodi avalikult alandaks ja nii räigeid süüdistusi loobiks!

Mind on paar korda poes vargaks peetud (näiteks raamatukoguraamat hakkab turvaväravas piiksuma) ja olen häbist lõkendavana minema tormanud peale minemaotsimist: ega möödakäijad ju ei tea, et valehäire, nende arvates tõmmati poevaras vahele, kui ma seal turvade vahel punastan ja koti sisu ette näitan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.05 17:04; 03.05 17:34; 03.05 17:50; 03.05 18:02; 04.05 13:20; 07.05 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Te keegi pole kommionuga reaalselt kohtunud? Parem rohkem selliseid \”mutte\”. Olin umbes 9-aastane, kui tänaval hakkas ahistama mingi kahtlane mees, jooksin minema. Ta ajas mind suurte majade vahel taga. Sealsamas oli ka bussipeatus, rahvast täis. Mitte keegi ei reageerinud. Lõpuks sain jooksu ikkagi. Aastaid kartsin, et see mees tuleb mulle koju järgi. Päris palju aastaid hiljem nägin teda mingist politseisaatest vms – pandi alaealiste ärakasutamise eest kinni. Paegugi kirjutades süda taob, sellest on möödas 30 aastat. Ärge süüdistage inimesi tähelepanemises, teinekord võib selline \”mutt\” päästa lapse elu ja tervise.[/tsitaat]

Mine pe–e! Üks asi on see, kui mingi tüüp ajab sind taga, aga teine, kui issi ja laps tulevad rahulikult käsikäes koju. Pedofiile on imevähe võrredles normaalsete meestega. Vabandage väga, aga pigem 10 last, kellel on selline kogemus nagu sul (mul on ka muide sarnane kogemus 11aastasena ja elusees ei taha tegemist teha ühegi Harri või Harryga), kui 10 000 last, kelle suhe isaga kannatab selliste psühhopaatide pärast, kes kõiki lastega mehi pedofiilias süüdistavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kulla teemaalgataja, hoopis sinul tundub olevat mingi kompleks, et teiste arvamustega leppida ei suuda. Ütlesin ju, et ka minu mees paljudele ei meeldi, aga minu jaoks ei ole see probleem. Jah, mina naisena tahantunda end mehe kõrval õrnemana, toetuda mehele. Ma ei suudaks seda, kui mees ka õrnuke oleks. Sina suudad, tore.

Pole iial olnud koolikiusaja, kuid sina ilmselt oled olnud kiusatav. Kurb. Siiski pole minu probleem paraku…[/tsitaat]
Kulla kägu, kui sa teemaalgataja poole pöördud, siis ära tsiteeri mõnda teist kägu. Või kui pöördusid tsiteeritava käo poole, ära nimeta teda teemaalgatajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjaa, tänapäeva naised kasvatavad vaikselt mune külge ja mehed tisse. Soorollid hakkavad üksteisele lähenema. Võimukas mutt ja arglik mees – ehe näide. Mees hakkas peaaegu nutma, no wtf? Suud pole peas, et kenasti tänada mure tundmise pärast ja head päeva soovides kodu poole sammuda?

Mis siis saab, kui ühel päeval tungivad tänaval mingid narkarid kallale? Kuidas selline mees oma naist ja last kaitseb, kui nutuisu nii kergelt peale tikub? Antud situatsioonis pidi mees end kaitsma valede süüdistuste eest. Ma ei kujuta ette, mida ta teeks, kui tuleks kaitsta end ja oma perekonda tõsistes situatsioonides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jumal küll, kui keegi lendaks sulle kukile, et kas su laps on teie oma ja ega te temaga nüüd kuskile kangialusesse ometi seksima ei lähe, kas sul ei võtaks kätt värisema? Tegu polnud ju suvalise närvihaige tädikesega, vaid antud teema on väga rõve ja alandav, ma oleks ilmselt kohapeal nutma hakanud ehmatusest, kui keegi mind niimoodi avalikult alandaks ja nii räigeid süüdistusi loobiks!

Mind on paar korda poes vargaks peetud (näiteks raamatukoguraamat hakkab turvaväravas piiksuma) ja olen häbist lõkendavana minema tormanud peale minemaotsimist: ega möödakäijad ju ei tea, et valehäire, nende arvates tõmmati poevaras vahele, kui ma seal turvade vahel punastan ja koti sisu ette näitan.[/tsitaat]

see, et turvavaväravate piiksumine sind ennast vargana tundma paneb, on sinu valik. suhtumine on kinni sinu peas.
kui sa oled teinud kõik õigesti, siis ei saa keegi sind vargaks tembeldada.

samamoodi on teemaalgtaja ja tema mehe probleem on nende peas, mitte mingis suvalise võhivõõra tädikese arvamuses.
asjale võib vaadata justnimelt sedapidi, et on hea, kui on tähelepanelikke ja sekkuvaid kaaskodanikke, mitte nii, et kedagi püüti millekski-kelleksi tembeldada.
valik, kuidas suhtuda, on igaühe enda teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 13:21; 07.05 13:24; 07.05 16:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )


Esileht Pereelu ja suhted meest peeti täna pedofiiliks…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.