Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 620 )

Teema: Meettheleos ikka “suhtes”?

Postitas:
Kägu

Jälle mingi headusekampaania…mis sai nendest eelmistest ettevõtmistest? Valiks siis ühe kampaania ning jäägu selle juurde ja teha sega hingega. See “saame kõik kokku ja teeme midagi head” kuvand mõjub juba nii feigina. Aga noh.. see on minu arvamus 🤷🏼‍♀️

Ühtlasi keegi mainis tema haridust. Viimsi kooli vilistlaste nimekirjas teda ei ole. Seega kas lõpetas mingi muu keskkooli või tõesti on põhiharidusega. Kui ta ongi põhiharidusega, siis tegelikult üsna lahe kuhu ta välja on jõudnud.

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lisaks…kuidas ta saab üle 8 kuu koos olnud, kui nende esimene chat oli märtsis. Nagu see suurustamine on tema puhul niiii häiriv. Nagu ka see, et ta räägib, et eksmehega olid 6 aastat koos. Ei olnud 6 aastat koos, kui 2014 veebruaris hakkasid koos olema ja 2019 augustis otsustasid laiali minna.

+10
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõnel siin ikka katus sõidab korralikult.

Mis kiusamisest sa räägid, kui 27-aastane täiskasvanud inimene ise eksponeerib selliselt ennast. Ärgu managu endast sellist võltskuvandit ja jäägu iseendaks. Siis ei “kiusa” ka keegi.

+22
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes kiusab? Tõesti ei anna võrrelda pilte, mis on kuskil kodulehel ja saates. Kes keda lollitab? Ole naturaalne kui nii suur suunamudija olla tahad, mis see Kaire Vilgats siis üldse puutub? Mul oleks ikka väga häbi, et poeg ei taha emme juurde tulla…midagi on väga valesti.

Nii palju puutub ilmselt Kaire asjasse, et tema on oma naturaalse ilu üle uhke ja ei vaja selleks filtreid ja igasuguseid pikendusi. On selline nagu on!

+15
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen ka FB toidugrupis. Minu arust see viimane postitus talt olekski võinud olla vaid esimese pildiga. Teine pilt, kus ta ise küll kenasti poseerib, kuid pastakaste vormist mööda külge välja voolab.. No ei ole ju apetiitne toidupilt või kellegi arust on? Ja ausalt öeldes, ei saa ka mina aru, miks on vaja toidupiltide vahele endast selfisid/videosid sinna gruppi laadida; keegi teine ju nii ei talita seal.

Minu mõte samuti- see on toidugrupp mitte enda reklaamimise koht, iiveldama ajab juba

+14
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu mõte samuti- see on toidugrupp mitte enda reklaamimise koht, iiveldama ajab juba

No mine ja iivelda siis jumala eest.

+5
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mis selle toidugrupi nimi on?</p>

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No on alles seltskond siin koos. Nagu mingid joodikjorsid “Sarvikuga” kuskil Kükametsa poe taga oma “himusid” rahuldamas.

irw

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lisaks…kuidas ta saab üle 8 kuu koos olnud, kui nende esimene chat oli märtsis. Nagu see suurustamine on tema puhul niiii häiriv. Nagu ka see, et ta räägib, et eksmehega olid 6 aastat koos. Ei olnud 6 aastat koos, kui 2014 veebruaris hakkasid koos olema ja 2019 augustis otsustasid laiali minna.

Selle loogika kohaselt olen ma oma mehega olnud 30a koos. Kuigi ma olen 38a. Sest just 8a rääkisin oma mehega esimest korda. Mis siis, et paariks saamiseni läks aega paarkümmend aastat aga ikkagi, rääkisime ju siis.

No misasja, mis SUHE see on kui pole iial üksteist näinudki. See on mingi fantaasia maailm! Elab mingis unelmas mille sisuks on filtreid täis tobedad videod ja pildid.

Ma olen vist liiga palju 90df saadet vaadanud, et selliseid lollusi uskuda.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ka FB toidugrupis. Minu arust see viimane postitus talt olekski võinud olla vaid esimese pildiga. Teine pilt, kus ta ise küll kenasti poseerib, kuid pastakaste vormist mööda külge välja voolab.. No ei ole ju apetiitne toidupilt või kellegi arust on? Ja ausalt öeldes, ei saa ka mina aru, miks on vaja toidupiltide vahele endast selfisid/videosid sinna gruppi laadida; keegi teine ju nii ei talita seal.

Vähemalt on ta sellel pildil üsna sarnane keeltekooli lehel oleva pildiga.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No misasja, mis SUHE see on kui pole iial üksteist näinudki. See on mingi fantaasia maailm! Elab mingis unelmas mille sisuks on filtreid täis tobedad videod ja pildid.

No SUHE on ju ainult sinul oma kallaga, eks?

+4
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mis selle toidugrupi nimi on?</p>

Soodsad kodused toidud

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No kui endast ka pildi paned lisaks toidule, siis mõned jorsid viskavad ikka “komplimente” ka seal all 🤓

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Minu mõte samuti- see on toidugrupp mitte enda reklaamimise koht, iiveldama ajab juba

</p>

Tähelepanuvajadus inimesel ju 😀

Ausalt öeldes piinlik vaadata, et 27aastane nii lapsik on – igal võimalusel vaja ennast näidata. Ise räägib kui ebakindel ta on, aga samas võimalusel alati on vaja kaamera ees naba paljas olla:D See oli lagi, kui kurtis, et tiktoki tantsude õppimisega läheb  nii kaua aega  ja et tal ei tule välja vms. Kammoon, ta on ema ja ei peaks käituma nagu pubekas. Piinlik!

+24
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No kui endast ka pildi paned lisaks toidule, siis mõned jorsid viskavad ikka “komplimente” ka seal all 🤓

Ma just vaatasin seda postitust. Seal üks ju kommenteerib, et neiu ju palju ilusam, kui pasta ja TL on ihihihihi aitäh :):):)

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma just vaatasin seda postitust. Seal üks ju kommenteerib, et neiu ju palju ilusam, kui pasta ja TL on ihihihihi aitäh :):):)

Võikude postituse all neid kommentaare rohkem😃

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rate.ee

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Soodsad kodused toidud on ju mingi suur tuhandete liikmetega grupp, kus jagatakse toiduideid jne. Ma vist ei leia seda õiget?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Soodsad kodused toidud on ju mingi suur tuhandete liikmetega grupp, kus jagatakse toiduideid jne. Ma vist ei leia seda õiget?

Ja see sama

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 27 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No nii, tundub, et perekoolikatel on ikka nii mõneski asjas õigus olnud 😃 tehke panused, mis “businessi” nad siis kahekesi tegema hakkavad?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Panustan mingi influencer’iks saamise äri. A la koolitavad kuidas tiktoke teha ja jälgijaid saada. Muu neid minu hinnangul ei ühenda hetkel.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No SUHE on ju ainult sinul oma kallaga, eks?

Me oleme reaalselt kohtunud jah ja ei teinud pulma- ja beebiplaane netitutvuse põhjal 🙉

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mees tundub tal jube normaalne, nii hea, et leidis uue tüdruku 🙂 Loodan, et leiab oma uue armastuse, kellega õnnelik olla

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mees tundub tal jube normaalne, nii hea, et leidis uue tüdruku 🙂 Loodan, et leiab oma uue armastuse, kellega õnnelik olla

Kindlasti on tal kergendus, et uus tüdruk ei lao kogu tema elu netti üles.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kristol uus naine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Autobiograafia 🤦‍♀️🤦‍♀️

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autobiograafia 🤦‍♀️🤦‍♀️

</p>

Ei tea kas see on pooleldi inglise keeles? 😅

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis autobiograafia, tal pole juhilubegi 😀 😀

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik, et 50 kirjasõnumit on aega saata (50!!!) ja piimaplekki koristamiseks aega pole?

+13
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik, et 50 kirjasõnumit on aega saata (50!!!) ja piimaplekki koristamiseks aega pole?

Tema jaoks on eneseületus ka friikate ahju panemine. Eile julgustas ka teisi,igapäev ennast ületama. Vabandust,aga ma ei taha igapäev friikaid.

+18
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 620 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?