Esileht Pereelu ja suhted Mehe arvates ei tee ma piisavalt

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Mehe arvates ei tee ma piisavalt

Postitas:

Olen olnud viimasel kahel aastal tegelenud töödega, mis on võtnud nii aega ning röövinud ka jaksu. Olen tegelenud ettevõtlusega ja lisaks käinud tööl, kus 12 h päevad. Nüüd õnnestus ka ellu muudatusi tuua (uus töökoht) ja saan hakata ka rohkem peresse panustama.
Nimelt kurdab mees, et ma pole oma 12-aastast tütart piisavalt aidanud õppimisega ja olen ta unarusse jätnud. Tean, aga, et olen läbi suure väsimuse (viimasel aastal muud ei tunnegi) teda õppimise aidanud ja igal õhtul voodisse saatnud ning päevast vestelnud (endal silmad kinni vajumas). Vabal päeval (kui ka vaid üks nädala sees) väiksemale lapsele lasteaiast puhkepäeva andnud. Mõistan ka meest, et ta on väsinud, kuna ta lastega palju omapead, aga mul puhkepäevi sisuliselt olnud ei olegi. Mehe arvates ei ole ma piisavalt nõudlik tütre suhtes – ta ei aita piisavalt palju kodutöödes, ei suhtle piisavalt noorema vennaga jne. Olen kasvatanud lapsi nii nagu oskan ja nii nagu jaksu ning ka aega on, tahtnud pakkuda neile turvalist ja armastavat kasvatust. Mehe kriitika ja mõistmatatus minu suhtes kipub võtma aga viimsegi jõu anda nii endale, lastele kui ka mehele seda mida vajame. Tunnen end läbikukkunud ema ja naisena.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mille nimel sa nii kõvasti tööd rügad?
Kui lapsed ema ei näegi, siis on ju natuke pahasti küll. Suur rahakott ja uued asjad ei asenda vanemat. 15 aasta pärast on lapsed oma elu peal ja siis on aega tööd rügada küllalt.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe kriitika ja mõistmatatus minu suhtes kipub võtma aga viimsegi jõu anda nii endale, lastele kui ka mehele seda mida vajame. Tunnen end läbikukkunud ema ja naisena.

Kas see MEES on sinu jaoks ideaalne mees, et t on nagu jumal su jaoks?
Või, kas ta on ideaalne partner suhtes, et sa tunned end naisena ja et teist samasugust sa mitte kunagi oma lastele ei leiaks`?

Vist mitte kumbagi…
Siis mida laliseda.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 19:53; 21.04 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

su mehel on õigus.

Mees mitte ei ütle seda, et sa ei tee piisavalt, nagu pealkirjas kirjas, vaid mees ütleb, et sa ei tegele piisavalt palju lastega ja selles osas on tal täiesti õigus, kui sul on 12-tunnised tööpäevad ja teed lisaks veel mingit ettevõtlust. Kui sa oled kodust ära tööl 12 tundi ja sõidad sinna ja tagasi veel vähemalt tunni, siis kui palju sul üldse kodus olemiseks aega jääb? Sellest osa kulutad endale nagunii ja suurema osa sellest ajast ilmselt lapsed magavad. Kui palju sa päevas oma lapsi näed ja nendega kvaliteetaega veedad? Ma ei usu, et sul selleks tundigi on kui niimoodi tööd rabad nagu kirjeldad.

Nii et su mehel on õigus. Pere jaoks sind ei ole olemas. See, et sa kuskil eemal viibid ja raha teenid, ei anna sulle veel õigust endale vastu rinda taguda ja öelda, et sa töötad nagu loom ja teed nii väga palju. Tegelikkus on see, et sa oled peresuhted ja suhted oma lastega lükanud teisejärguliseks ja sul reaalselt ei olegi piisavalt aega, et lastega üldse kontaktis olla. Ja kui sa midagi teedki, isegi siis on mõtted mujal.

Panusta rohkem peresuhetele, just see on see, mis sind tulevikus õnnelikuks teeb, mitte see, et omal ajal tervise liigse töötamisega untsu keerasid.

+15
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda aega ei kompenseeri mitte miski kui lapsepõlves jäävad lapsed tähelepanuta. Mis aga puutub õppimises aitamisse, siis kui sul just pole haridusalast kõrgemat haridust, siis on mõtekas võtta vastava haridusega koduõpetaja. Muus osas aga küsiks, mis see isa roll siis on. Kui ta kõike näeb, mida naine ei tee piisavalt, siis miks ta neid asju siis ise ei tee. POlegi tema lapsed? Või polegi tema kodu? Või polegi see tema pere?

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud viimasel kahel aastal tegelenud töödega, mis on võtnud nii aega ning röövinud ka jaksu. Olen tegelenud ettevõtlusega ja lisaks käinud tööl, kus 12 h päevad. Nüüd õnnestus ka ellu muudatusi tuua (uus töökoht) ja saan hakata ka rohkem peresse panustama.

Nimelt kurdab mees, et ma pole oma 12-aastast tütart piisavalt aidanud õppimisega ja olen ta unarusse jätnud. Tean, aga, et olen läbi suure väsimuse (viimasel aastal muud ei tunnegi) teda õppimise aidanud ja igal õhtul voodisse saatnud ning päevast vestelnud (endal silmad kinni vajumas). Vabal päeval (kui ka vaid üks nädala sees) väiksemale lapsele lasteaiast puhkepäeva andnud. Mõistan ka meest, et ta on väsinud, kuna ta lastega palju omapead, aga mul puhkepäevi sisuliselt olnud ei olegi. Mehe arvates ei ole ma piisavalt nõudlik tütre suhtes – ta ei aita piisavalt palju kodutöödes, ei suhtle piisavalt noorema vennaga jne. Olen kasvatanud lapsi nii nagu oskan ja nii nagu jaksu ning ka aega on, tahtnud pakkuda neile turvalist ja armastavat kasvatust. Mehe kriitika ja mõistmatatus minu suhtes kipub võtma aga viimsegi jõu anda nii endale, lastele kui ka mehele seda mida vajame. Tunnen end läbikukkunud ema ja naisena.

söö 3 kilo virsikuid päevas ja sinu mured on kui pühitud
täiskuu ööl võid ka turiseisu teha, see ajab pahad vaimud eemale

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 02:54; 24.04 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud viimasel kahel aastal tegelenud töödega, mis on võtnud nii aega ning röövinud ka jaksu. Olen tegelenud ettevõtlusega ja lisaks käinud tööl, kus 12 h päevad. Nüüd õnnestus ka ellu muudatusi tuua (uus töökoht) ja saan hakata ka rohkem peresse panustama.

Nimelt kurdab mees, et ma pole oma 12-aastast tütart piisavalt aidanud õppimisega ja olen ta unarusse jätnud. Tean, aga, et olen läbi suure väsimuse (viimasel aastal muud ei tunnegi) teda õppimise aidanud ja igal õhtul voodisse saatnud ning päevast vestelnud (endal silmad kinni vajumas). Vabal päeval (kui ka vaid üks nädala sees) väiksemale lapsele lasteaiast puhkepäeva andnud. Mõistan ka meest, et ta on väsinud, kuna ta lastega palju omapead, aga mul puhkepäevi sisuliselt olnud ei olegi. Mehe arvates ei ole ma piisavalt nõudlik tütre suhtes – ta ei aita piisavalt palju kodutöödes, ei suhtle piisavalt noorema vennaga jne. Olen kasvatanud lapsi nii nagu oskan ja nii nagu jaksu ning ka aega on, tahtnud pakkuda neile turvalist ja armastavat kasvatust. Mehe kriitika ja mõistmatatus minu suhtes kipub võtma aga viimsegi jõu anda nii endale, lastele kui ka mehele seda mida vajame. Tunnen end läbikukkunud ema ja naisena.

söö 3 kilo virsikuid päevas ja sinu mured on kui pühitud

täiskuu ööl võid ka turiseisu teha, see ajab pahad vaimud eemale

Appi, kui vaimukas.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda aega ei kompenseeri mitte miski kui lapsepõlves jäävad lapsed tähelepanuta. Mis aga puutub õppimises aitamisse, siis kui sul just pole haridusalast kõrgemat haridust, siis on mõtekas võtta vastava haridusega koduõpetaja. Muus osas aga küsiks, mis see isa roll siis on. Kui ta kõike näeb, mida naine ei tee piisavalt, siis miks ta neid asju siis ise ei tee. POlegi tema lapsed? Või polegi tema kodu? Või polegi see tema pere?

Kui naine on 12 tundi palgatööl + ettevõtlus – ega need lapsed sel ajal siis omapäi ole, küllap isa kodu ja lastega ongi siiani tegelnud, ongi teinud kõike seda, mille kohta nüüd on hakanud naisele ütlema, et ta ka võiks rohkem peresse panustada.
Mis selle metsiku töörabamise mõte on? Lapsed kasvavad nii kiiresti, seda, mis praegu nendega koos tegemata jääb, ei anna pärast kuidagi tagasi teha. Tasuks hinge tõmmata ja vahelduseks rohkem kodule pühenduda – tööd jõuab surmani teha.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on mehed selles rollis, et on tööl, ära. Panustavad nii pereellu, et teenivad perele raha.
Ainuke kes hindab sellist töörabamist ja muretseb mehe tervise pärast on tema ema. Tema peab oma poega tubliks perele panustajaks, est mees rabab ju pere nimel. Ja kardab, et sellise rabamisega tekib läbipõlemine.
Ma ei tea, vahel ongi vaja taguda rauda, kuni see on kuum. ollagi rohkem tööl. ja kui lapsed ja kodu hoitud, siis ongi vastutusalad jaotatud ja nagu kõik toimiks. aga see on ikka et “nagu kõik toimiks”. vaene pere, rahaliselt vaene, kus on lapsed ühe kantseldada ongi ehk rõõmus esialgu, et nii saab maksud maksud ja midagi rohkemat ka lubada. rahaliselt paremale järjele jõudes pole see ühe poole rabamine enam nii tähtis ja pidem hakkab saama etteheiteid et pere jaoks sind polegi. kuigi teine ju ikka teeb tööd pere nimel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakuks ka vastupidist vaadet asjadele: mina panin oma etteõvõtte püsti esimese lapse kooli minnnes. Kõige kiirem aeg oli 2 aastat sinna otsa. Meie elukorraldus: kaks päeva töönädalas teeb isa lastele õhtusöögi ja kontrollib koolitööd (nüüd on neid koolilapsi 2) ja toob väiksema aiast. Kuna isa on ka palju ära (igas kuus 3-4 päeva eesti asju ajamas Euroopas), siis tehku aga 🙂
Olge nüüd, ei pea siin seda naist hurjutama… iseaasi, kas nüüd sellest rabelemisest ka tolku on… kui pole, siis jah pahasti.

mul tasus see rabelemine küll ära, praegu puhkan lastega koolivaheajal Türgis, firma toob sisse ka ilma minu reaalse kohalolekuga. Mees on ikka see sama ja toriseb küll kuid kokkuvõttes suur tänu talle. Mida ma aga ei arvastanud, et ma 40 aastaselt muutun ettevõtliku naisena paljude meeste silmis niivõrd atraktiivseks, et austajaid on palju. Küllap seda teavad ka meie mehed ja nii nad meile lapsi ettekäändeks tuues ka meil tiibu kärbivad.. äkki keegi parem on kusagil ootamas 🙂 mulle siiski sobib oma mees kõige paremini!

Soovin teemaalgatajale palju jõudu ja edu ettevõtmistes! Lapsi kallista palju palju, vabal päeval tee suur laar süüa kodus ja kraami ealmine ära ja järgmise nädala asjad kõik pane valmis (sünnipäevale minekud, kohustuslikud kirjandused jms lastega seonduv) ja kodus ära tööasjadest räägi, suhtle pereliikmetega mitte nutiseadmetega ja kõik saab korda 🙂

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle läbi, miks sa mida teed ja kelle jaoks. Kui palju sa omi tegemisi mehega eelnevalt läbirääkisid või panid ta fakti ette, et nüüd mina teen nii.

Pereloomise hetkel teil ilmselt oli plaan siiski võrdselt lastesse panustada, võibolla mehel kõik tööasjad ka nii sätitud ja ta ei jaksa, kannavad kõige rohkem lapsed, mida tema ilmselt hetkel näeb paremini kui sina.

Mina alustasin oma ettevõtlusega samamoodi, samal ajal käisin ka palgatööl sest muidu poleks rahaliselt toime tulnud. Ettevõtlusega alustasingi sellepärast, et tahtsin rohkem vaba aega omale, et laste jaoks olemas olla. Töötasin avalikus sektoris, mis tegelikult on minu kutsumus ja minu elu missoon aga praegu kui lapsed väiksed siis tahaks nende päralt olla. Lihtsalt töölt ära tulla ka ei saanud. Nii istusin mehega maha ja arutasime, et kuidas saaks. Mees oli nõus, et punnitan, kuna eesmärk oli silme ees. Koolivaheajad vabad, suved vabad ja peale kooli tahaks ka kodus olla 🙂 Sinna oli tükk maad minna, ühe aasta suutsin nii teha, et tulin õhtul koju, sõin söögi ja läksin arvutisse tööd tegema. Teisel aastal tulin ikkagi palgatöölt ära, sest lihtsalt ei jaksanud. Kolmandal aastal juba tõi oma ettevõte sisse ja minul olid lühikesed tööpäevad, suved vabad ning elu on mõnus. Nüüdseks töötab ka mees minu ettevõttes, millest 5 aastat tagasi sai meie ettevõtte. Aga sul peab olema kindel plaan mille poole püüelda, kui seda pole ja teed ettevõtlust nö hobina, sest see on lahe ning tegelikult tead, et paari aasataga ei muutu midagi siis soovitan omi asju koomale tõmmata. Saad kõiki neid asju teha ka hiljem siis kui lapsed on juba teismelised ja hakkavad kodust välja kolima. Siis aega küll ja küll. Ma nüüd ei soovita kõik jätta ja koduseks jääda vaid asju oma elus vähendada.

Kõik soovitan ikka mehega ka läbi arutada, see on perekonna alus. Neid otsuseid ei saa üksinda teha. See töötab muidugi ka ainult siis, kui mees omi asju ka sinuga läbi arutab.

Jõudu sulle, sea eesmärk koos mehega ning püüdle selle poole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tegelenud ettevõtlusega ja lisaks käinud tööl, kus 12 h päevad.

Aga see sinu “mees” siis ei tea seda we?
Naine käib tööl, tema laseb kodus peeru ja siis veel iniseb ka, kui on lootust, et naine veel rohkem teenib?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 19:53; 21.04 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakuks ka vastupidist vaadet asjadele: mina panin oma etteõvõtte püsti esimese lapse kooli minnnes. Kõige kiirem aeg oli 2 aastat sinna otsa. Meie elukorraldus: kaks päeva töönädalas teeb isa lastele õhtusöögi ja kontrollib koolitööd (nüüd on neid koolilapsi 2) ja toob väiksema aiast. Kuna isa on ka palju ära (igas kuus 3-4 päeva eesti asju ajamas Euroopas), siis tehku aga ????

Olge nüüd, ei pea siin seda naist hurjutama… iseaasi, kas nüüd sellest rabelemisest ka tolku on… kui pole, siis jah pahasti.

mul tasus see rabelemine küll ära, praegu puhkan lastega koolivaheajal Türgis, firma toob sisse ka ilma minu reaalse kohalolekuga. Mees on ikka see sama ja toriseb küll kuid kokkuvõttes suur tänu talle. Mida ma aga ei arvastanud, et ma 40 aastaselt muutun ettevõtliku naisena paljude meeste silmis niivõrd atraktiivseks, et austajaid on palju. Küllap seda teavad ka meie mehed ja nii nad meile lapsi ettekäändeks tuues ka meil tiibu kärbivad.. äkki keegi parem on kusagil ootamas ???? mulle siiski sobib oma mees kõige paremini!

Soovin teemaalgatajale palju jõudu ja edu ettevõtmistes! Lapsi kallista palju palju, vabal päeval tee suur laar süüa kodus ja kraami ealmine ära ja järgmise nädala asjad kõik pane valmis (sünnipäevale minekud, kohustuslikud kirjandused jms lastega seonduv) ja kodus ära tööasjadest räägi, suhtle pereliikmetega mitte nutiseadmetega ja kõik saab korda ????

Tundub, et sul jalgevahe juba sügeleb, “atraktiivne” 40+ naine…

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt on väga vastuoluline – ühelt pool räägid, kuidas sa rügad tööd teha ja õhtul vajuvad silad kinni ja siis räägid, et tahad lastele turvalist ja armastavat kasvatatust.
Seda aega sa ei tee kuidagi tagasi ja raha ei ole seda väärt. Ka mina olen selle reha otsa astunud – pikad tööpäevad jne. Perega sai reisitud ja siis ka sai läpakas tööd tehtud – aga mille nimel? Nüüd teen 9-17 tööd, nädalavahetusel töömeile ei loe, koduses arvutis ei ole üldse töömeilidele juurdepääsu-

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma aga ei arvastanud, et ma 40 aastaselt muutun ettevõtliku naisena paljude meeste silmis niivõrd atraktiivseks, et austajaid on palju. Küllap seda teavad ka meie mehed ja nii nad meile lapsi ettekäändeks tuues ka meil tiibu kärbivad..

Täpselt sama siin. Mehed muutuvad ebakindlaks, kui naisel on liiga palju vabadust käes ja jumal hoidku teenib veel korralikku pappi ka…. kohe on vaja naine lastega korralikult ketti aheldada. Väga tüüpiline ebakindel mees teema-algatajal. Vaadaku ise peeglisse ja mõelgu sellele, et kui tema ise rohkem raha teeniks, äkki naine ei peaks siis ennast lõhki rabelema. Igasugune vingumine mehe poolt on eidelik käitumine!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja lapse ving, et ema ta hooletusse on jätnud, on ka muidugi eidelik käitumine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et sul jalgevahe juba sügeleb, “atraktiivne” 40+ naine…

Milleks jutumärgid?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud viimasel kahel aastal tegelenud töödega, mis on võtnud nii aega ning röövinud ka jaksu. Olen tegelenud ettevõtlusega ja lisaks käinud tööl, kus 12 h päevad. Nüüd õnnestus ka ellu muudatusi tuua (uus töökoht) ja saan hakata ka rohkem peresse panustama.

Nimelt kurdab mees, et ma pole oma 12-aastast tütart piisavalt aidanud õppimisega ja olen ta unarusse jätnud. Tean, aga, et olen läbi suure väsimuse (viimasel aastal muud ei tunnegi) teda õppimise aidanud ja igal õhtul voodisse saatnud ning päevast vestelnud (endal silmad kinni vajumas). Vabal päeval (kui ka vaid üks nädala sees) väiksemale lapsele lasteaiast puhkepäeva andnud. Mõistan ka meest, et ta on väsinud, kuna ta lastega palju omapead, aga mul puhkepäevi sisuliselt olnud ei olegi. Mehe arvates ei ole ma piisavalt nõudlik tütre suhtes – ta ei aita piisavalt palju kodutöödes, ei suhtle piisavalt noorema vennaga jne. Olen kasvatanud lapsi nii nagu oskan ja nii nagu jaksu ning ka aega on, tahtnud pakkuda neile turvalist ja armastavat kasvatust. Mehe kriitika ja mõistmatatus minu suhtes kipub võtma aga viimsegi jõu anda nii endale, lastele kui ka mehele seda mida vajame. Tunnen end läbikukkunud ema ja naisena.

tunnen su meest, tal on õigus, sa pole midagi õppinud vaid läbustad igal õhtul ööklubides ja baarides. su mees taotleb lahutust ja elatist sulle, sest lapse kasvatusega sa toime ei tule.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 02:54; 24.04 00:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe arvates ei tee ma piisavalt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.