Esileht Pereelu ja suhted Mehe aeg

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Mehe aeg

Postitas:

Tere, tahaksin küsida natuke nõu või teada lihtsalt teise inimese arvamust.
Olen noor naine, kelle abikaasa töötab hetkel välismaal. Tema tööpäevad kestavad 07:30-15:30, ja ma ei saa temaga enam suheldud, meil on väiksed lapsed kes tahavad ka isaga suhelda, hetkel olen talle kirjutanud, tahtnud jagada päevasündmusi, kuid ta ei vaevu mu kirju lugemagi. Olen talle helistanud, igakord võtab ta vastu on voodis magab, unine, kuid minule sobib just see suhtlemis aeg ja lastele ka, hiljem on pesamunal juba gaasiprobleemid ja pean teiste pisikeste pesuga,
magaminekuga jne tegelema. Aga mehel pole pea kunagi aega rääkida, ta on kas väsinud, magab või kuskil väljas. Ja hetkel jälle tahtsime temaga rääkida ta vastab ja jälle voodis ning tahab magada, ma soovisin väga suhelda ja ka lapsel oli talle tähtis jutt nagu ta ise ennast väljendas, aga mees vaid pärast pärast… no millal pärast, eile ma ei proovinudki sulle helistada ja sa ise ka ei teinud seda. Ma ei tea mis selles olukorras teha, ükski jutt mehele ei mõju, vaid tema variant et ta on väsinud on õige. Ma ei tea enam mis selles olukorras teha, kas ongi midagi üldse teha?

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.03 18:59; 15.03 19:10; 15.03 19:29; 15.03 19:36; 15.03 19:40; 15.03 22:14; 16.03 05:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aruta see asi temaga selgeks siis, kui ta unine ei ole (suur see ajavahe siis on?) ja pange paika helistamise kellaaeg.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära lase ennast mehe poolt alandada! Kus Su eneseuhkus on? Ma arvan, et kui ta peaks midagi selle koha pealt kobisema, siis jäta ta maha. Aja majast välja ja pane alimendid peale! Ei tohi lasta ennast meeste poolt kohelda nagu mingit jalamatti. Ära raiska oma elu. Otsi omale mees, kes sind armastab ja austab.
Elame ju ainult üks kord!
Mis ei tapa, see teeb tugevamaks!

+4
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aruta see asi temaga selgeks siis, kui ta unine ei ole (suur see ajavahe siis on?) ja pange paika helistamise kellaaeg.

Ei ole ajavahet

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.03 18:59; 15.03 19:10; 15.03 19:29; 15.03 19:36; 15.03 19:40; 15.03 22:14; 16.03 05:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ta käitub kui kodus on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ta käitub kui kodus on?

Kodus ka väsinud, kui just sõbrad kuhugi ei kutsu, või me ise kuhugi välja ei lähe.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.03 18:59; 15.03 19:10; 15.03 19:29; 15.03 19:36; 15.03 19:40; 15.03 22:14; 16.03 05:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnikord viskab ka paremaid päevi sisse, kus saame koos teha midagi perena kuid seda siiski vähem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.03 18:59; 15.03 19:10; 15.03 19:29; 15.03 19:36; 15.03 19:40; 15.03 22:14; 16.03 05:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema tööpäevad kestavad 07:30-15:30,

Noh siis ilmselt mingi 6.00 tõuseb ja 22.00 sätib tõesti magama.
Kui muul ajal (17.00 – 22.00) voodis on siis ilmselt on nii fantaasiavaene, et armukesega mujal seda teha ei oska.

Ega sa ei saagi midagi muud teha kui ta rahule jätta ilmselgelt ta ei soovi suhelda. Enese piitsutamiseks võid muidugi vaadata mitu uut ja mis soost tuttavat tal seal tekkinud on aga vaevalt see midagi näitab või annab.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.03 19:36; 15.03 22:56; 16.03 09:27; 16.03 13:39; 16.03 20:33; 17.03 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei aega, et tal armuke oleks, kas peaksin kohe seda kahtlustama? Ma pole iialgi arvanud, et ta mind petaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.03 18:59; 15.03 19:10; 15.03 19:29; 15.03 19:36; 15.03 19:40; 15.03 22:14; 16.03 05:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee süda kõvaks ja ära helista. Las helistab ise. Kui te seni pole saanud asju arutada ja lapsed pole temaga rääkinud, siis mõni lisapäev ei muuda midagi. Üldjuhul peaks normaalsel inimesel tekkima tunne, et midagi on puudu või valesti.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta tegeleb füüsilise tööga 8 h järjest, siis mina saan täitsa aru, et inimene on väsinud. Tuleb töölt, sõõb ja tukastab mis selles imeliku on. Ei ela kodus, sõõb jumal teab mida, stressis elukorraldusest- pole nagu palju vaja, et olla väsinud. Loodetavasti ei ole tegemist läbipõlemise algega. Näägutamisest igatahes sellisel puhul abi pole.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kirjuta talle siis kiri, et lepime mingi konkreetse kellaaja kokku, näiteks ylepäeviti, millal oleme mõlemad netis ja teeme korraga videokõne. Näiteks esmasp kell 19:00-19:30 ja kolmap kell 17:00-17:30 jne ja korras. Saada endapoolne graafik. Kui muidugi mees ei taha midagi kokku leppida ja vastu ei kirjuta, siis polegi midagi teha. Eks järgmine kord väljendad enda pahameelt, kui Eestisse tuleb.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees ise ka teile helistab või on ainus kontakt sinupoolne? Mina lepiksin kokku kindlad päevad ja/või kellaajad, millal teineteisele helistate. Loodetavasti mees on sellega nõus. Vastasel juhul … kuidagi kummaline.

Ma ei tea küll, mis tööd su mees teeb ja kui palju see teda väsitab, aga no kl 07:30-15:30 töötav ja peale tööd kodutööde ning lastekantseldamisega mittetegelev noor mees nüüd nii väsinud küll pidevalt olla ei tohiks, et naise ja lastega mõnda lauset vahetada ei suuda. Ma tassiksin ta arsti juurde, kui koju ilmub:)

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 21:42; 16.03 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööaeg ei ole küll nii hullult väsitav, peaks õhtul ikka mingi aeg jääma, et perega suhelda. Isegi kui mõni tund pärast tööd magab või puhkab, on ikkagi maa ja ilm pärast aega. Ilmselt on kaugsuhe oma töö teinud, ta ei tunne sidet ja laste või sinuga pereasjadest rääkimine on tüütu, ta ei suhestu enam selle eluga (lapsi nagu aru saan on kolm, beebi + kaks väikelast? Eks see kodune elu on siis paras hullumaja ka, kõned laste kisa olmeasjadest rääkimiseks). Ma mõtleks tõsiselt selle üle, kas eraldi elamine tasub ära, kui tulemus on selline. Teie suhe ei pea vastu sedasi, praegu juba kauged üksteisest. Kui väga tahta ja mõlemad püüaks, on veel kõik võimalik muidugi.

Nii palju, kui ma tuttavate välismaal tööl olevate meeste elust tean, siis selles mõttes on ju neil lihtne, et palju see poissmehe elu ikka koduseid töid vmt nõuab. Tulevad töölt, söövad, teevad uinaku, ülejäänud õhtu passivad arvutis.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 21:54; 16.03 10:44; 17.03 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka nii karmilt teisse inimesse ei suhtuks. On inimesi, kes pole lihtsalt neti teel suhtlejad, neil on vaja silmast-silma ja muu ei sobigi. Ehk on tema ka üks selline isend?

Pikalt ta seal välismaal korraga on? Ehk peate vastu ja poete siis kaissu, kui ta koju tuleb.

Samas, väsimus võib viidata ka muule, näiteks sellele, et inimene pole oma eluga rahul. Ehk leiab perele lähamal piisavalt sissetoova töö ja kõik muutub paremaks?

Või siis sellele, et mehel on mingi tervisehäda, millest pole ise teadlik. Kui kirjutate, et ta kodus ka muutkui väsinud. Kontrolligu raua taset veres ja muid näitajaid… Kas ta sporti teeb?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magabki enamus ajast terve õhtu, siis ehk südaöösel ärkab, sööb midagi vahib telekat ja magab edasi. See tema koguaeg magamine on huvitaval kombel mulle väga väsitav.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.03 18:59; 15.03 19:10; 15.03 19:29; 15.03 19:36; 15.03 19:40; 15.03 22:14; 16.03 05:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magabki enamus ajast terve õhtu, siis ehk südaöösel ärkab, sööb midagi vahib telekat ja magab edasi. See tema koguaeg magamine on huvitaval kombel mulle väga väsitav.

Hmm, su esimse posti sõnavalik (“mehe aeg”, noor naine, abikaasa, hetkel välismaal jne) maalisid silme ette pildi mehest, kes hommikul tõuseb, peseb, tõmbab selga valge särgi, lipsu, paneb käele kallima otsa käekella ja sõidab metrooga kuhugi Londoni kesklinna büroosse.
Mistõttu tundus küll imelik, kui selline mees pärast tööd naist mingil muul põhjusel vältida võiks, kui armuke.

Nüüd aga selgub, et ta oli selline karuke juba enne esimest last ja vaid sina lootsid, et ta muutub. Et käib oma tööl ära, huvid puuduvad ja sobivad magamine, telekas + magamine.
Ja pole mitte London ja lips/särk, vaid Norra paneelmajade kokkupanek ja Helly Hanseni tunked.
Sellel viimasel on loomulikult peale tööd vaid tudu ja samuti telekas. Pluss kohalikust poest enne vorst ja kiirkartulipudru kaasa.
Ta ongi sul ju selline, mida pahandada.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.03 19:36; 15.03 22:56; 16.03 09:27; 16.03 13:39; 16.03 20:33; 17.03 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin pea anda, et tal on armuke. kohe kindlasti. Palun usu mu juttu. Ise läbi elatud ja kahetsen kõige rohkem oma naiivsust.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiiresti arsti juurde. Tuttav just mattis ühe sellise viimase ajal väga väsinud mehe. Tervis pole nalja asi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel välismaal nagu Soomes? Vöi muus riigis fyysilisel ehitustööl? Ei käi need kella ajad just nii. Söidule läheb aega. Istud ummikus väsinud, unisena. Kodus (ööbimiskohas) sööb, vötab ölle ja magab. Ja alustab hommikul jälle kell 6 vöi isegi varem, olenevalt kui kaugel on objekt. Mees on sul yleväsinud, mitte ei peta sind. Lihtsalt yritab peret yleval pidada.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin teemaalgatajalt, kas laen(ud) on ka maksta?
Tõusta igal hommikul väga vara ja esimeste mõtete seas on,
et niimoodi peangi 20? 30? aastat panka orjama, eemal perest ja kodust.
Kodust, mille pärast mees seal kaugel olema peab.
See pole mitte ainult väsitav vaid julm.
Nii nad püüavad, tuhanded ja tuhanded võõrsil.
Mõnel ehk ei ole enam rääkimiseks ka jaksu.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole mingi elu. Kas Eestis siis tõesti on ilmvõimatu tööd leida? Naine on sisuliselt üksikema ja mees elab poissmehe elustiilis kus ainuke kohustus on tööle ilmumine. Ma usun, et ei pea olema armuke, aga on kaugenemine sellest lastega elust. Teie elud on lihtsalt nii erinevad. Selleks, et olla väikelastega lähedane, peab ikka igapäevaselt koosviibima ja asju koos tegema.
Teiseks kas mehel on üldse oma kodu või oma tuba sesl tööriigis?
Ehk tal polegi privaatset kohta, kus perega videokõnet teha. Elan ise välismaal ja mu kodukandis ehitatakse uut kooli ning kaubanduskeskusele juurdeehitust. Möödun neist kohtadest iga päev, mehed elavad ehitusprojektil teisaldatavates elamutes, kuhu on maanteelt möödudes sisse näha. Maantee on nende akendest 3-4 meetri kaugusel ja hommikuti on seal ummik, nii et aeglaselt autos venides peatub pilk seal akendes, eriti kui veel kottpime oli sel kellaajal.
Hommikul 7 paiku istuvad neoontunkedes mehed laua ümber, taustal narivoodid. Ruumi ja privaatsust on vähem kui omal ajal pioneerilaagris.
Ja ometi seal elavad mehed, kes on ka kellegi kaasad ja isad. Ma mõtlen mõnikord, et see ju nagu vanglaelu või parimal juhul sõjavägi. Ma oleks ise sügavas masenduses kui peaksin niimoodi elama.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laene meil ei ole. Viimane lõppes, kui mina veel käisin tööl, minu palk, mis ei olnud väga väike, täitsa Eesti keskmine 😀 läks täielikult iga kuu laenumakseteks.
Mehel on oma privaatsus olemas, ei ela nii nagu eelpool kõnelenud ning see välismaal töötamine pigem tema enda soov ( kuna elame täitsa maal Ja siinkandis tal tööd ei oleks), rohkem tulu see meile ei too, seal ju ta maksab kõige eest ning poes kulub tal kordades rohkem.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.03 18:59; 15.03 19:10; 15.03 19:29; 15.03 19:36; 15.03 19:40; 15.03 22:14; 16.03 05:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiiresti arsti juurde. Tuttav just mattis ühe sellise viimase ajal väga väsinud mehe. Tervis pole nalja asi.

missmoodi? mis juhtus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna elame täitsa maal Ja siinkandis tal tööd ei oleks

Sry, aga mis koht see täitsa maa on?
Tallinnas ja Berliinis tööl käival inimesel on normaalne, kui üheks otsaks kulub mõnikord terve tund. Seega päevas 2h istud autos.
Ja inimesed elavad nii, nii Viimsis, kui Raplas jne. (mõlemil kulub umbes sama aeg kesklinna)

Kus kohas on Eestis koht, kus tõmbeskeskus on kaugemal kui 1h?
Ja ok, sõidad autoga selle 250-300€/kuus maha, aga OLED KODUS. Seega, see on puhtalt ostuse küsimus ja jutt, et tööd pole, ei päde.

Sellest pole vist mõtet hakata rääkidagi, et Eestis on tohutu tööjõupuudus.

Kogu see ehitamise teema pigem sobib mehele rohkem, sest siis keegi ei kaka/kõõksu/opata/tõmba-saagi-käima ja saab rahulikult telkut vaadata ja magada. Kui tüütud telefonikõned välja arvata.

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.03 19:36; 15.03 22:56; 16.03 09:27; 16.03 13:39; 16.03 20:33; 17.03 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laene meil ei ole. Viimane lõppes, kui mina veel käisin tööl, minu palk, mis ei olnud väga väike, täitsa Eesti keskmine ???? läks täielikult iga kuu laenumakseteks.
Mehel on oma privaatsus olemas, ei ela nii nagu eelpool kõnelenud ning see välismaal töötamine pigem tema enda soov ( kuna elame täitsa maal Ja siinkandis tal tööd ei oleks), rohkem tulu see meile ei too, seal ju ta maksab kõige eest ning poes kulub tal kordades rohkem.

Sul siis korralik vanemahüvitis jookseb ja lastetoetused? Ei ole mehel hädavajadust välismaal tööl käia, ongi lihtsalt mugava elu pärast seal. Lohistagu end koju või minge ametlikult lahku, nagunii pole see mingi pereelu.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olulist palka ka ei ole, on suhteliselt tõenäoline, et see mees ei taha kodus olla. Ta on leidnud endale hea mooduse olla omaette ja mitte osaleda pereelus, kui kodus on 3 väikest last (jubedus kuubis). Selle töö jätab rahulikult naisele ja naine on sisuliselt üksikema. Ma ei mõista, kuidas naised lasevad endaga nii teha, ma tõesti ei mõista.
Kui teemaalgatajal oleks jõudu ja võimalusi – mina tema asemel, kui mul need võimalused oleksid, läheksin oma teed ja laseksin sellise mehe oma perest vabaks, loobuksin sellisest suhtest. Päris tõsiselt. See ei ole perekond.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See liigne väsimus ja magamine tundub tõesti nagu haigusseisund, kui just muud tegelased mängus ei ole.
Omal kogemus, kus mees alustas tööpäeva 7.30 ja lõpetas 20.30, sellele lisaks 1h sõitmist ja ei olnud muret, et ei leiaks aega helistada, jah, sageli küll voodist pikali, tänaval jalutades või lõunapausidel, aga suheldud sai.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magabki enamus ajast terve õhtu, siis ehk südaöösel ärkab, sööb midagi vahib telekat ja magab edasi.

Mitte arsti ei ole vaja, vaid päevaplaani, mis toimib. Mehel on unerütm ju täiesti paigast. Teemaalgataja kirjutab: Magabki enamus ajast terve õhtu, siis ehk südaöösel ärkab, sööb midagi vahib telekat ja magab edasi.

St ta magab oma öö ette ära, siis passib öösel telekat vaadata ja ongi järgmine päev väsinud. Selline passiivne – magan-ekraan-magan elu teeb igaühest zombi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 21:54; 16.03 10:44; 17.03 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa absoluutselt aru, mis need Kalevipojad seal välismaal enam rabavad. Juba on olukord, kus palgavahe Eesti ja Soome ehitusmehe vahel on mõnisada eurot ja Eestis pole ehitusmehi kuskilt võtta (proovige leida mõnd meistrimeest paaritunnist tööotsa tegema, keegi ei taha kuuldagi mitte mingisuguse tasu eest). Elavad enamasti harjakapis, söövad jumal teab mida, perest eemal, pikad tööpäevad, võõras keskkond, mitte mingit tugivõrgustikku, mitte mingit meelelahutust peale alkoholi, mitte ühtki sugulast, ei näe oma lapsi ega vanemaid.. selline asi lausa sunnib armukest pidama, et KUIDAGIGI korvata kõige puudumist.
MIKS sellist elu elatakse? Harjumusest? Ja ärge hakake rääkima Eesti väikestest palkadest, väikest palka saavad siin kassapidajad ja õpetajad, KÕIK TÖÖmehed, kel vähegi käed otsas, teenivad juba väga korralikku palka. Hädas firmajuhid otsivad poolakaid ja ukrainlasi ka keda iganes, sest oma mehed elavad Soomes harjakapis ja peavad armukesi ega suuda aru saada, et nüüd saaks inimese moodi elada ka kodus.
Neid osse, kes poe taga joovad ja vinguvad, et meil on viletsad palgad töömeestel, neid ei pea kuulmagi. Meil naaber ka selline, igal ajal jalutab mööda, õllepudel käes, ja kiidab kui hea töömees ta on aga kuidas Eestis ikka üldse midagi ei teeni, vereimejad tööandjas sellised…

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 11:26; 17.03 11:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe aeg

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.