Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

Näitan 30 postitust - vahemik 541 kuni 570 (kokku 1,902 )

Teema: Meettheleos ikka “suhtes”?

Postitas:
Kägu

Need tema põhilaused, mida ta justkui valimatult ükskõik mis kontekstis ütleb, jätavad temast küll kohtlase mulje. See “what is this life even”, “send help” jne

Youuu guyyys

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 100 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Siin saab muidu ka täitsa tema pilti vaadata http://endover.ee/auroranova/kontakt/

Ma ei mõista, kuidas naine, kes koguaeg ennast filtreerib, pikendab ja pruunistab, käib pidevalt ringi kooruva ja katkise küünelakiga. Isegi siin pildil 😕 Puhtus ja hoolitsetus on siiski mitmeid kordi elementaarsem ja olulisem kui pikendused ja muud tuled ja viled. Ja ma ei ütle seda kadedusest, oman ka ise juukseid tihendavaid salke, ripsmepikendusi jne.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Huviline

Pole aega müüa, peab tegema kutiga sünkroonis botoxit hambavalgendust. Nii romantiline.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole aega müüa, peab tegema kutiga sünkroonis botoxit hambavalgendust. Nii romantiline.

Kusjuures hambakroone ei peaks valgendama:-)

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kusjuures hambakroone ei peaks valgendama:-)

Tahtsin just sama kirjutada, et neid valgendata, kuna see neile ei toimi. Aga eks see oligi näitemäng.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 58 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga poja on tal nii armsake.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Huvitavmiks Kris isadepäeva oma isaga ei võiks veeta? Tekkis küsimus storyt vaadates lihtsalt..

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

… selle filtriga, mis silmad helesiniseks ja naha väga pruuniks ja veatuks teeb 🙄 mitte, et ma ütleks, et ta poeg ei ole armsake, aga milleks kõik see filtrijura…

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

… selle filtriga, mis silmad helesiniseks ja naha väga pruuniks ja veatuks teeb 🙄 mitte, et ma ütleks, et ta poeg ei ole armsake, aga milleks kõik see filtrijura…

Seda küll. Mõtlesingi, kas laps ka läbi filtrite.

Isadepäev järgmine nv ju.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isadepäev on tõesti järgmine nädal aga mumst Triinu küsis storys soovitusi kuhu Krisiga isadepäeval minna?!

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

http://www.costany.ee/2017/03/veidrad-kombedharjumused.html?m=1 Nr 6 punkt. Mulle ei meeldi eesti keelt inglise keelega solkida, aga oh the irony 🙄

Ja see viimane stoori…kas ta tõesti sätib oma juukseid lõua alla isegi Jussuga videokõne tehes? Vot see on kurb.

Ma ei saa küsimata jätta – peavad olema puhtad voodipesud, aga vahetatakse ainult kahe nädala tagant..? Tihedamini on lausa äärmuslik 😀 Ma ei imesta, kui piimaplekid päevi põrandal vedelevad, kui ei suuda viit minutit nädalas voodipesu vahetamisekski leida.

Ja siis paar lõiku hiljem – “Mul on ebamugav vaadata maha koorunud küünelakki, narmendavaid küünenahkasid ja murdunud küüsi.” Girl…. :D:D

Noh, ta on ju pmst terve selle aasta korrutanud, kuidas 90% tema varasemast elust oli teeseldud 😀

Oh jah, nüüd sai inimene, kes julges tema kahepalgelisusele osutada, jälle korraliku loengu vastu.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 52 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on segadus…

Et mis iganes, jää iseendaks. Isegi kui sa oled selline, et sa ei julge olla sa ise, siis jäägi selliseks iseendaks, kes ei julge jääda iseendaks.

Whoaa… kõrgem spirituaalne värk.

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TL teeb haige lapsega live samal ajal kui Jussu võõraste naistega pidutseb 😛

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nii kui laivi tuli Jussu, läksid filtrid peale ja juuksed lõua alla.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

TL sai kirja, kus paluti olla naturaalsem ja TL vottis nii hinge, selgitab seda igatepidi ja live oli ka naturaalne… ta on nii ilus naine

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 85 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma arvan et ei ole vaja minna nõmedaks ega õelaks kommentaaridega. Mis siis, et ise nad oma elu on avalikkuse ette laotanud, aga see ei tähenda et me võime sõnadega tümitada.

Jah, ka minu arust on TL muutunud, ma ei taha uskuda et see ongi nüüd tõeline tema. Ei usu. Varem oli ta vähemalt blogi jne järgi palju siiram ja loomulikum. Loodan, et kui nad Jga kohtuvad reaalses elus siis ongi kõik ilus, mitte ei juhtu see, et reaalselt koos olles ei sobigi kokku. 🤔

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks seda oli arvata, ilmselt soovib kutt pärislähedust, mitte kujuteldavat tüdruksõpra

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 152 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Loodan, et kui nad Jga kohtuvad reaalses elus siis ongi kõik ilus, mitte ei juhtu see, et reaalselt koos olles ei sobigi kokku. 🤔

Ma arvan, et neil oleks juba lennujaamas raskusi üksteise äratundmisega, kuna pole ilma filtrita kunagi näinud.

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Juss vaatas viimases storys väga meela näoga neid neidised 🤤

No kas keegi päriselt usub, et see kutt on seal kuival võ? 😀

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Juss vaatas viimases storys väga meela näoga neid neidised 🤤

No kas keegi päriselt usub, et see kutt on seal kuival võ? 😀

Loomulikult mitte 😀

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui ta räägib, et kogu eelnev elu oli feik siis see on tema enda valik olnud. Mitte keegi pole teda selleks sundinud. Paljud jälgisidki teda sest ta oli nii armas ja siiras inimene kes oma elust rääkis.

Pigem on peale lahutust ta ego jne lüüa saanud ning püüab enesekindlust tõsta selle tsirkusega mis aga etendab. Samuti see iga liigutuse netis jagamaine näitab, et tal päriselt pole sõpru ja lähedasi, kellega aega veeta. Nüüd leidis oma mingi netiarmastuse ja väidab, et see on päris elu?!?!?!?!!!!???!!!Naine, mis maailmas sa elad 🤔🤔🤔🤔🤔

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui Justin peaks kunagi siia tulema, siis lennujaamas peab ta otsima Triinut selle pildi järgi

https://www.facebook.com/EndoverKinnisvara/photos/pcb.1592959160890713/1592958307557465/

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ütleks viimase kommentaari lisaks, et googeldage:

fredyke.ee ja vaadake sealt õpetajaid 😁

Jussike selle järgi peaks otsima pigem 😉

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ütleks viimase kommentaari lisaks, et googeldage:

fredyke.ee ja vaadake sealt õpetajaid 😁

Jussike selle järgi peaks otsima pigem 😉

Oo, vauuu… Ok, ma arvan, et see on väga ebaõnnestunud pilt seal.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Fredykese pilt väga ei erine Endo omast. Endo omas ikka küsi lõua all aga ilusti näha tema loomulikud põsed ja näojooned. Pole sarnased Insta omadele. Isegi kui ta Instas on ilma meigita siis moonutavad filtrid teda täielikult.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eksole. Ja kui keegi eile? ta tähelepanu sellele juhtis, et ta moonutab oma nägu, siis sai ma ei tea misasja see kirjutaja kaela. Et tema võib kui ta tahab, ta ka inimene ja tal omad head ja halvad päevad. Eks võibki, aga sel on suur vahe kas sa meigid end või kasutad pidevalt mingit filtrit, mis moonutab teistsuguseks.

Ja siis räägib, et on olla tähtis tema ise, isegi kui see tema ise on filter. Et kõik noored ka, keda ta mõjutab, võivad olla 24/7 filtriga, sest keegi ei saa ütelda, mida keegi tegema peaks.

Ema anna kannatust ausõna.

+21
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Et talle ei tohi keegi öelda, mida ta tegema peaks, aga siinsetele kommenteerijatele keelatakse teha seda, mida nad teha tahavad ehk teda kommenteerida.

Väga deep värk 😀

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind pani pigem imestama see, kuidas on vaja korterikaaslast, et oma sajaruudust korterit pidada, aga väiksemasse ei saa kolida, sest sissemaksuraha ei ole mitte kusagilt võtta (3x üür).

Pidevalt on ju jutt et muudkui bronnid tulevad, kõik on nii edukas ja hea, koostööd suurte firmadega jne jne jne.

Kogu elu on lihtsalt fassaad ja sisutu näitemäng, no milleks?

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kogu elu on lihtsalt fassaad ja sisutu näitemäng, no milleks?

Et sulle rõõmu teha?

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen nüüd lausa vastu tahtmist selle pika teema peale jälginud nende storysid ja mulle tundub, et iga jumala kord, kui nad mõlemad seda veidrat liigutust huultega teevad( vastu hambaid surudes…vms) siis nad ajavad konkreetselt pullikakat suust välja. A’la J ptleb, et ta tahab Eestisse tulla aga peale selle ütlemist rullub oma huuli mööda hambaid või siis nö hammustab huulde või pööritab silmi.
Kahju lausa neist inimestest.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 541 kuni 570 (kokku 1,902 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.