Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 643 )

Teema: Meettheleos ikka “suhtes”?

Postitas:
Kägu

Seal freddy fotol on ta tõesti teistsugune jah… Ehk kehv foto lihtsalt.

“Õhtu” saates oli ka küll kehv nurk ja küll ikka viga televiisoris, kus inimesed tunduvadki teistsugused, ekraan lisab kilosid jne.

No kuulge, see ongi reaalsus 😃

Ainult instagram on miskipärast see imedemaa, kus kõik tundub kaunis… Muidugi läbi filtrite ja endale ideaalse nurga otsimise ja selle alt filmimise.

Isegi IGs on näha seda lõuga ja lotti, kui ta vahepeal ennast filtrist välja keerab. Selles suhtes, ma ei ütle et ta paks või kole oleks, vaid minu jaoks on kummaline see tsirkus. Selle asemel, et toitumine ja trenn korralikult paika panna, teeb ta end filtrite ja muuga siledaks-saledaks. See on täiesti ehtne bodyshaming tema enda poolt tema enda kehale. Ja siis ta räägib sotsiaalmeedias endaks jäämisest.

+28
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seal freddy fotol on ta tõesti teistsugune jah… Ehk kehv foto lihtsalt.

“Õhtu” saates oli ka küll kehv nurk ja küll ikka viga televiisoris, kus inimesed tunduvadki teistsugused, ekraan lisab kilosid jne.

No kuulge, see ongi reaalsus 😃

Ainult instagram on miskipärast see imedemaa, kus kõik tundub kaunis… Muidugi läbi filtrite ja endale ideaalse nurga otsimise ja selle alt filmimise.

Vaata ta enda feedilt pilti nr 11 ja ka see samasugune 😂

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 27 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen sõnatu 😂 See on ilmselge, et reaalsus ja sotsiaalmeedia on erinevad, aga no täiesti võõras inimene ilma filtrita 😀

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No ei saa olla, ta on tiktokis ja igal pool ju sale naine, isegi palja kõhukesega olnud, ei saa lihtsalt olla et úhel fotol on nagu 100 kg ja teisel siia 50või? Ebareaalne ju

Ja sinu arvates on siis niipidi, et teiste tehtud pildid ja televisoonikaadrid (mida ta ise kontrollida ei saa) “ei saa olla” reaalsed ja nähtavalt kõvade filtrite, töötluse ja valitud nurkade all olevad fotod ja videod on see, kuidas inimene päriselt välja näeb? 😀 Issand halasta.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Päriselt? Mida te teete..? See, et ta filtreid kasutab, näitab ju tema ebakindlust enda välimuse suhtes. Ning loomulikult postitab inimene endast kõige paremini õnnestunud pilte! Te lihtsalt mõnitate inimese välimust… See on ikka päris uskumatu, kuidas kamp täiskasvanud inimesi nagu mõnuga teise ebakindluse kallal nokivad.

+5
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Absoluutselt ei mõnita, armas ja kena naine on nagunii. Lihtsalt milleks jätta endast selline kuvand??</p>

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ikkagi kenam, kui enamus perekooli kasutajad.

+2
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päriselt? Mida te teete..? See, et ta filtreid kasutab, näitab ju tema ebakindlust enda välimuse suhtes. Ning loomulikult postitab inimene endast kõige paremini õnnestunud pilte! Te lihtsalt mõnitate inimese välimust… See on ikka päris uskumatu, kuidas kamp täiskasvanud inimesi nagu mõnuga teise ebakindluse kallal nokivad.

Ma olen väga kriitiline endast tehtud piltide suhtes, nii kriitiline, et postitan isegi FB-sse ja IG- sse endast aastas u. 2-3 pilti, mitte PÄEVAS 10 pilti- keegi ei sunni teda selleks, seda enam- miks on inimesed halvad kui julgevad öelda, et tema loodud kuvand ja reaalsus ei ühti???

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 39 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Keegi ei mõnita tema välimust. Siin on kõne all see, et inimene valetab kõigile. Ise räägib suure suuga ja postitab ekraanide viisi tekste, kuidas ennast tuleb armastada, kuidas igasugused kehad on okei aga samas ei suuda ta ise oma fännidele ennast ausalt näidata. M tegi just üks päev story, kus ütles, et vaatajad olid filtriteta storyt palunud. Tegi. Suht sama näoga oli, mis muidu. Aga TL on see, kes nurki valib ja filtritega päris ennast peidab. Jah, on öelnud, et ebakindel. Ma olen ka ning valin samamoodi paremaid pilte, kuid ma ei töötle neid võõraks ega kaota ennast ära. Inimestel on lihtsalt šokk, et keegi ennast täiesti teistsugusena kujutab. Kui J Eestisse tuleb ja osutub 160cm/130kg habemikuks, siis on TL vast samamoodi pettunud nagu lugejad praegu temas. Mina pean teda väga armsa välimusega naiseks aga seda armast välimust ei paista üldse välja. Ja kui kuskilt kogemata paistab, siis on hoopis ehmatus, et kes see on.

+21
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen väga kriitiline endast tehtud piltide suhtes, nii kriitiline, et postitan isegi FB-sse ja IG- sse endast aastas u. 2-3 pilti, mitte PÄEVAS 10 pilti- keegi ei sunni teda selleks, seda enam- miks on inimesed halvad kui julgevad öelda, et tema loodud kuvand ja reaalsus ei ühti???

Te ei saa aru, et siia kirjutatud sõnad näitavad vaid, et teil endil puudub igasugune empaatiavõime. Need ei kirjelda mitte teda, vaid teid. Nett ei ole mingi koht, kuhu kõik mis mõte toob kirja panna. Pigem maandage end kuskil mujal, kus teised ei kannata teie käitumise tõttu. On varemgi juhtunud nii, et pideva tümitamise all olevad “sotsiaalmeediastaarid” on murdunud – HN lugu viimati näiteks. Tahate olla kellegi surma vm traagilise juhtumi põhjustajad ja elada selle teadmisega terve elu, et olete hävitanud kellegi elu? See, et keegi postitab palju sotsiaalmeediasse ei anna õigust kedagi valimatult kritiseerida ja maha teha. Mõelge, kas te näost näkku käituksite nii.

+7
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka väidan, et ta on väga ilus ja armas naine….aga reaalsuses, kõigi oma lottide ja voltidega, mitte selles blingbling filtrimaailmas. Uskugu endasse rohkem, ta on tore naine aga mingi aussi Playboy jaoks mängib kedagi kes on mingi KarbiBarbi mitte see armas TL.

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Te ei saa aru, et siia kirjutatud sõnad näitavad vaid, et teil endil puudub igasugune empaatiavõime. Need ei kirjelda mitte teda, vaid teid. Nett ei ole mingi koht, kuhu kõik mis mõte toob kirja panna. Pigem maandage end kuskil mujal, kus teised ei kannata teie käitumise tõttu. On varemgi juhtunud nii, et pideva tümitamise all olevad “sotsiaalmeediastaarid” on murdunud – HN lugu viimati näiteks. Tahate olla kellegi surma vm traagilise juhtumi põhjustajad ja elada selle teadmisega terve elu, et olete hävitanud kellegi elu? See, et keegi postitab palju sotsiaalmeediasse ei anna õigust kedagi valimatult kritiseerida ja maha teha. Mõelge, kas te näost näkku käituksite nii.

juba president ütles: sõna on vaba.  “sotsiaalmeedia staarid” kes need on? omaenda illusioonis elavad tavalised inimesed. Kes või mis neid on tõstnud staariseisusesse? teadmised? või on oluline, kui palju suudavad teenida reklaamiga? sellest  nad saavad ikka aru, et see pole jätkusuutlik?

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 39 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nett ei ole mingi koht, kuhu kõik mis mõte toob kirja panna.

Täpselt samal põhjusel ei peaks inimene endast massiliselt videoid ja selfisid postitama. Mitte ainult kõnealune inimene vaid üldse kõik wannabe-suunamudijad võiks oluliselt vähem ja oluliselt enesekriitilisemalt postitada oma äravahetamiseni sarnaseid enesepresenteerimise pildikesi ja tiktokikesi, praegu on tegu ülemaailmse serveriruumi raiskamise, CO2 emissiooni mõttetu suurendamise ja kliimasoojenemise oma edevuse nimel suurendamisega. Kuritegelik mõtlematus, ma ütleks. Eriti juhul, kui ta tõesti ennast filtritega äratuntamatuks moonutab,  siis  pole see isegi enesepresenteerimine vaid enesevõltsimine.

Pane nüüd tähele, et minu kriitika ei käi välimuse ega olemuse vaid käitumise kohta.

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis mõttes puudub empaatiavõime? Pigem just see on olemas ja me võõrad inimesed muretseme lausa.

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu meelest on see fredy pilt väga armas ja siira naeratusega, Triinu on ilus naine. Imestama panebki lihtsalt see, et nii palju erinev Instagramist.  Kui ta olekski selline nagu ta on, ei ütleks keegi midagi halvasti.

+14
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on täiesti ehtne bodyshaming tema enda poolt tema enda kehale.

Kui see nii on, siis on see bodyshaming ja kahjuliku endassesuhtumise loomine ka teda jälgivate noorte naiste ja tüdrukute jaoks. Sellise käitumisega hävitab ta nii mõnegi noore elu ja tervise.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on täiesti ehtne bodyshaming tema enda poolt tema enda kehale.

Kui see nii on, siis on see bodyshaming ja kahjuliku endassesuhtumise loomine ka teda jälgivate noorte naiste ja tüdrukute jaoks. Sellise käitumisega hävitab ta nii mõnegi noore elu ja tervise.

Muidugi on. Ta teeb seda enda kohta ja ise aga annab eeskuju nii paljudele noortele, et nii peabki tegema ning et IG standarditele mittevastavat keha tulebki häbendeda.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Minu meelest on see fredy pilt väga armas ja siira naeratusega, Triinu on ilus naine. Imestama panebki lihtsalt see, et nii palju erinev Instagramist. Kui ta olekski selline nagu ta on, ei ütleks keegi midagi halvasti.

Täpselt. Minu arust on ta ka armsake oma loomulikus olekus. See “suhe” selle Austraalia playboyga toob ta ellu vaid pisaraid. See pole armastus.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu meelest on see fredy pilt väga armas ja siira naeratusega, Triinu on ilus naine. Imestama panebki lihtsalt see, et nii palju erinev Instagramist. Kui ta olekski selline nagu ta on, ei ütleks keegi midagi halvasti.

Täpselt nii ongi. Ma ei tea ühtegi inimest, kes oma kehakaalu või muid “probleeme” nii meeleheitlikult varjata püüaksid. Pigem on vastupidi – enamus kehitab õlgu, et kuule jah, olen 10 kilo juurde võtnud, aga mis seal ikka, kehvad ajad ja hetkel lihtsalt ei ole jaksu tegeleda. Täiesti normaalne, meil kõigil on selliseid perioode. Aga see inimene ei saa ise ka aru, mida ta teeb – ühelt poolt räägib mingitest toitumishäiretest (see, kui sa kehval ajal toidust lohutust otsid või trenni ei viitsi teha, on suht normaalne, aga mitte toitumishäire) ja samal ajal eitab kategooriliselt seda, kuidas ta välja näeb.  Sellest ebakindlusest ei saa niimoodi lahti, et lood endast teistsuguse kuvandi ja kerjad internetis kiitust. Kõik, kes annavad reaalset nõu, on heiterid ja õelad netikommentaatorid.

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jätke juba see ära leierdatud advokaadi jutt. Keegi pole siin mingit laimu ega valeväiteid esitanud.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis advokaadi jutt koguaeg 😀 Siin pole millegi peale kaevata ning see hirmutamise jutt ka ei toimi. Inimesed avaldavad oma arvamust, ütlevad kui ilus ta isegi loomulikult on. Kusjuures kirjutaks isegi otse talle, et kuule ma olen täitsa mures ja annan sulle nõu jms, ausõna 😀 Aga ta ju riputab kohe story üles ja sellist tähelepanu ma ei soovi + miskipärast see ärritab teda kui keegi julgeb otse oma arvamust avaldada, nii, et teised ei pea lugemagi seda kriitikat, ta ise teeb selle avalikuks.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma imestan, et tal üldse tööalaselt veel kliente on. Ma ei teeks elusees sellise maakleriga koostööd, kes kõike filmib ja mind pärast kuhugi netti üles riputada võib.

Ta oli juba siis äärmiselt ebakindel, kui ta veel K-ga koos oli, aga siis ikkagi oli asi veel kontrolli all. Peale lahkuminekut hakkas katus sõitma ja iga päevaga läheb asi aina hullemaks. Keegi tema lähedastest võiks ta kiiremas korras psühholoogi juurde suunata, vastasel juhul on ta ühel hetkel tööst ilma selle pideva kõige eksponeerimise tõttu ja siis kukub ta veel suuremasse auku, kui ta praegu on.

+22
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, postitab kogu aeg ühesuguseid videosid ja pilte, aga mis te ise paremad olete?

Jälginud seda teemat ja kogu aeg korrutatakse ühte ja sama juttu. Kümnete postituste kaupa. Kui pinda käib, et juukseid keerutab, kuidas ei ole mingit halba arvamust ega laimu, ainult mure inimese pärast ja kuidas ta ikka võiks psühholoogi juurde pöörduda või lähedased sekkuda.

Nii, mis selle jutu eesmärk on? Lehekülgede kaupa samu soovitusi ja arvamusi. Samuti selles eelnevas teemas, kus oli palju rohkem postitusi, influencerite teema vist. Korrutate muudkui sama juttu, aga mis sellest kasu on?

Arvate, et lähedased või TL ise hakkab teie jutu peale tegutsema?

Mul TL’ist otseselt mingit arvamust pole, on nagu ta on. On jah ebakindel ja toodab samu ennast eksponeerivaid pilte ja videosid. Nagu me mitme kuu vältel näinud oleme, siis ta jätkab täpselt samas vaimus, olenemata Perekooli kriitikutest. Niisiis…?

Ega te ei saa tervet maailma ja inimesi teha endale sobivaks. Tema laseb oma vaimus edasi ja keda väga häirib, ärge vaadake. Olen kindel, et neid ennast eksponeerivaid eesti instagrammereid ja tiktokijaid on veel sadu.

+7
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uskumatu, kuidas te üldse ei oska end sellisesse olukorda mõelda. Meeldiks selliseid asju enda kohta lugeda, nagu te praegu siin tema kohta kirjutate? Kahtlen sügavalt.

Ei meeldiks, aga ma ei eksponeeri ka oma eraelu avalikkuse ees.

Kui oled otsustanud sellisel viisil endale (tema puhul siis lisa)sissetulekut hankida, pead paraku olema valmis ka selleks, et sina ja su valikud ei meeldi kõigile ja nende üle arutletakse samamoodi nagu inimesed arutlevad erinevate päevakajaliste teemade, telesaadete jne üle.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loodate ilmselt jah, et siis teie kommentaari advokaadile ei saadeta, kui seal midagi “head” ka öeldud on.

Aitab juba sellest advokaadi jutust. Keegi ei sõima, laima ega esita valeväiteid siin. Inimesed arutlevad lihtsalt.

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jätke juba see ära leierdatud advokaadi jutt. Keegi pole siin mingit laimu ega valeväiteid esitanud.

See on teil ka natuke valearvamus. Kui vaatate keisse, mida antud advokaat võitnud on, siis ka seal ei avaldatud alati valefakte, vaid lihtsalt öeldi halvasti inimese kohta, mida viimane tõlgendas laimuna. Teie mõistes “ainult minu arvamus”. Kui inimesel teie naaksumisest ikka tõsiselt kopa ette viskab, võib ta vabalt nende kommentaaridega advokaadile minna, iseasi, kas ta seda ka teeb.

Aga siit leiab juba piisavalt ainest.

Milliseid keisse? Millest te jahute kogu aeg. Mingeid “keisse” pole olnud 😀 (Marika Korolevi ja Brigite-pargininvakohale- keisse ära hakka siin näiteks tooma eks?)

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

“miskipärast see ärritab teda kui keegi julgeb otse oma arvamust avaldada”

Ei tea küll, miks, eksole?

Uskumatu, kuidas te üldse ei oska end sellisesse olukorda mõelda. Meeldiks selliseid asju enda kohta lugeda, nagu te praegu siin tema kohta kirjutate? Kahtlen sügavalt. Või kui teie lapse kohta selliseid asju öeldaks? Siis oleksite ka nii chillid? No päris kindlasti mitte. Kui siin juba võõraste laste sotsmeedias näitamise peale nii leili lähete 🙂 (igaks juhuks – ma ei õigusta ta sellist teguviisi) A miks teisele siis nii teete?

See, et kuskile vahepeal mingeid “backhand komplimente” sisse viskate, et “oi, tegelt ta on nii armas, mis sest et pildil nagu 100 kilo” ei tee teie tekste mitte kuidagi heatahtlikumaks ega paremaks. Loodate ilmselt jah, et siis teie kommentaari advokaadile ei saadeta, kui seal midagi “head” ka öeldud on.

Ta võib ise ka enda eest seista ja tulla seda ütlema kui ta vajalikuks peab. Kui sulle see teema ja selle arvamused ei sobi, siis mine ära ja ära loe. Just täpselt on see samasugune arutlemine nagu mistahes muude asjade üle. Kindlasti on sul ka oma arvamused kellegi/millegi suhtes 😉 Ilmselt oled Perekooli ka sattunud selletõttu, et loed arvamusi, avaldad arvamusi jne. Ei näe probleemi.

+11
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sulle see teema ja selle arvamused ei sobi, siis mine ära ja ära loe. Just täpselt on see samasugune arutlemine nagu mistahes muude asjade üle.

Just-just…täpselt samasugune arutlemine. Vahega, et siin on tegemist reaalse isikuga. Nagu see Kaire Vilgatsi kaaluteema hiljuti oli. Te mõnitate ja kritiseerite siin nädalate viisi reaalset isikut. See ei ole arutlemine. Kõik need käitumismaneere, välimust käsitlevad kommentaarid on tegelikult kius ja halvustamine. See pole arutlus.

Kui võtaks samamoodi nüüd nende “arutlejate” reaalsed isikud välja, teeks igaühe kohta neist personaalteema, riputades üles fotod ja kõik avaliku info, siis oleks neil inimestel vesi ahjus ja jookseks kohe juristi poole. Aga teisele teete küll sama. Jah, ta riputab oma elu üles. Aga teie kommentaarid ei ole arutlus, vaid solvamine ja halvustamine.

Täpselt samamoodi võiks suvaline tuntud isik, näitleja, laulja, poliitik jne, kaevata kohtusse, kui temast oleks kuskil tehtud personaalteema, kus detailselt iga tema isikut puudutavat asjaolu halvustatakse.

Ja see et filtriteta on kenam, pole ka mingi kompliment. Te väljendasite seda stiilis, et J saab infarkti, kui teda näeb ja et fotol näeb välja nagu 100kilone. Üpris halvustav, ma ütleks.

+13
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Milliseid keisse? Millest te jahute kogu aeg. Mingeid “keisse” pole olnud 😀 (Marika Korolevi ja Brigite-pargininvakohale- keisse ära hakka siin näiteks tooma eks?)”

No vot, kui põhilektüür Perekool ja Meettheleos insta on, ega siis vast tõesti selliste asjadeni nagu “kohtulahendid” ei jõua.

Ja mis sina lilleke siia pasamerre ära kaotasid?

+9
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kes kiusab? Tõesti ei anna võrrelda pilte, mis on kuskil kodulehel ja saates. Kes keda lollitab? Ole naturaalne kui nii suur suunamudija olla tahad, mis see Kaire Vilgats siis üldse puutub? Mul oleks ikka väga häbi, et poeg ei taha emme juurde tulla…midagi on väga valesti.

+22
-8
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 643 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?