Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meesülemusel sünnipäev-kinkida kommikarp?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 79 )

Teema: Meesülemusel sünnipäev-kinkida kommikarp?

Postitas:
Kägu

Selline asi siis, et meesülemusel tulemas 40a juubel ning mõtlen, et kas oleks kena kinkida nt kommikarp või šokolaad või siiski mitte? Siiani ainult naiskolleegidel olnud, neile olen küll šokolaadi või kommikarbi kinkinud, kuid praegu ei tea…..ehk kuidagi imelik vms? Oskate ehk nõu anda. Ei taha ju piinlikkusse olukorda ka sattuda. Muidu tegu väga hea ülemuse ja sümpaatse inimesega.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis teema see on osadel naistel nende kommikarpide, kohvipakkide, konjakipudelite jms? Suru kätt ja soovi õnne, piisab nii nais- kui meessoost töökaaslase puhul.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No kui naistele viid, mis see mees siis teistmoodi on?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Shampanja või konjak pigem.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pigem hoopis puuviljakorv.

0
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui kommid, siis ainult sellised: https://www.selver.ee/kommikarp-piimasokolaadist-tooriistad-ruta-160-g

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil aastatega välja kujunenud et saab sokid. Nt happy socks kingikarp. Selline humoorikas ja praktiline. Ja peale selle saab siis seda, mis parasjagu tarvis. See aasta sai allkirja pastaka.
Tegu ei ole siiski tavalise kontori tüüpi ülemusega, keda näed korra päeva jooksul ja ei suhtle. Meie töökohaks on köök, oleme omavahel sõbrad ja teame, mida keegi sünnipäevadeks soovib või kas üldse midagi soovib.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nagunii üldiselt tehakse lahti ja pannakse lauale kõigile võtmiseks (kommikarp siis), ei vea üldiselt keegi seda koju. Sellest lähtudest sobib ka mehele kommikarp kinkida – ehk nt (käsitöö) trühvlid vmt.

Mul ei tule nüüd firmanimi pähe, mitmetel tootjatel on need šokolaadid, kus on teokarbid, merihobud jmt. Need üldiselt läinud kõigile peale.
vot need – leidsin:
http://www.kriisis.ee/testing/files/31-12-2012/50993.jpg

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kui naistele viid, mis see mees siis teistmoodi on?

No kui perekooli naine ja süpmpaatsele mehele viib, siis peidab kindlasti sinna karpi ka kondoomi.

naisele ei hakka ju seda panema.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jäätise. Kas suur karp või mini jäätiste karbi.

0
-6
Please wait...

Postitas:
ninakaspreili

Pigem väike minett 🦹🏼‍♀️

+1
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem väike minett 🦹🏼‍♀️

Unustasid nime alla panna oma supervaimukale kommentaarile.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega ükski õige mees ei pista suhu nii naiselikku asja kui šokolaadikomm. Ikka ainult värsket ulukiliha, soovitavalt toorest. Aga kui liha kinkida, siis võib solvuda, et pead teda halvaks jahimeheks. Nii et mine soovi parem lihtsalt jahiõnne.

See eelnev lõik oli muidugi naljaga kirjutatud, tegelikult enamusel meestest pole kommide vastu midagi. Võib vabalt anda. Meil kontoris ka kõigile kingitakse, pole veel keegi ära põlanud.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Shampanja või konjak pigem.

Miks seda miinustatakse? Minu ülemus kingib mulle alati shampanja. Lisaks lilledele ja kallistusele loomulikult.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pigem hoopis puuviljakorv.

Just! Järgmine kägu soovitab Muhu leiba, juustu ja pähkleid, kolmas veini, neljas käsitööseepe, viies raamatupoe kinkekaarte, kuues ümbrikku minimaalselt 100 euroga. Kogu selle jutumärkides “originaalse” korvikese toodete ette käib suurelt ja rasvaselt sõna H E A . Hea juust, hea vein, hea raamat… “Hea” on selline “kvaliteetse” perekoolika teine nimi ja ei tekita “mida teised minust arvavad!?” muljet isegi mitte anonüümses netikeskkonnas.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

tegelikult enamusel meestest pole kommide vastu midagi. Võib vabalt anda. Meil kontoris ka kõigile kingitakse, pole veel keegi ära põlanud.

Mismoodi teil seal kontoris siis asi organiseeritud on?
Et kui mees ülemusel on sünnipäeva, siis iga tädi seal kontoris peab pead vaevama teemaga, mis komme osta ja perekooli teemasid tegema?

Selle asemel, et raha kokku korjata, (kasvõi igalt 5 – 25) ja mingi ühine kingitus osta.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks peaks töökaaslasele üldse kingitust tegema sünnipäevaks, eriti alluv ülemusele (või ka vastupidi), s.t. pole ninapidi lähedased kolleegid.
Käepigistus, palju õnne ja head tööpäeva – käib küll!

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina kingin alati oma meesülemusele mingi hea veini või muu erilise napsu. Ja ta on olnud hiiglama rahul. Kommikarp läheb peale ainult sel juhul, kui mees on tõesti šokohoolik. Minu ülemus on muidugi korraldanud ka igal sünnipäeval oma avaras kabinetis kollektiivile vahva peo, mis nii mõnigi kord on jätkunud kusagil pubis või muus populaarses kohas.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Et kui mees ülemusel on sünnipäeva, siis iga tädi seal kontoris peab pead vaevama teemaga, mis komme osta ja perekooli teemasid tegema?

Selle asemel, et raha kokku korjata, (kasvõi igalt 5 – 25) ja mingi ühine kingitus osta.

No just – kas teil tõesti igaüks viib eraldi karbi või? See oleks küll imelik.
Kui teil kinkimise traditsiooni pole, ma viiks ainult lille. Imelik oleks mingit masstoodangu kommikarpi kinkida. Kui üldse, siis mõni pisike karbike käsitöö komme, mida igast marketist ei saa.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No just – kas teil tõesti igaüks viib eraldi karbi või?

Ilmselt teemaalgataja nahistab selle “ülemusega” seal kontoris kahekesi, et neil see ühine ostmine pähegi pole tulnud.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No just – kas teil tõesti igaüks viib eraldi karbi või? See oleks küll imelik.

Kui teil kinkimise traditsiooni pole, ma viiks ainult lille. Imelik oleks mingit masstoodangu kommikarpi kinkida. Kui üldse, siis mõni pisike karbike käsitöö komme, mida igast marketist ei saa.

Kuidas sa seda raha kogumist ja ühiskingituse tegemist nt 120 töötajaga institutsioonis ette kujutad?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas sa seda raha kogumist ja ühiskingituse tegemist nt 120 töötajaga institutsioonis ette kujutad?

Suurtes ettevõtetes on ka väljakujunenud tavad. Kingitus tehakse nt oma osakonna juhile, tsehhi juhatajale, administratsioon omaette vms, kui tahtmist on. Väiksema üksuse piires. Kõige kõrgemale bossile ei organiseeri kogu maja töötajad ise küll midagi. Kui, siis vaheastme juhid võtavad ette.
Imelik oleks, kui siis üksikud käiksid peadirektori ukse taga omaette karbikestega.
120 kommikarpi oleks ka päris tobe ju 🙂

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suurtes ettevõtetes on ka väljakujunenud tavad. Kingitus tehakse nt oma osakonna juhile, tsehhi juhatajale, administratsioon omaette vms, kui tahtmist on. Väiksema üksuse piires. Kõige kõrgemale bossile ei organiseeri kogu maja töötajad ise küll midagi. Kui, siis vaheastme juhid võtavad ette.

Imelik oleks, kui siis üksikud käiksid peadirektori ukse taga omaette karbikestega.

120 kommikarpi oleks ka päris tobe ju 🙂

Ja sellistes suuremates asutustes töötab inimesi, kes alluvadki otse peadirektorile ega ole ühegi struktuuri allüksuse osa – meie asutuses on selliseid nt 3, mina sh. Olukorrad on erinevad, seetõttu on ka rumal imestust avaldada, et keegi tahab ülemusele personaalselt midagi kinkida.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olukorrad on erinevad, seetõttu on ka rumal imestust avaldada, et keegi tahab ülemusele personaalselt midagi kinkida.

Ei ole rumal. Mina ülemusena käsitleksin seda sõna otseses mõttes ahistamisena.

Mul on sünnipäev 120 töötajaga firmas, vastav inimene, kes selle arvepidamisega tegeleb, tellib juba eelmisel päeval lillekimbu ära, mingi kell 10.00 näiteks päeval inimesed, kes on kohal, kogunevad ja tulevad lillekimbuga läbi ja õnnitlevad. 120 inimest korraga kindlasti kohal ei ole, vast saab kolmandiku kokku. (kes jooksus, kes WC-s, kes puhkusel jne)
Ok.

Siis, läheb pool tunnikest mööda, koputus uksele ja siseneb veel üks hiireke, seekord juba personaalse 5€ maksava kommikarbiga.
Õnnitleb, kallistame (või surume kätt; kusjuures mul on meeles, et naisele esimesena kätt ei pakuta), ta lahkub.

MIDA ma pean sellest arvama?

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olukorrad on erinevad, seetõttu on ka rumal imestust avaldada, et keegi tahab ülemusele personaalselt midagi kinkida.

Ei ole rumal. Mina ülemusena käsitleksin seda sõna otseses mõttes ahistamisena.

Mul on sünnipäev 120 töötajaga firmas, vastav inimene, kes selle arvepidamisega tegeleb, tellib juba eelmisel päeval lillekimbu ära, mingi kell 10.00 näiteks päeval inimesed, kes on kohal, kogunevad ja tulevad lillekimbuga läbi ja õnnitlevad. 120 inimest korraga kindlasti kohal ei ole, vast saab kolmandiku kokku. (kes jooksus, kes WC-s, kes puhkusel jne)

Ok.

Siis, läheb pool tunnikest mööda, koputus uksele ja siseneb veel üks hiireke, seekord juba personaalse 5€ maksava kommikarbiga.

Õnnitleb, kallistame (või surume kätt; kusjuures mul on meeles, et naisele esimesena kätt ei pakuta), ta lahkub.

MIDA ma pean sellest arvama?

Õudne. Sinuga tõesti koos töötada ei tahaks, sa oled ju hull paniköör, ilmselt lumehelbekeste põlvkonnast, kes solvub iga väiksema ajsa peale ja kardab kõike ning kelle jaoks juba silma pilgutamine on ahistamine.
Minu ülemus saadab oma sünnipäeval tavaliselt meili teel teate, et pakub see ja see kell oma kabinetis kringlit ja torti ning head kolleegid on oodatud. Otse loomulikult ei lähe ma sinna palja käega. Jah, kallistame alati, sest tegemist on normaalse, meeldiva ja sõbraliku pereinimesega. Sinu fantaasiad on lihtsalt haiged. Sul tasuks mõelda, millest taoline ebaterve mõtlemine on põhjustatud.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu ülemus on muidugi korraldanud ka igal sünnipäeval oma avaras kabinetis kollektiivile vahva peo, mis nii mõnigi kord on jätkunud kusagil pubis või muus populaarses kohas.

Tavaliselt on sellise sõnastusega peod lasteaias või mängumaal. Või olid need kohad hoopis “teeme midagi põnevat ?” 🤔

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

No just – kas teil tõesti igaüks viib eraldi karbi või?

Ilmselt teemaalgataja nahistab selle “ülemusega” seal kontoris kahekesi, et neil see ühine ostmine pähegi pole tulnud.

Teemaalgataja (kui ta teema ikka päris on) pole kordagi maininud kontorit . See on kägude fantaasia, sest muid töökohti nad eriti ei tunne (no poemüüjat ja lapse õpetajat on ka näinud).
Kontor on käole püha ja ainus nagu moslemile Mediina mägi. Isegi mingi autoremonditöökoja pime laonurk õlise laua ja äranäritud tooliga on neil kontor (näide elust oma tuttava pealt).

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina pooldan, et lepitakse kollektiivis kokku, kuidas kolleege õnnitleda (lillede, kommide vms-ga) nii, et poleks vahet, kas mees või naine, seega mina kingiksin meeskolleegile ka kommikarbi või suure šoksi, mina isiklikult ei poolda alko kinkimist, sest see maitse on väga individuaalne, näit. mul on oma kindel veinimaitse, ei soovi umbes ostetud värki

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina kinkisin ülemusele 40 aastaseks saamise puhul selle.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu ülemus saadab oma sünnipäeval tavaliselt meili teel teate, et pakub see ja see kell oma kabinetis kringlit ja torti ning head kolleegid on oodatud

No mida sa mulle sellest jutustad, mina ei taatnud teada, kuidas sul töö juures kokkuleppeliselt asjad käivad.

Ja kes siin omastarust selle kontori suhtes ilgelt teravmeelne oli – ma pidasin selle ll silmas töökohta, kui sa veel aru ei saanud.
Ole või kaevur 100m maa all, lennuki kokpitis või kosmoselaevas. Igal pool on see “kontor”.

+1
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 79 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meesülemusel sünnipäev-kinkida kommikarp?