Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 1,756 )

Teema: Meettheleos ikka “suhtes”?

Postitas:
Kägu

Isadepäev on tõesti järgmine nädal aga mumst Triinu küsis storys soovitusi kuhu Krisiga isadepäeval minna?!

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

http://www.costany.ee/2017/03/veidrad-kombedharjumused.html?m=1 Nr 6 punkt. Mulle ei meeldi eesti keelt inglise keelega solkida, aga oh the irony 🙄

Ja see viimane stoori…kas ta tõesti sätib oma juukseid lõua alla isegi Jussuga videokõne tehes? Vot see on kurb.

Ma ei saa küsimata jätta – peavad olema puhtad voodipesud, aga vahetatakse ainult kahe nädala tagant..? Tihedamini on lausa äärmuslik 😀 Ma ei imesta, kui piimaplekid päevi põrandal vedelevad, kui ei suuda viit minutit nädalas voodipesu vahetamisekski leida.

Ja siis paar lõiku hiljem – “Mul on ebamugav vaadata maha koorunud küünelakki, narmendavaid küünenahkasid ja murdunud küüsi.” Girl…. :D:D

Noh, ta on ju pmst terve selle aasta korrutanud, kuidas 90% tema varasemast elust oli teeseldud 😀

Oh jah, nüüd sai inimene, kes julges tema kahepalgelisusele osutada, jälle korraliku loengu vastu.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 52 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on segadus…

Et mis iganes, jää iseendaks. Isegi kui sa oled selline, et sa ei julge olla sa ise, siis jäägi selliseks iseendaks, kes ei julge jääda iseendaks.

Whoaa… kõrgem spirituaalne värk.

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TL teeb haige lapsega live samal ajal kui Jussu võõraste naistega pidutseb 😛

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nii kui laivi tuli Jussu, läksid filtrid peale ja juuksed lõua alla.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TL sai kirja, kus paluti olla naturaalsem ja TL vottis nii hinge, selgitab seda igatepidi ja live oli ka naturaalne… ta on nii ilus naine

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 80 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma arvan et ei ole vaja minna nõmedaks ega õelaks kommentaaridega. Mis siis, et ise nad oma elu on avalikkuse ette laotanud, aga see ei tähenda et me võime sõnadega tümitada.

Jah, ka minu arust on TL muutunud, ma ei taha uskuda et see ongi nüüd tõeline tema. Ei usu. Varem oli ta vähemalt blogi jne järgi palju siiram ja loomulikum. Loodan, et kui nad Jga kohtuvad reaalses elus siis ongi kõik ilus, mitte ei juhtu see, et reaalselt koos olles ei sobigi kokku. 🤔

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Loodan, et kui nad Jga kohtuvad reaalses elus siis ongi kõik ilus, mitte ei juhtu see, et reaalselt koos olles ei sobigi kokku. 🤔

Ma arvan, et neil oleks juba lennujaamas raskusi üksteise äratundmisega, kuna pole ilma filtrita kunagi näinud.

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Juss vaatas viimases storys väga meela näoga neid neidised 🤤

No kas keegi päriselt usub, et see kutt on seal kuival võ? 😀

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Juss vaatas viimases storys väga meela näoga neid neidised 🤤

No kas keegi päriselt usub, et see kutt on seal kuival võ? 😀

Loomulikult mitte 😀

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui ta räägib, et kogu eelnev elu oli feik siis see on tema enda valik olnud. Mitte keegi pole teda selleks sundinud. Paljud jälgisidki teda sest ta oli nii armas ja siiras inimene kes oma elust rääkis.

Pigem on peale lahutust ta ego jne lüüa saanud ning püüab enesekindlust tõsta selle tsirkusega mis aga etendab. Samuti see iga liigutuse netis jagamaine näitab, et tal päriselt pole sõpru ja lähedasi, kellega aega veeta. Nüüd leidis oma mingi netiarmastuse ja väidab, et see on päris elu?!?!?!?!!!!???!!!Naine, mis maailmas sa elad 🤔🤔🤔🤔🤔

+22
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ütleks viimase kommentaari lisaks, et googeldage:

fredyke.ee ja vaadake sealt õpetajaid 😁

Jussike selle järgi peaks otsima pigem 😉

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oo, vauuu… Ok, ma arvan, et see on väga ebaõnnestunud pilt seal.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Fredykese pilt väga ei erine Endo omast. Endo omas ikka küsi lõua all aga ilusti näha tema loomulikud põsed ja näojooned. Pole sarnased Insta omadele. Isegi kui ta Instas on ilma meigita siis moonutavad filtrid teda täielikult.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eksole. Ja kui keegi eile? ta tähelepanu sellele juhtis, et ta moonutab oma nägu, siis sai ma ei tea misasja see kirjutaja kaela. Et tema võib kui ta tahab, ta ka inimene ja tal omad head ja halvad päevad. Eks võibki, aga sel on suur vahe kas sa meigid end või kasutad pidevalt mingit filtrit, mis moonutab teistsuguseks.

Ja siis räägib, et on olla tähtis tema ise, isegi kui see tema ise on filter. Et kõik noored ka, keda ta mõjutab, võivad olla 24/7 filtriga, sest keegi ei saa ütelda, mida keegi tegema peaks.

Ema anna kannatust ausõna.

+21
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mind pani pigem imestama see, kuidas on vaja korterikaaslast, et oma sajaruudust korterit pidada, aga väiksemasse ei saa kolida, sest sissemaksuraha ei ole mitte kusagilt võtta (3x üür).

Pidevalt on ju jutt et muudkui bronnid tulevad, kõik on nii edukas ja hea, koostööd suurte firmadega jne jne jne.

Kogu elu on lihtsalt fassaad ja sisutu näitemäng, no milleks?

+17
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kogu elu on lihtsalt fassaad ja sisutu näitemäng, no milleks?

Et sulle rõõmu teha?

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen nüüd lausa vastu tahtmist selle pika teema peale jälginud nende storysid ja mulle tundub, et iga jumala kord, kui nad mõlemad seda veidrat liigutust huultega teevad( vastu hambaid surudes…vms) siis nad ajavad konkreetselt pullikakat suust välja. A’la J ptleb, et ta tahab Eestisse tulla aga peale selle ütlemist rullub oma huuli mööda hambaid või siis nö hammustab huulde või pööritab silmi.
Kahju lausa neist inimestest.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

J on kõik, mida TL kunagi tahtnud on… Ok 😀

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oo, vauuu… Ok, ma arvan, et see on väga ebaõnnestunud pilt seal.

See ei ole ebaõnnestunud,selline ta ongi

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eile juhtusin TL live’i nägema. Kõik on väga okei kuniks J saabus. TL pani kohe jooksu, kui juhtus ennast näitama, siis hakkas juustega mängima (ehk lõua alla panema) ja üldse kogu nende suhtlus tundus… stiff. Jah, tean, et seal oli ka halb ühendus, kuid siiski. Võib-olla olen see ainult mina, aga ma ei näe nende vahel mitte mingit sädet ega keemiat.

Vabandust, et olen nüüd küüniline, aga arvan, et J’le meeldivad hoopis teist tüüpi naised. TL on kena naisterahvas, aga võttes arvesse J enda välimust, siis pakuksin, et talle meeldiksid pigem näiteks Liis Lemsalu (ei tule hetkel kedagi muud pähe) tüüpi naised, kes on sihvakad, seksikad, enesekindlad, klassikaliselt ilusate näojoontega jne. Aga jah, see minu tagasihoidlik arvamus, kuid loodan siiski, et neil on õnnelik lõpp, saavad kunagi kokku ning elavad rõõmsalt koos.

+18
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nädalavahetusel ei vaadanud üldse Instat ja nüüd nende juttude järgi siin väga kahetsen 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 58 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Härra siis 90 päeva pärast Eestis nagu ma aru saan 😃

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 70 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nägin nädalavahetusel põgusalt seda, mida siin enne mainiti, et keegi sai jälle avameelsuse eest TL käest “sõimu”.

Keegi mäletab, mis seal täpsemalt oli? Ei lugenud kahjuks

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nägin nädalavahetusel põgusalt seda, mida siin enne mainiti, et keegi sai jälle avameelsuse eest TL käest “sõimu”.

Keegi juhtis tähelepanu sellele, et miks ta koguaeg filtreid kasutab ja ülitugevat meiki. Et mis eeskuju see on kui rõhutab loomulikkust, enda armastamist jne. Siis vastas, et a ka temal ka ju halvemaid ja paremaid päevi jne. Ühesõnaga ei midagi tarka vastuseks. Ütles, et in ilma meigita ka…kuigi kasutab ikka filtreid siis. Enamikes videotes kas on see perse püsti asend seistes või istudes asjad lõua all.

Kahju kohe temast. Armas noor naine kes võiks vaba naise elu nautida, keskenduda oma lapsele ja enda leidmisele aga ajab jura mingi tsirkusega.

Millal ta aru saab, et see toimuv on haige lihtsalt. Ta on lähedaste ja sõpradega tülli pööranud selle jama tõttu. Kas aussi strippar on tõesti seda väärt?!?

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi juhtis tähelepanu sellele, et miks ta koguaeg filtreid kasutab ja ülitugevat meiki. Et mis eeskuju see on kui rõhutab loomulikkust, enda armastamist jne. Siis vastas, et a ka temal ka ju halvemaid ja paremaid päevi jne. Ühesõnaga ei midagi tarka vastuseks. Ütles, et in ilma meigita ka…kuigi kasutab ikka filtreid siis. Enamikes videotes kas on see perse püsti asend seistes või istudes asjad lõua all.

Kahju kohe temast. Armas noor naine kes võiks vaba naise elu nautida, keskenduda oma lapsele ja enda leidmisele aga ajab jura mingi tsirkusega.

Millal ta aru saab, et see toimuv on haige lihtsalt. Ta on lähedaste ja sõpradega tülli pööranud selle jama tõttu. Kas aussi strippar on tõesti seda väärt?!?

Kahju. Ma siiralt usun, et see, kes talle kirjutas ikkagi proovis mingil määral aidata ja toeks olla ja TL’l silmad avada, aga TL võtab seda kõike nii agressiivselt  ja ründavalt.

Keeruline on talle midagi selgeks teha või anda mingi suund kätte, sest tema jaoks on ainuõige J arvamus ja tahtmine. Mul on niiii siiralt kahju TL’st ja niii raske vaadata, kuidas inimene aeglaselt hävitab ennast. Kui üks hetk J kaob tema elust, siis see saab olema väga kohutav TL jaoks. Kahju, et ka tuttavad, sõbrad, pere ei suuda kuidagi aidata. Samas, et aidata, on vajalik, et TL ise saaks aru, et abi vajab.

Ei taha ei solvata ega maha teha TL’i. Räägin enda mõtteid lihtsalt.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

midagi sellist:Sinu alatine selle filtri kasutamine on minu arust natukene too much. Lapseohtu tüdrukud võtavad seda reaalsusena ja kindlasti on kurvad, et nemad sellisena välja ei näe ja sealt võib lõpuks bodyshaming välja kooruda. Ma ei ütle, et ära kasuta filtreid, aga miks kasutada nii palju moonutavat?  Kui ma end selle filtriga pidevalt näitaks, siis minapilt kaoks kiirelt ja ei tunneks end peegli ees mugavalt. Kas Sina tunned? Kui ei, siis mõtle, mida noored tüdrukud tunda võiks.

ja TL siis vastas avalikult, et tema ei kasuta koguaeg filteit ja meiki aga kui kasutabki siis see ei peaks kellegi asi olema, sest ta tunneb end niimoodi hästi või siis on ebakindel ja halb päev, et filtrit kasutab. Et ta teab kui tõsine teema on olla môjuisik, aga ta ei hakka kellelegi ütlema, mida tegema peab, sest lez do you või misiganes väljendit ta kasutab.

ja siis öösel räägib oma storydes, et kui keegi vajab abi, siis ole see abistaja ..mu arust see kirjutaja tahtiski teda ennast abistada, aga ilmset ta ise abi ei vaja tuleb välja. Suunamudijaid ilmselt ei saa suunata.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu sõbranna nägi jaanuaris TL lennujaamas (siis läks ta vist M-le külla Tenerifele) ja ütles samuti, et reaalsuses on ta hoopis teistsugune. Ei saa aru, milleks ennast moonutada, Ju-i reageeringut tahaks küll näha

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui väga järjepidevalt ja korralikult piisavalt tihedalt trenni teha ning oma toitumist muuta ning selles samamoodi järjepidevust hoida, siis 90 päevaga võib tegelikult imesid teha. Kuni 5kg võib alla võtta ning kaalukaotus polegi tegelikult oluline. Ainuüksi trenn ja lihaste suurem toonus ning tervislik toitumine muudavad 3 kuuga välimust märgatavalt.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 85 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tl on väga kena naine reaalses elus. Mõned kilod-siiasinna ei mõjuta seda. Päris elus on ta armas pisike naine. Instas on ta mingi…plastikBarbie.

Näiteks meenutus, kuhu see TL kadus 🙁 http://www.costany.ee/2018/01/parasiitsonadest-valjenditest-ja-nende.html?m=1

+5
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 1,756 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.