Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 642 )

Teema: Meettheleos ikka “suhtes”?

Postitas:
Kägu

Mis Justiniga juhtus?

mis temaga juhtuma pidi, pakib kohvreid 🙂

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis Justiniga juhtus?

Tundub, et mingi lihtne väike operatsioonike😃
aga asi tehakse ikka nii dramaatiliseks kui võimalik😿

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis Justiniga juhtus?

Ma just muigasin, et kohe tehakse tiktoki video nutvast naisest ja meeletu draama.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis Justiniga juhtus?

Ma just muigasin, et kohe tehakse tiktoki video nutvast naisest ja meeletu draama.

Nutetud silmad ja magamata ööd!

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

peigmees nii põdura tervisega siis või, et tihti jalutab haiglate vahet?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et üks osapool on strippar, ja tal pole tõesti midagi kaotada. Aga tütarlaps… Kas tõesti tahab SELLIST kuulsust omale?

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Väga põnev kulmumeik oli tänases videos!

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis Justiniga juhtus?

Ma ei saa aru, miks inimesed kirjutavad ja küsivad, kuidas J-l on. Nagu ta ju ütles peale oppi, kõik on okei, midagi hullu ei juhtunud ja et varsti saate updatei. Mis paneb neid fänne arvama, et neile avaldatakse DMides “eksklusiivset” infot?

Või olen mina imelik, sest mõtlen, et ju tal on kõik nii nagu hetkel olema peab ja küll ta räägib, kui on, mida rääkida?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis Justiniga juhtus?

Ma ei saa aru, miks inimesed kirjutavad ja küsivad, kuidas J-l on. Nagu ta ju ütles peale oppi, kõik on okei, midagi hullu ei juhtunud ja et varsti saate updatei. Mis paneb neid fänne arvama, et neile avaldatakse DMides “eksklusiivset” infot?

Või olen mina imelik, sest mõtlen, et ju tal on kõik nii nagu hetkel olema peab ja küll ta räägib, kui on, mida rääkida?

Ma ei saa jällegi aru, miks üldse peab mingeid dramaatilisi storysid ja tiktoke tegema, kui seal mingit infot ei anta – miks, mis juhtus, mis operatsioon jne. Loogiline, et “fännid” hakkavad küsima.

Sama hea kui inimesed tagivad ennast Fb-s kuskil haiglas ja kui kommentaarides küsitakse mis juhtus, siis mainitakse umbes, et “ah ei midagi”.
Tähelepanu, tähelepanu, tähelepanu.

+33
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas naispool kannab oma endise mehe kingitud kihlasõrmust? Või on tegemist väga sarnase sõrmusega?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen ka alati mõelnud, et MIKS inimene paneb üles staatuseid/storysid, kui ei taheta aru anda. See peab ikka next level tähelepanuvajadus olema. Või tahetakse haletsust vms.
Alles hiljuti nàgin, et üks pani FB staatuseks pildi endast haiglavoodis ja voolikud küljes. Keegi kommenteeris, et mis juhtus. Vastas talle “ma ei taha sellest rääkida”
Nagu ??????

+33
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Huviline

Ma olen ka alati mõelnud, et MIKS inimene paneb üles staatuseid/storysid, kui ei taheta aru anda. See peab ikka next level tähelepanuvajadus olema. Või tahetakse haletsust vms.

Alles hiljuti nàgin, et üks pani FB staatuseks pildi endast haiglavoodis ja voolikud küljes. Keegi kommenteeris, et mis juhtus. Vastas talle “ma ei taha sellest rääkida”

Nagu ??????

Minu jaoks on see sama loogiline, nagu miks tehakse neid lõputuid storysid enda näost. Kaamera 30cm kaugusel näost ja filmijupid mitte millegi tegelemisest. Enese imetlemine kaamerast ainult ja “mina muusikat kuulamas”, “mina lapsega mängimas”, püüdlikult kutsikanägu kaameras, käeke lõua all, otsimas täiuslikku nurka. Ja nii iga jumala päev. 20 korda. Täiesti koopiad üksteisest. Kui suur see eneseimetlus ja tähelepanuvajadus ometi on?

+29
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaks katkist hinge 🙁

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üle pika aja teema, millest ma MITTE midagi aru ei saa, millest jutt käib 😀

Ok,uudishimust guugeldasin. Mulle jäi algselt tunne, et mingist arvutimängust või realityseriaalist jutt (a-la 90 päevaga abiellu vms)

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ütle seda üldse halva pärast ega mõnitamiseks, aga jääb alati silma see TL’i väga punnis nägu.
Ta pole üldse nii ülekaaluline ega nii priske, et selline nägu peaks olema. Kehast täitsa ok, aga nägu on selline nagu päris ülekaaluline oleks. Varem hästi saleda tüdrukuna oli näost ka teistsugune.
Natuke murettekitav tundub lihtsalt. Nagu oleks paistes.

Pole tõesti midagi pahatahtlikku. Ütlen seda ainult sellepärast, et mul on paar inimest olnud tutvusringkonnas, kel just ka nägu läinud niimoodi maru punni, ülejäänud keha mitte (muidu saledamad, üks täitsa väga kõhn) ja olnud terviseprobleemist või hiljem selgunud, et terviseprobleem. Nagu paistes siis olnud nägu. Mõned ravimid või hormoonid võivad ka tekitada seda.

+9
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ütle seda üldse halva pärast ega mõnitamiseks, aga jääb alati silma see TL’i väga punnis nägu.

Ta pole üldse nii ülekaaluline ega nii priske, et selline nägu peaks olema. Kehast täitsa ok, aga nägu on selline nagu päris ülekaaluline oleks. Varem hästi saleda tüdrukuna oli näost ka teistsugune.

Natuke murettekitav tundub lihtsalt. Nagu oleks paistes.

Pole tõesti midagi pahatahtlikku. Ütlen seda ainult sellepärast, et mul on paar inimest olnud tutvusringkonnas, kel just ka nägu läinud niimoodi maru punni, ülejäänud keha mitte (muidu saledamad, üks täitsa väga kõhn) ja olnud terviseprobleemist või hiljem selgunud, et terviseprobleem. Nagu paistes siis olnud nägu. Mõned ravimid või hormoonid võivad ka tekitada seda.

Küll varsti see kahjunõue sulle koju postkasti tuleb 😀

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Küll varsti see kahjunõue sulle koju postkasti tuleb 😀

Kahjunõue millest eest? “Punnis nägu” on nüüd ületamatu solvang ja laim? Ei osanud kuidagi paremini väljendada.

Nagu siiralt ütlesin, mul tõesti pole tahtmist siin kuidagi mõnitada või kiusata. Siiras mure, päriselt ka.

Ühel tuttaval oli samamoodi, nägin teda paariaastase vahega ja lausa ehmatasin ära. Olin kindel, et tal mingi suurem terviseprobleem, aga küsima ei hakanud, teemaks ei võtnud. Pole viisakas ju. Aga mõni aeg hiljem tal tekkisid järsult mingid suuremad terviseprobleemid, lõpetas haiglas. Süda ja neerud vms. Ja tuli välja, et enda teada polnud mingit terviseprobleemi. Ise vist ei märganud seda näoturset või ei osanud kahtlaseks pidada, miks ka arsti poole ei pöördunud.
Laim ei ole, aga tundub kuidagi natuke ebaloomulikult paistes nägu. Võimalik ka, et sedasi kaamera lähedalt näos ongi halb nurk ja moonutab kuidagi.
Pigem mõtlesin seda nii, et kui TL lugema juhtub, siis selle asemel et laimu eest kaebama minna, igaks juhuks käib arsti juures.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja ta ise ei vaata end peeglist või ei tea mingite ravimite kõrvaltoimest?

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole midagi antiseksikamat kui pidevalt pooleldi mahakoorunud küünelakk naisterahval…

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tl lihtsalt selline kehatüüp, et iga kilo läheb näkku. Ta muidu ju väga ilus sale naine aga nägu pontsakas.
Eks tal on sageli ka kehv meik peal, see võimendab.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei viita kellelegi, aga buliimikutel läheb ka pidevast oksendamisest nägu turse ja hambad katki.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tundub, et meeeeh… iga päev tiksub peale “paremaid” palasid- uus Rannamaja ja uued tuuled, uus ja huvitavam 🙂

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 39 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tl lihtsalt selline kehatüüp, et iga kilo läheb näkku. Ta muidu ju väga ilus sale naine aga nägu pontsakas.

Kuidas see loogiline on. Kui inimene on sale, siis iga kilo läheb näkku?
Ma ei tea selliseid inimesi, kes muidu saledad, aga näost siis mitte.
Jah, ülekaalulistel võib olla erinevus, kellel see peegeldub näos ka palju ja kellel nägu jääb pigem endiseks. Aga saledal ei saa sellist asja olla, et ülejäänud keha normkaalus aga näost paks. No misasja. Ja kui paar kg lisandub, siis see läheb kohe näkku. Ebaloogiline.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas te pole täheldanud, et nägu ja huuled jumestuskreemitooni oraanžikad?

Huuled võiks ikka erineva tooniga rohkem välja tuua.

Täiesti ebaloomulik tundub.
Aga jah, filtritega loodetakse kõike kaunimaks moonutada.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, minu arvates piltidel pontsakuse süü ongi kehv meik. Valed toonid ja oskamatu kontuurimine.
Muidu ilus armas naine aga liiga krohvitud ja see ei kaunista teda kuskilt otsast.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, minu arvates piltidel pontsakuse süü ongi kehv meik. Valed toonid ja oskamatu kontuurimine.

Muidu ilus armas naine aga liiga krohvitud ja see ei kaunista teda kuskilt otsast.

Imelik, et Tsjashtin pole selle kohta märkust teinud.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Imelik, et Tsjashtin pole selle kohta märkust teinud.

Ta ise meigib ja sollib ja mukib rohkemgi 😂

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole midagi antiseksikamat kui pidevalt pooleldi mahakoorunud küünelakk naisterahval…

Ma ise ka mõtlesin seda aga nägin hiljuti jälle Transformeri filmi kus oli Megan Fox ja samuti sellised küüned ning hiljuti Discoveri pealt mingit dokki kus ta nüüd esineb ja JÄLLE need küüned. Nagu mida? On see mingi nö statement vms?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kriitikat ei talu nad küll kumbki, täiesti neutraalsete kommentaaride peale lähevad pöördesse :S

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina õppisin, et kui miskit ei meeldi, siis tuleb advokaat võtta 🙂

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 642 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?