Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 715 )

Teema: Meettheleos

Postitas:
Kägu

Teen uue teema, sest eelmine läks jälle käest ära. Kuna nende teema püsib tänu peategelaste kohtumisele hetkel värskena, siis nii või teisiti uus teema mingil hetkel tekiks.

Tean juba ette, et saan teema loomise eest palju heiti, aga päriselt ka elan neile kaasa ja tahan mõttekaaslastega muljetada. Palun püsime sellegi poolest inimlikkuse piires – kõik kiitmised-laitmised mõelge enne kirja panemist läbi ja ärgem asjatult lahmi.

Vaatasin TL laivi ka ja ta lausa säras, ilus oli vaadata. Tundus kinniste juustega palju enesekindlam ja on näha, et ta on väga rahul ja õnnelik.

Laivis mainis, et neile pakuti oma saadet (väidetavalt midagi Kardashianide sarnast). Ta arvas, et nad seda vastu ei võta. Huvitav kui palju sellel saatel vaatajaid oleks. See oleks lahe olnud siis kui nad veel üksteist näinud ei oleks ja seda ootuse, esmakohtumise ja alguse emotsiooni ka oleks kajastanud. Praegu hakkaks saade justkui poole pealt 😀

+14
-36
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma loodan et moded võtavad selle  silmakirjaliku teema eos maha!

Mis sul viga on, ei saa rahus  magama minna kui pole klatši saanud? Mis inimlik,  sa ise oled kõige nõmedam siin praegu. Oli näha ju kuhu need teemad jõuavad välja, ikka  vähe või?

Kui sul on neile midagi öelda, ole lahke – oma näo ja nimega nende kanalites. Justinile võid iga päev IGs küsimusi saata! Lõpeta see ussitamine siin ära!

Moded, pange  kinni see teema.

+17
-27
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Vaatasin ka TL laivi ja ta tõesti säras :)</p>

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kõik su teemad lõppevad ühtemoodi. Võiks osata juba järeldusi teha sellest.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Laivis mainis, et neile pakuti oma saadet (väidetavalt midagi Kardashianide sarnast).

🤢🤢🤢

+13
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma loodan et moded võtavad selle silmakirjaliku teema eos maha!

Mis sul viga on, ei saa rahus magama minna kui pole klatši saanud? Mis inimlik, sa ise oled kõige nõmedam siin praegu. Oli näha ju kuhu need teemad jõuavad välja, ikka vähe või?

Kui sul on neile midagi öelda, ole lahke – oma näo ja nimega nende kanalites. Justinile võid iga päev IGs küsimusi saata! Lõpeta see ussitamine siin ära!

Moded, pange kinni see teema.

Moded mulle tundub, et meelega hoiavad neid lahti. Klikke ju tuleb siia, Perekool ju toitub ka reklaamidest.

Aga teemaalgataja, ausalt, kas sul hakkas nüüd parem? Said südamerahus magama minna, et on ikka klatšinurk olemas? See ”ma olen nii hea inimene, aga no, davai teised klatšige” on lihtsalt niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hale.

+13
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle küll meeldib see teema ja põnev on kuhu välja viib 😄

+19
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ausalt- milleks see teema? minge kiitke takka nende FBs või instas!
Ostke omale elu või hankige sõbrannad

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kellest või millest jutt?

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun, moded, pange see teema kohe kinni!
No KAUA võib,ausalt!!

Vastikud ussitajad. Ja siis toob enda õigustuseks,et “nagunii oleks kohe varsti uus teema tehtud”. No ma ei tea,õige mitu päeva mööda läinud,keegi pole teemat teinud enne SIND. Äkki teised on midagi õppinud. See on ju teada,kuhu need teemad välja lähevad.

Tahad kaasa elada,siis vaata ise üksi, mis nad teevad. Või see pole ikka See, kui ei saa kuulda,mida teised (halvasti) arvavad???

+11
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaatasin nende laivi ajal inimeste kontosid, kes seda perekooli laitsid ja kirjastiil vastas tegelikkusele – nende MTL suured kaitsjad perekooli vastu (???) olid täiesti harimatud inimesed, minu jaoks kolmanda Eesti hulka kuuluv seltskond.

Kui leiad rõõmu kilgata, et omg, 2000 jälgijat vaatab mind, siis mõtle selle üle natukene, et kõik nad sind ei ülista ja kasvata endale paks nahk.

Rohkem ma siin ei kommenteeri, nende “amikssajälgidäää” inimestega ei saa vestlusi pidada, nad ei püsi teemas ja ei saa aru, mida sa neile vastad (vt influencerite teema arendusi).

Ps: Ehk varsti ei jälgi jah enam, jah, kuidagi ebameeldivaks  on nad muutumas.

+16
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kõik kiitmised-laitmised mõelge enne kirja panemist läbi ja ärgem asjatult lahmi.

Ja kes oled sina, et sa siin võõraid täiskasvanuid õpetad?

Miinuse said kirja, üldse ei mõelnud.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga teemaalgataja, ausalt, kas sul hakkas nüüd parem? Said südamerahus magama minna, et on ikka klatšinurk olemas? See ”ma olen nii hea inimene, aga no, davai teised klatšige” on lihtsalt niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hale.

Jah, hakkas küll parem. Ja mitte sel põhjusel, mida arvad. Mainisin seda ka eelmises teemas – TL ja J on mind päriselt ka aidanud. Olen ise sarnases situatsioonis olnud ja tõesti annab nende jälgimine julgust juurde. Tänu siinsele teemale sain kuude jooksul ka enda kehvast parasiitliigutusest lahti. Tõesti on nad inspireerivad.

Ja ei, ma ei arva, et olen hea inimene. Muidugi on asju, millega ma nende juures ei nõustu jms. Ja ma tean, et siin on oht, et läheb jälle käest ära. Sellegi poolest ma tean, et on minusuguseid veel, kes neile kaasa elada soovivad ja siin jagelemist näha ei taha.

+2
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja PALUN ärge rikkuge rohkem seda teemat ära. Praegu on minu kallal õiendamist pool teemat täis. Ma ausalt ei jaksa vaielda ja ei plaanigi teie õhutusega kaasa minna. Las teema jääb siiski armulindudele kaasa elamise jaoks.

Mul ausalt on veel usku, et kõik teemad ei lähe käest ära kui inimesed veidi enne kirjutamist mõtlevad ka.

+4
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siinkohal küsiks küll, et kas sa oled loll või mängid lolli?

Nii naiivne ei saa ju olla. Kõik on näinud, mis nende teemadega juhtub. 100% kindel, et kõigist nende teemadest tuleb lõpuks klatš ja sopa loopimine.

+16
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma loodan et moded võtavad selle silmakirjaliku teema eos maha!

Mis sul viga on, ei saa rahus magama minna kui pole klatši saanud? Mis inimlik, sa ise oled kõige nõmedam siin praegu. Oli näha ju kuhu need teemad jõuavad välja, ikka vähe või?

Moded, pange kinni see teema.

Kle sina kukkahattutäti, mine loe moraali ja õpeta kuskil mujal.

Ei ikka vaja siia ärplema tulla- pane kinni, pane kinni.

Oma tehniline seade pane kinni ja ära loe kui ei meeldi.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teen uue teema, sest eelmine läks jälle käest ära. Kuna nende teema püsib tänu peategelaste kohtumisele hetkel värskena, siis nii või teisiti uus teema mingil hetkel tekiks.

Tean juba ette, et saan teema loomise eest palju heiti, aga päriselt ka elan neile kaasa ja tahan mõttekaaslastega muljetada. Palun püsime sellegi poolest inimlikkuse piires – kõik kiitmised-laitmised mõelge enne kirja panemist läbi ja ärgem asjatult lahmi.

Vaatasin TL laivi ka ja ta lausa säras, ilus oli vaadata. Tundus kinniste juustega palju enesekindlam ja on näha, et ta on väga rahul ja õnnelik.

Laivis mainis, et neile pakuti oma saadet (väidetavalt midagi Kardashianide sarnast). Ta arvas, et nad seda vastu ei võta. Huvitav kui palju sellel saatel vaatajaid oleks. See oleks lahe olnud siis kui nad veel üksteist näinud ei oleks ja seda ootuse, esmakohtumise ja alguse emotsiooni ka oleks kajastanud. Praegu hakkaks saade justkui poole pealt 😀

Ma loodan, et esmajoones paljastab hr Sarv sinusugused isikud. Mis valu sul on neid peksuteemasid teha? Üks kinni, kohe uus. Ja oma võltsfänlusega võid metsa minna, me kõik teame, et sa teed neid uusi teemasid ainult selleks, et seda paarikest saaks kaarnakari rappida. Totaalne idioot oled TA ja mul puudub igasugune austus sinusuguste suhtes.

+9
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma loodan, et esmajoones paljastab hr Sarv sinusugused isikud. Mis valu sul on neid peksuteemasid teha? Üks kinni, kohe uus. Ja oma võltsfänlusega võid metsa minna, me kõik teame, et sa teed neid uusi teemasid ainult selleks, et seda paarikest saaks kaarnakari rappida. Totaalne idioot oled TA ja mul puudub igasugune austus sinusuguste suhtes.

Sinu nimi on seal esimeste hulgas.

Loe palun oma tekst läbi ja mõtle, kes keda siin hetkel rapib.

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult- keegi reklaamib siin end vist, kadumaläinud jälgijad tuleb ju tagasi saada

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See Sarv on sinusugusele nagu taevane kingitus, kes päästab teid ära hukatusest. Väikse vahemärkusena – advokaati ei saa palgata PALJASTAMAKS kommentaatoreid, kes ei ole midagi seadusevastast öelnud. See tegevus oleks ise seadusevastane. Just sinusugused hariduseta ja arusaamata inimesed ongi need pimedalt prääksujad, kes siin oma väikses klähvkoera taktis vaikselt hauguvad, aga sellega ainult ennast kulutavad ja midagi ei saavuta.

+13
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Johhaidii, kus inimesed ikka viitsivad neid teemasid treida. 😅

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei ole siiamaani aru saanud/järgi vaadanud, kes need Leod on, aga teemad on ägedad 🙂

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei ole siiamaani aru saanud/järgi vaadanud, kes need Leod on, aga teemad on ägedad 🙂

Mhmh, kindlasti ei tea sa aga teemasid loed ikka.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mhmh, kindlasti ei tea sa aga teemasid loed ikka.

Siiralt, käsi südamel, ei tea, kes need on. Aga nendes teemades käib selline mäsu, mis on lausa teiste teemade kaudu kurikuulsaks saanud ja siis on tõesti uudishimu ajanud uurima, mis siin toimub.

+5
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Totaalne idioot oled TA ja mul puudub igasugune austus sinusuguste suhtes

Mis paneb sind teisele nii halvasti ütlema? Saan aru, et sulle mu teemaalgatus ei meeldinud, kuid sellegi poolest võiks viisakaks jääda. Ma ei ole ei siin foorumis ega veel vähem ka väljaspool internetti kedagi mõnitanud või sõimanud – ometigi olen mina kõnts ja sinusugused, kes turja kargavad, on kogu maailma austuse ära teeninud?

Leodel on väga palju kaasaelajaid, ärge alahinnake neid. Jah, päris nende suhte alguses, olin ise ka skeptiline, kuid nüüd kuis nad on lõpuks kokku saanud, on ju näha, et see on tõeline värk. Ma olen kindel, et praegu on neil kordades rohkem poolehoidjaid kui mõned kuud tagasi (või kasvõi kaks nädalat tagasi). Selle teema rikkusite praegu teie ise oma peale lendamisega ära, peategelaste kohta pole mitte keegi midagi halba öelnud.

Rohkem ma teiega vaidlemisele ei vaevu, kavatsen lihtsalt teie mõnitusi minu suunas ignoreerida, sest päriselt ka, leod on vinged ja nad ilmselgelt lähevad inimestele korda.

+6
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin ka laivi, aga sel hetkel hakkas piinlik kui alaealine paariliseks tuli.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Totaalne idioot oled TA ja mul puudub igasugune austus sinusuguste suhtes

Mis paneb sind teisele nii halvasti ütlema? Saan aru, et sulle mu teemaalgatus ei meeldinud, kuid sellegi poolest võiks viisakaks jääda. Ma ei ole ei siin foorumis ega veel vähem ka väljaspool internetti kedagi mõnitanud või sõimanud – ometigi olen mina kõnts ja sinusugused, kes turja kargavad, on kogu maailma austuse ära teeninud?

Leodel on väga palju kaasaelajaid, ärge alahinnake neid. Jah, päris nende suhte alguses, olin ise ka skeptiline, kuid nüüd kuis nad on lõpuks kokku saanud, on ju näha, et see on tõeline värk. Ma olen kindel, et praegu on neil kordades rohkem poolehoidjaid kui mõned kuud tagasi (või kasvõi kaks nädalat tagasi). Selle teema rikkusite praegu teie ise oma peale lendamisega ära, peategelaste kohta pole mitte keegi midagi halba öelnud.

Rohkem ma teiega vaidlemisele ei vaevu, kavatsen lihtsalt teie mõnitusi minu suunas ignoreerida, sest päriselt ka, leod on vinged ja nad ilmselgelt lähevad inimestele korda.

Jajah, sa tegid selle teema puhtalt headusest.

Palun raporteerige kõik seda teemat, et see kinni pannakse.

+5
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

leodel on palju kaasaelajaid

Jah, need kaasaelajad on nende enda sotsiaalmeedia kontodel, mitte Eesti kõige õelamas foorumis.

leod on vinged ja nad ilmselgelt lähevad inimestele korda.

Siinsetele inimestele läheb korda ainult vigade otsimine, mahategemine ja süüdistamine. See, et siia vahele kaks positiivset kommentaari kirjutatakse, ei tee sellest kaasaelamise teemat.

+12
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kellest või millest jutt?

Mine Netflixi või Go3 peale ja vali “Lion King.”

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina elan ka kaasa ja seda parimas ja siiramas võtmes. Kõiki nõmedaid kommentaare eiran.

+8
-14
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 715 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos