Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

Näitan 30 postitust - vahemik 1,201 kuni 1,230 (kokku 1,901 )

Teema: Meettheleos ikka “suhtes”?

Postitas:
Kägu

Ah mis te usute kõike, unistamine on ju tasuta ja lubatud 😛

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ah mis te usute kõike, unistamine on ju tasuta ja lubatud 😛

Mind pani ka algul korraks kukalt kratsima aga üsna kiirelt jõudsin samale järeldusele – unistada ju võib alati. Samamoodi unistavad oma kodust ju ja lapsest ja nüüd siiis koerast.  Las nad olla 🙂 Teiste unistusi maha tegema küll ei peaks

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tahaks näha, kes neile müüb. Ükski päris kasvataja küll mitte või kui, siis võib automaatselt eeldada, milliseid koeri sealt tuleb ja kui palju seal edaspidise koerte käekäigu eest vastutatakse.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Madli tunneb ennast oma kehas küll enesekindlalt.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 152 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaatasin jah ka, et võrreldes selle teise neiuga nagu öö ja päev…temal kumas igast oma liigutusest ebakindlust.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 100 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaatasin jah ka, et võrreldes selle teise neiuga nagu öö ja päev…temal kumas igast oma liigutusest ebakindlust.

Ja nagu ikka, ei ole laivi üleval. Kahju et ei saanud vaadata… mõne laivi võiks siiaki ülesse jätta , eriti kui on see kellegiga koos tehtud;) koos Madliga oleks kindlasti tahtnud vaadata.;)

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Madli kontolt saab vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

*Nägin pilte livest..kummardan filtrimaailma ees*

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Madli nii ilus ja nooruslik, tõesti uskumatu, et 30 aastane. Eks see loomulik juuksevärv ja meikimata nägu tegi ka muljelt veel nooremaks.

TL ei oska üldse empaatiliselt vestlelda. Madli rääkis oma aknest ja umbes et kui raske tal on, sest see tekib tal iga asja peale, ja TL pistab vahele: “aga vaata, MUL on ideaalne näonahk, eksju? Täiesti sile on mul. Onju? Ma võin kõike süüa ja ikka punne ei tule.” Madli ütleb, et ta on BMI järgi ülekaalus, TL pistab vahele: “Mina küll ei ole! Ma olen umbes 5o kg”. Nagu okei, tore sul siis. Hea suhtleja oskaks öelda midagi, et oi kas sul on see asi niimoodi / aga pole ju hullu / need punnid ei paistagi välja praegu / aga sa oled ikka ilus jne ehk siis öelda midagigi teise inimese jaoks, mitte ainult Mina, Mina, Mina.

Kokkuvõttes jäi see enesearmastuse ja enese aktsepteerimise point selles laivis väga kaugeks. Madli vist midagi mõistab või on selle kohta lugenud, aga mõlemad olid ikkagi oma pooliku teooriaga nagu kaks pimedat elevanti kompimas. Tahaks öelda neile, et kullakesed, maailmas on nii palju päris probleeme ka. Olge tänulikud selle eest, mis teil on, ja hakkabki kergem. Kui mingi kaks kilo ja kaks punni teevad nii suure mure, et selle ümber tuleb ehitada oma identiteet, siis on inimene heast elust lolliks läinud. Minge vähihaiglasse vabatahtlikuks või midagi. Vaadake filme ja lugege raamatuid erinevatest eludest. Tiktokis ja instagramis näete ainult ilusat elu, kus kõigil on kõik teist parem alati. Aga see pole ju reaalsus. Olete kaks kaunist, tervet, noort naist, juba sellega olete saanud elus jackpoti, mida peaks nautima. 🙂

+52
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas seda saab veel kuskilt vaadata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma proovisin enda peal seda filtrit, mis sel neiul peal oli, kes demonstratiivselt meiki maha võttis, et end “naturaalses” olekus näidata. Mina isiklikult olin selle filtriga kõike muud kui naturaalne, nägin välja nagu nukk portselansileda imeilusa hõõguva nahaga…

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tegelikult vist päris nii ei olnud, et ta vahele segas ja ennast upitas, vaid pigem ütles, et temal nii ei ole ja Madli ise kiitis Triinu nahka. Ja kehakaalu kohta Triinu ise küsis, kuidas seda indeksit arvutada ja Madli küsis ise palju Triinu kaalub.

Igatahes, mulle ei tundunud üldse see olukord nii hull oli :).

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Madli nii ilus ja nooruslik, tõesti uskumatu, et 30 aastane. Eks see loomulik juuksevärv ja meikimata nägu tegi ka muljelt veel nooremaks.

TL ei oska üldse empaatiliselt vestlelda. Madli rääkis oma aknest ja umbes et kui raske tal on, sest see tekib tal iga asja peale, ja TL pistab vahele: “aga vaata, MUL on ideaalne näonahk, eksju? Täiesti sile on mul. Onju? Ma võin kõike süüa ja ikka punne ei tule.” Madli ütleb, et ta on BMI järgi ülekaalus, TL pistab vahele: “Mina küll ei ole! Ma olen umbes 5o kg”. Nagu okei, tore sul siis. Hea suhtleja oskaks öelda midagi, et oi kas sul on see asi niimoodi / aga pole ju hullu / need punnid ei paistagi välja praegu / aga sa oled ikka ilus jne ehk siis öelda midagigi teise inimese jaoks, mitte ainult Mina, Mina, Mina.

Kokkuvõttes jäi see enesearmastuse ja enese aktsepteerimise point selles laivis väga kaugeks. Madli vist midagi mõistab või on selle kohta lugenud, aga mõlemad olid ikkagi oma pooliku teooriaga nagu kaks pimedat elevanti kompimas. Tahaks öelda neile, et kullakesed, maailmas on nii palju päris probleeme ka. Olge tänulikud selle eest, mis teil on, ja hakkabki kergem. Kui mingi kaks kilo ja kaks punni teevad nii suure mure, et selle ümber tuleb ehitada oma identiteet, siis on inimene heast elust lolliks läinud. Minge vähihaiglasse vabatahtlikuks või midagi. Vaadake filme ja lugege raamatuid erinevatest eludest. Tiktokis ja instagramis näete ainult ilusat elu, kus kõigil on kõik teist parem alati. Aga see pole ju reaalsus. Olete kaks kaunist, tervet, noort naist, juba sellega olete saanud elus jackpoti, mida peaks nautima. 🙂

ee, sorry, aga 30 ongi ju noor

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen päris põnevil, kas noormees päriselt ka tuleb või hakkab nüüd vaikselt ära haituma… Nüüd, kui tulemine on reaalsem kui kunagi varem, äkki talle lõpuks jõuab kohale, et see enam pole mingi nali.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru tema viimastest storidest, kus ta meiki maha võttis ja mingi möla taustaks käis. Mis teema sellega oli nagu? 😀

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru tema viimastest storidest, kus ta meiki maha võttis ja mingi möla taustaks käis. Mis teema sellega oli nagu? 😀

See on motivational speech, mida ta pidavat õhtuti kuulama ja powerit saama.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kes see Madli on või tema konto kellest jutt käib?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes see Madli on või tema konto kellest jutt käib?

Madli Vilsar

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 100 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Proovisin ka seda filtrit enda peal järgi. Nägin välja nagu jumekaga liialdanud teenager. 😀

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meiki maha võttes peab ka filtrit kasutama. Tase.

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas ta ei mõista, et filtrite kasutamine on endale ja teistele valetamine. See pole ju tema, vaid moonutatud pilt temast! Ta näeb sellisena ainult siis, kui need filtrid peale paneb ehk enamus ajast on tema välimus hoopis teistsugune! Kuidas ta pärast üldse suudab ennast peeglist vaadata, kui sealt vahib vastu hoopis teine inimene? Endaga rahulolematus just süveneb läbi selle, kui pärispilt ei lange kokku ideaalpildiga, mis on siis, kui filtrid peal on. Lisaks ideaalsete instafilternägude ja nende ideaalelude non stop passimine tekitab ka väärastunud arusaama endast ja teistest. Instagram ja filtrid on tänapäeva õudus, mis tekitab tüdrukutes ja poistes megapalju komplekse ja tekitab depressiooni.

+26
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi seletaks…Tallinn- olemas bolt ja wolt ja kõik toitu koju toovad toidukauplused… ja TL kurdab, et ta ei saa poes käia ja süüa osta covidi kahtluse tõttu…ja ükspäev kurtis, et kuidas ta saab poes ilma autota käia, et J tulekuks hunnik sööki osta. Ma ei saa aru… teised blogijad tellivad netist, on ta maininud miks temale see ei sobi? Vb olen midagi maha maganud…

💸💸💸 võib-olla?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 52 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pigem see abitus jah, et omg guys help.. Sest nt terviseameti lehel on välja toodud, et olles eneseisolatsioonis ja haigusnähtude puudumisel võib  elukohast lahkuda, kui ta hangib elukoha läheduses igapäevaseks toimetulekuks hädavajalikku.

Muidugi väga eeskujulik, et kontaktsena poodi ei lähe, aga samas pole see nii meeleheitlik olukord ka, nagu tema storydest tundub.

Ja mis rahas asi…. selver toob toidukotid koju 4.90 eest. Ei ole nüüd nii metsik summa 😀

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Viimaks saame teada palju maks kaitseb, ta oli notaris ju maskiga, kuid siiski lähikontakt. Tuleb kannatada nüüd, aga kui see haigus on ikkagi ülinakkav, siis…

+1
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

C’mon inimesed, kas te peate iga asja kallal nokkima? Ta ei küsinud ju, et jälgijad talle toitu tooks 😀 Igatahes on loogilisem lasta sõbral tuua, kui on võimalus, kui hakata tellima ja mingeid ekstra tasusid maksma. Võib-olla tal oli kohe vaja midagi või tal halb kogemus olnud või lihtsalt ei tulnud selle peale, pole varem proovinud vms. Nagu vahet pole ju, peaasi, et süüa saab??? Ja kokkuhoidmine pole patt, vaid pigem voorus… 3 eurosed kohvid, who?

+6
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on just igasugused kullerid täielikud mugavusteenused, absull ei taha ei ennast, peret ega sõpru sellega tüüdata, et nad mulle õige veini, köögiviljasegu, kassiliiva või peekoni tooksid. Kulleri jaoks on see töö kohale sõidutada ja õige korteri ukse taha sõita, ei tee seda isiklikust vabast ajast nagu teised. Poes on ka komplekteerijad, kes selle tööna naksnaks kokku panevad ja maksimaalselt vähese ajakuluga kõik korras. Viimsit ei tea, aga Tallinnas saab Barbora koju 0-2.49 euroga, Coop on tihti üldse tasuta. Viiekas Selverile maksta poleks ka palju, sest autotu inimesena telliksin takso ja see ei oleks ka oluliselt odavam, tassimise vaev veel lisaks + ajakulu poes hängimisele.
Barbora äpi austaja. Vahepeal ei saanud ta mobiil id-d kasutada, nüüd pikalt ei toimi tal pangakaart – kuidas ta tavapoes siis käia saab? Kasutab lapse kaarti või?

+31
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kahjuks sellised manipulatsioonivõtted pole suunamudijate puhul üldse ebatavalised – on neid kasutanud nii marimell, mallukas ja nüüd kahjuks ka TL, kes on kas otseselt või kaudselt materiaalset abi palunud (sest mida muud see toidu saamise demonstreerimine storydes kinnistab, puhas demagoogia).

Tehakse ennast nii hädiseks, demonstreeritakse õpitud abituse järgmist taset ja jälgijad/sõbrad toovad toitu ja on valmis annetama.

Ma lihtsalt ei saa aru, mis selle TL juhtunud on, ta oli varem nii tore ja sümpaatne ning nüüd käitub nii pealiskaudselt. Muudkui jahvatab oma välimusest, nagu see oleks elus kõige olulisem ja haletseb ennast.

Jah, ma saan aru, et ta on katki, kuid proovigu mingi adekvaatne plaan kokku panna, kuidas paraneda. Esimese asjana võiks ta lahti saada oma ohvrimentaliteedist ja võtta vastutus enda otsuste ja tegude eest. Elus vahel lähevadki asjad tuksi ja see heietamine ei aita tervenemisele kaasa.

Teiseks võiks ta koostada mingi eelarve ja plaani, kuidas oma finantsolukorda parandada. Loobuda oma kallist ja suurest üürikorterist ja mitte leida vabandusi, kuidas tal puudub sissemaksuraha. Vaadata oma kulutamise harjumused üle. Elu tuleb elada oma võimetele vastavalt. Kui rahaline olukord püsivalt paraneb, siis saab ju paremasse korterisse kolida.

Kolmandaks saavutada emotsionaalne iseseisvus. Võib-olla on see mingi väärarusaam, aga ta on kuidagi nii kinni selles Justinis, nii hirmsasti nagu prooviks talle meeldida, et kõrvalt on seda kohati valus vaadata (nt rääkida oma peikale lashlifti minemise plaanist, no millist meest huvitab selline plära).

Aga ega enne õnnelikkust ei saavuta, kui inimene ei suuda üksi püsivalt õnnelik olla. Nii võib jäädagi teistest sõltuma.

Aga ju tal on neid õppetunde vaja, üsna noor ka veel, jõuab areneda.

+30
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas keegi seletaks…Tallinn- olemas bolt ja wolt ja kõik toitu koju toovad toidukauplused… ja TL kurdab, et ta ei saa poes käia ja süüa osta covidi kahtluse tõttu…ja ükspäev kurtis, et kuidas ta saab poes ilma autota käia, et J tulekuks hunnik sööki osta. Ma ei saa aru… teised blogijad tellivad netist, on ta maininud miks temale see ei sobi? Vb olen midagi maha maganud…

Ta ju isegi reklaamis ecoopi 😉 https://www.instagram.com/p/BrudPurHtIh/?igshid=11t5njqreeul2

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 85 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ecoop toob koju tasuta kui ostukorv vahemalt 20€ Ning toidukappidesse tasuta.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 85 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

C’mon inimesed, kas te peate iga asja kallal nokkima? Ta ei küsinud ju, et jälgijad talle toitu tooks 😀 Igatahes on loogilisem lasta sõbral tuua, kui on võimalus, kui hakata tellima ja mingeid ekstra tasusid maksma. Võib-olla tal oli kohe vaja midagi või tal halb kogemus olnud või lihtsalt ei tulnud selle peale, pole varem proovinud vms. Nagu vahet pole ju, peaasi, et süüa saab??? Ja kokkuhoidmine pole patt, vaid pigem voorus… 3 eurosed kohvid, who?

ma nägin seal kahte pudelit veini- “kohe” oli vaja? 😀

kogu asi on üle võlli läinud, mis seal huvitavat on? järjekordne eksponeerimise voor muusika taustal- erinevad on ainult riided ja soeng

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 86 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 1,201 kuni 1,230 (kokku 1,901 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos ikka “suhtes”?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.