Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

Näitan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 1,242 )

Teema: Meettheleos ikka “suhtes”?

Postitas:
Kägu

kliki instagrammi profiilipildil, kui sellel on punane ring ümber

Oh, ole sa tänatud. Küll mina vaatasin seal erinevaid kohti, aga selle peale ei osanudki tulla. Ja keegi teine ilmselt ei taibanud, et võiks nii puust ja punaselt selgitada.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

I´M so exited!

Väljunud?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 39 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See mees ei tule siia, see on fakt!

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma mõtlen lihtsalt sellele, et miks see logo vajalik oli. Nö merch. Kes reaalselt hakkaks mingi instagrammeri või vlogija, tiktokija logoga särki kandma? Kui mul isegi oleks suur lemmik tiktokija või instagrammer, ma elu sees ei kannaks tema pildi või logoga särki. Võib-olla teeks seda vaid tiinerid ja lapsed, kelle seas muutuks mõni tiktokija/instagrammer/vlogger lausa mingiks üldtuntud iidoliks. Muidu, no never ever ei.

Ükskõik kui ilus ja äge nende logo oleks, siis miks ja kes peaks seda kandma? Ma tõesti ei kujuta ette kedagi peale nende endi.

Sama hästi võiks igaüks hakata iseenda logosid tegema või välja laste riideesemeid enda ja oma mehe nimedega.

No ma ei prindiks ju malluka logi või pilti välja ja ei hakkaks sellist särki kandma 😀

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 85 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Muidu, ma arvan, et see nende nn suhe on võib-olla tänapäeva moodne nähtus. Võimalik, et üha enam ja enam hakkab selliseid “suhteid” inimestel eksisteerima.

Võimalik, et mõlemad saavad aru, et reaalsuses kunagi midagi ei juhtu. See ongi selline omamoodi netisuhe.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 85 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilmselgelt olen ma selle teema jaoks liiga vana, aga olen jäänud lugema, sest on hakanud huvitama, kuidas see üle-ookeani-suhe neil lõpuks edeneb. Sellest naisest on päris kahju, ta tundub oma eluga ikka väga puntras olevat ja vajaks tõesti abi.

Aga küsimus ka: kus te näete kõiki neid roosasid särke ja tätoveeringuid? Instagramis nende kontot vaatasin, seal nagu ei leia, kas selleks peab kindlasti jälgija olema? Vabandust, et nii lollid küsimused, aga ei ole suurem Instagrami kasutaja ja noh, vana inimene, mis sa teed.

Ohjah. Kogu tema elu käibki insta storydes. Ei tea, kas telefon on käe külge teibitud? Tihti teeb neid totakaid tantse päeva jooksul oma neli, viis, kuus ja rohkemgi kordi. Ja kõik tik-toki videod on ühesugused, samasugused totakad tantsud ja näoilmed. Eriti suvel, kui täiega hullu pani, ei jätnud vist paljudele oma “väga originaalse” käitumisega kahtlust et äkki mõni kromosoom vabatahtlikult jehhat pani? Mäletan eredalt markeriga täis sodituid käsi ja käis soditud käega linnas ja tööl ka. Ja seda, kui ta selle punase särgil varruka maha nüsis ja siis linna jalutama läks. Veel mäletan et pea igas laivis oli lööklause LETS DO IT. Iga päev shokeeris ikka täie rauaga, mul võttis lausa silma uduseks . Vaatlen paljusid blogijaid ja vlogijaid ja osadele elan täiega kaasa, aga vot nii võimsat emotsiooni ei suuda mitte keegi teine pakkuda. Wow ma ütlen, kas saab veel haiglasemaks minna, mis teie arvate? Vahel ma lausa soovin, et tuleks ometi see mees kiiremini siia /kui üldse tuleb?/, et äkki on veel imepisike võimalus, et muutub normiks. Mine või kirikusse tema pärast palvetama 😉

Austraalia kodanikud võivad eestisse siseneda juba ammu

Aga Austraalia kodanikud ei saa Austraaliast välja. Ja ilmselt päris tükk aega ei saa veel.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt

Postitas:
Huviline

<p style=”text-align: left;”>Mina filmimimas ennast kuidas ma kuulan midagi arvutist”. No mis uus mood see on? Tunnista, et oled nii edev, et ainus mida sa selle videoga ütelda tahad, et vaadake mind ma olen nii ilus. Ei jaksa ennast ise ka peeglist ära imetlemata jätta. Ilmselgelt eelnes sellele tund aega meikimist, juuste sättimist ja kostüümiproove. Nagu reaalselt – kui edev sa ometi oled?</p>

+26
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris dramaatiline story tal see viimane. See näoilme ja lihtsalt lambi seismine oma palja kõhukesega 😂

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Huviline

Päris dramaatiline story tal see viimane. See näoilme ja lihtsalt lambi seismine oma palja kõhukesega 😂

Ja endise biliimikuna ma tahaks suisa vihast karjatada, kui selline epupepu tuleb jälle mingist keha häbenemisest või mingitest tohutust ebakindlusest rääkima. Bodypositiviti ja muu BLS. Jumala eest – tunnista, et oled lihtsalt edevam kui paabulind ja endvista oma peomeigi ja palja kõhuga edasi internetis.

+37
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kutil on alustuseks olnud 19 tuhhi asemel 41 tuhhi jälgijat- nice rabota paren- sry,mul mitmekeelne suguvõsa

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 64 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on lihtsalt lagi. Pole võimalik, et enam hullemaks saab minna 🤣

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kutt saatis Austraaliast oma riided ja nüüd saab Triinu magama jääda kuti riideid nuusutades, niii romantiline!

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 110 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on lihtsalt lagi. Pole võimalik, et enam hullemaks saab minna 🤣

siiani on elu näidanud, et saab 😀

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See nagu mingi halb seebikas, aga vaatad ikka, sest põnev on, mis järgmine samm on🤣🤣🤣

See palja nabaga keerutamine muidugi nàitab metsikult kui “ebakindel” ta on🙂🙂

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 60 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kutt saatis Austraaliast oma riided ja nüüd saab Triinu magama jääda kuti riideid nuusutades, niii romantiline!

kas need olid aluspüksid? sest ta laulis, et “ei ole aluspükse”? juhuuuu- jussu trussud on teel talina 😛

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No tema ebakindlust näitab see pidev juuste näppimine, kampsuni sättimine, et kõige saledam osa välja ainult paistaks jms. Aga arvestades tema arvukat enesenäitamist igapäevaselt, siis ma arvan, et usub küll, et on hullult seksikas oma “kauni” meigi ja võltsjuustega 😀

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kas need olid aluspüksid? sest ta laulis, et “ei ole aluspükse”? juhuuuu- jussu trussud on teel talina 😛

Hahahahaha 😂😂😂

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on hea küsimus, ilmselt oleneb lõhnatajust. Kui on halb lõhnataju, siis sobiksid aluspüksid suurepäraselt, sest need lõhnavad kõige intensiivsemalt.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 110 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jussu trussud 😂😂😂😂

+27
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 60 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No on klounid tõesti 😂

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Keegi mainis siin paar lehekülge tagasi, et story näitab, mis filtrit on kasutatud  ja kui sellele klikkida, annab valikuks “try it” – ma proovisin ja ohhooo, tunnen ennast nagu vana inimene praegu, aga ma tõesti ei kujutanud ette, et need filtrid su nii palju ilusamaks saavad teha, samas täiesti loomulikuna mõjudes. Ma olen sama filtrit kasutades täielik jumalanna. Hakka või ise ka influenceriks…

+34
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kutil on alustuseks olnud 19 tuhhi asemel 41 tuhhi jälgijat- nice rabota paren- sry,mul mitmekeelne suguvõsa

ma parandan kui tohib. Kutil oli täiesti alguses, sel hetkel kui nad oma “suhte” avalikustasid täpselt 14,6 tuhat jälgijat ja praeguseks jah 41,000. Ma veel imestasin et suhteliselt väike number oli Austraalia kohta. Kutile on see “suhe” igati kasulik olnud, tsirka 30,000 juurde tulnud ja seda on märkimisväärselt palju. Mina võrdlen naispoolt Helery Tõkkega, tundub et see daam vähemalt samapalju tähelepanunäljas ja rohkemgi veel. Vahet pole et ta üle naerdakse, paneb üle võlli, veel rohkem hullu paneb. No nüüd võtab juba riideid seljast, viimane story täna 🙂 Ei imesta kui mängib oma aktsiad maha ja mitte keegi teda tõsiselt ei võta. Mitte ükski firma ei taha teada et töötaja paneb vabal ajal avalikult hullu. Ta ju esindab seda firmat.

Need on ikka väga väiksed numbrid Austraalia kohta,vaadakem Sarahs Day kontot ja kui hästi temal läheb oma toodetega.

Pidin ka just kirjutama, et Austraalia kohta ei ole tal jälgijaid üldse palju. Ma olen ise aastaid Sydneys elanud aga enne seda suurt TL armumist ja tsirkust ei olnud ma J midagi kuulnud.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei saa, esimest korda elus kommenteerin, aga juhuu – Jussu trussud 😂😂😂😂 naeran nagu mingi pooletoobine iga kord, kui see väljend pähe kargab!

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen vist vaadanud liiga palju 90päeva saadet. Nad on nagu mix paar Darcey ja Ash😀

Ei tasu küsida, kas saab veel hullemaks minna…saab, saab….

#eestiomadarcey

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 39 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nagu heategevus Jussu poolt. Ebavajalikud riided saadame vaesemasse riiki. Veider on see kõik. Aina rohkem tundub see olevat tsirkuse moodi suhe, kus kaks klouni üritavad publikut hämmastada.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jääb vaid loota, et trussud on pesemata, saab lõhnast rohkem aimu!

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Apppi nad hakkavadki läbi neti abielluma 😅 Ma ei või…. Tõesti nagu autoõnnetust vaataks pealt ja mitte midagi teha ei saa.

+26
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilmselgelt olen ma selle teema jaoks liiga vana, aga olen jäänud lugema, sest on hakanud huvitama, kuidas see üle-ookeani-suhe neil lõpuks edeneb. Sellest naisest on päris kahju, ta tundub oma eluga ikka väga puntras olevat ja vajaks tõesti abi.

Aga küsimus ka: kus te näete kõiki neid roosasid särke ja tätoveeringuid? Instagramis nende kontot vaatasin, seal nagu ei leia, kas selleks peab kindlasti jälgija olema? Vabandust, et nii lollid küsimused, aga ei ole suurem Instagrami kasutaja ja noh, vana inimene, mis sa teed.

Ohjah. Kogu tema elu käibki insta storydes. Ei tea, kas telefon on käe külge teibitud? Tihti teeb neid totakaid tantse päeva jooksul oma neli, viis, kuus ja rohkemgi kordi. Ja kõik tik-toki videod on ühesugused, samasugused totakad tantsud ja näoilmed. Eriti suvel, kui täiega hullu pani, ei jätnud vist paljudele oma “väga originaalse” käitumisega kahtlust et äkki mõni kromosoom vabatahtlikult jehhat pani? Mäletan eredalt markeriga täis sodituid käsi ja käis soditud käega linnas ja tööl ka. Ja seda, kui ta selle punase särgil varruka maha nüsis ja siis linna jalutama läks. Veel mäletan et pea igas laivis oli lööklause LETS DO IT. Iga päev shokeeris ikka täie rauaga, mul võttis lausa silma uduseks . Vaatlen paljusid blogijaid ja vlogijaid ja osadele elan täiega kaasa, aga vot nii võimsat emotsiooni ei suuda mitte keegi teine pakkuda. Wow ma ütlen, kas saab veel haiglasemaks minna, mis teie arvate? Vahel ma lausa soovin, et tuleks ometi see mees kiiremini siia /kui üldse tuleb?/, et äkki on veel imepisike võimalus, et muutub normiks. Mine või kirikusse tema pärast palvetama 😉

Aga Austraalia kodanikud ei saa Austraaliast välja. Ja ilmselt päris tükk aega ei saa veel.

Kas on päriselt? Ma nende teemat igapäevaselt ei jälgi ja äkki nad kuskil selgitanud aga mul näiteks sôbranna tuli küll Aussist Eesti suve lõpus koos oma elukaaslasega. Too on Austraalia kodanik, ei olnud probleeme.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas on päriselt? Ma nende teemat igapäevaselt ei jälgi ja äkki nad kuskil selgitanud aga mul näiteks sôbranna tuli küll Aussist Eesti suve lõpus koos oma elukaaslasega. Too on Austraalia kodanik, ei olnud probleeme.

kutt ju leiutab igasugu põhjuseid miks mitte tulla – nii palju paberitööd jne.jne

ma kujutan ette milline SÖRPRAIS see kohtumine oleks lennujaamas, lausa niidaks pikali 😀

btw kehv näitleja on

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kutt ju leiutab igasugu põhjuseid miks mitte tulla – nii palju paberitööd jne.jne

ma kujutan ette milline SÖRPRAIS see kohtumine oleks lennujaamas, raudselt niidaks pikali 😀

btw kehv näitleja on

Teevad sellest kindlasti ühe big video, saavad kõik osa pettumusest.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 1,242 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?