Esileht Pereelu ja suhted Meeste kiitmise teema

Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )

Teema: Meeste kiitmise teema

Postitas:
Kägu

Ma tunnen isiklikult mitut homo. Nende seksihuvi on tavaline, isegi pigem madal. See nende suur seksuaalsus on labane müüt.

Selle peale ei ole tulnud, et neid on igasuguseid, nagu ka heterosid. Mingisugust homode ülikõrge seksuaalsuse müüti polegi olemas, see on mingi sinu loll väljamõeldis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingisugust homode ülikõrge seksuaalsuse müüti polegi olemas, see on mingi sinu loll väljamõeldis.

Mehed reeglina tahavad rohkem seksi ja on kõrge seksuaalsusega. See vast müüt pole. Seksitakse seksi pärast. Naistel on rohkem suurte tunnetega seotud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märksõna on testosteroon.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb vist temperamendist. Pole nagu kohanud sellist meest, kes seksiks seksi pärast. Ühe itaallasega olin kord suhtes, see seksis küll iga päev. Eesti mees iga päev vist ei seksi, erandid on muidugi võimalikud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõnts on see, kes tapab teisi inimesi, kes lõikab ja murrab sõrmi, kes piinab loomi jnejne.

Misasja? Oled purjus või mis mõttes selliseid postitusi teed? Kes piinab loomi, lõikab ja murrab sõrmi, misasja? Palun täpsustust.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõnts on see, kes tapab teisi inimesi, kes lõikab ja murrab sõrmi, kes piinab loomi jnejne.

Misasja? Oled purjus või mis mõttes selliseid postitusi teed? Kes piinab loomi, lõikab ja murrab sõrmi, misasja? Palun täpsustust.

No estoy de humor!

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meestel veab, tahavad head meelt naisele teha, kingivad lilli. Naistel pole midagi sellist väikest ja universaalset meestele kinkida. Ainult sokid tulevad meelde, aga neid ju ei kingi.

Mehed ei tahagi naistelt mingeid kingitusi, nad tahavad ise kinkida ja soovivad, et naised neid hindaksid, imetleksid ja tunnustaksid. Tänapäeva naisele on selline asi muidugi raskem kui raha eest nänni ostmine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda tuuakse Perekoolis sageli välja, et pole neid lilli, kingitusi ja armastussõnu vaja. Peamine, et aitab su jaoks asju teha ja toetab mingite toimetusega. Mulle kahjuks on oluline, et mees vahel ka lilli vms tooks, sest see romantiline ja ilus žest. Näitab, et mõtleb mu peale ja tahab rõõmsaks teha.

Minu mees pole eriline romantik selle sõna tavalises tähenduses, lilli toob vaid tähtpäevadel, vahel tööreisidelt mingit huvitavat/ilusat maiustust vms, aga igapäevaselt ei mingeid jalustrabavaid kingitusi. Küll aga kinnitab ta oma armastust sõnades (loomingulisemalt kui tavaline “ma armastan sind”) – ja mis peamine, ta teeb tegusid. Minu üks ilusamaid mälestusi on, kui kunagi lihtsalt toast kööki minnes lõin oma käe vastu esikukapi kandilise peaga võtit ikka nii, et auk oli sees ja veri jooksis. Samal õhtul saagis mees kapivõtmetelt pead maha ja asendas need puidust treitud nuppudega, minu küsimuse peale vastates “sa taod ennast muidu vigaseks”.

See ei jäänud ainukeseks selletaoliseks žestiks ja isegi kui ma teoreetiliselt lilli igtseksin, ei jäta niisugune asi mulle siiski kaksipidi arvamust, kas minust tegelikult hoolitakse või mitte.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees on minu jaoks kõige parem. Kui ma teda siin kiitma hakkaksin, ei muutuks meie elu kuidagi paremaks, seetõttu proovin teadlikult meeles pidada, et ma talle endale tegude ja sõnadega meelde tuletaks, et ta on mulle kallis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )


Esileht Pereelu ja suhted Meeste kiitmise teema