Esileht Pereelu ja suhted Meest petnud naised

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Meest petnud naised

Postitas:

…kui seksisite teise mehega mingi tüli pärast kättemaksuks või lihtsalt joogise peaga sattusite võõrasse voodisse, kas tunnistasite mehele üles? Või kui ei tunnistanud, siis kaua hirmu tundsite, et asi välja tuleb?
Ning kuidas ennast endale õigustasite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.05 20:06; 30.05 21:36; 31.05 02:24; 31.05 21:14; 31.05 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti kaine olin ja ette plaanitud tegevus.
Ei tunnistanud aga ei varjanud ka teise mehega suhtlemist.
Nüüd selle teise mehega juba 5a koos.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeva internetimaailmas — kui kauaks see saladus püsima jääb? Kui pole just kõigi asjaosalistega vaikimisvannet maha pandud. Mehed ju uhkeldavad oma \”vallutustega\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.05 20:06; 30.05 21:36; 31.05 02:24; 31.05 21:14; 31.05 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänapäeva internetimaailmas — kui kauaks see saladus püsima jääb? Kui pole just kõigi asjaosalistega vaikimisvannet maha pandud. Mehed ju uhkeldavad oma \”vallutustega\”. [/tsitaat]
Mehed ei uhkelda, poisikesed aga küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et meestel puudub \”nina\” nende asjade avastamiseks või no siis sisetunne.
Iial ei ole mõttet ise mehele midagi rääkima hakata, ei tee see asja paremaks. Valus on tal ikkagi. Kui ei räägi, siis ehk ei saagi teada.
Samas on ka nii, et ega pooltuttavad ei lähe ka rääkima. Miks siis muidu öeldakse, et \”oma mees on viimane, kes teada saab\”.
Teeme algatuses on juttu üheöö suhtest. Ei ole ju jutt armukesest, et võimalusi rohkem vahele jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kättemaksuks tüli eest? joogise peaga?
vaesed mehed.
ma olen ka oma meest petnud, aga see oli hoolikalt läbimõeldud otsus, sest minu ja mehe suhtest oli ammu armastus kadunud. olime veel paberi järgi koos, aga sekssuhe oma mehega oli selleks ajal läbi kui teisega magasin. selle teisega magan senimaani ja esimest lahus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui üheööseuhtest mingi suguhaiguse saate? Kuidas välja vingerdate? Süüdistate meest esimesena?

Olen ise mees, kelle naine tuli ühest nädalasest laagrist tagasi kuidagi imelikuna. Enne seda oli meil paar nädalat seksipausi, kuna olin töö tõttu stressis. Nüüd on närvis ja käib arsti juures. Midagi seletada ei taha, vältib üldse igasugu vestlusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.05 20:06; 30.05 21:36; 31.05 02:24; 31.05 21:14; 31.05 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…kui seksisite teise mehega mingi tüli pärast kättemaksuks või lihtsalt joogise peaga sattusite võõrasse voodisse, kas tunnistasite mehele üles? Või kui ei tunnistanud, siis kaua hirmu tundsite, et asi välja tuleb?
Ning kuidas ennast endale õigustasite?[/tsitaat]Mina petsin oma poiss-sõpra väga suhte alguses.Tunnistasin üles alles paar nädalat hiljem,kuna armuke lubas välja rääkida.Armuke nimelt tahtis,et ma temaga oleksin ja jääksin.Kuna mina ise ei tahtnud oma poisist ilma jääda,siis ütlesingi välja.Tunnistasin ennem üles.See poiss-sõber on tänaseks juba aastaid minu elukaaslane,kuid hõõrub ikka veel nina alla seda ühte eksimust.Ütleb,et seis on veel 1:0.See kõlab nagu ähvardus,et temal on nüüd mingi aeg õigus ka selline petmine ette võtta.Tol petmise päeval olime me me alles algsuhtes.Kumbki ei teadnud veel,kas me ikka tahame päris kokku jääda.Minujaoks petmine näitas ära,et ma tahan ainult oma poiss-sõpra,sest mul tekkisid jubedad süümekad.Kuid ta kannab seda hingelist haigetsaamist siiani endaga kaasas.Tegelikult kahetsen,et nii tegin.Kuid on ka alatu,et ta nimetab seda petmist nüüd 1:0 seisuks.Ma ei kavatsenud talle ära teha,kuid tema vist üritab mulle tagasi teha.See oleks nagu kättemaks juba.Praeguseks on meil toimiv suhe aastaid ja laps.Ta oleks siis juba varem võinud tagasi petta,mitte pereelu kõrvalt.Nüüd toimivat pereelu rikkuma hakata on nagu hilja juba.Aga vb.jah saab ta hingerahu,kui selle 1:1 ära teeb.Vahel ma mõtlen,et tehku siis juba rutem.Selline ähvardamine tekitab kurvastust.
Niiet pole alati vaja kõik ausalt välja öelda,kui olete petnud suhte alguses oma noormeest.Pere kõrvalt petmine on juba tsipa teine teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänapäeva internetimaailmas — kui kauaks see saladus püsima jääb? Kui pole just kõigi asjaosalistega vaikimisvannet maha pandud. Mehed ju uhkeldavad oma \”vallutustega\”. [/tsitaat]Täiesti vale jutt. Seksi tehakse ikka mõnu pärast, mitte statistika või uhkeldamise pärast. Mina olen mees ja ei ole kunagi kellelegi kolmandale rääkinud, et kellega ja millal seksinud olen.
Võib-olla mõni vaimse hälbega mees, kellel probleeme ka sugufunktsiooniga, ei suuda rõõmu enda teada jätta, kui ta lõpuks ometi ühe korra elus naisterahvaga koos olles omal paugu lahti saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale 15a abielu armusin, teisesse. Täiega. Liblikad kõhus ja puha. Temal ka. Me mõlemad hoidsime vägisi käsi üksteisest eemal, aga üks kord libastusime. Peale seda katkestasime igasuguse suhtluse. Jube raske, aga saime hakkama. Sellest on viis aastat. Ei ole möödunud päevagi, kui ta mul kasvõi hetkeks meelde ei tule.

Ma arvan, et mu mees aimab, aga ta ei taha päriselt teada. Kui ta küsiks, siis ma ei oskaks valetada, aga ta ei küsi. Ta ei taha mind kaotada ja seetõttu ilmselt ei taha ka tõde teada, mis oleks siis juba lõplik, kindel ja häiriv teadmine.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui oled abielus, aga mehega pole aasta otsa vahekorras olnud, kas siis on võõra mehega armurõõmude jagamine petmine?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ihaldasin seda \”teist\” meest juba tükk aega, tema mind ka (mõlemal oli üle 10 a kooselu).See oli asja loomulik käik lihtsalt, et jõudsime voodisse.
Oma mehele sellest ei rääkinud ja ei tunne mingit süüd ega karda ka asja ilmsikstulekut.
Olen 100% õnnelik, et nii läks. See oli ilus ja õige…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui oled abielus, aga mehega pole aasta otsa vahekorras olnud, kas siis on võõra mehega armurõõmude jagamine petmine?[/tsitaat]

miks sa siis ei ole olnud ?
ootad käed taskus või

sama jutt :kui oled abielus, aga naisega pole aasta otsa vahekorras olnud, kas siis on võõra naisega armurõõmude jagamine petmine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui oled abielus, aga mehega pole aasta otsa vahekorras olnud, kas siis on võõra mehega armurõõmude jagamine petmine?[/tsitaat]
Ei ole, kui oled eelnevalt oma kaaslast edaspidi juhtumahakkavast teavitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole seksinud ei tüli ega kättemaksu ega ka purjus pea pärast. Minu jaoks on seks midagi sellist, mida peaks tegema selge peaga ja täies arusaamises asjast.
Vastutuse võtan ka, kui midagi peaks välja tulema.
Olen seda teinud jah, sest keemia oli selline, et sädemeid pildus ja seda juba vägagi tükk aega. Ei tahtnud enam vastu panna, kumbki meist. Ja ei kahetse ka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad, et mees ei saaks teada, ära räägi kellelegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mina petsin oma poiss-sõpra väga suhte alguses.Tunnistasin üles alles paar nädalat hiljem,kuna armuke lubas välja rääkida.Armuke nimelt tahtis,et ma temaga oleksin ja jääksin.Kuna mina ise ei tahtnud oma poisist ilma jääda,siis ütlesingi välja.Tunnistasin ennem üles.See poiss-sõber on tänaseks juba aastaid minu elukaaslane,kuid hõõrub ikka veel nina alla seda ühte eksimust.Ütleb,et seis on veel 1:0.See kõlab nagu ähvardus,et temal on nüüd mingi aeg õigus ka selline petmine ette võtta.Tol petmise päeval olime me me alles algsuhtes.Kumbki ei teadnud veel,kas me ikka tahame päris kokku jääda.Minujaoks petmine näitas ära,et ma tahan ainult oma poiss-sõpra,sest mul tekkisid jubedad süümekad.Kuid ta kannab seda hingelist haigetsaamist siiani endaga kaasas.Tegelikult kahetsen,et nii tegin.Kuid on ka alatu,et ta nimetab seda petmist nüüd 1:0 seisuks.Ma ei kavatsenud talle ära teha,kuid tema vist üritab mulle tagasi teha.See oleks nagu kättemaks juba.Praeguseks on meil toimiv suhe aastaid ja laps.Ta oleks siis juba varem võinud tagasi petta,mitte pereelu kõrvalt.Nüüd toimivat pereelu rikkuma hakata on nagu hilja juba.Aga vb.jah saab ta hingerahu,kui selle 1:1 ära teeb.Vahel ma mõtlen,et tehku siis juba rutem.Selline ähvardamine tekitab kurvastust.
Niiet pole alati vaja kõik ausalt välja öelda,kui olete petnud suhte alguses oma noormeest.Pere kõrvalt petmine on juba tsipa teine teema.[/tsitaat]

Mees võiks teha tõesti-siis saad aru,kui palju selline asi teisele haiget võib teha,sest oleksid ise tema asemel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.05 16:09; 31.05 16:10; 31.05 16:13; 05.06 19:43; 05.06 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mehed ei uhkelda, poisikesed aga küll.[/tsitaat]

Mehed ei petagi-poisikesed aga küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.05 16:09; 31.05 16:10; 31.05 16:13; 05.06 19:43; 05.06 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kättemaksuks tüli eest? joogise peaga?
vaesed mehed.
ma olen ka oma meest petnud, aga see oli hoolikalt läbimõeldud otsus, sest minu ja mehe suhtest oli ammu armastus kadunud. olime veel paberi järgi koos, aga sekssuhe oma mehega oli selleks ajal läbi kui teisega magasin. selle teisega magan senimaani ja esimest lahus.[/tsitaat]

Ja nii palju julgust,ausust ja austust ei leidunud,et esimene ennem teisega seksuaalsuhtesse astumist maha jätta?Argpükslik tegu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.05 16:09; 31.05 16:10; 31.05 16:13; 05.06 19:43; 05.06 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et kui ma kahtlustan naist petmises, siis võin kahtlustama jäädagi (eriti kui ta annab väga segaseid vastuseid), kuna ma tõde teada tõenäoliselt teada ei saagi (kuna MULLE ei taheta haiget teha)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.05 20:06; 30.05 21:36; 31.05 02:24; 31.05 21:14; 31.05 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega muud üle ei jää kui kõvasti nuhkida, kuna enesele rahulikult sarvi lasta teha ei kavatse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.05 20:06; 30.05 21:36; 31.05 02:24; 31.05 21:14; 31.05 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle tundub, et meestel puudub \”nina\” nende asjade avastamiseks või no siis sisetunne.
Iial ei ole mõttet ise mehele midagi rääkima hakata, ei tee see asja paremaks. [/tsitaat]

Saladuskatte all võin öelda et meestel on selle peale 101%-ne nina-mitte miski ei jää mitte kunagi saladuseks!
Kui mehele on kõrvalehüpe tähtsusetu füüsilise vajaduse rahuldamine siis naises toimub selle tagajärjel nii suur muutus ,et see on nähtav kaugele ja kõigile(töökaaslased,sõbrad,perekoolikad jne) ,oma mehest rääkimatta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mehed ei petagi-poisikesed aga küll.[/tsitaat]Ja mehed jäävad alati poisikesteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen seda tüüpi inimene, kes joogise peaga kipub suudlema ja käperdama võõraid või pooltuttavaid mehi (kasvõi klubi garderoobitöötaja, eksid vm atraktiivsed meesisendid), aga sellest on mu mees teadlik ja saab aru. Tema juuresolekul katsun ilusasti käituda. Küll aga olen oma meest korra teadlikult ühe kutiga petnud, vaimselt meelega, füüsiliselt alkoholijoobes. Peale füüsilist tegu tunnistasin üles, mees aimas, et mul miski susiseb selle kutiga, seega ei olnud talle see üldse üllatuseks. Petmine oli ajendatud sellest, et mu elukaaslasel ei leidunud aega ega tähelepanu mulle. Tunnistasin üles, sest minu ja elukaaslase kokkulepe oli selline, lähtun sellest alati – julged teha, julge tunnistada, enda tegu ei õigusta või ei räägi süüst puhtaks. Elukaaslane pettis joobes peaga mind ka, aga mulle tegu ei tunnistanud. Tema käitumise järgi tekkis kahtlus ja nuhkisin. Hiljem küll tunnistas, kui kaks aatat hiljem teema tõstatasin. Sellest olenevalt sain teada, et kui asi peaks temapoolselt korduma, siis temalt ülestunnistust ei ole loota. Argus ja valelikkus ajab mind rohkem vihale kui mingi fakt füüsilisest aktist teise naisega. Aga elukaaslasega oleme siiani koos, sest armastame teineteist – aga oleme kõigest inimesed ja ikka teeme elus ka edaspidi vigu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen märganud, et need naised, kes meest petavad, löövad eriliselt särama. Nendest kiirgab seksikust. Nad hoolitsevad keskmisest rohkem oma välimuse eest. On õnnelikud ja rahul. Ei orja oma meest, kuna on kindlad, et kui oma mees maha jätab, siis mehi jalaga segada. Tuleb uus.
Ja tänu sellele oma mehed neid veel eriliselt hoidma hakkavadki. Kuidagi ei taha nad sellisest naisest loobuda ega temas petjat näha. Silmad kohe lähevad kinni selle koha pealt.
Truu kodukana aga on igav ega paelu oma meest, mistõttu teda ka petetakse. Rabab kodukorra ja laste ja mehe heaolu nimel, seetõttu ei jää tal aega ei enda keha eest hoolitsemise jaoks ega ka jõudu särada. Rutiin ei tekita seda sära,mis mehi niiväga köidab nagu armuseiklused.
Kurb 🙁

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kes te siin armukesepidamist maha teete ja soovitate oma mehele ära rääkida, enne kui midagi juhtuma hakkab.
Oletame, et te olete ise frigiidne naine. Seksi ei soovi, mehe rahulhoidmiseks pingutate paar korda kuus meritähte ja mõtlete kodumaale seejuures:P
Teil on lapsed ja kooselu/ abielu hea mitu aastat.
Oletame, et teie mees kaalub pärast aastatepikkust sugukülma suhet, kas minna lahku või võtta armuke? Kuna ta ei taha lastele haiget teha, kodu lõhkuda ja tegelikult ikkagi armastab oma sugukülma naist, võtab lõpuks armukese.
Kas teie selle sugukülma naise rollis sooviksite:
a.) mees tuleb teie juurde ja teatab, et kuna ta kannatab teie sugukülma käitumise tõttu, aga peret lõhkuda ei soovi ja teid armastab, siis edaspidi peab armukest ja tuli seda ütlema, et kõik oleks aus;
b.) peab vaikselt armukest ja üritab teha kõike nii, et te teada ei saaks.

Niisiis, naised, kas a või b?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naised, kes te siin armukesepidamist maha teete ja soovitate oma mehele ära rääkida, enne kui midagi juhtuma hakkab.
Oletame, et te olete ise frigiidne naine. Seksi ei soovi, mehe rahulhoidmiseks pingutate paar korda kuus meritähte ja mõtlete kodumaale seejuures:P
Teil on lapsed ja kooselu/ abielu hea mitu aastat.
Oletame, et teie mees kaalub pärast aastatepikkust sugukülma suhet, kas minna lahku või võtta armuke? Kuna ta ei taha lastele haiget teha, kodu lõhkuda ja tegelikult ikkagi armastab oma sugukülma naist, võtab lõpuks armukese.
Kas teie selle sugukülma naise rollis sooviksite:
a.) mees tuleb teie juurde ja teatab, et kuna ta kannatab teie sugukülma käitumise tõttu, aga peret lõhkuda ei soovi ja teid armastab, siis edaspidi peab armukest ja tuli seda ütlema, et kõik oleks aus;
b.) peab vaikselt armukest ja üritab teha kõike nii, et te teada ei saaks.

Niisiis, naised, kas a või b?[/tsitaat]
raske küll ennast sellisesse olukorda kujutada, aga kindlasti eelistaksin väga mitmel põhjusel ausust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jooki polnud midagi, lihtsalt armusin teise, kes samamoodi armus minusse. meie suhe kestis 3 aastat, laste pärast jäime kumbki oma kaasade juurde. Mida vähemalt mina kahetsen kibedalt praegu. Suhte lõpetasin mina, kuid südames on see minu elu suurim (ja õigeim) armastus. Vahest loodan, et elu viib meid kunagi veel uuesti kokku…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naised, kes te siin armukesepidamist maha teete ja soovitate oma mehele ära rääkida, enne kui midagi juhtuma hakkab.
Oletame, et te olete ise frigiidne naine. Seksi ei soovi, mehe rahulhoidmiseks pingutate paar korda kuus meritähte ja mõtlete kodumaale seejuures:P
Teil on lapsed ja kooselu/ abielu hea mitu aastat.
Oletame, et teie mees kaalub pärast aastatepikkust sugukülma suhet, kas minna lahku või võtta armuke? Kuna ta ei taha lastele haiget teha, kodu lõhkuda ja tegelikult ikkagi armastab oma sugukülma naist, võtab lõpuks armukese.
Kas teie selle sugukülma naise rollis sooviksite:
a.) mees tuleb teie juurde ja teatab, et kuna ta kannatab teie sugukülma käitumise tõttu, aga peret lõhkuda ei soovi ja teid armastab, siis edaspidi peab armukest ja tuli seda ütlema, et kõik oleks aus;
b.) peab vaikselt armukest ja üritab teha kõike nii, et te teada ei saaks.

Niisiis, naised, kas a või b?[/tsitaat]

Väga rumal küsimus. Normaalsed naised ja mehed ei ela koos kaaslasega, keda nad ei armasta ja kellega nad seksida ei soovi (või ühe poole jaoks siis lausa \”kellelt seksi ei saa\”). Sedasorti suhete jaoks on sõbrad-sõbrannad, koos ei pea ju ometi kõikide toredate inimestega elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Futura kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Väga rumal küsimus. Normaalsed naised ja mehed ei ela koos kaaslasega, keda nad ei armasta ja kellega nad seksida ei soovi (või ühe poole jaoks siis lausa \”kellelt seksi ei saa\”). Sedasorti suhete jaoks on sõbrad-sõbrannad, koos ei pea ju ometi kõikide toredate inimestega elama. [/tsitaat]Mina olen mees ja soovin seksida mitmete naistega ja armastan ka neid kõiki (ilma armastamata ma ei suuda seksida), aga ei mahu kõigiga korraga koos elama ja nad keegi ise miskipärast ei taha seda, et mul teisi armsakesi on.
Nii et probleem on naistes, kes arvavad, et nad on mehe ja tema aja ja tema riista ainuomanikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Meest petnud naised

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.