Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

Näitan 30 postitust - vahemik 571 kuni 600 (kokku 1,902 )

Teema: Meettheleos ikka “suhtes”?

Postitas:
Kägu

J on kõik, mida TL kunagi tahtnud on… Ok 😀

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ütleks viimase kommentaari lisaks, et googeldage:

fredyke.ee ja vaadake sealt õpetajaid 😁

Jussike selle järgi peaks otsima pigem 😉

Oo, vauuu… Ok, ma arvan, et see on väga ebaõnnestunud pilt seal.

See ei ole ebaõnnestunud,selline ta ongi

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 75 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eile juhtusin TL live’i nägema. Kõik on väga okei kuniks J saabus. TL pani kohe jooksu, kui juhtus ennast näitama, siis hakkas juustega mängima (ehk lõua alla panema) ja üldse kogu nende suhtlus tundus… stiff. Jah, tean, et seal oli ka halb ühendus, kuid siiski. Võib-olla olen see ainult mina, aga ma ei näe nende vahel mitte mingit sädet ega keemiat.

Vabandust, et olen nüüd küüniline, aga arvan, et J’le meeldivad hoopis teist tüüpi naised. TL on kena naisterahvas, aga võttes arvesse J enda välimust, siis pakuksin, et talle meeldiksid pigem näiteks Liis Lemsalu (ei tule hetkel kedagi muud pähe) tüüpi naised, kes on sihvakad, seksikad, enesekindlad, klassikaliselt ilusate näojoontega jne. Aga jah, see minu tagasihoidlik arvamus, kuid loodan siiski, et neil on õnnelik lõpp, saavad kunagi kokku ning elavad rõõmsalt koos.

+18
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nädalavahetusel ei vaadanud üldse Instat ja nüüd nende juttude järgi siin väga kahetsen 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 58 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Härra siis 90 päeva pärast Eestis nagu ma aru saan 😃

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 100 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Triinul on 90 päeva aega muutuda samasuguseks nagu ta ennast instagrammis läbi filtrite prisma presenteerib.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 152 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nägin nädalavahetusel põgusalt seda, mida siin enne mainiti, et keegi sai jälle avameelsuse eest TL käest “sõimu”.

Keegi mäletab, mis seal täpsemalt oli? Ei lugenud kahjuks

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nägin nädalavahetusel põgusalt seda, mida siin enne mainiti, et keegi sai jälle avameelsuse eest TL käest “sõimu”.

Keegi juhtis tähelepanu sellele, et miks ta koguaeg filtreid kasutab ja ülitugevat meiki. Et mis eeskuju see on kui rõhutab loomulikkust, enda armastamist jne. Siis vastas, et a ka temal ka ju halvemaid ja paremaid päevi jne. Ühesõnaga ei midagi tarka vastuseks. Ütles, et in ilma meigita ka…kuigi kasutab ikka filtreid siis. Enamikes videotes kas on see perse püsti asend seistes või istudes asjad lõua all.

Kahju kohe temast. Armas noor naine kes võiks vaba naise elu nautida, keskenduda oma lapsele ja enda leidmisele aga ajab jura mingi tsirkusega.

Millal ta aru saab, et see toimuv on haige lihtsalt. Ta on lähedaste ja sõpradega tülli pööranud selle jama tõttu. Kas aussi strippar on tõesti seda väärt?!?

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Keegi juhtis tähelepanu sellele, et miks ta koguaeg filtreid kasutab ja ülitugevat meiki. Et mis eeskuju see on kui rõhutab loomulikkust, enda armastamist jne. Siis vastas, et a ka temal ka ju halvemaid ja paremaid päevi jne. Ühesõnaga ei midagi tarka vastuseks. Ütles, et in ilma meigita ka…kuigi kasutab ikka filtreid siis. Enamikes videotes kas on see perse püsti asend seistes või istudes asjad lõua all.

Kahju kohe temast. Armas noor naine kes võiks vaba naise elu nautida, keskenduda oma lapsele ja enda leidmisele aga ajab jura mingi tsirkusega.

Millal ta aru saab, et see toimuv on haige lihtsalt. Ta on lähedaste ja sõpradega tülli pööranud selle jama tõttu. Kas aussi strippar on tõesti seda väärt?!?

Kahju. Ma siiralt usun, et see, kes talle kirjutas ikkagi proovis mingil määral aidata ja toeks olla ja TL’l silmad avada, aga TL võtab seda kõike nii agressiivselt  ja ründavalt.

Keeruline on talle midagi selgeks teha või anda mingi suund kätte, sest tema jaoks on ainuõige J arvamus ja tahtmine. Mul on niiii siiralt kahju TL’st ja niii raske vaadata, kuidas inimene aeglaselt hävitab ennast. Kui üks hetk J kaob tema elust, siis see saab olema väga kohutav TL jaoks. Kahju, et ka tuttavad, sõbrad, pere ei suuda kuidagi aidata. Samas, et aidata, on vajalik, et TL ise saaks aru, et abi vajab.

Ei taha ei solvata ega maha teha TL’i. Räägin enda mõtteid lihtsalt.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

midagi sellist:Sinu alatine selle filtri kasutamine on minu arust natukene too much. Lapseohtu tüdrukud võtavad seda reaalsusena ja kindlasti on kurvad, et nemad sellisena välja ei näe ja sealt võib lõpuks bodyshaming välja kooruda. Ma ei ütle, et ära kasuta filtreid, aga miks kasutada nii palju moonutavat?  Kui ma end selle filtriga pidevalt näitaks, siis minapilt kaoks kiirelt ja ei tunneks end peegli ees mugavalt. Kas Sina tunned? Kui ei, siis mõtle, mida noored tüdrukud tunda võiks.

ja TL siis vastas avalikult, et tema ei kasuta koguaeg filteit ja meiki aga kui kasutabki siis see ei peaks kellegi asi olema, sest ta tunneb end niimoodi hästi või siis on ebakindel ja halb päev, et filtrit kasutab. Et ta teab kui tõsine teema on olla môjuisik, aga ta ei hakka kellelegi ütlema, mida tegema peab, sest lez do you või misiganes väljendit ta kasutab.

ja siis öösel räägib oma storydes, et kui keegi vajab abi, siis ole see abistaja ..mu arust see kirjutaja tahtiski teda ennast abistada, aga ilmset ta ise abi ei vaja tuleb välja. Suunamudijaid ilmselt ei saa suunata.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu sõbranna nägi jaanuaris TL lennujaamas (siis läks ta vist M-le külla Tenerifele) ja ütles samuti, et reaalsuses on ta hoopis teistsugune. Ei saa aru, milleks ennast moonutada, Ju-i reageeringut tahaks küll näha

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui väga järjepidevalt ja korralikult piisavalt tihedalt trenni teha ning oma toitumist muuta ning selles samamoodi järjepidevust hoida, siis 90 päevaga võib tegelikult imesid teha. Kuni 5kg võib alla võtta ning kaalukaotus polegi tegelikult oluline. Ainuüksi trenn ja lihaste suurem toonus ning tervislik toitumine muudavad 3 kuuga välimust märgatavalt.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 85 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tl on väga kena naine reaalses elus. Mõned kilod-siiasinna ei mõjuta seda. Päris elus on ta armas pisike naine. Instas on ta mingi…plastikBarbie.

Näiteks meenutus, kuhu see TL kadus 🙁 http://www.costany.ee/2018/01/parasiitsonadest-valjenditest-ja-nende.html?m=1

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TL näeb seal pildi täiesti teistsugune välja. Tõtt-öelda kui ei teaks, siis ei saakski aru, et see sama TL, kes praegu on. Uskumatu, et 3 aastaga nii palju muutunud.

Hea näide, kui palju meik jms mõjutab inimese välimust. Sellel pildil seal blogis näeb väga noor välja. Nagu 21a armas neiu. See juuksetoon ja kunagine brünett sobisid talle palju rohkem ka kui praegune täisblond.

Meik teeb palju vanemaks ka. Naised teevad sellist jõhkrat õhtumeiki endale ju lootuses näha välja ilusamad, nooremad ja säravamad, aga tegelikult lisab selline meik 10+a vanust juurde.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mulle jääb viimasel ajal arusaamatuks, mis eesmärgil ta näitab, et ei saa oma perearsti kätte.</p>
Loomulik, et perearstid on hetkel ülekoormatud ja selle probleemi korduv netti panemine ei leevenda seda kuidagi, pigem viskab arstile kaikaid kodaratesse.

Kuigi ma olen teda alati siin kaitsnud, siis see käitumine tundub küll veidi egoistlik – ta ei ole maailmanaba, et tema terviseteemad on kõige prioriteetsemad.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ausalt, ma ikka oleks väga üllatunud, kui sooviksin osta üle 100000 eurost kinnisvara ja saabub maakler kellel on: erinevat värvi tennised, ööklubi meik koos näomaalingutega, küünelakk maha koorunud, käsi lõua alla kleepunud. Loodan, et ta filmimiseks küsib luba vähemalt ja suudab tutvustusi teha piirdudes eesti keelega. Lihtsalt igaks asjaks on oma aeg ja koht.

😖😖😖😖

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mulle jääb viimasel ajal arusaamatuks, mis eesmärgil ta näitab, et ei saa oma perearsti kätte.</p>

Loomulik, et perearstid on hetkel ülekoormatud ja selle probleemi korduv netti panemine ei leevenda seda kuidagi, pigem viskab arstile kaikaid kodaratesse.

Kuigi ma olen teda alati siin kaitsnud, siis see käitumine tundub küll veidi egoistlik – ta ei ole maailmanaba, et tema terviseteemad on kõige prioriteetsemad.

Ta tahab lihtsalt näidata J’le, et tehakse liiga talle ja “issand miks ma pean seda taluma”. Tal on lohutust vaja “babeeee, it will be okay” jne. Ka jälgijate seas võiksid olla inimesed, kes ütleksid “issand kui kohutavalt kaua sa pead ootama, sa väärid paremat!”

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Tl on väga kena naine reaalses elus. Mõned kilod-siiasinna ei mõjuta seda. Päris elus on ta armas pisike naine. Instas on ta mingi…plastikBarbie.

Näiteks meenutus, kuhu see TL kadus 🙁 http://www.costany.ee/2018/01/parasiitsonadest-valjenditest-ja-nende.html?m=1

Tegelikult on asi ikka ilmselt kehakaalus ikka ka. Kui sa ikka lühikene oled ja kilod selga tulevad, siis võibki olla tegemist 2 erineva inimesega.

Ma tean millest räägin, olen 8kg kergem kui aastaid tagasi ja peegelpilt ongi ju öö ja päev, olen ka pisike naine. Pikal inimesel ei paista see nii hästi ju välja.

Söltub ka sellest ju kuhu see kehakaal koguneb jne.

Lisandunud kehakaal võib teha inimese väga ebakindlaks, eriti kui oles olnud ideaalkaalus. Mina sain sellest lausa depressiooni kunagi, tõsiselt. See ei ole lihtne teema. Ja ma ausalt ei kirjutanud siia, et kedagi materdada.

Ma olen ka see,kellel on ümar nägu. Suht nuhtlus. Aga ma ei viitsi seda mingit moodi muutma ka hakata.Muidugi mu mees pole ka 27-aastane Aussi Playboy.

Keha on tal ju ikka sale, kas tõesti kõik kilod läksid näkku või oli tal ka varem selline nägu? Vanu pilte vaadates tundub ta alakaalus olevat.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis nende merchist sai muidu? Osteti ära kõik, et igasugune info kadunud? 😅😅😅

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loodame, et nad kondoomi vähemalt kasutavad kui saavad seksida 🤣 kas te usute, et tuleb ka? Ei pidanud ju saama

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

http://www.costany.ee/2017/03/veidrad-kombedharjumused.html?m=1 Nr 6 punkt. Mulle ei meeldi eesti keelt inglise keelega solkida, aga oh the irony 🙄

Ja see viimane stoori…kas ta tõesti sätib oma juukseid lõua alla isegi Jussuga videokõne tehes? Vot see on kurb.

Ma arvan, et see miks ta neid juukseid lõua alla sätib ei tulene otseselt/ainult lõualotist, vaid sellest, et tal on selline nöokuju, et lõug on oluliselt rohkem tagapool kui nina, ja see häirib teda. Kuna tal pole väljajoonistunud lõuajoont, siis tuleb ka lott selgemini esile ja profiilis torkab hästi silma kuidas näo alumine osa on tunduvalt rohkem tagapool kui eesmine. Tean inimest, kes selle sama “probleemi” pärast tegi opi ja lasi lõuaimplantaadi paigaldada. Loodetavasti saab ta ikka aastatega oma kompleksist üle.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, kas varsti võiks tal uus amet olla motivational speakeri näol? Öised storyd kiskusid maru sinnakanti ära.

/kõrvalmärkusena ütlen, et pole eriti kunagi suutnud kuulata neid, sest reaktsioon on mul üldiselt üks kahest: 1) kas on kedagi, kes seda ei tea? või 2) mul on targematki teha, kui mingite väljamõeldud probleemide pärast tõmmelda / enesearendusega hakata tegelema. Lõppude lõpuks peab motivatsioon tulema iseenda seest ning kellegi teise sõnad on alati nõrgem motivaator kui piltlikult öeldes põlev tagumik. Sama lugu enesega leppimise osas: sulle võib kesiganes korrutada niipalju kui kulub, et sa oled piisav just sellisena nagu oled, aga kuni sa ise seda ei usu, pole sellest pikas perspektiivis mingit tolku.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 52 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Live

Jussu saatis Triinule paki ja neiu teeb Instagramis laivi, kus hoolega kätt näkku surudes pisaraid valab. Tausal kõlab äärmiselt hale nutumuusika ning T koogib muudkui pakist Jussu piltidega raamatuid (egooo), Jussu higihaisuga särki (“OMG, it smells” *nutab veel kõvemini*) ja mingi kahtlase käevõru. Ja loomulikult peab igatsusest nõretavaid pisaraid valama nii, et ikka kaamerasse piilub ja kätt vahepeal kohendab. “I’m so sowwy guys, I’m ä mezss”.

+15
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on loll küsimus jälle insta kohta: kas live`e näeb tagantjärele ka või ainult siis kui peale satud?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on loll küsimus jälle insta kohta: kas live`e näeb tagantjärele ka või ainult siis kui peale satud?

Live näeb tagantjärele ka kui autor jätab alles. Viimane on nähtav meettheleos lehel kui võtta “posts” asemel “IG TV” ning klikata esimesel pildil

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Harjumus harjumuseks, eks kõigil on sundliigutusi vms, aga ma ei saaaaa aru, kuidas tal küll pole ebamugav, kui juuksed poole näo peal on. Inimesi igasuguseid, aga kui lahtised pikad juuksed mul poole näo peal oleks ja veel tiriks neid ise rohkem näo ette.. mind ajab juba mõte õlgu väristama 😀

Ja laivist jäi mul küll mulje, et alguses megalt punnitas oma pisaraid välja, et oleks ikka max emotional..

Edit: ok, vaatan nüüd edasi ja tundub, et ta tõesti nutab siiralt ja on paki üle õnnelik.. ma ei kujuta ette, kui neil asi peaks pekki minema, kui valus lööks see TLile on..

Kuigi jah, kui sa tead ette, et teed nii emotsionaalse video, no miks sa kogu aeg korrutad, et sorrry, et nutan, sorry, sorry sorrry u guys.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

4 minutit suutis filtrita olla ja siis pani tagasi peale. ta ei suudagi end enam ilma nende filtriteta vaadata.

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pole neid varasemalt jälginud ja üldse olen vaid väga põgusalt sellest teemast kuulnud, aga kui mind hakkas huvitama mis Kreeka jumalast, Meettheleost, siin nii pikalt kirjutatakse, siis sain aru, et ahsoo, see ongi siis see kuulus “suhe”…

Vaatasin seda viimast laivi. Või noh, klippe sellest paki avamisest. Ja no, minul hakkas sellest naisest küll megakahju. Kõrvuni sees inimesest, kellega pole kunagi kohtutud, kelle puhul ei saa kindelgi olla, et eksisteerib füüsiline klapp… Ma ei kahtle, et vaimsel tasandil võib tekkida väga tugev kiindumus. Kuid siinkohal tuleks mingid kaitsemüürid ikkagi üleval hoida, sest on väga suur võimalus, et kohtudes kukub see ideedele ja unistustele rajatud õhuloss kildudena kokku. Elu sotsiaalmeedias on ikka hoopis midagi muud, kui reaalsuses.

Armastus on pime. Siin on küll igasugune kaine mõtlemine kadunud.

Let’s hope for the best, but prepare for the worst.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minul hakkas päris kurb seda vaadates. Inimene elab oma väljamõeldud muinasjutus ja nii siiralt usub, et ta ongi see printsess, kelleks filtrid teda muudavad, tema prints on kohe-kohe kohal ja siis nad elavad ja armastavad õnnelikult kuni elupäevade lõpuni. Ei taha väga mõeldagi, mis saab, kui see seebimull katki läheb.

+26
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See oli ka kõige rändomim pakk mida ma näinud olen, sugugi mitte midagi sellist, mida esimesena oma “elu armastusele” saata. Jussi tühi parfüümipudel, raamatud, mille kaanel see eputis on ja käevõru, mille kohta TL isegi ei saanud aru millega tegu. Ja siis see särk – polnud isegi Justini lemmik vms, kuigi nojah, me pole teda riides keegi väga näinudki. Kui feik kuulivestid ja tuletõrjuja kostüümid välja jätta.

+29
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 571 kuni 600 (kokku 1,902 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.