Esileht Pereelu ja suhted mehe abi kodutöödes

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: mehe abi kodutöödes

Postitas:

jälle on liikvel üks teema kus naine kurdab, et mees teda piisavalt kodutöödes ei aita.

kallid naised, kui te ise suhtute kodustesse töödesse kui oma isiklikku kohustusse ja arvate, et mees kodutöid tehes teid AITAB, siis pole parata, et ka mees sellest nii aru saab ja kodutöid naise kohustusena näeb, mitte mõlemi.

sain südamelt ära. tänan tähelepanu eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma logisin ekstra selle teema pärast sisse.

Ma olen täpselt samal arvamusel.

Naised te jäätegi siin teemasid tegema, kui ise oma suhtumist ei muuda ja olete emme ka oma mehele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen selle peale mõelnud, et võibolla käituksin ise samamoodi nagu need mehed, kel kõik ette-taha ära tehakse. aga miks ma mitte. ma ei tunnekski ennast kasulikuna kodus. veel parem, kui lähen kodust välja, sest tundub, et naisele meeldib kõik ise teha ja kui midagi teengi, siis pole see just nagu tal vaja.

liigse heatahtlikkusega (ma aint tahtsin ta eest hoolitseda) või liigse kontrollifriigina elatud elu pole jätkusuutlik, sest mingi hetk naine tõesti ei jõua. ja tee siis mehele järsku selgeks, et kodus oleks abi vaja või teleka kõrvalt lapse jälgimine pole temaga tegelemine. varem ju naisele kõik sobib ja naeratus oli suul- peaasi, et mees rahul oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Pereelu ja suhted mehe abi kodutöödes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.