Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos

Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 715 )

Teema: Meettheleos

Postitas:
Kägu

Loen siinseid halvustavaid kommentaare ja mitte ei mõista, mis on see põhjus, mis sunnib teid jälgima nende inimeste kontosid? Seletage palun.

Tasuta meelelahutus ju 🤷‍♀️

Kuidas see meelelahutus on, kui see teid ärritab ja närvi ajab? Käite vahite neid Instagrami kontosid ja kütate jälle Perekoolis minna, mis torust tuleb. Sageli meelevaldseid asju väites, a’la lapse isa vaatab asja õudusega pealt. Mida teie üldse lapse isa hingeelust teate? Mitte midagi. See aga ei takista mida iganes väitmast! 😀

+8
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Loen siinseid halvustavaid kommentaare ja mitte ei mõista, mis on see põhjus, mis sunnib teid jälgima nende inimeste kontosid? Seletage palun.

Kuidas see meelelahutus on, kui see teid ärritab ja närvi ajab? Käite vahite neid Instagrami kontosid ja kütate jälle Perekoolis minna, mis torust tuleb. Sageli meelevaldseid asju väites, a’la lapse isa vaatab asja õudusega pealt. Mida teie üldse lapse isa hingeelust teate? Mitte midagi. See aga ei takista mida iganes väitmast! 😀

Ei ärrita ega ei aja närvi. See on nagu loomaaias loomade vaatamine. Tore näha, kui kirju see maailm on ja kõik on samas ohutus kauguses ja läbi ekraani. Kõigil ei peagi palju haridust olema ja suhelda ei tahaks tõesti, aga sellisest kaugusest jälgida on lihtsalt huvitav.

Guilty pleasure.

+22
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei ärrita ega ei aja närvi. See on nagu loomaaias loomade vaatamine. Tore näha, kui kirju see maailm on ja kõik on samas ohutus kauguses ja läbi ekraani. Kõigil ei peagi palju haridust olema ja suhelda ei tahaks tõesti, aga sellisest kaugusest jälgida on lihtsalt huvitav.

Guilty pleasure.

A sina või?

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Muidugi ei tea, aga ei ole näinud isa kuskil tagumik uppis vingerdamas või last igal sekundil filmimas. Isiklikult arvan, et kolmene ei saagi aru, et tema iga liigutus on tegelikult tuhandetele vaatamiseks ja emme jookseb ‘good job buddy’ korrutades tal järgi Instagrami nimel. Kõik jääb internetti alles, ma sügavalt kahtlen, et lapse isa neid üllitisi käsi plaksutades vaatab.

+30
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Muidugi ei tea, aga ei ole näinud isa kuskil tagumik uppis vingerdamas või last igal sekundil filmimas. Isiklikult arvan, et kolmene ei saagi aru, et tema iga liigutus on tegelikult tuhandetele vaatamiseks ja emme jookseb ‘good job buddy’ korrutades tal järgi Instagrami nimel. Kõik jääb internetti alles, ma sügavalt kahtlen, et lapse isa neid üllitisi käsi plaksutades vaatab.

Mehed tavaliselt ei teegi seda, peaks nagu loogiline olema. Pole veel minu silm näinud tavalist meest (mitte mingit blogijat, influencerit või staarihakatist), kes oma sotsiaalmeedia kontosid storydega ummistaks. Teie ei tea, mida see isa mõtleb, arvab ja tunneb ja ei tasu panna oma sõnu kellelegi suhu. Lihtsalt kriibib nii silma, kui ma selliseid asju loen. Mina ei vaata üldse neid lapse storysid, mind lihtsalt ei huvita ja skipin mööda kõik. Kui see nii suur probleem on, miks talle otse seda ei kirjuta siis?

+5
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehed tavaliselt ei teegi seda, peaks nagu loogiline olema. Pole veel minu silm näinud tavalist meest (mitte mingit blogijat, influencerit või staarihakatist), kes oma sotsiaalmeedia kontosid storydega ummistaks. Teie ei tea, mida see isa mõtleb, arvab ja tunneb ja ei tasu panna oma sõnu kellelegi suhu. Lihtsalt kriibib nii silma, kui ma selliseid asju loen. Mina ei vaata üldse neid lapse storysid, mind lihtsalt ei huvita ja skipin mööda kõik. Kui see nii suur probleem on, miks talle otse seda ei kirjuta siis?

Seda otse kirjutamise juttu on siin oi kui palju kordi lahatud. Kui TL kõiki neid “otse kirjutisi” oma instasse üles ei riputaks, siis vast kirjutataks rohkem. Temaga on ka laivide ajal püütud rääkida, aga isegi vähesemal määral ebamugav küsimus saab kohe nähvamise ja üleoleva suhtumise osaliseks. Pole ühegi teise avaliku elu tegelase poolt sellist asja kohanud.

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[/quote]

Miks peaks see loogiline olema? On piisavalt nii mehi kui ka naisi, kes igasugust kraami üles laevad. Lapse asju on talle kirjutatud küll ja veel, sellest ei ole mitte midagi muutunud. Ehk sulle meeldiks, kui mitukümmend tuhat inimest sind hambaid pesemas või mingi tillukese lusika ja näppudega supis solberdamaks vaataks, aga kolmene ei hooma selliseid asju. Kelgutamise jms lugusid on ju tore vaadata, aga mis nt hügieenitoimingutes nii erilist on?

+23
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi need noormehed, kes alles paar kuud tagasi suured sõbrad olid, on ära kadunud. Naabrinaise osas on samuti vaikus tekkinud.

Esinema on külalist kutsutud vist ainult ühe korra, kuigi Instagramis näidati kümneid ja kümneid sõnumeid. Ma mäletan mitut stoorit, kus mainiti, et kiirustage, sest ajad lähevad kiirelt täis… Siiski ei läinud vist.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on juba sportlik huvi tekkinud kuhu ja miks need mummud tal niiviisi kaovad…

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et nad meelega hoiavad seda teemat praegu üleval, et draamat tekitada ja endale tähelepanu sedasi pöörata. Siis ehk mummud aktiveeruvad ja hakkavad rohkem neid esinema kutsuma ja niisama koostöid pakkuma.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Austraalias elades nägin tihipeale autode tagaklaasil lauset: Kui sulle ei meeldi siin, mine ära!

Kui preilna on nii solvunud, siis äkki paneks oma sotsiaalsed tegevused avalikult kinni ja jagagu seda love storyt oma lähedastega?!?  Kui kriitika on paha, tuleb ära lõpetada!

+30
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et nad meelega hoiavad seda teemat praegu üleval, et draamat tekitada ja endale tähelepanu sedasi pöörata. Siis ehk mummud aktiveeruvad ja hakkavad rohkem neid esinema kutsuma ja niisama koostöid pakkuma.

Mummud juba tegid supportive-video 😆 this is the cutest thing everrrrr you guys

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://vm.tiktok.com/ZMJcwGxr1/

Jõudis Tiktoki fyp’le ka see nutulaul. 😂 Kommentaarides ka mõned, kellel ikka Eesti üle nii häbi ja isegi mingi Leedu tšikk loeb moraali, et mis meil eestlastel viga on.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mummud juba tegid supportive-video 😆 this is the cutest thing everrrrr you guys

See on lihtsalt piinlik 🤔

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See viimane story. Üks sõna eesti keeles ja kas sõna inglise keeles. Kas tõesti sa ei suuda ühes keeles tervetteksti kirjutada. Igatahes mummusid oodatakse õhtusöögile.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No see on mu silme läbi ikka erakordselt mage ja maitsetu, missugune see kiitev video oli ja ekstra mage oli veel see, et need “päevakangelased” sellest nii joovastuses on ja “avalikku preemiat” pakuvad (=teised samasugused kiitke ja ülistage meid avalikult, saate ka äkki konti, tublid kutsud! * tegemist on minu arusaamaga esitusest ja situatsioonist).

🤢

Aga muidugi alati tore kinnitust saada oma nägemusele nende kummardajatest. Täpselt sellisena ma neid ette kujutasingi🥶🥶🥶🥶🥶😀

+29
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks need mummud on lähiajal parimad sõbrannad ning nädalakese pärast taas õhku haihtunud. Muster on ju teada.

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelt on hämmastav kui avalikult ühed inimesed on otsustanud elada. Ma ei kujutaks iial ette, et õõtsutan end peegli ees ja kekutaks nii. Uskumatu ikka. Aga eks igaüks valib ise kuidas elab. Mina soovin igajuhul neile head! Ega nad halvad inimesed ei ole, pigem naiivsed vms.

Samas mõistan ka miks paljud neid ei salli. Lihtne on mitte sallida.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Kas keegi seletaks, mis point on last söömisel koguaeg filmida ?</p>

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks J võib T mõnitada?

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks J võib T mõnitada?

Vaatasin viimast storyt, just kui mõtled,et see juuste kakkumine ei saa enam hullemaks minna,siis see läheb veel hullemaks 😀 see on õudne

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta võiks hakata pokuks.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need J näoilmed kui TL tal kaelas aeleb… 😄

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kopp ees juba voi🤣

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult on see kurb kui inimese elus ei paista olevat ühtki sõpra ega pereliiget, kellega aega veeta ja selle asemel kutsutakse võhivõõraid endale koju külla.

+21
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Justin täitsa mõnitas praegu TLi ju, kõvasti karmimalt kui Zevakin nende suunas eksole. 🤪 Ja tõesti, need näoilmed kui T tal kaelas rippus … Vastikustunne paistis välja, aga T hirnus nagu hobune ja ei saanud üldse pihta, et teine pool ruumi tahab.

+28
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No strippari soovijaid ju oleks.. Üks neiu kirjutas et telliks J, aga ta ei tule ju üksi…

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma nüüd vaatasin ka lõpuni😂😂😂

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks TL Jussut hubbyks kutsub? See you hellitusnimi sonast husband ehk siis tahendab abikaasat…mis nad abiellusid vahepeal salaja kuskil? 😀

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

You just have to let yourself go – ehitab millest iganes endale näo ette barrikaade.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 715 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos