Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 980 )

Teema: Meettheleos

Postitas:
Kägu

Kellest või millest jutt?

Mine Netflixi või Go3 peale ja vali “Lion King.”

😀 😀 😀

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

MÖGA.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Huvitav, kuidas härra J ametlikult tööd teeb Eestis? On tal selleks vastav viisa? Tegi oma OÜ, mingi firma esindab teda, FIE?

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Huvitav, kuidas härra J ametlikult tööd teeb Eestis? On tal selleks vastav viisa? Tegi oma OÜ, mingi firma esindab teda, FIE?

Sorri, aga mis see sinu asi on?

+11
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei arva midagi selle annmisiganese tekstist, aga kui ebameeldiv on see avalik häbimärgistamine 🤢

+13
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No see ei tohiks ju salajane olla, kui tehakse asja legaalselt… Avalik huvi asja vastu on põhjendatud.

+13
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas EI ole? Absoluutselt iga mustalt ja illegaalselt töötav isik peaks olema kõigi asi. Kõik peaksid sekkuma.

+22
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>No mida usse siin jagub ikka, jätke need inimesed ükskord rahule. Kadedus on selle nimi, et vaja koguaeg uus teema teha.</p>

+7
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No eks need autorollotajad olid sama suhtumisega  mis see sinu asi on mis äri ajan ja kuidas😃

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas EI ole? Absoluutselt iga mustalt ja illegaalselt töötav isik peaks olema kõigi asi. Kõik peaksid sekkuma.

Sinusugused pealekebajad aitasid 1949 aastal inimesi Siberisse saata. Mis see sinu asi on kuidas keegi töötab.

+5
-29
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Sinusugused pealekebajad aitasid 1949 aastal inimesi Siberisse saata. Mis see sinu asi on kuidas keegi töötab.

On ikka küll minu asi. Meditsiini, koolihariduse jms kättesaadavus ja kvaliteet sõltuvad otseselt sellest, kuidas maksud laekuvad. Ei nõustu, et osa maksku ausalt ja lõpuks kõrgemalgi määral ja teised tehku oma “pole sinu asi, kuidas keegi töötab”-tööd ja raha mustalt taskusse.</p>

+28
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei arva midagi selle annmisiganese tekstist, aga kui ebameeldiv on see avalik häbimärgistamine 🤢

Kui ebameeldiv selline lahmimine on, mida see annmisiganes tegi. Lihtsalt suvaliselt loopis sõnu, mis lisaks solvamisele olid ka faktiliselt ebakorrektsed. Piinlik peaks olema sellel annil 🤢

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sinusugused pealekebajad aitasid 1949 aastal inimesi Siberisse saata. Mis see sinu asi on kuidas keegi töötab.

No misasja, hallo!?!?! Raha mis peaks laekuma maksudena aitab ehitada teid, ravida haiglates inimesi ja pakkuda tasuta haridusteed meie lastele. Mis kuradi pealekaebamisest siin jutt on? Pooldad, et inimesed hoiavad eemale maksude tasumisest?

Minu küsimus oli mis ettevõtlusvormi kasutab J oma äri/show tegemiseks? Kas antud teenuse osutamiseks on olemas ka vastav viisa mis lubab meie maal tööd teha?

+19
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimese häbiposti panemine ligi 30k jälgina ees ja lõpetades selle sõnumiga “soovin sulle kõike head” (vms) mesimagusa naeratuse saatel?

… vihatud PK kägudest oled sa parem täpselt mille poolest? Sellisest asjast nii põlema minna (lausa nii põlema, et meespool peab ka sõna võtma – kontekst on see, et keegi vastas storyle midagi sellist et “kohe näha, et proovib tätokat näidata” vms mis oli kellelegi teisele mõeldud) on pehmelt öeldes ülimalt kummaline, aga suuresti hoopis pahatahtlik ja õel.  PS: ma vastaks sama sõnumiga storyle, aga ei soovi võtta riski, et tehakse kuvatõmmis, mis siis samamoodi üles laetakse näo ja nimega.

Lahtiütlus: tegemist on minu arvamusega, mis ei teota mitte kellegi au ega ole laimav.

+16
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise elavad oma elu avalikult ja nüüd on Kägudel suled turris kui keegi julgeb huvituda sellest, kuidas J töötab. Miks oma närvirakke sellise asja peale raisata 😀

+17
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis laivist on jutt?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saab alati maksuametisse teatada või täägida maksuametit, kui fbs on artikkel, et J pakub teenust.

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 55 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ehk hakatakse lõpuks mõtlema ka, enne kui öeldakse/kirjutatakse. “Kohe näha, et üritab näidata täiega…” – ja mis siis, kui üritakski? Kas tõesti on vaja otsida põhjust, miks igat liigutust kommenteerida? Sellisele ütleks isegi, et mida sa pudrutad lambist, põnevamaid jututeemasid ei leia? Kohe näha ju, et inimene elab teise sotsiaalmeediakontol ja muudkui arvustab, nüüd jäi lihtsalt vahele sellega ja silmad häbi täis.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saab alati maksuametisse teatada või täägida maksuametit, kui fbs on artikkel, et J pakub teenust.

Loodan, et nad ikka avalikustavad ise oma ärimudeli/töösuhte versiooni. 🙂

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Las see lõvipaar nüüd tegutseb omaette. Normaalse inimese kombel ei suudeta omavahel elada pereelu vaid pasundatakse kogu maailmale iga sammu siis jumal sellega, andke minna!

Eestis saigi Rannamaja läbi, midagi sarnase tasemega kuluks ära küll. Jou gaaaaiz, send help eluülikoolis täiskohaga emmed oleks täpselt sobilik sihtgrupp.

+30
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma arvan ka, et võib käia! Ootangi juba draamat 🤣

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 55 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Inimese häbiposti panemine ligi 30k jälgina ees ja lõpetades selle sõnumiga “soovin sulle kõike head” (vms) mesimagusa naeratuse saatel?

… vihatud PK kägudest oled sa parem täpselt mille poolest? Sellisest asjast nii põlema minna (lausa nii põlema, et meespool peab ka sõna võtma – kontekst on see, et keegi vastas storyle midagi sellist et “kohe näha, et proovib tätokat näidata” vms mis oli kellelegi teisele mõeldud) on pehmelt öeldes ülimalt kummaline, aga suuresti hoopis pahatahtlik ja õel. PS: ma vastaks sama sõnumiga storyle, aga ei soovi võtta riski, et tehakse kuvatõmmis, mis siis samamoodi üles laetakse näo ja nimega.

Lahtiütlus: tegemist on minu arvamusega, mis ei teota mitte kellegi au ega ole laimav.

See häbiposti panek on lihtsalt piinlik. Okei, ütles halvasti? jäta siis see enda teada. Ps! Palun pane isepruunistujat? ka ülejäänud kehale, kontrast on väga hästi näha näoga.

+24
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

… vihatud PK kägudest oled sa parem täpselt mille poolest? Sellisest asjast nii põlema minna (lausa nii põlema, et meespool peab ka sõna võtma – kontekst on see, et keegi vastas storyle midagi sellist et “kohe näha, et proovib tätokat näidata” vms mis oli kellelegi teisele mõeldud) on pehmelt öeldes ülimalt kummaline, aga suuresti hoopis pahatahtlik ja õel. PS: ma vastaks sama sõnumiga storyle, aga ei soovi võtta riski, et tehakse kuvatõmmis, mis siis samamoodi üles laetakse näo ja nimega.

<p style=”text-align: left;”>See häbiposti panek on lihtsalt piinlik. Okei, ütles halvasti? jäta siis see enda teada. Ps! Palun pane isepruunistujat? ka ülejäänud kehale, kontrast on väga hästi näha näoga.

</p>
See on väga piinlik!

Ise on korduvalt esinenud väidetega nagu PKs oleks tema kiusajad väidetavalt (jään eriarvamusele), aga kui ise kohe sihilikult mittemeeldiva kommentaari peale täiesti ebaproportsionaalselt kiusama hakkab, siis kõik ok, kas pole 🙄

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No misasja, hallo!?!?! Raha mis peaks laekuma maksudena aitab ehitada teid, ravida haiglates inimesi ja pakkuda tasuta haridusteed meie lastele. Mis kuradi pealekaebamisest siin jutt on? Pooldad, et inimesed hoiavad eemale maksude tasumisest?

Minu küsimus oli mis ettevõtlusvormi kasutab J oma äri/show tegemiseks? Kas antud teenuse osutamiseks on olemas ka vastav viisa mis lubab meie maal tööd teha?

Aga mine küsi Justinilt, kui sind see nii huvitab. Mis sind takistab temalt seda küsimast?
<p style=”text-align: left;”>Arvad, et nendelt ussidelt siin saad rohkem infot kui huvialuselt endalt?</p>

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mine küsi Justinilt, kui sind see nii huvitab. Mis sind takistab temalt seda küsimast?

<p style=”text-align: left;”>Arvad, et nendelt ussidelt siin saad rohkem infot kui huvialuselt endalt?</p>

Jesver, ei jõua ju 24/7 neid jälgida, äkki keegi siin on neilt kuulnud ja oskab öelda. Ja vaevalt isegi usud, et J sellele küsimusele vastaks.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja sinul on õigus inimesi “ussideks” kutsuda?

See on huvitav, kuidas see nende fännide grupp on nii suures enamuses (kui mitte kõik) täiesti harimatud inimesed, kes sellist teksti toodavad.

Muuseas, teemaosalised on ju ise korduvalt näidanud, et neilt ei tasu otse midagi küsida või kommenteerida, sest see tehakse avalikult maha (kas nimega või nimeta). 😀

Soovitan kõigil märkajatel meie riigi hüvanguks võtta kahtluse korral otse maksuametiga ühendust, sest vaevalt neilt asjaosalistelt midagi peale salvamiskatsete saab😀

+17
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Ja sinul on õigus inimesi “ussideks” kutsuda?

See on huvitav, kuidas see nende fännide grupp on nii suures enamuses (kui mitte kõik) täiesti harimatud inimesed, kes sellist teksti toodavad.

Muuseas, teemaosalised on ju ise korduvalt näidanud, et neilt ei tasu otse midagi küsida või kommenteerida, sest see tehakse avalikult maha (kas nimega või nimeta). 😀

Soovitan kõigil märkajatel meie riigi hüvanguks võtta kahtluse korral otse maksuametiga ühendust, sest vaevalt neilt asjaosalistelt midagi peale salvamiskatsete saab😀

</p>
Mis muud moodi teid nimetada, kui nad absoluutselt iga asja pärast teil hambus on ja neid kambaga maha teete? J käis dressidega kaubanduskeskuses – õudne mats, ossidressid. No las ta kannab, vaadake, et enda mehed ainult viigi- ja teksapükstes poes käivad mitte ärge muretsege teiste meeste pükste pärast.

TL-l nägu jumekam kui muu keha – same story, las tal siis olla! Mis see teie kommenteerida on milline keegi välja näeb või mida keegi kannab? Ladude enda sots.m. profiilid ette ja näidake, et teie siis ideaalsed olete.

Mulle ei sümpatiseeri ka mitmed nende väljaütlemised jms aga ma ei kujuta ette ka, kui katki ma peaksin ise olema, et täiskasvanud naisena tulla kuhugi foorumisse kedagi mõnitama.
<p style=”text-align: left;”>

</p>

+5
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu lemmikosad sellest tülist olid “This is Justin speaking” (haha) ja see, et igas sõnumis TL ütles, et see sõnum on nüüd küll viimane.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olgu. Aga miks sa perekooli kägudelt seda küsid? Kuidas keegi meist teadma peaks? Saada päring ikka Justinile otse. Saad pärast teistele ka öelda.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsin siirealt ja vanainimeselikust uudishimust neilt, kes siin siiralt neile  kaasaelavad – kas teil tõesti midagi muud teha ei  ole? Kui siis veeta päevi võõraste eludele kaasa elades?

+9
-7
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 980 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meettheleos

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.