Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos

Näitan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 980 )

Teema: Meettheleos

Postitas:
Kägu

Suht absurdne virisemine käib, paar päeva tagasi rõõmustas J, et ta on lõpuks billboardi peale saanud ja see elu unistus on saavutatud, nüüd on aga korraga kuu Eestis täis ainult õelaid kommentaare?! 😂 Kohtumine oma n-ö elu armastusega ka kahvatunud mingite anonüümsete kommentaaride kõrval? Nooojah. 🤷 Kui inimene unistab staaristaatusest, siis negatiivsete kommentaaride üle halamine on absurd. Sadades rohkem saab ta positiivseid kommentaare, miks keskenduda negatiivsele? Tõesti tundub tõepärane arvamus, et ta kasutab seda varsti enneaegse lahkumise vabanduseks.

TL on lihtsalt piinlik oma nutulauluga, ilmselt südamepõhjani solvunud, et ikka tema näovarjamisest ja selle põhjustest juttu tehakse. Absoluutselt mitte kedagi ei huvitaks, kui ta Eestist lahkuks, tema eestlaste sildistamine ja halvustamine on vastik, vaadaku peeglisse.

+36
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma oleks oma teiselt poolt maakera saabunud peiuga hakanud hoopis teistsugust “sisu tootma”. Oleks viinud tüübi vanalinna tuurile ( vanalinn võiks Austraaliast saabunule veidigi wow! olla). Kiviõli seikluskeskusesse või Palukülla tuubitama. Lumisesse rappa. Olen kogu aeg imestanud, et TL ega ka Mallukas-Marimell absoluutselt kultuuri ei tarbi. Või “asju” ei tee. Eesti on lahedaid kohti täis.

Marimellidele on suurim elamus Paavli kaltsukas 🤦🏼‍♀️ Aga nõustun, kurb!

+28
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 41 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma oleks oma teiselt poolt maakera saabunud peiuga hakanud hoopis teistsugust “sisu tootma”. Oleks viinud tüübi vanalinna tuurile ( vanalinn võiks Austraaliast saabunule veidigi wow! olla). Kiviõli seikluskeskusesse või Palukülla tuubitama. Lumisesse rappa. Olen kogu aeg imestanud, et TL ega ka Mallukas-Marimell absoluutselt kultuuri ei tarbi. Või “asju” ei tee. Eesti on lahedaid kohti täis.

Jälgige siis teisi suunamudijaid, kes vaid diivanil ei pikuta ja Paavli kaltsukas ei käi

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mida nad pikad päevad teevad? Korra olid maja ees bemmi najal ja viskas ühe lumepalli. Jõusaal kindlasti. Aga tõesti, miks pole nad Kuutsemäel või Nõmmel suusatamas, Viimsis on Vimka, isegi mitte vanalinnas uisuväljakul. Trammiga sõitmas. Kadriorus. Viru rabas. ERMis. Teletorn. Mitte ühtegi naabrite või sõpradega üritust. Saaremaal ka vist lossi minema ei hakatud? Kaua see Jussu lapsega sõda mängida viitsib. Nojah TL pole ka aega, ta pandi nüüd kauaks ajaks soojakusse kinni koletorne ja karbivillat valvama. Vaatame siis edasi kuidas laps wite-green-jellou hõikab ja supist klimpe otsib.

+36
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida nad pikad päevad teevad? Korra olid maja ees bemmi najal ja viskas ühe lumepalli. Jõusaal kindlasti. Aga tõesti, miks pole nad Kuutsemäel või Nõmmel suusatamas, Viimsis on Vimka, isegi mitte vanalinnas uisuväljakul. Trammiga sõitmas. Kadriorus. Viru rabas. ERMis. Teletorn. Mitte ühtegi naabrite või sõpradega üritust. Saaremaal ka vist lossi minema ei hakatud? Kaua see Jussu lapsega sõda mängida viitsib. Nojah TL pole ka aega, ta pandi nüüd kauaks ajaks soojakusse kinni koletorne ja karbivillat valvama. Vaatame siis edasi kuidas laps wite-green-jellou hõikab ja supist klimpe otsib.

Jõusaalid on Harjumaal kinni praegu. Võiksid tõesti linna avastada aga jah…

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallinn on täis ilusaid kohti, Eestist rääkimata! Käiakse Saaremaal aga ei ei jõuta isegi Kuressaare lossi, rääkimata teistest kenadest kohtadest. Ainus sisu on kuu aega olnud autos halamine ja naeruväärselt kaamera ees hööritamine.

+33
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Täpselt minu mõtted! Miks ta ei tutvusta oma peigmehele ülejäänud Eestit? Praegu on imeline talv, Lõuna-Eestis (Otepäa voi Kagu-Eesti, Haanja jne kant) on imeilus, mingu käigu mööda Eestit, vaadaku ringi. Eesti on ilusaid kohti ja teisi linnu (peale Tallinna ja Viimsi ) eksisteerib ka. Mingu suusatama, võtku laps ka kaasa. Nad istuvad ainult oma Viimsi kodus ja vinguvad kui halvad on Eesti inimesed. Mujale keskkonda minnes ehk unustaks ka need suvalised kommentaarid…

Mis puudutab Mallukat, siis tema vist siiski on teinud mingeid ilusaid kohti tutvustavaid blogiposte siiski mõnel korral, suvel käisid kusagil ja Viirelaid on ka kovasti reklaami saanud. Marimelle ei jälgi.

+30
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No minu arust need kõik blogijad mingi linna külastamisega kinni makstud spast kaugemale ei jõua. Noh teel sinna ja tagasi võib olla.

+22
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vanalinnas vist käisid korra isegi mingi rongikesega sõitmas? 😄 Aga jaa, rohkem toodetakse “sisu” peegli ees hööritades ja mingeid magedaid ennastimetlevaid tiktoki klipikesi filmides.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

OO, ma juba ootan, millal TL vastu näppe saab! Ja küll ta varsti saab! Ja siis mul pole temast üldse kahju, vaid paras! Nii ebameeldivaks inimeseks on minu jaoks kujunenud, et pigem elan ta ebaõnnestumistele kaasa!

+9
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 55 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

OO, ma juba ootan, millal TL vastu näppe saab! Ja küll ta varsti saab! Ja siis mul pole temast üldse kahju, vaid paras! Nii ebameeldivaks inimeseks on minu jaoks kujunenud, et pigem elan ta ebaõnnestumistele kaasa!

Äkki click ja unfollow, kui inimene nii ebameeldiv on?

+17
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Häbi, häbi talle endale.

Et ta elab oma elu? Miks see sind nii häirib? Kes sind sunnib vaatama, kui ta enda elu ka teistega jagab?

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jumal, minule on ta ka ebameeldivaks muutunud, aga miks sa peaksid teisest inimesest nii jäledalt mõtlema ja talle halba soovima?! Loodan, et trollid…

+27
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on lapse isast kahju, eks ta peab kogu seda asja õudusega pealt vaatama.

Vaevalt k midagi teha saab kahjuks.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 54 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Isa naitab ka storysid lapsest, aga need on sellised nö normaalsed… mitte iga samm. Hea et T laseb lapsel vetsuski käia….

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 54 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Isal ei ole avalik konto ja need storys on väga harvad võrreldes ema omadega ning hoopis teise olemusega.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isal ei ole avalik konto ja need storys on väga harvad võrreldes ema omadega ning hoopis teise olemusega.

On küll avalik konto tal.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle jäi selle J nutuga, et kui “hästi” teda Eestis vastuvõeti nagu kerge eellugu sellele, miks ta õigepea siit minekut teeb. Hea ettekääne ju  ” mind ei võetud siin piisavalt hästi vastu” ja teab ta ju isegi, et ega TL kaasa tulla ei saa. Nii see suhe läheb.

Kuigi sinisilmne on uskuda, et mujal maailas on inimesed palju sõbralikumad. Minu arust ollakse isegi kordades julmemad. Aga eks alati on seal parem kui ennast ei ole.

+26
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jõusaalid on Harjumaal kinni praegu. Võiksid tõesti linna avastada aga jah…

Nagu teadsin aga kuna mõned videod Justin longib Viimsis sinnapoole, siis mõtlesin, et äkki käib mõnes personaaltrennis. Samas teeks ta palju “huulenäksimise-sisu” kindlasti seal suurte peeglite ees, seda tõesti pole olnud.

Seal vist peab särgi ka selga panema 😀 😀 😀

+14
0
Please wait...

Postitas:
LiseteM

Loen siinseid halvustavaid kommentaare ja mitte ei mõista, mis on see põhjus, mis sunnib teid jälgima nende inimeste kontosid? Seletage palun.

+8
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loen siinseid halvustavaid kommentaare ja mitte ei mõista, mis on see põhjus, mis sunnib teid jälgima nende inimeste kontosid? Seletage palun.

Lugedes, mida ja kuidas nad kirjutavad, siis sisemine ebakindlus, madal enesehinnang ja kadedus, kui teistel paremini läheb. Siin nad saavad ju maha tehes teistelt omasuguselt plusse ja jälle ego saab väikse upituse. Väljaspool seda kommuuni mõistetaks neid hukka ja reaktsioon oleks vastupidine.

+10
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hahaha, tahaks teada kus minu postituses see isiklik solvang oli, mida keegi pidas vajalikuks ebasobivaks märkida? 😂 TL teadagi siin lugemas käib, kas miskit kihvatas?

+13
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik ootavad draamat lihtsalt 😀 nagu Rannamajaga. Miks inimesed vaatavad selliseid asju?

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 55 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tasuta meelelahutus ju 🤷‍♀️

+20
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas see meelelahutus on, kui see teid ärritab ja närvi ajab? Käite vahite neid Instagrami kontosid ja kütate jälle Perekoolis minna, mis torust tuleb. Sageli meelevaldseid asju väites, a’la lapse isa vaatab asja õudusega pealt. Mida teie üldse lapse isa hingeelust teate? Mitte midagi. See aga ei takista mida iganes väitmast! 😀

+8
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas see meelelahutus on, kui see teid ärritab ja närvi ajab? Käite vahite neid Instagrami kontosid ja kütate jälle Perekoolis minna, mis torust tuleb. Sageli meelevaldseid asju väites, a’la lapse isa vaatab asja õudusega pealt. Mida teie üldse lapse isa hingeelust teate? Mitte midagi. See aga ei takista mida iganes väitmast! 😀

Ei ärrita ega ei aja närvi. See on nagu loomaaias loomade vaatamine. Tore näha, kui kirju see maailm on ja kõik on samas ohutus kauguses ja läbi ekraani. Kõigil ei peagi palju haridust olema ja suhelda ei tahaks tõesti, aga sellisest kaugusest jälgida on lihtsalt huvitav.

Guilty pleasure.

+22
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ärrita ega ei aja närvi. See on nagu loomaaias loomade vaatamine. Tore näha, kui kirju see maailm on ja kõik on samas ohutus kauguses ja läbi ekraani. Kõigil ei peagi palju haridust olema ja suhelda ei tahaks tõesti, aga sellisest kaugusest jälgida on lihtsalt huvitav.

Guilty pleasure.

A sina või?

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Muidugi ei tea, aga ei ole näinud isa kuskil tagumik uppis vingerdamas või last igal sekundil filmimas. Isiklikult arvan, et kolmene ei saagi aru, et tema iga liigutus on tegelikult tuhandetele vaatamiseks ja emme jookseb ‘good job buddy’ korrutades tal järgi Instagrami nimel. Kõik jääb internetti alles, ma sügavalt kahtlen, et lapse isa neid üllitisi käsi plaksutades vaatab.

+30
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidugi ei tea, aga ei ole näinud isa kuskil tagumik uppis vingerdamas või last igal sekundil filmimas. Isiklikult arvan, et kolmene ei saagi aru, et tema iga liigutus on tegelikult tuhandetele vaatamiseks ja emme jookseb ‘good job buddy’ korrutades tal järgi Instagrami nimel. Kõik jääb internetti alles, ma sügavalt kahtlen, et lapse isa neid üllitisi käsi plaksutades vaatab.

Mehed tavaliselt ei teegi seda, peaks nagu loogiline olema. Pole veel minu silm näinud tavalist meest (mitte mingit blogijat, influencerit või staarihakatist), kes oma sotsiaalmeedia kontosid storydega ummistaks. Teie ei tea, mida see isa mõtleb, arvab ja tunneb ja ei tasu panna oma sõnu kellelegi suhu. Lihtsalt kriibib nii silma, kui ma selliseid asju loen. Mina ei vaata üldse neid lapse storysid, mind lihtsalt ei huvita ja skipin mööda kõik. Kui see nii suur probleem on, miks talle otse seda ei kirjuta siis?

+5
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehed tavaliselt ei teegi seda, peaks nagu loogiline olema. Pole veel minu silm näinud tavalist meest (mitte mingit blogijat, influencerit või staarihakatist), kes oma sotsiaalmeedia kontosid storydega ummistaks. Teie ei tea, mida see isa mõtleb, arvab ja tunneb ja ei tasu panna oma sõnu kellelegi suhu. Lihtsalt kriibib nii silma, kui ma selliseid asju loen. Mina ei vaata üldse neid lapse storysid, mind lihtsalt ei huvita ja skipin mööda kõik. Kui see nii suur probleem on, miks talle otse seda ei kirjuta siis?

Seda otse kirjutamise juttu on siin oi kui palju kordi lahatud. Kui TL kõiki neid “otse kirjutisi” oma instasse üles ei riputaks, siis vast kirjutataks rohkem. Temaga on ka laivide ajal püütud rääkida, aga isegi vähesemal määral ebamugav küsimus saab kohe nähvamise ja üleoleva suhtumise osaliseks. Pole ühegi teise avaliku elu tegelase poolt sellist asja kohanud.

+26
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 980 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.