Esileht Pereelu ja suhted Meestele meeldivad labased naised?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Meestele meeldivad labased naised?

Postitas:
+6
-25
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On selline mulje jäänud, et meestele miskipärast lähevad peale labased ja maitsetud naised. Tüüpiline meestemagnet on selline vähese hariduse, rämeda ära-suitsetatud häälega, ropendab, käib aga peolt-peole, pidevalt siidripurk näpus, naerab seltskonnas rõveda valju häälega, kergelt ülekaaluline.

Ei ole sellist asja täheldanud. Eks see iseloomustab teemaalgatajat ümbritsevat elukeskkonda ja inimesi, kui selline asi massiliselt silma on jäänud.

+22
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, ma vaatasin just eile saadet Ita Everist. Ka tema tunnistas seal, et talle on mehed alati meeldinud. Ja pidudel on ta seda meeldimist ka alati välja näidanud. Ropud naljad ajavad teda samuti naerma. Süüa teha ei oskavat ta üldse. Vana Baskin ütles ka, et Ita Everilt ei olnudki mõtet loota koduhaldjalikkust, sest ta lihtsalt polevat seda tüüpi naine. Samas, kõigil meestel, kes Everist rääkisid, säras silmis siiras vaimustus.
Nojah, aga labane, räme ja ülekaaluline Everi kohta öelda ei saa, kuigi ta oskab ka sellist tegelast väga hästi mängida.
Aga võib olla meeldib meestele see, kui naine oskab elu nautida. Kui teemaalgataja artiklis nimetatud negatiivsed jooned kõrvale jätta, siis ka minu jaoks on paeluvad väljapoole elavad inimesed. Nad tõmbavad kogu tähelepanu endale ning tekitavad seltskonda hoogsust ja elevust. Loomulikult on see tore.

+28
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On selline mulje jäänud, et meestele miskipärast lähevad peale labased ja maitsetud naised.

Tüüpiline meestemagnet on selline vähese hariduse, rämeda ära-suitsetatud häälega, ropendab, käib aga peolt-peole, pidevalt siidripurk näpus, naerab seltskonnas rõveda valju häälega, kergelt ülekaaluline.

Ei ole kunagi kuulnud, et selliseid naisi petetaks või maha jäetaks. Kui nad ka mingil perioodil oma elus vallalised peaksid olema, on neil alati meesteparv ümber.

Ja siis on haritud, piltilusad ja tagasihoidlikud Kodu-Katad, keda selliste pärast maha jäetakse.

Kas meestele tõesti lähevadki rohkem peale labased naised?

Miks?

Mis seltskonnas sa ometi liigud? Kindlasti on selliseid mehi, kuid tekib küsimus, kuidas ta selle kodu-Kataga abielluda said. Millise see kodu-Kata siis enne abiellumist oli. Meeste eelistused naljalt ei muutu. Kui see kodu-Kata oli vallalise perioodil labane, siis oleks jah tõenäoline, et kui ta muutub, mees otsib uue. Nii et uuri ja jälgi veel. Hetkel ei vasta sinu nägemus kohe kuidagi tegelikkusele.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline meestemagnet on selline vähese hariduse, rämeda ära-suitsetatud häälega, ropendab, käib aga peolt-peole, pidevalt siidripurk näpus, naerab seltskonnas rõveda valju häälega, kergelt ülekaaluline.

Kui mees on ise samasugune, siis teda vast ei häiri. Normaalsed mehed küll mingit sellist kolli ei taha.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui sinu tutvusringkonnas on ainult kaks äärmust, siis pole midagi imestada, et neid mehi tõmbab peolooma poole. Need sinu kirjeldatud Kodu-Katad tunduvad olevat igavad kuivikud, kellega pole tõesti midagi teha. Aga usu, maailmas on palju rohkem värve, proovi leida uus suhtlusringkond, kus sa näed ka teistsuguseid inimesi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täpselt samadel põhjustel, miks naistele lähevad peale Kalvi-Kalle tüüpi mehed

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, ma vaatasin just eile saadet Ita Everist. Ka tema tunnistas seal, et talle on mehed alati meeldinud. Ja pidudel on ta seda meeldimist ka alati välja näidanud. Ropud naljad ajavad teda samuti naerma. Süüa teha ei oskavat ta üldse. Vana Baskin ütles ka, et Ita Everilt ei olnudki mõtet loota koduhaldjalikkust, sest ta lihtsalt polevat seda tüüpi naine. Samas, kõigil meestel, kes Everist rääkisid, säras silmis siiras vaimustus.

Nojah, aga labane, räme ja ülekaaluline Everi kohta öelda ei saa, kuigi ta oskab ka sellist tegelast väga hästi mängida.

Aga võib olla meeldib meestele see, kui naine oskab elu nautida. Kui teemaalgataja artiklis nimetatud negatiivsed jooned kõrvale jätta, siis ka minu jaoks on paeluvad väljapoole elavad inimesed. Nad tõmbavad kogu tähelepanu endale ning tekitavad seltskonda hoogsust ja elevust. Loomulikult on see tore.

Vabandust, täiesti teemast välja, aga kus seda saadet näha saaks?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust kergelt litsakad meeldivad küll meestele, lisaks ka lihtsamad ja sõbralikumad tüübid, kes vaatavad mehele alt üles. Ma olen mitut sellist paari näinud, kus naine on olnud tubli, haritud, hoolitsetud ja mida kõike veel, aga on vahetatud mõne lihtsama tüübi vastu välja. Sest nendega on elu lihtsam ja võib-olla ka lõbusam.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline meestemagnet on selline vähese hariduse, rämeda ära-suitsetatud häälega, ropendab, käib aga peolt-peole, pidevalt siidripurk näpus, naerab seltskonnas rõveda valju häälega, kergelt ülekaaluline.

Sa ilmselt pead oma tutvusringkonna (vblla ka iseenda) kriitilise pilguga üle vaatama.
Ja rohkem ära lollusi suust välja aja.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 09:34; 19.08 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks igaüks näeb seda, mida soovib.
Mina näen hoopis, et neid rämedaid eitesid tarbitakse pidudel, aga abiellutakse teistsuguste naistega.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 10:13; 14.08 11:45; 14.08 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On selline mulje jäänud, et meestele miskipärast lähevad peale labased ja maitsetud naised.

Tüüpiline meestemagnet on selline vähese hariduse, rämeda ära-suitsetatud häälega, ropendab, käib aga peolt-peole, pidevalt siidripurk näpus, naerab seltskonnas rõveda valju häälega, kergelt ülekaaluline.

Ei ole kunagi kuulnud, et selliseid naisi petetaks või maha jäetaks. Kui nad ka mingil perioodil oma elus vallalised peaksid olema, on neil alati meesteparv ümber.

Ja siis on haritud, piltilusad ja tagasihoidlikud Kodu-Katad, keda selliste pärast maha jäetakse.

Kas meestele tõesti lähevadki rohkem peale labased naised?

Miks?

sellised naised on vabad suhtlejad, pole mingid tühised solvujad. nendega on hea suhelda, seksis ka kindlasti on vabameelsed. haritud naine on alati suurtes kompleksides, igavad omaette virisejad.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 10:25; 14.08 10:28; 14.08 10:48; 14.08 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust kergelt litsakad meeldivad küll meestele, lisaks ka lihtsamad ja sõbralikumad tüübid, kes vaatavad mehele alt üles. Ma olen mitut sellist paari näinud, kus naine on olnud tubli, haritud, hoolitsetud ja mida kõike veel, aga on vahetatud mõne lihtsama tüübi vastu välja. Sest nendega on elu lihtsam ja võib-olla ka lõbusam.

huvitav, kõik, abs kõik naised tahavad mehele alt üles vaadata. abs igale naisele on tähtis kui mees on temast targem ja kui mees leiabki naise kellest on targem, siis jälle on näpuga näitajaid.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 10:25; 14.08 10:28; 14.08 10:48; 14.08 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohati isegi natuke nõustun, just selle kohapealt, et neist kuidagi kiirgab seda “mind on lihtne saada” olekut ja see ilmselt mehi juurde tõmbabki. Ka olen enda tuttavate seas üllatunud, kui edukas ärimees võttis endale sama eduka naisterahva asemele vähe lihtsama elukutse esindajast daami. Eksnaine on avara maailmapildiga, intelligentne, väga laialdaste huvidega ja kõrgel ametikohal naisterahvas. See, kellega tiiba ripsutati ja nüüd koos elatakse, teeb vähe lihtsamat tööd (ametit mainima ei hakka igaks juhuks, ei taha, et kellelegi solvanguna mõjuks) ja juttu saab temaga ajada vaid riiete-igasugu vidinate teemal. Kui kuskil põnevas sihtkohas reisil käivad, siis need jutud on ka pärast stiilis “ah, ma niisama päevitasin ja šoppasin”.

Olen sellist “totaalset naisevahetust” kohanud vähemalt kahel juhul ning siis tekib küll mõte, et millest selline (kõrvaltvaataja jaoks ehk pisut pentsik) eelistus.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleneb ikka mehest ju, millised naised talle meeldivad! Kindlasti ei meeldi teemaalgataja kirjeldatud labased naised haritud ja soliidsetele meestele. Aga kui mees on ise labane mats, siis loomulikult meeldivad talle endasugused matsitarid. Kui teemaalgataja suhtleb matside või tänapäevasemalt ossidega, siis jah peab ta konkureerima oma matsi nimel matsitaridega. Aga ma olen kindel, et minu kõrgharitud ja laia silmaringiga, head veini joov ja filosoofilisi traktaate lugev abikaasa (ja tema sarnased sõbrad) küll kindlasti teemaalgataja kirjeldatud matsitare ei vaataks. Või kui, siis sotsioloogilisest huvist 20 m kauguselt. Lähemalt ajaks sellised ahvitaolised elukad neile ilmselt hirmu peale ja igasuguse lähema kontakti nendega välistaks 😀

+5
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 10:35; 14.08 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma olen kindel, et minu kõrgharitud ja laia silmaringiga, head veini joov ja filosoofilisi traktaate lugev abikaasa (ja tema sarnased sõbrad) küll kindlasti teemaalgataja kirjeldatud matsitare ei vaataks. Või kui, siis sotsioloogilisest huvist 20 m kauguselt.

Sinuga abielluti siis ilmselt ka sotsioloogilisest huvist?
Nii üleolevat ja nõmedat juttu pole ammu lugenud.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris selliselt kirjeldatud oss-naised meeldivad vaid oss-meestele. Aga tõsi on see, et meestele meeldivad pigem lihtsamad ja lõbusamad naised. Mina ja minu õde oleme alati olnud meeste poolt ilusaks tunnistatud, aga lööki on mu õel kordades ja kordades rohkem, ossidest haritud ettevõtete juhtideni välja. Mina olen lapsest saati olnud raamatunohik, õde aga elav, ei püsinud pudeliski paigal. Tema õigekiri on olematu. Jutt algab suure tähega ja lõppeb punktiga. Vahepeal kirjavahemärke ei esine. Kuna ta on lihtsakoeline, ei ole tal mingeid eksistensiaalseid dilemmasid, on enesekindel ja rõõmsalt enesekeskne. Tal on küll väga hea süda, aga head teeb alles siis, kui tema enda soovid on rahuldatud. Temast õhkab jõulist seksapiili. Meestel on temaga lihtne. Pole vaja arutada ega analüüsida ja sõnu seada. Õigekirja pärast pole ammugi vaja muret tunda ????

Aga minusuguse intellektuaaliga on raske. Mul pole iseenesest midagi selle vastu, kui mulle räägitakse oma saekaatri uuest töökorraldustest või bemmi uutest kummidest, aga mul hakkab paraku igav. Ma näen juba välja oma õe kõrval selline habras katkiminev sinisukk (kuigi tegelikkuses olen ma päris vintske eit). Me hoiame õega teineteist väga, kuigi õena on mu õde tüütu. Kui keegi üritab õe lihtsameelsust ära kasutada, tuleb tal minuga kokku puutuda. Enamik inimesi on suht üheülbalised ja kergesti nurka surutavad. Samas, õde on minu eest rusikatega seisnud, kui mõni jobukakk end liiga ägedalt üleval peab. Aga jah, tema ümber mehed sumisevad nagu herilased käärinud õunamahla kohal. Minu mees, kes julguse kokku võttis ja minu kosis, on tunnustanud, et sai sajaga petta, arvas, et hakkab minu rüütliks, aga noh, tegu tehtud. Rüütel võib ta ju olla, aga perekonda juhin mina. No paljukest neidki mehi on, kes seda taluks ????

+23
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma olen kindel, et minu kõrgharitud ja laia silmaringiga, head veini joov ja filosoofilisi traktaate lugev abikaasa (ja tema sarnased sõbrad) küll kindlasti teemaalgataja kirjeldatud matsitare ei vaataks. Või kui, siis sotsioloogilisest huvist 20 m kauguselt.

Sinuga abielluti siis ilmselt ka sotsioloogilisest huvist?

Nii üleolevat ja nõmedat juttu pole ammu lugenud.

Pigem on tema jutus suur hirm, äkki mees läheb minema. Alati teevad inimesed maha seda mida nad kõige rohkem kardavad.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 10:25; 14.08 10:28; 14.08 10:48; 14.08 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma olen kindel, et minu kõrgharitud ja laia silmaringiga, head veini joov ja filosoofilisi traktaate lugev abikaasa (ja tema sarnased sõbrad) küll kindlasti teemaalgataja kirjeldatud matsitare ei vaataks. Või kui, siis sotsioloogilisest huvist 20 m kauguselt.

Sinuga abielluti siis ilmselt ka sotsioloogilisest huvist?

Nii üleolevat ja nõmedat juttu pole ammu lugenud.

Pigem on tema jutus suur hirm, äkki mees läheb minema. Alati teevad inimesed maha seda mida nad kõige rohkem kardavad.

Kas teie arvates siis polegi olemas mehi, kes joovadki head veini ja loevad filosoofilisi traktaate jm süvakultuurilist? Sõpradega räägitakse hea veini joomise juurde Kartaago hävitamise asjaoludest ning Siberi väikerahvaste tulevikuperspektiividest (näiteks). Kui te selliste meeste olemasolu põhimõtteliselt ei välista, siis miks ei võiks üks neist minu mees olla? Meil on nüüdseks juba hõbepulmadki peetud ja enam ma tõesti ei karda, et mu mees kellegi teise leiab. Aga kui peaks leidma, siis kindlasti mitte mingi ossitari, vaid minusuguse haritud naise. Vaid kümmekond aastat noorema ehk 🙂

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 10:35; 14.08 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust kergelt litsakad meeldivad küll meestele, lisaks ka lihtsamad ja sõbralikumad tüübid, kes vaatavad mehele alt üles. Ma olen mitut sellist paari näinud, kus naine on olnud tubli, haritud, hoolitsetud ja mida kõike veel, aga on vahetatud mõne lihtsama tüübi vastu välja. Sest nendega on elu lihtsam ja võib-olla ka lõbusam.

Ei pea sugugi mehele alt üles vaatama. Võtmesõnadeks on sõbralikkus ja lahe kompleksideta suhtlemine.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elukaaslase valimine ja peojärgne meelelahutus on täiesti erinevad asjad. Need nn “lohakad” kõlbavad suurepäraselt viimaseks. Välimust
saab isegi reguleerida alkoholi abil.
Vale on arvata, et nendest paremal positsioonil mees sellist naist paari lõbusa õhtu pärast elukaaslaseks sooviks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma olen kindel, et minu kõrgharitud ja laia silmaringiga, head veini joov ja filosoofilisi traktaate lugev abikaasa (ja tema sarnased sõbrad) küll kindlasti teemaalgataja kirjeldatud matsitare ei vaataks. Või kui, siis sotsioloogilisest huvist 20 m kauguselt.

Sinuga abielluti siis ilmselt ka sotsioloogilisest huvist?

Nii üleolevat ja nõmedat juttu pole ammu lugenud.

Pigem on tema jutus suur hirm, äkki mees läheb minema. Alati teevad inimesed maha seda mida nad kõige rohkem kardavad.

Kas teie arvates siis polegi olemas mehi, kes joovadki head veini ja loevad filosoofilisi traktaate jm süvakultuurilist? Sõpradega räägitakse hea veini joomise juurde Kartaago hävitamise asjaoludest ning Siberi väikerahvaste tulevikuperspektiividest (näiteks). Kui te selliste meeste olemasolu põhimõtteliselt ei välista, siis miks ei võiks üks neist minu mees olla? Meil on nüüdseks juba hõbepulmadki peetud ja enam ma tõesti ei karda, et mu mees kellegi teise leiab. Aga kui peaks leidma, siis kindlasti mitte mingi ossitari, vaid minusuguse haritud naise. Vaid kümmekond aastat noorema ehk ????

Võimalik, ei eita, aga siin jääb mulje nagu mees ainult selliselt elaks. Nagu 19 sajandi aristokraatlik elu, aga ka toona panid need uhked härrasmehed seksikaid köögitüdrukuid ja külastasid iga nädal bordelli.

See mees ei saaks olla sinu mees, sest selline elu pole reaalne. Sina oled perekooli mats, sul on filosoofist mees kodus, mida tal on sinuga rääkida kui isegi perekoolis ajad sa nii igavat juttu? Mida sa tead Kartaagost?

Tead mis, raiu see endale pähe – meeste jaoks on maailm kaheks – ELU ja SEKS ja need ei pruugi kattuda ehk siis mees võib olla einstein, aga keppimas käib bordellis ja on eluga rahul. Ainult naised on need ossitarid kes tahavad oma staatust targa mehega tõsta, sest endal pole midagi.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 10:25; 14.08 10:28; 14.08 10:48; 14.08 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellised naised on vabad suhtlejad, pole mingid tühised solvujad. nendega on hea suhelda, seksis ka kindlasti on vabameelsed. haritud naine on alati suurtes kompleksides, igavad omaette virisejad.

Nad on lihtsalt purjus, mitte vabameelsemad.
Üldjuhul räägivad uuringud siiski vastupidist – et haritus ning avatus uuele (ka seksis) on korrelatsioonis, mitte pöördvõrdelised. Ju sa pole eriti haritud naistega kokku puutunud ning kujutled neid raamatukogutädide sarnastena.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 10:13; 14.08 11:45; 14.08 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma olen kindel, et minu kõrgharitud ja laia silmaringiga, head veini joov ja filosoofilisi traktaate lugev abikaasa (ja tema sarnased sõbrad) küll kindlasti teemaalgataja kirjeldatud matsitare ei vaataks. Või kui, siis sotsioloogilisest huvist 20 m kauguselt.

Sinuga abielluti siis ilmselt ka sotsioloogilisest huvist?

Nii üleolevat ja nõmedat juttu pole ammu lugenud.

Pigem on tema jutus suur hirm, äkki mees läheb minema. Alati teevad inimesed maha seda mida nad kõige rohkem kardavad.

Kas teie arvates siis polegi olemas mehi, kes joovadki head veini ja loevad filosoofilisi traktaate jm süvakultuurilist? Sõpradega räägitakse hea veini joomise juurde Kartaago hävitamise asjaoludest ning Siberi väikerahvaste tulevikuperspektiividest (näiteks). Kui te selliste meeste olemasolu põhimõtteliselt ei välista, siis miks ei võiks üks neist minu mees olla? Meil on nüüdseks juba hõbepulmadki peetud ja enam ma tõesti ei karda, et mu mees kellegi teise leiab. Aga kui peaks leidma, siis kindlasti mitte mingi ossitari, vaid minusuguse haritud naise. Vaid kümmekond aastat noorema ehk ????

Tervist, proua Fileed pole kaua näha/lugeda olnud. Kuidas käsi käib? Mida su kõrgharitud, laia silmaringiga, suure sissetulekuga, hea kehaehitusega mees täna ka sulle küpsetas? Ta ju täna ei pidanud tööle minema, raha teenib täna end ise ning mees kohendab lihtsalt su ümber sooja pleedi ning toob tassikese teed ning värskelt ahjust võetud saiakesi? 🙂

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 10:13; 14.08 11:45; 14.08 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, ma vaatasin just eile saadet Ita Everist. Ka tema tunnistas seal, et talle on mehed alati meeldinud. Ja pidudel on ta seda meeldimist ka alati välja näidanud. Ropud naljad ajavad teda samuti naerma. Süüa teha ei oskavat ta üldse. Vana Baskin ütles ka, et Ita Everilt ei olnudki mõtet loota koduhaldjalikkust, sest ta lihtsalt polevat seda tüüpi naine. Samas, kõigil meestel, kes Everist rääkisid, säras silmis siiras vaimustus.

Nojah, aga labane, räme ja ülekaaluline Everi kohta öelda ei saa, kuigi ta oskab ka sellist tegelast väga hästi mängida.

Aga võib olla meeldib meestele see, kui naine oskab elu nautida. Kui teemaalgataja artiklis nimetatud negatiivsed jooned kõrvale jätta, siis ka minu jaoks on paeluvad väljapoole elavad inimesed. Nad tõmbavad kogu tähelepanu endale ning tekitavad seltskonda hoogsust ja elevust. Loomulikult on see tore.

Just, enesekindlus ja rõõmsameelsus on see, mis inimesi ligi tõmbab.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et labasus küll ei meeldi. Pigem tekitab see uudishimu ja sellist järeleuurimissoovi.
Ja kui teeb enda omaks, siis pole järelikult labane- vähemalt selle mehe meelest mitte. Või siis on koos paar parajaid.
Kõige lõppu kohustuslik lause: mitte kunagi ei tea mitte keegi sajaprotsendilist tõde teiste eludest ja valikutest.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees otsib kiiret (ja tasuta) keppi, siis kellelt muult ta seda saaks? Korralikult ja haritud naiselt ju mitte. Tiirlevadki labaste naiste ümber.

Elukaaslast valitakse teiste kriteeriumide järgi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et labased pole eriti populaarsed, pigem on minev kaup sellised pisut lihtsad naised. Maksimaalselt keskharidus, enam-vähem korralik söögitegemise oskus ja viitsimine, tavaline maitse (ei taha midagi kallist ja väga peent), kannatab elu kahetoalises korteris ja on nõus sõitma 10 a vana autoga. Lisaks soov lapsi saada ja nende eest hoolitsed, hea meelega ollakse kodune, sest tööalane lagi on kassapidaja koht supermarketis.
Sellised naised lasevad oma mehel särada, ise askeldavad taustal lastega, kodu on korras ja puhas, naine ei kipu teatrisse ega ooperisse ega oota mehelt kalleid kinke.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Labased naised tömbavad ainult teatud sorti vallalisi mehi kuna tunduvad lihtsalt saadaval olevat. Korrast-paarist piisab ja siis liigutakse jälle edasi. Ja mis neist naistest pärast saunas räägitakse on juba hoopis teine ooper. Kellegi abikaasasid neist ehk nii pea ei saa. Keegi siin mainis Ita Everi saadet..no Ita Ever jääks ilmselt daamiks ka siis kui palja tagumikuga linnavahel jookseks ja kanepit tömbaks, seal on ikka vahe kus ka kuidas keegi on labane.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on selles, et juhmakatel ja tölplastest meestel on alati naistepuudus. Eks nad siis parvlevadki nende labaste ja endasuguste naiste ümber, kuna mõistlikke ja korralikke naisi nad niikuinii ei saa. Siit ka järeldub, et sellistel labastel naistel on alati mehi jalaga segada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Meestele meeldivad labased naised?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.