Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 1,901 )

Teema: Meettheleos ikka “suhtes”?

Postitas:
Kägu

No aga see youtube muusikavideo?

See ju pole väga vanagi,ehk 2aastat.Muusikavideos ei ole ju filtreid ega midagi, reaalsed kaadrid ja ilus noor tüdruk.

Huvitav kuidas iga video või klipp inimesest nii erineva kuvandi loob? Hmm..

Ise teda ei jâlgi, aga teie kirjade peale hakkasin otsima millest te räägite.

https://youtu.be/WRevuEwztRk

Kas sa ise ei märka, et ta on ‘veidi’ kaalus juurde võtnud võrreldes selle paari aasta taguse videoga? Sellest ka see niivõrd erinev välimus.

Aga parem mitte siin nüüd jälle ilkuda selle kaaluteema kallal, ta on tunnistanud oma toitumisprobleeme ja enda sõnul saab ka vastavat ravi.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 100 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina õppisin, et kui miskit ei meeldi, siis tuleb advokaat võtta 🙂

Mul on küsimus, et kas ma mõne enda arvates nõmeda pildi või video peale naerda tohin või saab selle eest ka nõudekirja?

*** Mina neid ei jälgi, aga siinsete teemade peale olen mõnikord mõnele kontole klikanud ja noh, ütlen ausalt, et ma ei mõista, MIKS selliseid kontosid üldse jälgitakse. Mida see annab?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oot, kas see tüdruk on juba korra abielus olnud? Youtube’is jäid ülalolevat videot vaadates mingid teised videod silma, kus ta oli mingi teise mehega koos.

Jah, lahutas eelmise aasta augustis.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas need punnitatud naeruga eputamisvideod peaksid naljakad olema?

Ja need juuksed lõuaall…🙉🙊 mis värk nendega?

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 100 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas need punnitatud naeruga eputamisvideod peaksid naljakad olema?

Ja need juuksed lõuaall…🙉🙊 mis värk nendega?

Kompleksid!

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 152 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas lasteaia õpetajaks saab tänapäeval ühe paaritunnise koolitusega? Braavo!

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ise ka mõtlesin seda aga nägin hiljuti jälle Transformeri filmi kus oli Megan Fox ja samuti sellised küüned ning hiljuti Discoveri pealt mingit dokki kus ta nüüd esineb ja JÄLLE need küüned. Nagu mida? On see mingi nö statement vms?

Filmis ta ju ometi ei saa ise valida, millised ta küüned on? Seal on küüned, meik, soeng kõik kellegi teise poolt paika pandud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Keegi küsis TL-käest, et miks oma juukseid niimoodi lõua alla silub ja kohe on tegu halvustava kommentaariga 🙃

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas lasteaia õpetajaks saab tänapäeval ühe paaritunnise koolitusega? Braavo!

Tundub, et tegu on välise teenuspakkuja huviringiga, siis vist on ettevõtte enda otsustada, kui koolitatud “õpetaja” peab olema.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 52 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ise ta ju ütles, et küsige otse temalt, ärge klatsige selja taga, ja nüüd siis selline sõim ühe küsimuse peale?

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise ta ju ütles, et küsige otse temalt, ärge klatsige selja taga, ja nüüd siis selline sõim ühe küsimuse peale?

“see on mu turvatunne, siis kui mul on ebamugav…”

Mul tekkis kohe ka selle peale küsimus, et miks on siis üldse vaja päevas mitmeid ja mitmeid kordi neid igasuguseid eputavaid jms sisuga storysid teha, kui see sinu jaoks nii ebamugav ja ebakindlust tekitav on 🤔

Mugavustsoonist tasub ikka alati püüda välja astuda ja oma hirmudega vastamisi seista. Muidu ei toimu ka arengut. Selle eest ei tasu küll hukka mõista. Mis valdkonnas see täpsemalt vajalik peaks olema ja kas kõne all olev seda on, seda ma parem ei kommenteeri 🙂

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Arusaamatu, miks on vaja lennata karjakesi peale kellelgi, kes pole teile midagi halba teinud. Küll ei sobi näokuju, küll tennised. Juba see küsimus “Miks sa juukseid näpid” on kohutavalt õel, sest iga mõistusega inimene saab aru, et selliseid liigutusi tehakse turvatunde pärast. Saage palun aru, et inimestel on erinevad viisid oma traumadega tegelemiseks. Ise olete ju täiskasvanud inimesed, tulge ometi mõistusele ja jätke see nokkimine. Kole on vaadata!

+5
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See toolitants on ikka päris jube, ma vist vanakooli inimene, aga mul on piinlik vaadata

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks konto privaatseks tehtud?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ei saa üldse aru, millest on jutt. Nime järgi tundub nagu antiikaja mütoloogia teema.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul ei viskaks üle, kui pidevalt esitataks ühte ja sama küsimust, millele sa juba vastanud oled? 😀
Number üks viis, kuidas mind väga kiirelt närvi ajada.

Ja-jah, ta ei pea jagama ega filmima, aga ega need, keda häirib, ei pea vaatama ka. Ma ei tea, kui mind nii tugevalt häiriks miski, et talle lausa kirjutaks sellest, siis ma pigem ei vaataks neid kontosid üldse.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 52 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Konto sulgemine on selleks, et liitujaid juurde saada. Vana nipp populaarsuse kasvatamiseks.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Konto sulgemine on selleks, et liitujaid juurde saada. Vana nipp populaarsuse kasvatamiseks.

Ma arvasin ise seda sama.
Pakun, et nüüd jääb jälgijaid pigem vähemaks.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul ei viskaks üle, kui pidevalt esitataks ühte ja sama küsimust, millele sa juba vastanud oled? 😀

Number üks viis, kuidas mind väga kiirelt närvi ajada.

Ja-jah, ta ei pea jagama ega filmima, aga ega need, keda häirib, ei pea vaatama ka. Ma ei tea, kui mind nii tugevalt häiriks miski, et talle lausa kirjutaks sellest, siis ma pigem ei vaataks neid kontosid üldse.

Kui üks ja sama inimene seda sama küsimust esitaks, siis mõistaks.
Aga kui tegu täiesti uue inimesega, kel ka see juuste silumine silma jäänud küsib, siid ei pahandaks.
Pangu siis suurelt viide korduma kippuvate QA-le.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

🤔

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ÜleSSE filmitud…Issand mu silmad valutavad selle peale. Ilmselt keedab pliita peal kartuleid ka.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peab ikka suur armastus olema kui nad ühist elamist plaanivad juba soetada 🙄
Ma olin aastaid üksikema ja ainuüksi mõte sellest, et ma peaksin mõnda uut meest oma lastele tutvustama tundus hirmus ja kui ma lõpuks leidsin kellegi kelles ma uut kaaslast nägin siis toimus kõik pigem aeglaselt ja ettevaatlikult. Tundub, et neil seda probleemi pole 🙂 näost-näkku kohtumata & teadmata kuidas teine inimene oma elu korraldab ja siis käitub kui pole vaja kellelegi oma elu läbi filtri ilustada, nii suurt elumuutust ja sammu (nii TLile, ta pojale ja Jle) ette võtma hakata on ikka julge samm küll 🙂

+18
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peab ikka suur armastus olema kui nad ühist elamist plaanivad juba soetada 🙄

Ma olin aastaid üksikema ja ainuüksi mõte sellest, et ma peaksin mõnda uut meest oma lastele tutvustama tundus hirmus ja kui ma lõpuks leidsin kellegi kelles ma uut kaaslast nägin siis toimus kõik pigem aeglaselt ja ettevaatlikult. Tundub, et neil seda probleemi pole 🙂 näost-näkku kohtumata & teadmata kuidas teine inimene oma elu korraldab ja siis käitub kui pole vaja kellelegi oma elu läbi filtri ilustada, nii suurt elumuutust ja sammu (nii TLile, ta pojale ja Jle) ette võtma hakata on ikka julge samm küll 🙂

Ta ei suutnud koos eduka eksmehega oma kodu hankida (okei see suvekodu oli) ja siis nüüd ( Eestis töötu)strippariga….
Issand millal nad reaalsesse elu tulevad sealt filtrite ja meigi tagant.

+24
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Edukas see eksmees küll ei olnud 😀

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Muidu arukas inimene, aga helistab 112, sest 17 aastastele kirjutas instagramis täiskasvanud mees midagi stiilis “oled seksikas” vms. 🤦‍♀️

Esiteks, iga asja jaoks on omaette info- ja nõuandetelefonid. Isegi kellegi vastu avalduse esitamiseks saab helistada tavalisele politsei lauanumbrile või saata email. 112 on hädaabinumber.

Teiseks, üle 14a noortele on täiskasvanutel kahjuks täielik juriidiline õigus esitada lähenemiskatseid ja teha ka siivutuid ettepanekuid. Omaette teema oleks arutada, kui normaalne see on ja kas või kuidas saaks seda muuta. Aga 112 kõne, tõesti? Ma olen lihtsalt hämmingus.

+27
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Edukas see eksmees küll ei olnud 😀

Ei saa öelda, et vaene ja töötu ka oleks. Kõrgharidusega, heal töökohal, hea palgaga.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidu arukas inimene, aga helistab 112, sest 17 aastastele kirjutas instagramis täiskasvanud mees midagi stiilis “oled seksikas” vms. 🤦‍♀️

Esiteks, iga asja jaoks on omaette info- ja nõuandetelefonid. Isegi kellegi vastu avalduse esitamiseks saab helistada tavalisele politsei lauanumbrile või saata email. 112 on hädaabinumber.

Teiseks, üle 14a noortele on täiskasvanutel kahjuks täielik juriidiline õigus esitada lähenemiskatseid ja teha ka siivutuid ettepanekuid. Omaette teema oleks arutada, kui normaalne see on ja kas või kuidas saaks seda muuta. Aga 112 kõne, tõesti? Ma olen lihtsalt hämmingus.

Ta oleks võinud Sarve poole pöörduda ikka. Või hakkab solvajate peale ka 112 helistama?

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Appi, kui piinlik 🙁

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Appi, kui piinlik 🙁

Kas võib oletada, et aussie on laki män? 😃

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Wow. Nii nunnu!
Tuleb ikka häid uudiseid ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 1,901 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.