Esileht Pereelu ja suhted mehe arvates olen ma “haige”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: mehe arvates olen ma “haige”

Postitas:

Kas minu tunded on normaalsed? Olen armukade ja kohe seletan miks. Oleme mehega kenasti koos elanud 14a. Enne mind oli mehel suhe ühe naisega, meie tutvuse järel ta lõpetas selle suhte. Kui olime ca mõned kuud \”käinud\”, tuli taas välja, et ta on suhelnud selle naisega. Mehe selgitusel aga see naine ei suutnud temast kuidagi loobuda ja ta e-maili teel lohutas seda naist. Olgu siis nii. Nüüd, 14a hiljem, õnnitles ta naist sünnipäeva puhul ja leppisid kokku ka kohtuda kusagil, et tunda huvi, kuidas on kummalgi elu läinud. Minule see asi aga rahu ei anna sest minu arvates ei ole see normaalne ja õige, mees ütleb, et olen \”haige\”. Kas see on normaalne situatsioon või ma reageerin tõesti üle? Mees muidugi korrutab, et armastab vaid mind ja mina & lapsed oleme talle kõige olulisemad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.05 21:22; 16.05 22:39; 17.05 08:16; 17.05 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle tundub küll kõik normaalne. ei viitsiks elu sees oma mehele ema mängida. mida sa kujutad, et sa saad ette võtta, kui avastadki, et mees semmib selle naisega? lähed neid voodis vahele võtma või? takistad neid seksimast? hüppad suudlustele vahele? ja siis arvad, et mees rohkem ei tee?

selline järjekindel luuramine mehe järel ainult suurendab tõenäosust, et ta ükskord selle naisega voodisse ka jõuab. ainuüksi juba sellepärast, et mees näeb, kui madala enesehinnanguga sa ise oled ja kuidas võimalik mehe kaotus su endast nii välja võib viia, et paneb sind selliseid emalikke tegevusi tegema, mis ühele naisele on üsnagi alandavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta topeltmoraal ole mehel – ilmselt, kui sina mingi jorsiga privaatselt kohtuks, kellega kunagi ka nikutralli tehtud, sülitaks mees tuld ja tõrva.

Või kui ei sülitaks, on tal tegelt poohui ja ei armasta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuule, see naine oli tähtis inimene tema elus. püüa sellest aru saada. miks nad ei võiks kokku saada ja oma eludest rääkida? ebakindel oled või?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.05 21:42; 16.05 23:41; 18.05 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled jah \”haige\”,sss) 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis netiühendus siis mehel oli 14 aastat tagasi ja sellel naisel ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuule, see naine oli tähtis inimene tema elus. püüa sellest aru saada. miks nad ei võiks kokku saada ja oma eludest rääkida? ebakindel oled või?[/tsitaat]

Kusjuures oleks ammu sellest aeg üle saada. Kas Te ei arva nii?
Ma tegelikult tean juba ette, et kui oma eksiga kokku saaksin, on kisa taevani, et ei jõua äragi kuulata. Aga mis mind häirib, on see, et nad tunduvad teineteise vastu liiga… ma ei tea magusa jutuga et jah kasvõi hakka kahtlustama midagi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.05 21:22; 16.05 22:39; 17.05 08:16; 17.05 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa aint mehe arvates haige oled? Võta nüüd rahulikult, manusta tablette ja üldse rahu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei sa ei ole haige
eksid on üleüldse viimased, kellega ma tahaks, et mu mees kohtuks.
olen ise eks ja siis selle mehega kohtudes läks meil kohe seksiks. mees oli siis uues suhtes, mina mitte. on põhjus, miks kaks inimest on kunagi koos olnud ja isegi kui on lahku mindud, siis teades, et nende inimeste vahel on kunagi säde olnud, ei saa iial kindel olla, et see taas lõkkele ei löö.
tänapäeval on suhtluseks nii palju võimalusi, \”kuidas läheb\” ei ole tarvis küsida isiklikult näost näkku rääkides. saab ka nt netis. kui tahetakse kohtuda, siis ongi juba kahtlane. ma ei tea küll kumb pool teisest rohkem huvitet on, aga midagi seal susiseb jah.
mina olen oma mehele selgeks teinud, et suhelda eksidega võib, aga kui tahab plaanitult kokku saada (juhuslikult kassasabas võib) siis andku enne teada ja ma kolin välja. mul on talle hea põhjendus ka – omast kogemusest tean, kuidas mehel uues suhtes läks katus lendama kui mind nägi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kusjuures oleks ammu sellest aeg üle saada. Kas Te ei arva nii?
Ma tegelikult tean juba ette, et kui oma eksiga kokku saaksin, on kisa taevani, et ei jõua äragi kuulata. Aga mis mind häirib, on see, et nad tunduvad teineteise vastu liiga… ma ei tea magusa jutuga et jah kasvõi hakka kahtlustama midagi![/tsitaat]
tundub, et nemad on ammu üle saanud, aga sina ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.05 21:42; 16.05 23:41; 18.05 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma peaks oma eksiga sedasi koos istuma ja heietama kuidas läinud on, siis just nii see kohtumine ka olema saaks, sest tõesti, ma hoolin inimesest aga kohe kindlasti ma ei armasta teda ega taha teda tagasi või olla temaga voodis koos. ei iial, tõesti ei taha. Ja selliste tunnete valguses ajab eksi uue naise armukadedus lihstalt muigama, sest SRRRY aga ma ei taha seda meest, selle pärast ta ju mu kasutatud mehe endale saigi!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina ei ole haige! see ongi kahtlane asi. Sina lähed närvi, sest see nende taas suhtlema hakkamine võib lüüa pea peale teie pereelu ja lõppeda isegi lahku minekuga.
Kui nad oleks üle saanud, siis ei viitsikski enam kohtuda või mida iganes.
Seda ei saa nii kergelt võtta. Ju su süda aimab halba.
Kui kohtumine nii süütuke, siis võiksite ju kolmekesi kohtuda ja omavahel tuttavaks saada jne.
Mees on ikka naiivne küll…
Valmis riskima oma pere rahuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tollel eksil ei ole enam internetti v telefoni ? Miks peab kokku saama, et küsida, kuidas läinud on ? Ma näiteks ei jõua kõikide inimestega kohtuda, kasutan interneti abi enamasti. Kohtun, kui on midagi eriliselt olulist, pean valikuid tegema siis.
Olen ka oma eksiga neti teel jutustanud vahel harva, uurinud, kuidas tal läheb ja rääkinud, millega ise tegelen. Kokku ei ole küll tarvidust saada selleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Interneti, telefon kõik on olemas. Ilmselt soov teineteist näha on nii suur. Mees ütles, et on huvi teda näha, milline ta välja näeb jne missest et facebookis on pildid üleval. Sellest ei piisa nagu ma aru saan.

Mida ma peaksin edasi tegema või kuidas käituma?
Ma lihtsalt ei tea enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.05 21:22; 16.05 22:39; 17.05 08:16; 17.05 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

NO aga sisusta siis oma aeg ka ära, selle asemel, et mehega pahandada. Vaata oma vana peika välja ja minge ka seni kohvikusse vanu aegu meenutama.
Kui su mehe arvates on eksidega mõnusasti ajaveetmine igati tore, siis ei tohiks tal ju midagi selle vastu olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Rabakana kirjutas:[/small]
[tsitaat]NO aga sisusta siis oma aeg ka ära, selle asemel, et mehega pahandada. Vaata oma vana peika välja ja minge ka seni kohvikusse vanu aegu meenutama.
Kui su mehe arvates on eksidega mõnusasti ajaveetmine igati tore, siis ei tohiks tal ju midagi selle vastu olla.[/tsitaat]

Mingu siis juba koos. Naine oma 15.a. taguse armastusega ja mees omaga. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgatajalt sügisgerberale
kahjuks ei usu, et asi võib nii olla nagu sa arvad. Mees kunagi täispeaga mainis, et temaga oli maailma parim sex.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.05 21:22; 16.05 22:39; 17.05 08:16; 17.05 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul sama teema.. olid koos naisega 2 a, siis ta pettis naist ning naine viskas ta välja. Nüüd on sellest mõningad aastad möödas ning olen temaga koos old pea 3 aastat. Hiljuti olen avastanud, et selle naisega kes ta omal ajal välja viskas on hakatud rohkem suhtlema. MIlleks? Milleks suhelda endiste elukaaslastega teades, et see praegusele elukaaslasele vastukarva. Olen leppinud, et nad on sõbrad, kuid mind väga häirib nende omavaheline suhtlemine. Ei oska isegi midagi muud teha, kui rahulikuks jääda. Närvitsemine ei vii kuhugi. Tuleb mehega sellel teemal sul rääkida. Tehke selgeks kes kellega olla tahab. Ja kui oli maailma parim sex, siis vb ta igatsebki seda sexi taga… Räägi mehega ausalt, rahulikult ja tee omapoolsed nõudmised, sest zsee ei ole normaalne.

Loota saab siin elus vaid iseendale, nagu igalt poolt aru saada… KURB:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 09:47; 17.05 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel.. et minu mees arvab ka, et mina olen haige. Ju olengi, kui nõuan aru miks exiga kohtub:)Olen isiklikult loobunud sellest suhtest juba ette. Üritan olla rahulik ja teha head nägu, kuid esimesel võimalusel alustan oma elu. See ei ole elu, kui mees ütleb naisele, et tal oli exiga maailma parem sex ja siiani suheldakse!!! See on mõnitamine. Ja kes kui kaua end mõnitada laseb, igaühe enda teha ainult.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 09:47; 17.05 09:50;
To report this post you need to login first.

ei mõista sellist armukadedust.
Mina isiklikult naudin vaatamata peatsetele hõbepulmadele väga ka teiste meeste tähelepanu, suhtlen meelsasti ja isegi flirdin. Ei häiri, pigem meeldib, kui ka mees suhtleb teiste naistega.

Oleme ju mehega täiskasvanud inimesed, tunneme, usaldame, armastame ja austame teineteist läbi-lõhki. Peab endale piirid seadma, siis pole ka põhjust karta rumaluste tegemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks juhtub ikka, et minnakse oma noorepõlve armastusega käsikäes loojangu poole minema. Kui teie suhe on korras, siis sa ei peaks muretsema. Kui aga näed, et mees võiks praegust elu näha kui halba, ja too naine pakuks nagu mingit pääsemist, siis ole ettevaatlik.
Mina saan ka kokkutulekute raames regulaarselt kokku oma noorpõlve suhtega aga kuna kodus kõik korras on, siis see pole nagu üldse mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ex on ex on ex on ex. Suhe ei ole hernesupp, et ylessoojendamisest paremax lähex. Las saavad kokku, räägivad, vaevalt sellest enamat tuleb kui kadunud nooruse meenutamine.

Ma käin pidevalt oma exidega läbi, isegi kahekesi hilisõhtul kõrtsis käin nendega. & nad on ajapikku saanud sõpradex kõik omavahel & muude mu pereliikmetega. & umbes exide exide exid on ka täitsa toredad inimesed. Varjata põle midagi, seaduslik abikaasa võib iga kell seltskonnaga liituda, kui viitsib lõputuid ‘aga mäletad, 1992. aasta suvel . . .’ heietusi kuulata.

Viimati, kui yx ex isax sai, ma ka õhetasin õnnest & olin tema & ta vahva naise pärast rõõmus. Tore inimene ju, armas sõber, lihtsalt kooselu meile ei sobinud & seda ma ealeski ei proovix enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh üldiselt on meestel kalduvus eksidega voodis maanduda küll. Ise olen minevikus kahjuks kahe sellise otsa jooksnud järjest. Muidu olid väga toredad mehed ja kõik oleks võinud ilus olla, aga ekside suhtes oli neil lihtsalt selline nö \”soft spot\”…mis teha, eks lasin ise ka rõõmsalt asjal juhtuda lubades ikka kokkusaamist ja mõeldes, et äkki tõepoolest on neist sõbrad saanud. Seda kasutati lihtsalt ära, et ma nii pehmeke oli. Aga mis ei tapa, teeb tugevaks ja eks õppisin nendest kogemustest ja tegin omad järeldused.

Ja kusjuures, kui olid oma tembu ära teinud ja see välja tuli, siis tunnistasid lõpuks mõlemad täiesti ausalt: SEXIMINE EXIGA ON EXIMINE SEXIGA. Aus ülestunnistus on tore asi küll, aga katkist südant enam kokku ei liimi ja isegi, kui liimid, on see ikka mõradega. Seega tänu eksidele said ka minu mõlemad suhted otsa. Tagantjärele on imelik, et mul 2 peaaegu täiesti identset situatsiooni kahes järjestikuses suhtes oli – ju siis on mul ikka hull karmavõlg millestki. Aga selle tulemusena ei kavatse ma mitte kunagi usaldada mitte ühtegi meest, kes väidab mulle, et oi jah meil on nii palju toredaid ühiseid mälestusi ja tahaks lihtsalt kokku saada ja juttu rääkida. Tore, aga räägi MSN-s. Kui asi on tõesti sedasi, siis kutsutaks see eks (kes väidetavalt peab \”ainult sõber\” olema) meile külla, nii nagu käivad kõik ülejäänud sõbrad. Onju nii? Või siis, kui ei taha nagu väga kutsuda, siis tõepoolest võiks mees selle ka välja öelda võimalikult vara, et võiksin minema kolida. Olen enda elukaaslasele seda kõike ka rääkinud ja ta aktsepteerib minu seisukohta ning meie elus ei tolgenda mingeid ekse – mitte kummalgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti sa ei ole haige. Ja sry aga kõik, kes üritavad vastupidist väita pole ehk sarnases situatsioonis olnud või on ükskõiksed oma teise poole suhtes.
Olen ise seda läbi elanud ja olin ka alguses väga nõus, et mees eksiga kokku saab, olin enesekindel. Asi läks isegi nii kaugele, et kõik me 3 käisime ka paaril üritusel kos. Naine (eks) oli sõbralik, isegi vb liiga. Ühel hetkel aga tundsin, et päris ok see ikkagi ei ole. Seda läbimist sai liiga palju, kuni selleni, et naine isegi helistas õhtul mu mehele, et kle äkki viitsid mulle tööle järgi tulla. Ei läinudki kaua kui jälile sain, et minu mees temaga seksuhtes oli.
Seega kui küsid mida edasi teha, siis selget vastust ei ole. Hetkel olen suhtes uue mehega, suvel abiellume ja kohe päris kindlasti ei oleks päri kui tal tekiks soov oma eksiga kohtuda, see oleks ilmselge austuse puudumine minu vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kas sa ei saaks siis öelda mehele ükspäev nagu muuseas väikese imestusega, et OI, teadsa, mu üks endine kallim hakkas minuga facebookis suhtlema ja kutsus kokku saama. Huvitav, mis ma selga peaks panema…..ja siis mine teise tuppa ja ümise mingit lauluviisikest….. vaata, mis nägu mees teeb.

Kui kobisema tuleb, siis ütle, et ega sa midagi ei plaanigi, aga lihtsalt oleks huvitav näha, milline ta on ja kuidas elu on läinud. Eks meetutate vanu aegu jne…

Kas sa ei leia kedagi sellist? Või tegelikult ei peagi leidma….suudaksid sellist asja kokku rääkida? Õigel ajal mine kasvõi üksi kinno või sõbranna juurde 🙂 Mina teeks küll nii. Ausalt.
Ja teekski sellise näitemängu just selleks, et näha, kuidas mees samas situatsioonis käitub. Kui räuskama hakkab, siis ütle talle lihtsalt, et ta on \”haige\”. Ja seda kõike tuleb rääkida MARURAHULIKULT JA ÜKSKÕIKSELT. 🙂

Kuidas koer külale….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks igatahes närvis ja teadustaks oma arvamust asjast suht resoluutselt. Naine mehele olen mina ja mingeid ekse me siin peresõpradeks ei sebi. Kui on keegi facebookis mind leidnud, siis piisab seal mõne sõna vahetamisest, et kuidas läinud. Mis kahtlane imeaeg see 14 a on, et nüüd järsku suur huvi teise elu vastu on tekkinud, selge see, et siin on suur huvi ikka teise isiku vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 19:14; 18.05 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haige sa ilmselt ei ole, aga minu arvates arusaamatult ahistav küll. Sinu rahustuseks võib öelda, et sinusuguseid naisi (ja ka mehi) on ilmselt palju.

Minu kõige lähedasem inimene peale minu abikaasa on minu endine elukaaslane. Lahku läksime aastaid tagasi, nüüdseks mõlemad abielus ja lapsed ka mõlemal. Oma suhetes oleme mõlemad õnnelikud. Samas oleme omavahel jäänud headeks sõpradeks edasi. Kohtume u 2-3 korda kuus, suhtleme palju ka msn-is tööajal, mõnikord käime ka perekonniti läbi.

Miks mul on vaja eksiga suhelda? Mida ma saan temaga rääkida, mida sõbrannadega ei saa? Ausalt öeldes on need minu jaoks täiesti arusaamatult püstitatud küsimused. Umbes sama loll küsimus oleks, et milleks sulle teist raamatut vaja on, sul üks juba olemas ju. Või et miks sa jälle teatrisse tahad minna, sa ühte etendust oled ju juba näinud, aitab küll. Iga sõber/sõbranna on erinev, nendega on erinevad jutud ja naljad ja tegemised. Kuidas on sellest nii raske aru saada?

Ma ei kujutaks ette, et minu mees hakkaks ütlema, et kuule, mulle ei sobi, et sa temaga suhtled. Ega me ju ilmaasjata eksiga lahku läinud, ju me siis ikka ei sobinud paarina kokku. Aga sõpradena sobime küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab olla armukade selle peale, et mees mõni kord räägib oma exiga. Ega see ju mingi võõras inimene ei ole ja ta ju ka ei varja seda sinu eest.
Mina küll ütlen alati oma kunagistele tere kui kohtume, oleme ka kohvitanud ja lobisenud ja ei tule iial kellelgi mõttesse sellepeale voodisse ronida. Kummaline oleks mitte suhelda inimesega, keda ma tunnen ja kes kunagi on minu elus oluline ja lähedane inimene olnud. Veel kummalisem oleks kui mu mees seda mulle ette heidaks, siis ta ju ei usaldaks mind absoluutselt ja ma ei suudaks elada koos mehega, kes mind ei usalda.
Aga minu arvamus on jah selline, et su mees ei tee midagi keelatut, täiesti normaalne on tunda huvi, kuidas läheb inimesel, keda ta hästi tunneb. Oma armukadedusega saavutad vaid seda, et mees hakkab sinu eest selliseid asju varjama, et vältida sinu armekadedushoogusid.
Ja ära unusta, et mees ei ole sinu omand ja sina ei ole talle ema, et käsed ja keelad. Ja kui ta sind petta peaks mingil põhjusel tahtma, siis teeb ta seda niikuinii …. ei aita siin sinu käsud, keelud ega armukadedusest tehtud stseenid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleksin oma mehele, et muidugi mine, et nagunii mul tekkisid vahepeal endalegi uued plaanid ja ta ei pea muretsema, et ma üksi koju nukrutsema jään. Kuna täna poes käies kohtusin \”Toomast\”, seesama kellega ma 15 a tagasi käisin.
Vaata mis mees selle peale ütleb ning kui ei ütlegi midagi, siis ära reeda, et Toomast pole olemas. Vaid lähed välja ja naudid olemist kodust eemal.
Mina teeksin nii;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 17:27; 18.05 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, no olgem ausad, selliste \”Toomaste\” jutuga kaugele ei sõua, selge see, et see on ju liiga naiivne lähenemine. Iseasi kui on väga primitiivne isend kõrvale sattunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 19:14; 18.05 18:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted mehe arvates olen ma “haige”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.