Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meestest ja naistest kui mängu tulevad võõrad paljad kehad

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Meestest ja naistest kui mängu tulevad võõrad paljad kehad

Postitas:
Kägu

TV6-es on mingi varjatud kaamera saade, kus rõhutakse just alastusele. Paljalt Naljakas. Ehk olete näinud.

Olen ka vahel jälginud kui peale olen sattunud. Vot lihtsalt ei saa aru kas enamus inimesi käitubki nii või siis nad leiavad just need pärlid üles.

Nimelt siis meesohvrite puhul sageli on stsenaarium selline, et kas näitlejal väga avar dekoltee või ekstra mini. No näiteks üks osa oli, et hambaarstiks eksole kena näitsik suurte rindade ja avatud dekolteega. No ja siis mehed istusid seal hambaarsti toolis ja lihtsalt konkreetselt vahtisid dekolteesse. Arsti mängiv neiu siis \”hambaid kontrollides\” ikka keeras neid meeste päid rohkem üles ja kõrvale aga ikka kõik keerasid tagasi ja lihtsalt nagu väga avalikult jõllitasid rindu. Kas see ongi nagu enamike meeste osas normaalne käitumine või? Arvavad nad muidugi, et keegi ju ei näe. Seda enam põnevam on reaktsioon kui saavad teada, et varjatud kaamera. No aga ikkagi, ma saaks aru et endast lugupidav mees nagu vaataks siis diskreetsemalt kui ongi midagi vaadata, aga seal saates ikka kõik jõllavad täitsa otse ja varjamatult. Väga pervo mulje jääb neist küll. Huvitav täitsa kui nende oma naised peaks teleekraanil nägema neid niimoodi tegemas, mis nad seepeale teeks.

Ja naisohvrite puhul on siis silma jäänud, et kui nad on koos mehega, ja ilmub ka mingi alasti tsikk korraga nende ette, siis naistel esimene liigutus kohe mehel silmad kinni katta ja vaat et annavad peksagi, et mis sa vaatad. Kuigi täiesti alasti naine ilmus ju jumala ootamatult ja mehed nagu pole osanud kuidagi reageeridagi ja igal juhul pole vaadanud sellise pervopilguga nagu eelmises näites. Ise küll arvan, et kui mehega väljas olen ja sellise varjatud kaamera otsa peaksin sattuma, et ilmub kuskilt mingi paljas tsikk, siis esiti ei oskaks vist kuidagi reageerida ja hiljem lihtsalt naeraks. Aga mehel silmi kinni hakata toppima. No ma ei tea. Ega ta laps ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Meestest ja naistest kui mängu tulevad võõrad paljad kehad

Ei ole midagi varjatud kaamera, sa jälgi neid tegelasi kes sealt läbi käivad, näit üks vanamutt pendeldab igas saates ja neid on teisigi, kõik on tehtud hoopis vaataja lollitamiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suht jubedad lõustad mehed on alati jõllitamas olnud, kui olen peale sattunud saatele.

See on ka igav, et kunagi pole alasti mees olnud. 🙁

Please wait...
Postitas:
annaabi

See silmad kinni katta on jah nõme!
Olen ka seda mõelnud, aga see pigem vist kultuurist tulenev!? Ukrainas tehtud.
Veel olen tähele pannud, et kui seal püksid maha kukuvad vms, siis inimesed, aitavad kohe üles tõsta. Sõltumata soost kelle kukuvad. Mehed aitavad ka meestel. Naised naistel.

Aga kui paljas tiss ilmub ja mees-naine koos, siis kohe käib käekoti hoop mehe pihta! Või käed silmade ette…nõme!

Aga kauneid rindu on seal oi-oi kui palju 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

normaalne, et mehed vahivad. kui korraliku sixpackiga v minule muudmoodi ahvatleva kehaga mees tuleks minu silmapiirile ma vahiks ka:):). ma ei julgeks vast väga avalikult vahtida aga salaja piiluks kyll ja kaua:). aga meestel silmade katmine, see on lapsik, nagu ema kantseldaks pisikest last. ja ma leian, et mehe suhtes alandav ka. imelikud naised… mulle vbl ei meeldiks kui mees vahib paljast naist aga silmi tal kindlasti ei hakkaks kinni katma:)

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meestest ja naistest kui mängu tulevad võõrad paljad kehad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.