Esileht Pereelu ja suhted Meeste kiitmise teema

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 99 )

Teema: Meeste kiitmise teema

Postitas:
Kägu

Olen lahutatud, kasvatan lapsi üksinda. Lahutus oli minu algatatud ja siiani kahetsen ainult seda, et varem ei lahutanud. Uut kaaslast leidnud ei ole ja ei hellita lootust, et kunagi sellise inimese võiksin leida. Tahaks enda kõrvale kedagi, kes mind päriselt armastaks, mitte ainult koduperenaisena ära kasutaks, see aga tundub ebarealistlik soov.

Poes ja tänaval jäävad vahel silma toredad paarid, kes tunduvad üksteise suhtes väga hoolivad. Kolleegid räägivad oma igapäevaelust, kuidas abikaasad neid toetavad ja hoiavad. Seda on üheltpoolt väga rõõmustav kuulata, teiselt poolt natuke teeb kurvaks, sest mina tegin vale valiku ja hoolivust ning toetust oli meie abielus väga vähe.

Kellel on kodus hea ja armastav abikaasa, kellega koos plaane teha, koos reisida, kes toetab ja lohutab, kui on raske – mul on teie pärast hea meel. Kuigi mu enda hing on haiget saanud ja praegu tunnen, et olen end teiste inimeste jaoks täiesti lukku pannud, siis armastavaid paare nähes tahaks mõelda, et ma olen pigem erand ja enamusel paaridel on kõik hästi.

Tavaliselt tehakse siin teemasid meeste kirumiseks. Tegin selle teema meeste kiitmiseks. Kellel hea ja harmooniline suhe, mis on kõige positiivsem, mida oma suhte ja oma kaaslase kohta välja tuua?

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt sama teema on siin mõne kuu jooksul olnud. Kasuta otsingut.

+1
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, käin siin harva ja ei taibanud otsingut kasutada. Värskemad teemad on ainult probleemidest ja proua Hundi trussikutest, seepärast mõtlesingi, et positiivsem teema võiks ka olla. Kahjuks siin pole kustutamisvõimalust.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, harmooniline on kuidagi üles paisutatud mõiste. Aga mul on hea mees.

Hoiab mind ja lapsi. Püüab alati aidata. Ta ei näe tihti (minu arvates) tegemist vajavaid asju ise aga kui öelda, püüab asja lahendada. Mõnikord kehtib ka see ütlemine:”kui mees ütleb, et mees teeb, siis teeb. Ei ole vaja iga 6 kuu tagant meelde tuletada.”. Aga see ei ole nii häiriv omadus.

On hea isa, kes panustab võrdselt kodusesse ellu.  Elab kaasa minu eduelamustele ning innustab karjääri tegema. Mõlemad mõistame, et on kodune elu ja peab olema muud võimaluaes, kuidas ennast  teoatada. Ei ole armukade. Ei tõsta häält ega kisu tühjast tüli. Oskame argiumenteeritult eriarvamused lahendada. Mul on hea, soe ja turvaline temaga.

Meil mõlemal on oma vead aga me juba teame üksteise omi ja oleme nendega arvestanud. “Ära otsi vigadeta inimest, vaid leia nende vigadega inimene, millega sa suudad leppida”.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks see teema olnud 20aastat tagasi, oleks olnud kirjutada mehe kiituseks vähe. Ta oli selline mees, kes teenis vaid raha. Lapsed, kodu ja aed olid minu toimetada. Pahameele peale küsis mees et kuidas üksikemad hakkama saavad kõigega. Võttis üle 20 aasta aega, et mees hakkaks ka koduseid töid tegema. Ja  saab lastega väga hästi läbi. Teismeliste ja hilisteismeliste isana on parem vanem, kui mina. Nende lahti muukimisel ja rääkimisel. Minuga ei taha lapsed rääkida ja ma ei oska küsida nii et nad räägiks. Aga isa oskab. Kuna me pole mehega kumbki sõpradeinimesed, siis nüüd käimegi ja teeme kõike koos.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poes ja tänaval jäävad vahel silma

Enamus paare ikka selliseid, kus mehe pilk noore tüdruku tagumikku jälgib ja mossis naine vaatab seda kõike pealt. Vaata lahtiste silmadega. Eriti rõve vaatepilt kui päris aus olla.  Vabad mehed, saaks aga mõne nurgataha lohistada ja vänta keerutada.  16 aastased poisiklutid räägivad kambakesi noortest tüdrukutest eit ja eit. Ja ohh neid lahutamisi ja petmisi. Siin oli ka üks kommentaar, kus juuksuritoolis tehakse ka kiimamänge. Siis kiidusõnu jagama küll ei hakka. Ei viitsi ainult seksile pühendatud elu kommenteerida.

+5
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vabandust, käin siin harva ja ei taibanud otsingut kasutada. Värskemad teemad on ainult probleemidest ja proua Hundi trussikutest, seepärast mõtlesingi, et positiivsem teema võiks ka olla. Kahjuks siin pole kustutamisvõimalust.

https://foorum.perekool.ee/teema/kas-kellelgi-on-ka-hea-mees/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei kiida mehi, pole kohtunud sellistega lihtsalt. Tänaval ja poes suudabki enamus inimesi normaalselt käituda. See ei näita mitte midagi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks see teema olnud 20aastat tagasi, oleks olnud kirjutada mehe kiituseks vähe. Ta oli selline mees, kes teenis vaid raha. Lapsed, kodu ja aed olid minu toimetada. Pahameele peale küsis mees et kuidas üksikemad hakkama saavad kõigega. Võttis üle 20 aasta aega, et mees hakkaks ka koduseid töid tegema. Ja saab lastega väga hästi läbi. Teismeliste ja hilisteismeliste isana on parem vanem, kui mina. Nende lahti muukimisel ja rääkimisel. Minuga ei taha lapsed rääkida ja ma ei oska küsida nii et nad räägiks. Aga isa oskab. Kuna me pole mehega kumbki sõpradeinimesed, siis nüüd käimegi ja teeme kõike koos.

Üksikisad on ka olemas, kuidas nemad kõike jaksavad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus paare ikka selliseid, kus mehe pilk noore tüdruku tagumikku jälgib ja mossis naine vaatab seda kõike pealt.

Kahjuks tegelikult nii on küll.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Harmoonilisi paare on küll olemas, mõnda oma tutvusringkonnas isegi tean. Aga see on siiski päris suur haruldus. Võib-olla on siin võti selles, et kumbki nendest meestest pole kuigi seksihuviline, äkki see aitab tähtsamatele asjadele keskenduda. Nii mõnigi mees oleks igati okei, kui see suur kepihimu tema käitumist peesse ei keeraks.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii mõnigi mees oleks igati okei, kui see suur kepihimu tema käitumist peesse ei keeraks.

Ja et oma naisega oleks ülihea ja piisavalt rahuldustpakkuv sekselu on lihtsalt välistatud?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

piisavalt rahuldustpakkuv sekselu on lihtsalt välistatud?

Mis sa ronid suhtesse? Ole üksinda ja otsi rahuldust.  Kui naine kõrval sama hakkab tegema, miks siis suhtes olla. Maksa ise oma arveid ja tee süüa ja seksi ainult.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

piisavalt rahuldustpakkuv sekselu on lihtsalt välistatud?

Mis sa ronid suhtesse? Ole üksinda ja otsi rahuldust. Kui naine kõrval sama hakkab tegema, miks siis suhtes olla. Maksa ise oma arveid ja tee süüa ja seksi ainult.

Eee… sest inimesed armastavad teineteist? Vabandust, kas sõna “rahuldus” on ka jäle?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja et oma naisega oleks ülihea ja piisavalt rahuldustpakkuv sekselu on lihtsalt välistatud?

Mingi aeg on, aga hiljem läheb igavaks ükskõik kellega. Tahaks vaheldust ja ahvatlusi on ju igal pool lademetes. Kui mees on kaua ühe naisega koos olnud, siis ikka tekib mõte, et kas ikka olen veel turul pandav ja neid ego tõstjaid ju leidub. Kahjuks nii on. Lisaks tuleb igal paaril ette raskemaid momente, see on välistatud, et ei tule. Ja siis on eriti kerge hakata endale ette kujutama, et näe, ta ei hooligi minust, tegeleb titega, on kaalus juurde võtnud, mida iganes. Ja kui siis tore “hingesugulane” ette satub, ongi kõik tingimused petmiseks loodud. Osadel ei pea mingit kehva perioodigi olema, igavus on juba piisav põhjus.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee… sest inimesed armastavad teineteist? Vabandust, kas sõna “rahuldus” on ka jäle?

Nagu väikelapsed armastus ja armastus. Siis ka silmad vilavada vahvasti kui neid sõnu õhku loopida ja rahuldust mujalt otsida. Kui aus oled ja armastusele räägid, et sina otsid rahuldust mujalt ja soovita tal sama teha, siis ei ole jäle. Jäledakse läheb asi siis kui oma haigust varjatakse ja salaja rahuldust tehakse.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mingi aeg on, aga hiljem läheb igavaks ükskõik kellega. Tahaks vaheldust ja ahvatlusi on ju igal pool lademetes. Kui mees on kaua ühe naisega koos olnud, siis ikka tekib mõte, et kas ikka olen veel turul pandav ja neid ego tõstjaid ju leidub. Kahjuks nii on. Lisaks tuleb igal paaril ette raskemaid momente, see on välistatud, et ei tule. Ja siis on eriti kerge hakata endale ette kujutama, et näe, ta ei hooligi minust, tegeleb titega, on kaalus juurde võtnud, mida iganes. Ja kui siis tore “hingesugulane” ette satub, ongi kõik tingimused petmiseks loodud. Osadel ei pea mingit kehva perioodigi olema, igavus on juba piisav põhjus.

Kas saab siis samaga vastata. Igavusest vastu keppida, salaja muidugi.  On okei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks vaheldust ja ahvatlusi on ju igal pool lademetes. Kui mees on kaua ühe naisega koos olnud, siis ikka tekib mõte, et kas ikka olen veel turul pandav ja neid ego tõstjaid ju leidub. Kahjuks nii on.

Ja siis? Nii on ometi täiesti inimlik mõelda ja see ei kehti meeste kohta ainult, naised mõtlevad samamoodi. Või sa tõesti arvad, et kiilanevad jorsid oma igavaks muutnud paarisuhtes ainult ise nii mõtlevad? Miks sa, naine, tambid iganenud mõtteviisi, et naine kaotab huvi seksi vastu kui lapsed tulevad. Nii oma poegi kasvatades lähebki täpselt nii nagu kirjeldasid.
Teemasse – head mehed (ja naised suhtes) on need, kes hoolimata nendest mõtisklustest petmise teele ei lähe.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas saab siis samaga vastata. Igavusest vastu keppida, salaja muidugi.  On okei?

Eks iga inimene teab ise, mis ta teeb. Tavaliselt see vastukeppimine rõõmsamaks ei tee. Need mehed, kes minu tutvusringkonnas truud on, on tavaliselt sellised, kes on väga palju alla oma naise lati ja teavad, et niikui välja tuleb, nad lendavad ka. Lihtsalt ei julge riskida. Aga suur armastus või rahuldustpakkuv pereelu küll takistuseks truudusemurdmisele ei ole.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need mehed, kes minu tutvusringkonnas truud on, on tavaliselt sellised, kes on väga palju alla oma naise lati ja teavad, et niikui välja tuleb, nad lendavad ka. Lihtsalt ei julge riskida. Aga suur armastus või rahuldustpakkuv pereelu küll takistuseks truudusemurdmisele ei ole.

Sa oled proovinud neid siis murda või? Kuidas saab väita minu tutvusringkonna truud? Inimese jutt? Mis selle kepi mõte on kui rõõmsaks ja õndsaks ei saagi.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks sa, naine, tambid iganenud mõtteviisi, et naine kaotab huvi seksi vastu kui lapsed tulevad.

Ma pole mitte midagi sellist öelnud. Aga see on ju selge, et kui naisel on beebi, kellega on hommikust õhtuni tegemist ja mees eeldab, et kõik on edasi nagu enne, siis see pole ju tõsi. Kui mees naist aitab ja toetab, siis ei kao see seksihuvi kuskile. Aga kui mees laekub hilja õhtul koju ja nõuab keppi, siis nii ei lähe see asi.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole mitte midagi sellist öelnud. Aga see on ju selge, et kui naisel on beebi, kellega on hommikust õhtuni tegemist ja mees eeldab, et kõik on edasi nagu enne, siis see pole ju tõsi. Kui mees naist aitab ja toetab, siis ei kao see seksihuvi kuskile. Aga kui mees laekub hilja õhtul koju ja nõuab keppi, siis nii ei lähe see asi.

Kus selle mõtteviisiga mees tulnud on ja alguse saanud. Kukkus siia maa peale ja hakkas eeldama. Reaalsusest on inimesed kaugel, elu toimub muinasjutus.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga see on ju selge, et kui naisel on beebi, kellega on hommikust õhtuni tegemist ja mees eeldab, et kõik on edasi nagu enne, siis see pole ju tõsi. Kui mees naist aitab ja toetab, siis ei kao see seksihuvi kuskile. Aga kui mees laekub hilja õhtul koju ja nõuab keppi, siis nii ei lähe see asi.

No ilmselgelt siin teemas pole neid hilja koju jõudvaid kepinõudjaid mõtet näiteks tuua 🙂
Siin oli ju headest meestest juttu. Ning enne oma “Iga kooselu muutub igavaks” sa ei eristanud toetavaid mehi teistest – seega sinu väide kehtis kõigi kohta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult primitiivid mõtlevad, et elu peab iga sekund olema fun.
Elus on ka kohustused, mis ei ole alati maailma põnevaimad.
Mina julgen küll öelda, et mul on hea mees. Me täiendame teineteist päris hästi ja meil on teineteise seltskonnas endiselt huvitav.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://foorum.perekool.ee/teema/mida-teeb-teie-mees-mida-teised-mehed-ei-tee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://foorum.perekool.ee/teema/milline-on-mehine-mees/

Jaanuaris oli ka mingi tema, kas siin pereelu all või juba liigutati mujale. Teema pealkirja ei mäleta, oli kiitke või laitke meest vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina julgen küll öelda, et mul on hea mees. Me täiendame teineteist päris hästi ja meil on teineteise seltskonnas endiselt huvitav.

Kas ka siis oleks mees huvitav, kui ta sinu kõrval silmad vidukile nooremaid vahiks. Silmamängu nende laseks jne. Mina ei ole nende meeste loogikale veel pihta saanud. Kas sina saad? Ma vaatan alati, No jaaa, saaks aga nurga taha mõne jälle meelitada, siis on nagu rohkem mees vist?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ka siis oleks mees huvitav, kui ta sinu kõrval silmad vidukile nooremaid vahiks. Silmamängu nende laseks jne. Mina ei ole nende meeste loogikale veel pihta saanud. Kas sina saad?

Me ei saa sinu loogikast aru 🙂
Aga seks on üldse jäle ju sulle, mis sa üldse vaevad enda pead?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ei saa sinu loogikast aru ???? Aga seks on üldse jäle ju sulle, mis sa üldse vaevad enda pead?

Oletan et sul on üks pea! Või elab sinu peas rohkem kangelasi? Räägi oma pea eest. Kas sinu pea vaevub keerama ja mis põhjusel. Kas sinu pea tahab seksi kui tagumikku jõllitab või tahab telefoninumbrit või tahab nurga taha minna.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie koos olnud ca 25 aastat. Eks meil mõlemal on oma head ja vead, aga tegelikult on mul väga hea abikaasa. Ma ei oskagi nii konkreetselt välja tuua, et milles “headus” seisneb..

Äkki see, et ta alati teeb minu eest ära kodused tööd, mida ta  teab, et ma ei salli. See, et ta alati tegeles/tegeleb lastega (väikelaste eas rohkemgi, kui mina). Alati mõtleb enne pere, kui enda peale. On n-ö lahtiste kätega. Kui mul on halb päev, siis nt küpsetab mulle vahvleid, kuigi ei ole muidu väga suur söögitegija.

Minu jaoks ei ole olnud oluline lillede toomine või armastuse kinnitamine, vaid just need pisemad asjad, mida tehakse teineteise heaks nii, et kaaslane ei pea mainimagi ja saad aru, et sinust hoolitakse. Ka see, et huumorimeel peab klappima.

Eks on ka asju, mis nt teistele naistele ei sobiks üldse..pole eriti ambitsioonikas karjääri mõttes (sissetulek siiski korralik), asjaajamises/korraldamises üsna äpu, riidepoodi teda sisuliselt ei saa jms. Aga me olemegi iseloomult erinevad ja mulle sobib kõiki neid asju ise teha.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 99 )


Esileht Pereelu ja suhted Meeste kiitmise teema