Esileht Pereelu ja suhted Meeste kiitmise teema

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )

Teema: Meeste kiitmise teema

Postitas:
Kägu

Mina kiidan oma meest. Tal on puudusi, aga üldiselt on ta ideaalne. Tark, vaimukas, puhas, väga abivalmis, lastega väga osav. Meil on ühesugused käivitajad, ehk siis suure osa olulisi otsuseid teeme tunni või paariga. Mis teistel võtab kuude kaupa aega, võtab meilt maksimum nädala – näiteks otsus kolida ideest teostuseni. Töökas. Hea võõrustaja. Säästab mind paljustki.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie koos olnud ca 25 aastat. Eks meil mõlemal on oma head ja vead, aga tegelikult on mul väga hea abikaasa. Ma ei oskagi nii konkreetselt välja tuua, et milles “headus” seisneb..

Äkki see, et ta alati teeb minu eest ära kodused tööd, mida ta teab, et ma ei salli. See, et ta alati tegeles/tegeleb lastega (väikelaste eas rohkemgi, kui mina). Alati mõtleb enne pere, kui enda peale. On n-ö lahtiste kätega. Kui mul on halb päev, siis nt küpsetab mulle vahvleid, kuigi ei ole muidu väga suur söögitegija.

Minu jaoks ei ole olnud oluline lillede toomine või armastuse kinnitamine, vaid just need pisemad asjad, mida tehakse teineteise heaks nii, et kaaslane ei pea mainimagi ja saad aru, et sinust hoolitakse. Ka see, et huumorimeel peab klappima.

Eks on ka asju, mis nt teistele naistele ei sobiks üldse..pole eriti ambitsioonikas karjääri mõttes (sissetulek siiski korralik), asjaajamises/korraldamises üsna äpu, riidepoodi teda sisuliselt ei saa jms. Aga me olemegi iseloomult erinevad ja mulle sobib kõiki neid asju ise teha.

Seda tuuakse Perekoolis sageli välja, et pole neid lilli, kingitusi ja armastussõnu vaja. Peamine, et aitab su jaoks asju teha ja toetab mingite toimetusega. Mulle kahjuks on oluline, et mees vahel ka lilli vms tooks, sest see romantiline ja ilus žest. Näitab, et mõtleb mu peale ja tahab rõõmsaks teha. Oli suhe, kus neews kunagi ühtki kinki ei toonud, kui polnud tähtpäev. Isegi mitte poest šokolaadi. Ja tegi kurvaks küll, et ei mõtle mu peale ega pea meeles. Sama ilusate sõnadega. Kui on ikka tõesti südames ja tunded, siis mõned korrad aastaski teeks mõne armastuseavalduse. Samas sellised mehed ka ei sobi muidugi, kes midagi ei märka teha ega aidata, lasevad naisel üksi tõmmelda, aga vastutasuks siis toovad lilli ja räägivad tunnetest. Võiks nagu taskaaalus olla ja mõlemat olla.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle kahjuks on oluline, et mees vahel ka lilli vms tooks, sest see romantiline ja ilus žest. Näitab, et mõtleb mu peale ja tahab rõõmsaks teha. Oli suhe, kus neews kunagi ühtki kinki ei toonud, kui polnud tähtpäev. Isegi mitte poest šokolaadi.

Kas see siis oleks parem, kui tal on outlooki kalendris või tööl lauakalendris mingite päevade peal kirjas: vii Maimule lilli.
Meenutad üht minu meeskolleegi, kes soovis sedavõrd sarnast tähelepanu, et ringitatud vastava sooviga oli nii lauakalender, kui piiksus Outlooki iseendale ajastatud e-kiri või ütles telefoni kalender.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda tuuakse Perekoolis sageli välja, et pole neid lilli, kingitusi ja armastussõnu vaja. Peamine, et aitab su jaoks asju teha ja toetab mingite toimetusega. Mulle kahjuks on oluline, et mees vahel ka lilli vms tooks, sest see romantiline ja ilus žest. Näitab, et mõtleb mu peale ja tahab rõõmsaks teha. Oli suhe, kus neews kunagi ühtki kinki ei toonud, kui polnud tähtpäev. Isegi mitte poest šokolaadi. Ja tegi kurvaks küll, et ei mõtle mu peale ega pea meeles. Sama ilusate sõnadega. Kui on ikka tõesti südames ja tunded, siis mõned korrad aastaski teeks mõne armastuseavalduse. Samas sellised mehed ka ei sobi muidugi, kes midagi ei märka teha ega aidata, lasevad naisel üksi tõmmelda, aga vastutasuks siis toovad lilli ja räägivad tunnetest. Võiks nagu taskaaalus olla ja mõlemat olla.

Kas sina ka meest kiidad, meeles pead? Minu endine toakaaslane tähistas meestepäeva, kui ta veel tolle mehega suhtes oli. Kinkis ka pisikese kotti söödavat. Oleks ju võinud mitte tähistada. Siis ju ei taha mees ka enam neid asju teha, kui naine kunagi midagi tunnustavat ei tee ega ütle.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see siis oleks parem, kui tal on outlooki kalendris või tööl lauakalendris mingite päevade peal kirjas: vii Maimule lilli.

Ongi parem. Eestis lihtsalt ei kasvatata mehi nii, et võiks pöörata naistele tähelepanu ja olekski elu palju kergem. Mul oli kunagi Itaalia mees, kes mind ka alguses mesijutuga jalust rabas. Koos elades ka alati alustas päeva sellega, kuidas tema armastab, kui ilus ma olen, kui vapustav oli eelmine öö. Mul läks päris tukk aega aru saamiseks, et tegelikult on ta üsna pealiskaudne, egoistlik ja tõsisematest probleemidest iialgi rääkida ei taha. Nagu siingi üks naine rääkis mingis teemas, et tema tegi kodus kõik asjad ära ja tundis ennast halvasti. Käis psühholoogi juures, mees hakkas kiitma ja tunnustama ja tema on nüüd väga rahul. Kuigi mees tegelikult kodus ikka midagi tegema ei hakanud. Minule jääb sellest ikkagi väheks, tahan päris abi. Samas kui mees mitte kunagi elus midagi ilusat ei ütle, tähtpäevadeks lilli ei too, siis sellisega ei hakkakski koos üldse elama. Sest see on lihtsalt matslik.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie koos olnud ca 25 aastat.

Ega sa lolli ka ei mängi ta kõrval ju, ei aja ju noori poisse taga, ei seksi teistega ja ei vahi punnis silmadega 20 aastase kubeme piirkonda. Õnne teile ka edaspidiseks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestel veab, tahavad head meelt naisele teha, kingivad lilli. Naistel pole midagi sellist väikest ja universaalset meestele kinkida. Ainult sokid tulevad meelde, aga neid ju ei kingi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naistel pole midagi sellist väikest ja universaalset meestele kinkida.

No ikka viinapudel, mis siis muud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on harmooniline suhe. Ma ei suuda siiani uskuda, et me teineteist leidsime – milline vedamine.
Aga miks ta minu jaoks ideaalne on? Ta hoiab ja austab mind, ta tekitab minus turvatunnet, ma ei pea temas kahtlema. Ta on lastega väga hea, ta on väga hea isa  ja väga perekeskne.
Ta on väga rahulik ja külma närviga.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestel veab, tahavad head meelt naisele teha, kingivad lilli. Naistel pole midagi sellist väikest ja universaalset meestele kinkida. Ainult sokid tulevad meelde, aga neid ju ei kingi.

Mehed armastavad komplimente, tähelepanu. Paljud on sokkide üle rõõmsad nagu järjekordse tassi üle. Viina kingiks ainult siis, kui teaks, et mees pole alkoprobleemiga. Kingitud hobuse suhu ei vaadata, loeb mõte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viina küll ei kingiks. Siis juba lihtsalt käed ümber kaela, musi suule ja ütlus: küll sa oled mul ikka hea ja kallis mees.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestel veab, tahavad head meelt naisele teha, kingivad lilli. Naistel pole midagi sellist väikest ja universaalset meestele kinkida. Ainult sokid tulevad meelde, aga neid ju ei kingi.

Mehed armastavad komplimente, tähelepanu. Paljud on sokkide üle rõõmsad nagu järjekordse tassi üle. Viina kingiks ainult siis, kui teaks, et mees pole alkoprobleemiga. Kingitud hobuse suhu ei vaadata, loeb mõte.

Minul pole küll probleemi mehele mingit väikest meelehead leida. Näiteks kui raamatupoodi satun, ostan nii endale kui talle midagi põnevat. Tema huvisid ja maitset ju tean. Vahel lemmikkommi või jäätist (ma ise seda ei armasta).
Mees teeb ka aeg-ajalt väikeseid üllatusi. Ta mul ülse sihuke romantilisevõitu, toob lilli ja puha. Oskab sealjuures lilli ka valida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et selline aseksuaalne, kergesti alluv, askeldav, sõnaaher, lastega jändav ja piisavalt raha koju toov mees on ideaalne.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et selline aseksuaalne, kergesti alluv, askeldav, sõnaaher, lastega jändav ja piisavalt raha koju toov mees on ideaalne.

Kergesti alluv? ????

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et selline aseksuaalne, kergesti alluv, askeldav, sõnaaher, lastega jändav ja piisavalt raha koju toov mees on ideaalne.

Täpselt! Ja lilli peab ka tooma ja kingitusi 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et selline aseksuaalne, kergesti alluv, askeldav, sõnaaher, lastega jändav ja piisavalt raha koju toov mees on ideaalne.

Siin vist geidelt otseselt ei küsitud

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul pole küll probleemi mehele mingit väikest meelehead leida. Näiteks kui raamatupoodi satun, ostan nii endale kui talle midagi põnevat. Tema huvisid ja maitset ju tean. Vahel lemmikkommi või jäätist (ma ise seda ei armasta).
Mees teeb ka aeg-ajalt väikeseid üllatusi. Ta mul ülse sihuke romantilisevõitu, toob lilli ja puha. Oskab sealjuures lilli ka valida.

Jah, sinul ei ole, aga paistab, et nii mõnelgi on. Muidu on suhtumine selline, et naised ja mehed on võrdsed, aga kui tahaks lilli ja kingitusi, siis peab mees tegema. Kui on võrdne, siis on võrdne.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et selline aseksuaalne, kergesti alluv, askeldav, sõnaaher, lastega jändav ja piisavalt raha koju toov mees on ideaalne.

Sõnaaher mees jändab lastega? Lastega? Lastega on vaja rääkida, sõnaaher mees kindlasti ei sobi lastega tegelema.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et selline aseksuaalne, kergesti alluv, askeldav, sõnaaher, lastega jändav ja piisavalt raha koju toov mees on ideaalne.

Siin vist geidelt otseselt ei küsitud

Teema on sellest, kuidas naised kiidavad oma mehi ja siis tuleb siia mingi mees ja kukub siin jaurama mida tema arvab meestest, aseksuaalsed ja puha.

Enne võiks teemat lugeda, millest üldse räägitakse, siis alles kommenteerida.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda aseksuaalsuse teksti kirjutab see meeskägu igasse teemasse siin pereelu all.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, peab olema hea isa, peab olema üldse hea inimene. Võib olla sõnaaher ja võib “kergesti alluda”, kui see paarile sobib, leplikkus on igatahes parem kui mingi oma jura ajamine lihtsalt “võidu” nimel (mitte ainult meeste, vaid naiste puhul ka). Mehelik mees ei pea üldse mingi matšo olema, vastupidi, minu meelest mõjuvad need ärplevad õu-õu, mina otsustan, mina tean, te könnid ärge köhige stiilis jõmmid väga mitteseksikalt ja isegi naeruväärselt, mulle meeldivad vaiksed, väärikad, rahulikud ja toredad mehed. Ja mul on selline mees. Juba 20 aastat. (Aseksuaalne ta pole.)

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, peab olema hea isa, peab olema üldse hea inimene. Võib olla sõnaaher ja võib “kergesti alluda”, kui see paarile sobib, leplikkus on igatahes parem kui mingi oma jura ajamine lihtsalt “võidu” nimel (mitte ainult meeste, vaid naiste puhul ka). Mehelik mees ei pea üldse mingi matšo olema, vastupidi, minu meelest mõjuvad need ärplevad õu-õu, mina otsustan, mina tean, te könnid ärge köhige stiilis jõmmid väga mitteseksikalt ja isegi naeruväärselt, mulle meeldivad vaiksed, väärikad, rahulikud ja toredad mehed. Ja mul on selline mees. Juba 20 aastat. (Aseksuaalne ta pole.)

Alluvad mehed meeldivad naistele, kes manipuleerivad ja sõimavad ja käsutavad. Allumise ja kompromissi vahele jääb suur maa nagu jõmlusegi ja allumise vahele. Seda on ju uuritud ja leitud, et naistele meeldivad enne jõmmisarnased. Pussmees ei meeldi enamikule.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see siis oleks parem, kui tal on outlooki kalendris või tööl lauakalendris mingite päevade peal kirjas: vii Maimule lilli.

Ongi parem. Eestis lihtsalt ei kasvatata mehi nii, et võiks pöörata naistele tähelepanu ja olekski elu palju kergem. Mul oli kunagi Itaalia mees, kes mind ka alguses mesijutuga jalust rabas. Koos elades ka alati alustas päeva sellega, kuidas tema armastab, kui ilus ma olen, kui vapustav oli eelmine öö. Mul läks päris tukk aega aru saamiseks, et tegelikult on ta üsna pealiskaudne, egoistlik ja tõsisematest probleemidest iialgi rääkida ei taha. Nagu siingi üks naine rääkis mingis teemas, et tema tegi kodus kõik asjad ära ja tundis ennast halvasti. Käis psühholoogi juures, mees hakkas kiitma ja tunnustama ja tema on nüüd väga rahul. Kuigi mees tegelikult kodus ikka midagi tegema ei hakanud. Minule jääb sellest ikkagi väheks, tahan päris abi. Samas kui mees mitte kunagi elus midagi ilusat ei ütle, tähtpäevadeks lilli ei too, siis sellisega ei hakkakski koos üldse elama. Sest see on lihtsalt matslik.

Seda mõtlesingi. Mulle jääb jälle väheks, kui mees toob vaid tähtpäevadeks (sünnipäev, jõulud, naistepäev) lilli vms kinki. See ongi nagu kohustuse korras vaid, sest siis ju nagu peab. Ja seda juhtubki ju vaid 3-4x AASTAS. Tõesti sellest on mulle vähe. Meeldiks, kui peetakse meeles täiesti spontaanselt, sest mingil hetkel on selline tunne, et tahaks kohe midagi ilusat teha või öelda. Kui mehel kunagi sellist tunnet ei teki, siis tundubki, et olen vaid mugavussuhe ja tegelikult tundeid ei ole.

Muidugi on väga oluline, et oleks abi ja võrdne panus suhtes, aga meeldib kui mees on natukegi romantiline ja väljendab vahel tundeid ja seda juhtub rohkem kui 1-2x aastas. Olen lihtsalt sellises suhtes olnud, kus mees aitas ja osales võrdselt kodutöödes, aga kunagi ühtki ilusat sõna ei öelnud pärast algusaja armumiseaegu ning lilli, kinke tõid ka vaid kohustuslikel päevadel. Mina end armastatuna ei tundnud. Sest lisaks ei tulnud ka väljaspool seksi mingeid niisama spontaanseid kiindumuseavaldusi füüsilise läheduse näol. No et oleks tulnud niisama keset päeva kallistama, suudlema või silitama, seda polnud. Ja tegelikult ta mind ei armastanudki, oli lihtsalt üksindusehirmust koos. Keegi ju peab olema. Mis siis, et kodustes kohustustes osales võrdväärselt ja aitas mul mingeid asju teha või tegi mu eest midagi ära, siis ta minust tegelikult ei hoolinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viina kingiks ainult siis, kui teaks, et mees pole alkoprobleemiga.

Ma ei elakski ju alkoholiprobleemiga mehega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et selline aseksuaalne, kergesti alluv, askeldav, sõnaaher, lastega jändav ja piisavalt raha koju toov mees on ideaalne.

Kas ainult enda naisega piirduv mees on aseksuaalne või? Väga imelik arusaam.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viina kingiks ainult siis, kui teaks, et mees pole alkoprobleemiga.

Ma ei elakski ju alkoholiprobleemiga mehega.

Ah teadm… kui paksust ei saavarhata, isegi, kui sinu nähes salatit sööb ja mängib, et sööb vähe kaloreid, siis alkoholismi saab varjata. Elamine elamiseks, enne elamist saab nii mitte teada küll. On ju varjatud lapsigi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et selline aseksuaalne, kergesti alluv, askeldav, sõnaaher, lastega jändav ja piisavalt raha koju toov mees on ideaalne.

Seksisõltlane, “paha poiss”, laisk, lobiseja, lapsi ignoreeriv ja rahatu mees pole ammugi kellegi normaalse naise mehematerjal 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit teemast selgub, et mees saab olla kas üdini halb vôi täiuslikult hea 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et selline aseksuaalne, kergesti alluv, askeldav, sõnaaher, lastega jändav ja piisavalt raha koju toov mees on ideaalne.

Tegelikult ju ongi. Kui aseksuaalne=truu ja perversseid asju mitte harrastav, siis on jah ideaalne. Miks ei peaks lastega jändav ehk  omaenda laste arengusse panustav ja piisavalt raha koju toov mees ideaalne olema.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus paare ikka selliseid, kus mehe pilk noore tüdruku tagumikku jälgib ja mossis naine vaatab seda kõike pealt.

Kahjuks tegelikult nii on küll.

Kui hakkasin lahutama, siis koos poes käies vaatasin ka avalikult kenasid mehi. Eksmees tegi märkusi, et piinlik ja nõme on ????

Ma vastasin, et on küll, tean ja muigasin ka lisaks.

Seega, keegi ei keela sul ilusaid (oma mehest pikemaid) mehi vaadata oma mehe kõrval, saab kohe asjale pihta. ????????????

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )


Esileht Pereelu ja suhted Meeste kiitmise teema