Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

Näitan 30 postitust - vahemik 601 kuni 630 (kokku 1,902 )

Teema: Meettheleos ikka “suhtes”?

Postitas:
Kägu

Instagram võiks lisaks sellele funktsioonile, kus saab kellegi teise poolt kasutatud filtrit enda peal proovida, olla ka selline funktsioon, kus saab teise pealt filtri maha võtta ja teda hoopis loomulikuna vaadata.

Näiteks alaealistele võiks olla selline instagram, kus stoorisid ainult ilma filtrita näeb. Siis ei tekiks vildakat maailmapilti, et teiste nahk on veatu nagu portselan, ripsmed volksuvad kulmudeni ja  keha on peenike, samas kui ise vinniline ja loppis juhtud olema.

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Täiesti võimalik, et ta vajab hoopis lõualuu operatsiooni (nt selline teema https://foorum.perekool.ee/teema/loualuu-operatsioon/), aga seda ei saa nii piltide järgi öelda, peab arstiga konsulteerima, kui ta seda niiväga häbeneb.

Minu jaoks on see pigem kivi selle hambaarsti kapsaaeda, kes hambakroone tal paigaldas.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 152 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kõik ütlevad et J ei ole teda ilma filtrita näinud. Aga nad ju teevad fb video chati. Fbs ei saa ju selliseid filtreid kasutada nagu instas…?

Muidugi kui ta kogu aeg sätib end nii et ilusam välja näeks siis loomulikult.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kahjuks on nii, et isegi filtrivabade videokõnedega ei pruugi saada inimesest seda pärismuljet, kuna kogu inimene tervikuna võib erineda sellest, mida sa näed ainult kaamera vahendusel (ainult nägu või ülakeha jne). Videokõned on jõudnud väga heale tasemele, kuid teatud blurr on neil siiski olemas, ja kadunud teravusega kaob ka reaalne pilt inimesest.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii nunnult ripsmed hüppasid kord käele, kord näpu otsa. Kas käte filtrit pole veel olemas? Käelabad ja näpud reedavad, tunduvalt suuremad

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lõpetage ära see opi jama. Ta ei vaja mingit oppi, ta on ilma filtrite ja koleda meigita väga kena naine.

Opile suunata pole parem kui tema loomulikku välimust siunata.

Ta on kena sellisena nagu ta on loodud olema. Okei neid hambaid enam ei vaheta endiseks aga juuksed loomulikuks, meik maha ja juuksed omaks.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mind väga painab see, mida näen ja loen, kuna TL meenutab p mind ennast oma eelmises suhtes – kohe alguses tekkis tugev veendumus, et olen leidnud selle õige, kes toob minust need õiged värvid välja, mis muidu kõik peidus olnud (inimesed samuti ütlesid et olen muutunud). Püüdsin iga päev olla särav ja elav, õppida iga päev midagi uut, et olla terav ja vaimukas vestluskaaslane, näha 24/7 hea välja – ning põhienergia läks sellesse, et veenda oma meest (kinnisideed) selles, kui mängleva kergusega ma seda kõike teen. Ning tõsi, ta tõesti tunnustas mind ja imetles seda kõike mu juures, aga ilmselt kuna ta võttiski teadmiseks, et mu”parimad hetked” on mu tavaolek, hakati kõike mu juures võtma iseenesestmõistetavusena, eriti kui saabus kokkukolimine ja argipäev. Mehe tähelepanuavaldused jäid järjest lahjemaks, samal ajal kui ma endal vere ninast välja pressisin, et ma ikka jätkaksin tema vaimustamist, sest olin endale pähe võtnud et see peab olema see õige värk ja jääb kindlasti kestma – sest vaata kui ilus, tark ja osav ma järsku olen.

Asi lõppes sellega, et ma lihtsalt põletasin end täielikult läbi selle paar aastaga. Kui maha jäeti, olin hädine inimvare, hakkasin antidepressante neelama ja lohisesin psühholoogi juurde. Siis alles saabus selgusmoment, et olin endale terve aja valetanud ja ma ei sobinud selle inimesega absoluutselt kokku – meie sisemine rütm oli täiesti erinev. Muide, selgus üldse, et mees on kogu suhte jooksul olnud oma ühest sõbrannast sissevõetud, kellega pärast lahkuminekut suhtesse mindigi. See tähendab, et kogu see aeg oli olemas keegi, kes selle töö, mida ma püüdsin elueest tundma panna imelihtsana, tegigi mängleva kergusega ära. S.t kes päriselt elas seda reaalsust, mida mina kõigest etendasin.

Praeguses suhtes olles ma tajun, misasi on tõeline sobivus – see on imeline rahu, mida tunned inimesega koos olles. Kui inimesed tõeliselt sobivad, pole nende liidus tõmblemisel kohta. Üha rohkem aga näengi just seda tõmblemist ja enese petmist, mida ka ise harrastasin. Esimesed häirekellad peaksid olema ärevushäired, magamatus ja enesega rahulolematus – õiges suhtes armud lisaks kaaslasesse ka iseendasse uuesti, just sellesse tavalisse originaalversiooni endast. Öeldakse, et inimene peaks suutma ka ise piisavalt end armastada ning kui  ta seda ei suuda, pole ta suhteks valmis – mitte tingimata. Tihtipeale just õige inimesega tekibki see sügav leppimine iseenda ja eluga enda ümber.

Aga see, kui sul on kunstripsmed, juuksepikendused, igapäevane range meigirutiin rohke kontuurimisega, ja lisaks sellele oled nõus ennast näitama ainult teatud nurkade alt , ning tagatipuks need filtrid – EI! Triinu-Liis, sa oled kõikide nurkade alt väga ilus, just selle omapärase näokuju ja kompaktse ent tervisliku kehaga, kuradile need filtrid ja muu plastik.

+56
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind väga painab see, mida näen ja loen, kuna TL meenutab p mind ennast oma eelmises suhtes – kohe alguses tekkis tugev veendumus, et olen leidnud selle õige, kes toob minust need õiged värvid välja, mis muidu kõik peidus olnud (inimesed samuti ütlesid et olen muutunud). Püüdsin iga päev olla särav ja elav, õppida iga päev midagi uut, et olla terav ja vaimukas vestluskaaslane, näha 24/7 hea välja – ning põhienergia läks sellesse, et veenda oma meest (kinnisideed) selles, kui mängleva kergusega ma seda kõike teen. Ning tõsi, ta tõesti tunnustas mind ja imetles seda kõike mu juures, aga ilmselt kuna ta võttiski teadmiseks, et mu”parimad hetked” on mu tavaolek, hakati kõike mu juures võtma iseenesestmõistetavusena, eriti kui saabus kokkukolimine ja argipäev. Mehe tähelepanuavaldused jäid järjest lahjemaks, samal ajal kui ma endal vere ninast välja pressisin, et ma ikka jätkaksin tema vaimustamist, sest olin endale pähe võtnud et see peab olema see õige värk ja jääb kindlasti kestma – sest vaata kui ilus, tark ja osav ma järsku olen.

Asi lõppes sellega, et ma lihtsalt põletasin end täielikult läbi selle paar aastaga. Kui maha jäeti, olin hädine inimvare, hakkasin antidepressante neelama ja lohisesin psühholoogi juurde. Siis alles saabus selgusmoment, et olin endale terve aja valetanud ja ma ei sobinud selle inimesega absoluutselt kokku – meie sisemine rütm oli täiesti erinev. Muide, selgus üldse, et mees on kogu suhte jooksul olnud oma ühest sõbrannast sissevõetud, kellega pärast lahkuminekut suhtesse mindigi. See tähendab, et kogu see aeg oli olemas keegi, kes selle töö, mida ma püüdsin elueest tundma panna imelihtsana, tegigi mängleva kergusega ära. S.t kes päriselt elas seda reaalsust, mida mina kõigest etendasin.

Praeguses suhtes olles ma tajun, misasi on tõeline sobivus – see on imeline rahu, mida tunned inimesega koos olles. Kui inimesed tõeliselt sobivad, pole nende liidus tõmblemisel kohta. Üha rohkem aga näengi just seda tõmblemist ja enese petmist, mida ka ise harrastasin. Esimesed häirekellad peaksid olema ärevushäired, magamatus ja enesega rahulolematus – õiges suhtes armud lisaks kaaslasesse ka iseendasse uuesti, just sellesse tavalisse originaalversiooni endast. Öeldakse, et inimene peaks suutma ka ise piisavalt end armastada ning kui ta seda ei suuda, pole ta suhteks valmis – mitte tingimata. Tihtipeale just õige inimesega tekibki see sügav leppimine iseenda ja eluga enda ümber.

Aah, nii hea ja otse kümnesse selgitus. Ja väga tuttav ka. Sama tee läbi käidud.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Viimasele (või äkki juba eelviimasele) – nii õigesti ja hästi öeldud!

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

http://www.costany.ee/2017/03/veidrad-kombedharjumused.html?m=1 Nr 6 punkt. Mulle ei meeldi eesti keelt inglise keelega solkida, aga oh the irony 🙄

Ja see viimane stoori…kas ta tõesti sätib oma juukseid lõua alla isegi Jussuga videokõne tehes? Vot see on kurb.

Ma arvan, et see miks ta neid juukseid lõua alla sätib ei tulene otseselt/ainult lõualotist, vaid sellest, et tal on selline nöokuju, et lõug on oluliselt rohkem tagapool kui nina, ja see häirib teda. Kuna tal pole väljajoonistunud lõuajoont, siis tuleb ka lott selgemini esile ja profiilis torkab hästi silma kuidas näo alumine osa on tunduvalt rohkem tagapool kui eesmine. Tean inimest, kes selle sama “probleemi” pärast tegi opi ja lasi lõuaimplantaadi paigaldada. Loodetavasti saab ta ikka aastatega oma kompleksist üle.

see vist polegi implantaadi vaid mingi lõualuu värk.. ma tean, et mul ka tuttaval tehti see kuidagi korda- kuidas ei mäleta aga see toimus hambakliinikus

mu meelest enne polnud mitte midagi viga, just nende võltshammastega kuidagi on hoopis teist nägu, tundub, et lihtsalt on miskit pandud ja esteetilisest küljes pole nagu sünkroonis?

Ta on ise blogis maininud, et on uhke oma nina üle, et emaga koos veidi tsurkad, suurte ninadega. Leian kohe lingi ka.
http://www.costany.ee/2013/06/what-wonderful-life-it-is-meet-my-mom.html?m=1

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 85 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Hakkasin vaatama pilte ja kes siin sellest lõuast räägivad, no ei tea.</p>
Nt see pea aasta tagune foto, ma seda siin kúll ei näe, aga paar lisakilo ju sellist efekti näos ometi ei anna? No sellel fotol paistab ta muidugi piitspeenike, kuid mis salata, väga ilus!

https://www.instagram.com/p/B0DcnAgnjB7/?igshid=cj84lsxxto6t

Mis siis juhtunud ikkagi on?!

See pilt on küll kena. Lihtsalt on juurde võtnud

mul on veel üks küsimus- kas ta talvel hakkab käima nii, et üks mantli/jope varrukas on ära lõigatud, et tattoo paistaks?

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 86 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaadates ta aastataguseid pilte ja varasemaid – vastu vaatab ilus enesekindel naine, kes julgeb näidata oma profiili ja ei häbene sealjuures midagi. Ja oli tõesti SÄRAV. Ma ei tea, miks ta see naine enam olla ei taha..

https://www.instagram.com/p/Byw5oxxnKeH/

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hakkasin vaatama pilte ja kes siin sellest lõuast räägivad, no ei tea.

Nt see pea aasta tagune foto, ma seda siin kúll ei näe, aga paar lisakilo ju sellist efekti näos ometi ei anna? No sellel fotol paistab ta muidugi piitspeenike, kuid mis salata, väga ilus!

https://www.instagram.com/p/B0DcnAgnjB7/?igshid=cj84lsxxto6t

Mis siis juhtunud ikkagi on?!

See on ka filtriga pilt aga loomulikum kui praegused.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arvates nendest viimastest piltidest hakkaski pihta see ülepingutamise jama. Seal juba pikendused küljes ja meik näos. Pigem ikka kõige loomulikum oli ilma pikendusteta ja ilma meigita aastaid tagasi. Samuti tema käitumine oli siis poole normaalsem. Nende piltide vahe tänastega on lihtsalt filtrid ja lisakilod.

https://www.instagram.com/p/BW4kLKhAe6t/ Siin ta ei häbenenud küll midagi ja oli väga ilus oma enesekindlusega.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 27 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaadates ta aastataguseid pilte ja varasemaid – vastu vaatab ilus enesekindel naine, kes julgeb näidata oma profiili ja ei häbene sealjuures midagi. Ja oli tõesti SÄRAV. Ma ei tea, miks ta see naine enam olla ei taha..

Lahutuse tagajärg… 😢

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 85 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arvates nendest viimastest piltidest hakkaski pihta see ülepingutamise jama. Seal juba pikendused küljes ja meik näos. Pigem ikka kõige loomulikum oli ilma pikendusteta ja ilma meigita aastaid tagasi. Samuti tema käitumine oli siis poole normaalsem. Nende piltide vahe tänastega on lihtsalt filtrid ja lisakilod.

https://www.instagram.com/p/BW4kLKhAe6t/ Siin ta ei häbenenud küll midagi ja oli väga ilus oma enesekindlusega.

Nii kena!

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hahaa, see teema on nagu totaalne huumorinurk:D

Pisarates naeran siin 😀

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kuna siin juba 24 lehte kirjutatud sellest “paarist”, siis otsustasin ka vaadata, mis seal instas toimub neil.

mul tekib ainult üks küsimus, kuidas te suudate neid videoid vaadata? T ei räägi üheski peaaegu midagi, nt see viimane video, kus mingit kinki avab, tal läheb iga lause koostamiseks mingi 5 minutit ja siis laeb üles 18min video kus terve aja lihtsalt nutab. kes seda vaadata viitsib? ma vaatasin ainult üksikuid lõike sealt, sest süda läks pahaks.

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuna siin juba 24 lehte kirjutatud sellest “paarist”, siis otsustasin ka vaadata, mis seal instas toimub neil.

mul tekib ainult üks küsimus, kuidas te suudate neid videoid vaadata? T ei räägi üheski peaaegu midagi, nt see viimane video, kus mingit kinki avab, tal läheb iga lause koostamiseks mingi 5 minutit ja siis laeb üles 18min video kus terve aja lihtsalt nutab. kes seda vaadata viitsib? ma vaatasin ainult üksikuid lõike sealt, sest süda läks pahaks.

Min panen käima mingi tegevuse taustaks, siis kannatab. Samas tema “põhjalikud” vestlused tema lapsega kerin alati enamasti üle.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ainus, mis sellel pildil praegusest erineb, on kaalunumber. Filter, meik ja pikendused on ju endiselt samad.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ainus, mis sellel pildil praegusest erineb, on kaalunumber. Filter, meik ja pikendused on ju endiselt samad.

Ma kordan, et kaalutõusus pole midagi ebanormaalset, aga kui juba mitme filtri ja hoolega läbimõeldud pooside tagant on seda märgata, siis mismoodi ta seda päriselus peita kavatseb? Ma vihuks praegu juba hoolega trenni teha, et peig lennujaamas tuldud teed tagasi ei kihutaks.

See on täpselt see, mida siin üks inimene väga hästi kirjeldas: punnid või veri ninast välja, et mehele meele järele olla. Antud juhul veel ainult välimuse osas! Kohutavalt halb idee.

Praegu oleks maru hea test. Kui noormees neiu sisemisse ilusse pole armunud, siis on kohe näha, kui suureks takistuseks see väline erinevus saaks. Pole nagu eriti väärt tüüp, kui ainult selle pärast otsa ringi keerab. Siiani ju räägitakse vastastikku suurest toetamisest ja teineteise mõistmisest. Asi need kilod siia sinna, kui on suur kiindumus ja tõeline armastus.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis oleks teie panused, kuidas edasine stoori areneb? Kas Justin tuleb Eestisse? Kui tuleb, siis kas nad pärast veel kunagi näevad? Või äkki mõni muu variant?

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis oleks teie panused, kuidas edasine stoori areneb? Kas Justin tuleb Eestisse? Kui tuleb, siis kas nad pärast veel kunagi näevad? Või äkki mõni muu variant?

Tuleb, pettub, läheb!

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Viimasele – ja siis lihtsalt enam üks päev ei vasta sõnumitele ja paneb lehe kinni? See oleks väga suur jama siis nende fännidele…. Ei tea, kas julgeb. Äkki siis saab pahameeletormi endale kaela.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimasele – ja siis lihtsalt enam üks päev ei vasta sõnumitele ja paneb lehe kinni? See oleks väga suur jama siis nende fännidele…. Ei tea, kas julgeb. Äkki siis saab pahameeletormi endale kaela.

Mõtleb hea põhjuse välja ja tuntakse veel kaasa ka.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Huvitav, mis see põhjus võib olla? 😀

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paljudel teil kritiseerijatest endal kodus peegel on? Ajaviiteks pühkige puhtaks ja kasutage.

+5
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tead, kellelegi meist ei meeldi, kui neile valetatakse, ja need filtrid just see ongi – valetamine! Ükski teine blogija ei saa sellepärast puid alla, aga siin on lihtsalt katastroof!

+19
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kõigil on. Aga selle vahega, et keegi ei presenteeri sotsmeedias ennast kui supermodelli.

Ja häirib kuidagi või?

Jäid mehest ilma või niisama kade?

+5
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Njah. Mulle meeldib kaasa elada, oletusi teha. Meelelahutus on hea. Mahategemist ja õelutsemist ei poolda.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 601 kuni 630 (kokku 1,902 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.