Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 1,252 )

Teema: Meettheleos ikka “suhtes”?

Postitas:
Kägu

Ilmselgelt olen ma selle teema jaoks liiga vana, aga olen jäänud lugema, sest on hakanud huvitama, kuidas see üle-ookeani-suhe neil lõpuks edeneb. Sellest naisest on päris kahju, ta tundub oma eluga ikka väga puntras olevat ja vajaks tõesti abi.

Aga küsimus ka: kus te näete kõiki neid roosasid särke ja tätoveeringuid? Instagramis nende kontot vaatasin, seal nagu ei leia, kas selleks peab kindlasti jälgija olema? Vabandust, et nii lollid küsimused, aga ei ole suurem Instagrami kasutaja ja noh, vana inimene, mis sa teed.

Ohjah. Kogu tema elu käibki insta storydes. Ei tea, kas telefon on käe külge teibitud? Tihti teeb neid totakaid tantse päeva jooksul oma neli, viis, kuus ja rohkemgi kordi. Ja kõik tik-toki videod on ühesugused, samasugused totakad tantsud ja näoilmed. Eriti suvel, kui täiega hullu pani, ei jätnud vist paljudele oma “väga originaalse” käitumisega kahtlust et äkki mõni kromosoom vabatahtlikult jehhat pani? Mäletan eredalt markeriga täis sodituid käsi ja käis soditud käega linnas ja tööl ka. Ja seda, kui ta selle punase särgil varruka maha nüsis ja siis linna jalutama läks. Veel mäletan et pea igas laivis oli lööklause LETS DO IT. Iga päev shokeeris ikka täie rauaga, mul võttis lausa silma uduseks . Vaatlen paljusid blogijaid ja vlogijaid ja osadele elan täiega kaasa, aga vot nii võimsat emotsiooni ei suuda mitte keegi teine pakkuda. Wow ma ütlen, kas saab veel haiglasemaks minna, mis teie arvate? Vahel ma lausa soovin, et tuleks ometi see mees kiiremini siia /kui üldse tuleb?/, et äkki on veel imepisike võimalus, et muutub normiks. Mine või kirikusse tema pärast palvetama 😉

Austraalia kodanikud võivad eestisse siseneda juba ammu

Aga Austraalia kodanikud ei saa Austraaliast välja. Ja ilmselt päris tükk aega ei saa veel.

Kas on päriselt? Ma nende teemat igapäevaselt ei jälgi ja äkki nad kuskil selgitanud aga mul näiteks sôbranna tuli küll Aussist Eesti suve lõpus koos oma elukaaslasega. Too on Austraalia kodanik, ei olnud probleeme.

There’s a ban on overseas travel from Australia. You can’t leave Australia unless you get an exemption from the Department of Home Affairs.

Selline on Austraalia olukord hetkel. Eestlasena võib siit koju minna (väga limiteeritud lennud ja need lendavadki ainult sellel eesmärgil, et siinolevatel välismaalastel viisade aegudes võimalus oma koju tagasi minna) & ilmselt võib oma austraallasest pikaajalise elukaaslase/abikaasa ka kaasa siis võtta loa alusel.

Tagasi Austraaliasse saavad praegu ainult Austraalia kodanikud kes peavad 14 päeva kohustulikus hotelli karantiinis olema- saabudes testitakse ja karantiini 12-13 päeval. Kui test negatiivne võib oma koju minna.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

x

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilmselgelt olen ma selle teema jaoks liiga vana, aga olen jäänud lugema, sest on hakanud huvitama, kuidas see üle-ookeani-suhe neil lõpuks edeneb. Sellest naisest on päris kahju, ta tundub oma eluga ikka väga puntras olevat ja vajaks tõesti abi.

Aga küsimus ka: kus te näete kõiki neid roosasid särke ja tätoveeringuid? Instagramis nende kontot vaatasin, seal nagu ei leia, kas selleks peab kindlasti jälgija olema? Vabandust, et nii lollid küsimused, aga ei ole suurem Instagrami kasutaja ja noh, vana inimene, mis sa teed.

Ohjah. Kogu tema elu käibki insta storydes. Ei tea, kas telefon on käe külge teibitud? Tihti teeb neid totakaid tantse päeva jooksul oma neli, viis, kuus ja rohkemgi kordi. Ja kõik tik-toki videod on ühesugused, samasugused totakad tantsud ja näoilmed. Eriti suvel, kui täiega hullu pani, ei jätnud vist paljudele oma “väga originaalse” käitumisega kahtlust et äkki mõni kromosoom vabatahtlikult jehhat pani? Mäletan eredalt markeriga täis sodituid käsi ja käis soditud käega linnas ja tööl ka. Ja seda, kui ta selle punase särgil varruka maha nüsis ja siis linna jalutama läks. Veel mäletan et pea igas laivis oli lööklause LETS DO IT. Iga päev shokeeris ikka täie rauaga, mul võttis lausa silma uduseks . Vaatlen paljusid blogijaid ja vlogijaid ja osadele elan täiega kaasa, aga vot nii võimsat emotsiooni ei suuda mitte keegi teine pakkuda. Wow ma ütlen, kas saab veel haiglasemaks minna, mis teie arvate? Vahel ma lausa soovin, et tuleks ometi see mees kiiremini siia /kui üldse tuleb?/, et äkki on veel imepisike võimalus, et muutub normiks. Mine või kirikusse tema pärast palvetama 😉

Aga Austraalia kodanikud ei saa Austraaliast välja. Ja ilmselt päris tükk aega ei saa veel.

Kas on päriselt? Ma nende teemat igapäevaselt ei jälgi ja äkki nad kuskil selgitanud aga mul näiteks sôbranna tuli küll Aussist Eesti suve lõpus koos oma elukaaslasega. Too on Austraalia kodanik, ei olnud probleeme.

1. kutt ju leiutab igasugu põhjuseid miks mitte tulla – nii palju paberitööd jne.jne

ma kujutan ette milline SÖRPRAIS see kohtumine oleks lennujaamas, lausa niidaks pikali 😀

btw kehv näitleja on

Selle kohtumise asjaga meenub mulle veel, et kunagi eksisteeris selline keskkond nagu “rate. ee”. Seal olid enamus beibedel fotod korralikult blurritud ja mingeid imenurkade alt tehtud. Igaljuhul meenus mu mehe lugu, kui ta kena naisega pidi kohtingule minema kellega pikemalt suhelnud olid. See mis teda, aga ees ootas oli naljakas, sest foto ja tegelikkus olid tohutult erinevas ning mees sai ehmatuse osaliseks. Eks enamus olid näopildid ja kehakaalust ei saanud ka nii aru,igatahes jah. Riskantne see puhtalt netiteel armumine.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

There’s a ban on overseas travel from Australia. You can’t leave Australia unless you get an exemption from the Department of Home Affairs.

Selline on Austraalia olukord hetkel. Eestlasena võib siit koju minna (väga limiteeritud lennud ja need lendavadki ainult sellel eesmärgil, et siinolevatel välismaalastel viisade aegudes võimalus oma koju tagasi minna) & ilmselt võib oma austraallasest pikaajalise elukaaslase/abikaasa ka kaasa siis võtta loa alusel.

Tagasi Austraaliasse saavad praegu ainult Austraalia kodanikud kes peavad 14 päeva kohustulikus hotelli karantiinis olema- saabudes testitakse ja karantiini 12-13 päeval. Kui test negatiivne võib oma koju minna.

Ahhh, ära näe vaeva. Seda on siin korduvalt selgitatud, et Austraaliast ei saa niisama välja ja ikka Kägude koor küsib regulaarselt, et noh kus see Justin siis on???? Või, noh, nüüd siis mitte enam Justin vaid tema nimi on asendunud mingi netikiusu laadse olukorraga, kus hakatakse teistele nimesid andma. Annaks jumal, et Kägude enda lapsed midagi sellist kogema ei peaks.

+4
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mida see J siin Eestis üldse tegema hakkaks? Mingi päev oli story,kus vedeles rannas…miks peaks üldse sealt Austraaliast tahtma siia sombusesse Eestisse kolida? Minu jaoks mõistetamatu.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas see neti teel abiellumine täpsemalt välja näeb?

Kas Jussul lastakse siis eestisse tulla oma abikaasa juurde?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 59 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Käod vist nii kaugele ei viitsinud vaadata, et näeks ka seda klippi, kus Justin selgitas, et Austraalia ei tunnista neti teel sõlmitud abielusid. Oli kohe siia hõiskama vaja tulla 😉

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 39 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Käod vist nii kaugele ei viitsinud vaadata, et näeks ka seda klippi, kus Justin selgitas, et Austraalia ei tunnista neti teel sõlmitud abielusid. Oli kohe siia hõiskama vaja tulla 😉

see ju oli jälle pluss mitte tulemisele 🙂 olgem ausad- siia lend pole odav, vastuvõtja- ainult läbi filtrite nähtud, kliima- külm

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 64 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Äkki ma räägin Juss Haasmast üldse ?!?! Ega maailmas ainult üks Juss pole.

Hallo, ei saa võrrelda lapsi kes on kaitsetud ja täiskasvanuid kes ennast iga päev avalikult naeruvääristavad.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuhu tänane nabatants jäi?🤨

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 61 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mingi kanal2 või tvkolm on nüüd küll oma shanshi maha maganud, ise isegi jälgiks peale tööd seda lugu .

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mida see J siin Eestis üldse tegema hakkaks? Mingi päev oli story,kus vedeles rannas…miks peaks üldse sealt Austraaliast tahtma siia sombusesse Eestisse kolida? Minu jaoks mõistetamatu.

Mina nägin kusagil ta vastust, et läheks ehitusele (construction) tööle.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina nägin kusagil ta vastust, et läheks ehitusele (construction) tööle.

Nojah, meil ju enda ehitajaid vähe. Ukrainlased võtsid niigi paljud töökohad ehitustel ära, nüüd palume, et Aussi kodanikud ka aitaks välja. Meil ju töökohti liiga palju.

Hakkasin seda ka mõtlema, et huvitav – mis haridus noormehel üldse on. Mitte halvustavalt, vaid tõesti on huvitav. Äkki on ta maininud kuskil seda storydes ja keegi on tähele pannud?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hakkasin seda ka mõtlema, et huvitav – mis haridus noormehel üldse on. Mitte halvustavalt, vaid tõesti on huvitav. Äkki on ta maininud kuskil seda storydes ja keegi on tähele pannud?

Carpenter ehk tisler jäi kuskilt kõrva.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Proovisin ka esimest korda instagrami beauty filtri ära. Täiesti ilma meigita-kasimata näen välja nagu printsess!! Wow, poleks elu sees arvanud.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma jäin korra veel seda mõtlema, et äkki need broneeritud korterid on lihtsalt nö varjatud turundus, et inimesed arvaks, et Aurora Nova on nii tahetud arendus…. sest tundub kuidagi uskumatu, et selle uusarenduse müük on olnud väga vaevaline, projekt ja teostus on saanud väga palju kriitikat ja nüüd järsku 10 broneeringut kuus?

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 111 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Proovisin ka esimest korda instagrami beauty filtri ära. Täiesti ilma meigita-kasimata näen välja nagu printsess!! Wow, poleks elu sees arvanud.

Issand ma proovisin ka nüüd selle filtri ära xD

Kohutav, kuidas moonutab nägu.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin saab muidu ka täitsa tema pilti vaadata http://endover.ee/auroranova/kontakt/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 111 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaatasin meettheleos’e konto storyt, kus TL jagas screenshotte nende vestlusest. Ja vb ma sain ise valesti aru, aga seal oli paar lauset, kus meespoolt shokeerib see muutus ning ta eelistab praegust TLi rohkem (juures olid jagatud vanad pildid, kui TL oli loomulikuma välimusega)

Aga kui sain õigesti aru, siis polegi midagi imestada, miks TL pidevalt paksu õhtumeigiga, lokkide ja ilufiltritega on… meespoolele meeldib nii ju rohkem ja tuleb ikka talle meele järele olla. Mis minu jaoks ka arusaamatu, ilma meigita või kerge natural lookiga TL on palllllju ilusam ja säravam..

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin meettheleos’e konto storyt, kus TL jagas screenshotte nende vestlusest. Ja vb ma sain ise valesti aru, aga seal oli paar lauset, kus meespoolt shokeerib see muutus ning ta eelistab praegust TLi rohkem (juures olid jagatud vanad pildid, kui TL oli loomulikuma välimusega)

Aga kui sain õigesti aru, siis polegi midagi imestada, miks TL pidevalt paksu õhtumeigiga, lokkide ja ilufiltritega on… meespoolele meeldib nii ju rohkem ja tuleb ikka talle meele järele olla. Mis minu jaoks ka arusaamatu, ilma meigita või kerge natural lookiga TL on palllllju ilusam ja säravam..

Midagi olulist on J sõnumis maha soditud. Aga tundub tõesti sedamoodi olevat.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Midagi olulist on J sõnumis maha soditud. Aga tundub tõesti sedamoodi olevat.

Ei usu, et see midagi olulist oli, mis seal maha soditud on, pigem “fck you” vms

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TL on Õhtulehes, paistab nagu oleks kinnimakstud sisuturundusartikkel. Müünud väidetavalt mitu tuhat korterit – kaks aastat tagasi oli tema blogis selleks numbriks kakssada (koos äripindade ja eramajadega). Lisaks rõhutab kui oluline on näidata päriselu oma loomulikkuses – selle kohta ma isegi ei kommenteeri.
Britt – aitäh sulle sinu story eest filtrite teemal, see tõesti annab tiinekatele muidu liiga valesid signaale, kui elu on ainult läbi filtrite. Eile oli TL storys üks meesmaakler, see oli läbi filtri nagu plastikust ülepäevitunud Ken. TL on tänaval vastu tulles ikka hoopis teistsugune. Kena naine, sellepärast see paabulinnundus ja filterdamine nii ekstrajaburad ongi.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eesti enda 90püeva sarja Darcey. Küll poole noorem aga sama feik.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma läksin vaatasin nüüd ka seda storyt. Ja ütlebki,et eelistab teda sellisena😐 No mida kuradit on ühel eestlasest noorel emmel mingi Austraalia playboyga pistmist. Kas ta ise ka saab aru,et ta ei näe ju reaalis selline välja nagu see mees ootab! Mille peale ta loodab ma ei saa aru.

+19
0
Please wait...

Postitas:
kagggu

Ma sain aru hoopis nii, et Justin hindab Triinut rohkem tänu sellele muutusele, mis toimus tema kehaga raseduse ajal, et shokeeriv kui väike naine ja suur kõht ja endiselt nii sale..

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu arust need storyd on lihtsalt TL mõnitamine. Ta nägi raseduse ajal tohutult rõõmus, armas.. särav välja. Nii kahju! Ausalt on mul TL’st niiii kahju, et ta peab nii võlts olema, et oma stripparile meeldida. Nagu milleks see teater? Tahad meest? Eestis on mehi megalt!
Mul on kahju, et ta laps näeb, et on normaalne mehe jaoks end mukkida nii ja hakkab kunagi oma emasuguseid vaatama… vaene K.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain aru hoopis nii, et Justin hindab Triinut rohkem tänu sellele muutusele, mis toimus tema kehaga raseduse ajal, et shokeeriv kui väike naine ja suur kõht ja endiselt nii sale..

See pole kellegi asi kommenteerida kui suureks või väikeseks naine läheb rasedusega. Ja mulle tundus pigem mõnitusena ikkagi.
triinu oli megaõnnelik oma raseduse üle, sain aru, et nad proovisid ca aasta, kuniks jài rasedaks. Ja siis tuleb mingi strippar mõnitama lihtsalt. Wtf nagu?

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

J on lihtsalt nii ebameeldiv, lapsik & ülbe minu meelest 🤮 joonistab TL piltide peale ja mõnitab ta välimust seal- nagu mingi 16 aastane rullnokk, mitte nagu mees kes hoolib ja armastab 🤷‍♀️ Aga no TL lihtsalt kekutab ja itsitab selle peale- paras paar!

Pealekauba, tema kommentaar, et lapse välja pressimine on nagu “poo” tegemine. Minu mäletamist mööda oli TL sünnitus päris raske ja selline kommentaar ajaks mind närvi küll 😂 J võiks ise lapse kuskilt välja pressida ja siis kirjutama tulla kui kerge see on.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No tõesti, TL, palun võta mõistus pähe! See mees ei armasta sind. Sa oled nii kena ja armas tegelikult ja sul oleks siin Eestis lööki kui palju. Sellest asjast ei saa asja.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma proovisin ka seda filtrit… Null meigiga pani ikka väga korraliku krohvi peale, kontuurija, ripsmed jne… Ja siis kasutab seda tema ja räägib, milline “mess” ta välja näeb, endal nahk veatu ja ripsmed massiivsed. Ja siis räägib, kuidas on oluline body positivity ja õigete sõnumite andmine jne. Mul on väga kahju, et tema jälgijad on ilmselt paljud noored väga haavatavas ja mõjutatavas eas.

Need tema põhilaused, mida ta justkui valimatult ükskõik mis kontekstis ütleb, jätavad temast küll kohtlase mulje. See “what is this life even”, “send help” jne.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 1,252 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?