Esileht Pereelu ja suhted Mehe arvukad partnerid ja abikaasa haigused (palun mitte tõsta terviseteemasse)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 64 )

Teema: Mehe arvukad partnerid ja abikaasa haigused (palun mitte tõsta terviseteemasse)

Postitas:

Lahutasin 3 aastat tagasi oma 14 aastat kestnud abielu petmise pärast. Terve abielu aja olin hädas küll põiepõletike, küll tupeseente küll neeruprobleemidega. Hoolimata ravist ei saanud ega saanud korda. Kui tuli välja mehe kõrvalsuhe ja mees lahkuma pidi, tuli sõprade kaudu välja, et meie kooselu ajal oli mehel palju kõrvalsuhteid, kuigi mees neid eitas.

Kummaline oli aga see, et pärast lahkuminekut kõik probleemid kadusid nagu lõigatult. Kui mehega sel teemal rääkida püüdsin, sain vastu süüdistusi, et tema tervis on korras, temal ei ole kooselu ajal muid suhteid olnud, kui praegune kaaslane ja tema ei tea miks minuga nii  on ja kus mina käinud olen. Ma ei ole kusagil käinud, tema on tänaseni minu esimene ja viimane mees.

Tahan oma hingerahu tagasi ja sellepärast küsingi, et kellel veel on olnud sellised tervisehäired, mis pärast sariarmukesepidajast elukaaslase või abikaasa lahkumist, on jäljetult kadunud? Äkki on samasuguseid  lugusid palju ja see oleks vastuseks ka neile, kes ütlevad, et armukese pidamine on elu osa, et see tegelikult ei ole normaalne, sest ohustab teise partneri tervist.

+52
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 01:52; 19.02 11:57; 20.02 17:03;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

1. Sul on kohutavalt sitad sõbrad, kes teadsid 14 aastat, aga suu tegid lahti alles pärast lahutust. Kustuta nad ära.

2. Mul ei ole nii olnud, aga ma loen juba pikalt perekooli ja enne seda lugesin delfi naistekat. Seepärast tean, et selliseid lugusid on hulgaliselt. Ja peaaegu alati pasundab nende lugude meestegelane, et tema ei tea midagi. On selliseid, kus naine läheb arstile ja arst ütleb, et siin tuleb ravida ka partnerit, aga mees ajab rinna kummi, et minul pole viga midagi ja keeldub arstile minemast. Eranditult alati räägivad need mehed naisele, et ei, sa oled ikka ise ringi tõmmanud.

Aga elul on oma tasakaalustamisstrateegiad. Välja ravimata põletike ja suguhaiguste kandjat kostitab ta mõne aja pärast eesnäärmepõletikuga. Seda haigust olen ma kõrvalt näinud ja vaat siis rind enam kummis ei ole, ollakse hoopis tagumik uppis meestearsti kabinetis eesnäärme massaaži saamas, sest enesetunne on lihtsalt väljakannatamatu.

Sina nüüd mine räägi oma lugu günekoloogile ära ja lase igaks juhuks ka suguhaiguste testid teha. Mehe ja tema uue järjekordse partneri suhtes võid olenevalt oma suuremeelsusest tunda kas kaastunnet või kahjurõõmu. Aga enda osas tunne ainult rõõmu ja kergendust, et lahti said.

+65
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mul on täpselt sama kogemus. Esimene ja ainus mees. Pikk abielu. Ja mitmeid erinevaid “toredaid” haiguseid. Kirjutasin sellest just hiljuti siin mingis petmise teemas, kus üritati selgeks teha, et kõrvalhüpped ei ole mingi põhjus, miks abielu lahutada.

Minu mehel teadaolevalt armukest ei olnud, aga olid juhuslikud sutsakad läbi kooseluaastate. Ja sellest täiesti piisas, et tuua mulle korralik komplekt, millega jään elu lõpuni võitlema.

+42
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 07:24; 21.02 11:33; 21.02 11:41; 24.02 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah on . Peale lahutust sellest mehest pole mingeid hädasid tervisega. Olime koos 10 aastat. Olen juba 15 aastat uues abielus.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teema ju. Nagu väike meeldetuletus, kontrollis tuleb käia regulaarselt. TA on kindlasti ka uuritud, ravi on ta saanud ikka analüüside mitte mehe jutu põhjalt. Mida aga arvata kõrvalsuhetest ja sõprade räägitud- päris tõde on seal kindlasti vähe.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pika elu jooksul selgeks saanud, et naisel allkorrusel midagi viltu on, on mees käinud kõrval.

Kondoom võiks olla ka tavasuhtes

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, muidugi pole kunagi ükski oettev mees naisele koju vedanud HPV vähitüvesid, bakteriaalset vaginoosi, põiepõletikka ega suguhaigusi. /iroonia/ Kus sa elanud oled? Loomulikult on asi mehes, ta nakatas sind kogu aeg. Ja armukestega selline mees, kelle “tervis on korras”, loomulikult kondoomi kasutama ei vaevu. Paljudel asjadel ongi mehed ise kas edasikandjad või vaevusteta (klamüüdia, papilloomviirused).

+28
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pika elu jooksul selgeks saanud, et naisel allkorrusel midagi viltu on, on mees käinud kõrval.

Kondoom võiks olla ka tavasuhtes

Või ka naine ise pannud kõrvalt. Naised ise on suuremad varjajad kui mehed ja eks see ole, kui mees petab, on piinlik, aga kui naine petab, siis otsekui kaevu sülitamine.

0
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 10:45; 19.02 12:06;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

hea lugemine meeldetuletuseks, et petmine ja varjamine pole suhtes ok. rõve mees, kes nt päeval on pannud armukest ja õhtul koju jõudes sellesama kusise sahtliga musitab lapsi ja elukaasat. vastu ööd, sellesama pesemata ja katteta meheauga põrutab naist. ja ikka nii, mees lällab kui segane, tema ei peta… kogu risk laotatakse naise õlgadele, haiguste ravist kuni elu lõppemiseni.

+24
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA on loll.

Austatud vastaja, olete selle informatsiooni edastamisega lootusetult hiljaks jäänud, TA on antud faktiga kursis juba mõned aastad.

Lugupidamisega

TA

+29
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 01:52; 19.02 11:57; 20.02 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hea lugemine meeldetuletuseks, et petmine ja varjamine pole suhtes ok. rõve mees, kes nt päeval on pannud armukest ja õhtul koju jõudes sellesama kusise sahtliga musitab lapsi ja elukaasat. vastu ööd, sellesama pesemata ja katteta meheauga põrutab naist. ja ikka nii, mees lällab kui segane, tema ei peta… kogu risk laotatakse naise õlgadele, haiguste ravist kuni elu lõppemiseni.

Ohh, nüüd tuleb meelde töökaaslase jutt, kuidas tegid autos kähkuka ja koju jõudes ootas oma kiimane mees, naine ei saanud vahepeal pesemagi minna. Mees oli öelnud ainult et sa oled täna nii märg…

On ikka rõvedaid inimesi olemas tegelikult.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 10:45; 19.02 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama kogemus.

Mees pettis ohtralt. Esimene kord sain sedasi teada, et jäin rasedaks (planeerimata). Otsustasime lapse saada, aga see rasedus katkes meeletu verejooksuga ning arst uuris, miks rasedus katkes. Tulemuseks klamüüdia. Mees tunnistas üles ja lömitas ja palus andestust. Mõlemad saime ravi ja korras. Aastad läksid, usaldus taastus, kõik oli nagu ilus. Otsustasime lapse saada. Terve raseduse olin hädas seene ja poiepõletikuga. Pärast lapse sündi olid pidevad veritsused ja seen, mille kohta isegi arst ütles, et imelik, et kogu aeg tagasi tuleb. Lõpuks tekkisid mul mingid villid ja mehel tüükad. Läksin tasulisele arstile. Ja seal siis tuli välja jälle klamüüdia ja herpes. Mehel kondüloomid. Pärast suhte lõppu kõil probleemid kadusid. Ei ole seent, veritsust ega herpest. PAP testi pean iga aasta andma, sest on mingid kerged muutused.

Mees pettis veel mu sõbrannaga, kes käis katsikutel jms. Sõbranna käest saigi klamüüdia. Nüüd on sellest juba 2a möödas ning pole olnud soovi ühegi mehega suhet luua. Mees aga leidis järgmise lollikese ja siiani kui käib lapsega kohtumas, tahab pereelu tagasi.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama kogemus.

Mees pettis ohtralt. Esimene kord sain sedasi teada, et jäin rasedaks (planeerimata). Otsustasime lapse saada, aga see rasedus katkes meeletu verejooksuga ning arst uuris, miks rasedus katkes. Tulemuseks klamüüdia. Mees tunnistas üles ja lömitas ja palus andestust. Mõlemad saime ravi ja korras. Aastad läksid, usaldus taastus, kõik oli nagu ilus. Otsustasime lapse saada. Terve raseduse olin hädas seene ja poiepõletikuga. Pärast lapse sündi olid pidevad veritsused ja seen, mille kohta isegi arst ütles, et imelik, et kogu aeg tagasi tuleb. Lõpuks tekkisid mul mingid villid ja mehel tüükad. Läksin tasulisele arstile. Ja seal siis tuli välja jälle klamüüdia ja herpes. Mehel kondüloomid. Pärast suhte lõppu kõil probleemid kadusid. Ei ole seent, veritsust ega herpest. PAP testi pean iga aasta andma, sest on mingid kerged muutused.

Mees pettis veel mu sõbrannaga, kes käis katsikutel jms. Sõbranna käest saigi klamüüdia. Nüüd on sellest juba 2a möödas ning pole olnud soovi ühegi mehega suhet luua. Mees aga leidis järgmise lollikese ja siiani kui käib lapsega kohtumas, tahab pereelu tagasi.

Herpes on sul päris kindlasti. Herpes ei ole midagi, mis ära kaoks, see on eluks ajaks. Nii et peaksidki meestest eemale hoidma, et mitte genitaalherpest edasi anda.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli noore naisena üks meestuttav, kellega oli sama teema. Peale kohtumisi oli üks jama teise otsas, eriti seen. Tal polnud abikaasat aga usun, et peale minu oli tal neid naisi veel. Ja tõesti, peale suhtluse lõpetamist kadusid ka kõik minu probleemid.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lõppesid elukaaslase kõrvalhüpped emakaaela konisatsiooniga ja HPV-ga, mida käin siiani kord aastas kontrollimas. Oli mu esimene partner ja operatsioonile läksin kooselu neljandal aastal. Hiljem tuli välja, et tal olid oma kõrvalekalded seksis, mida minu teadmata käis kuulutuseportaalide vahendusel vastava huviga naistega rahuldamas. Erinevaid partnereid polnud üks, vaid väga palju. Olen hämmingus, kui vastutustundetult pannakse ohtu oma partneri elu ja tervis. Onkoloogiahaiglas sain mina pahandada, kui küsisin, millest mu emakakaela rakumuudatused põhjustatud on (olukord oli väga halb). Vastus oli, et eks ikka teie rohkest partnerite arvust. ???? Mees sellel hetkel eitas kõike, peale ühe petmise ilmsikstulekut vallandus laviinina, mis elu 7 aasta jooksul elatud.

HPV on selline asi, mida meestel ei testita ja see ei tähenda automaatselt kohe seda, et mees on kõrvale pannud, kahju kui sinu puhul nii läks. HPV võib kehas olemas olla ka eelmistest partneritest. Ära ei kao HPV kunagi, ta uinub, kui on tugev tervis ja immuunsus ei pruugi see enam kunagi välja lüüa, kui pole, siis läheb võitus edasi. Tüvesid on palju, umbes 14 neist on ohtlikud ja kokku puutub elu jooksul sellega 80% inimestest, sümptomeid lihtsalt pole. Mida ma tahan sellega öelda on see, et kui tuvastatakse HPV, ei tähenda see automaatselt kohe, et mees paneb kõrvale.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 19.02 18:00; 19.02 18:04; 19.02 20:03; 21.02 21:44; 21.02 21:50; 23.02 13:30; 23.02 13:31; 23.02 13:39; 25.02 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste põhiprobleemiks on see, et kui neil mingeid sümptomeid pole, siis ega nad arsti juurde niisama kontrolli ei lähe, neid nagu ei koti. Nii palju, kui elu jooksul olen kuulnud, siis neid mehi, kes ise end vabatahtlikult testivad on väga vähe, millest on kahju. Inimene ikka võiks enda tervisest hoolida.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 19.02 18:00; 19.02 18:04; 19.02 20:03; 21.02 21:44; 21.02 21:50; 23.02 13:30; 23.02 13:31; 23.02 13:39; 25.02 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

HPV on selline asi, mida meestel ei testita ja see ei tähenda automaatselt kohe seda, et mees on kõrvale pannud, kahju kui sinu puhul nii läks. HPV võib kehas olemas olla ka eelmistest partneritest.

Mina sain oma HPV esimeselt mehelt ja 100% oli tema süüdi.

Üldiselt täpselt sama kogemus selle petva mehega, pidevalt mingid tervisejamad 7 aasta jooksul. Peale tema mahajätmist on tervis ligi 20 aastat tiptop korras olnud koos normaalse mehega elades.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teema ju. Nagu väike meeldetuletus, kontrollis tuleb käia regulaarselt.

Kahjuks pole ainult kontrollist kasu, sest vähemalt minu kogemus on, et püsisuhtes olevaid naisi ilma kaebusteta suguhaiguste suhtes ei testita. Kõik levivad “hädad” aga silmaga nähtavad ei ole ja mingeid kaebusi ka tekitada ei pruugi.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 19:51; 19.02 22:13; 19.02 22:38; 20.02 21:44; 21.02 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teema ju. Nagu väike meeldetuletus, kontrollis tuleb käia regulaarselt.

Kahjuks pole ainult kontrollist kasu, sest vähemalt minu kogemus on, et püsisuhtes olevaid naisi ilma kaebusteta suguhaiguste suhtes ei testita. Kõik levivad “hädad” aga silmaga nähtavad ei ole ja mingeid kaebusi ka tekitada ei pruugi.

No siis tasub arsti vahetada, see on küll eriti loll suhtumine arsti poolt. Mis mõttes ei testita, ma testin end küll kord aastas ja keegi ei vaata mitte kuidagi imelikult.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 19.02 18:00; 19.02 18:04; 19.02 20:03; 21.02 21:44; 21.02 21:50; 23.02 13:30; 23.02 13:31; 23.02 13:39; 25.02 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänu sellele teemale läks mul ka pirn pea kohal põlema. Kui olin esimeses pikaajalises suhtes, siis põdesin ka mitu korda bakteriaalset vaginoosi ja oli ka tupeseen. Suhte viimasel aastal sain teada, et noormees oli mind korduvalt petnud. Läksime lahku, kuna kohtasin oma tõelist armastust ja praegust abikaasat ning meie suhte 13 aasta jooksul ei ole mul kordagi ühtegi sellist probleemi esinenud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minagi läksin kunagi naistearsti juurde, sest all oli kõik turses ja põletikus.

Arst ütles, et peaksin oma mehele otsa vaatama. Läksin väga närvi selle peale ja ütlesin, et isegi, kui mu mees ringi kepib, siis on ta piisavalt tark, et kasutada kondoomi.

Te ei taha teada, mis hiljem kõik välja ujus.

Minu arstil oli õigus.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teema ju. Nagu väike meeldetuletus, kontrollis tuleb käia regulaarselt.

Kahjuks pole ainult kontrollist kasu, sest vähemalt minu kogemus on, et püsisuhtes olevaid naisi ilma kaebusteta suguhaiguste suhtes ei testita. Kõik levivad “hädad” aga silmaga nähtavad ei ole ja mingeid kaebusi ka tekitada ei pruugi.

No siis tasub arsti vahetada, see on küll eriti loll suhtumine arsti poolt. Mis mõttes ei testita, ma testin end küll kord aastas ja keegi ei vaata mitte kuidagi imelikult.

Olen tänulik, kui jagad mõne arsti või haigla nime, kus seda tehakse. Minul (ega ka mu paaril sõbrannal, kellega on jutuks tulnud) ei ole tehtud ilma kaebusteta teste ei riiklikus ega erameditsiinis (va siis PAP kolme aasta tagant). Arstid on olnud erinevad. Ühele sõbrannale öeldi küsimise peale lausa, et “selliseid teste me teeme 16-aastastele, kelle seksuaalkäitumine on kaootiline, aga no teeme siis teile ka, kui on alust midagi kahtlustada”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 19:51; 19.02 22:13; 19.02 22:38; 20.02 21:44; 21.02 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teema ju. Nagu väike meeldetuletus, kontrollis tuleb käia regulaarselt.

Kahjuks pole ainult kontrollist kasu, sest vähemalt minu kogemus on, et püsisuhtes olevaid naisi ilma kaebusteta suguhaiguste suhtes ei testita. Kõik levivad “hädad” aga silmaga nähtavad ei ole ja mingeid kaebusi ka tekitada ei pruugi.

No siis tasub arsti vahetada, see on küll eriti loll suhtumine arsti poolt. Mis mõttes ei testita, ma testin end küll kord aastas ja keegi ei vaata mitte kuidagi imelikult.

Olen tänulik, kui jagad mõne arsti või haigla nime, kus seda tehakse. Minul (ega ka mu paaril sõbrannal, kellega on jutuks tulnud) ei ole tehtud ilma kaebusteta teste ei riiklikus ega erameditsiinis (va siis PAP kolme aasta tagant). Arstid on olnud erinevad. Ühele sõbrannale öeldi küsimise peale lausa, et “selliseid teste me teeme 16-aastastele, kelle seksuaalkäitumine on kaootiline, aga no teeme siis teile ka, kui on alust midagi kahtlustada”.

Mida juttu. Synlabis või erasüsteemis võid lasta ennast testida nii palju kui vaja. On eraldi suguhaiguste “paketid”.

Oli teatav intsident ka oma mehega. Ära ei suutnud tõestada, mul leiti, temal mitte. Peale seda testin ennast tasulises korra-kaks aastas, kuigi näiliselt praegu on kõik korras.

Riigis, kus elan on selline lahe asi, et suguhaiguste puhul oled kohustatud oma partnerid üles lugema, aga nii, et arst saadab siis ise “süüdlastele” kutse testile, aga seda süüdlasele ei öelda, kus kohast info pärit on. Nö “klamüüdikirja” on siin vist elu jooksul valdav enamus saanud. Kiri on sisuga “meie andmetel olete võimalik kontaktne” olete kohustatud testimisele ilmuma. Kui on abielus, kooselu, ei pääse ühegi valemiga. Kui välja ilmu ja ei testi, saab ka “vägisi” viia. Selle seaduse alla käivad siis näiteks  klamüüdia, hiv, b-hepatiit, mycoplasma gen., süüfilis, gonorrea.

Seda seadust oleks ka Eestis vist vaja…

+22
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 22:32; 19.02 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida juttu. Synlabis või erasüsteemis võid lasta ennast testida nii palju kui vaja. On eraldi suguhaiguste “paketid”.

Mina käin eras sellises kohas, kus on Haigekassa leping ja patsient maksab ainult 5€ visiiditasu. Analüüside eest maksma ei pea. Sellist raha ei ole, et iga aasta oma raha eest kõik need testid teha lasta.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 19:51; 19.02 22:13; 19.02 22:38; 20.02 21:44; 21.02 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida juttu. Synlabis või erasüsteemis võid lasta ennast testida nii palju kui vaja. On eraldi suguhaiguste “paketid”.

Mina käin eras sellises kohas, kus on Haigekassa leping ja patsient maksab ainult 5€ visiiditasu. Analüüside eest maksma ei pea. Sellist raha ei ole, et iga aasta oma raha eest kõik need testid teha lasta.

Synlabis on see paketihind ju 77 eur. Töölkäiv inimene mingi 10 euri kuus ikka säästa suudab. Ega siis testima minnakse ikka siis, kui tekib näiteks “kõhutunne”, et mees päris puhas poiss pole olnud või siis muidu kahtlaste sümptomite korral. Kahju muidugi, et Eestis seksuaaltervisele nii vähe tähelepanu pööratakse. Viljatuse ravi, põletikud ja muud tüsistused on ju riigile oluliselt kallimad pärast tasuda. Selle asemel, et kõiki soovijaid testida ja haiguste levikut seeläbi tõkestada, tegeletakse tagajärgede ravimisega.

Ilmselt kui sa lähed ikka arsti juurde ja ütled, et mees vist pani kõrvalt  ja endal on sümptomid, tehtaks ka testid. Kui niisama ümbernurga juttu ajada, siis muidugi ei testita. Arstile tuleb ikka konkreetse jutu ja sooviga minna, mitte udu ajada seal.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 22:32; 19.02 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma noorus ja lollus tuleb meelde. Esimese abikaasaga olin mõnda aega kaugsuhtes. Seened, sügelused ja põiepõletikud mis arvasin, et kuuluvadki suguelu juurde Aga siis läks asi päris hulluks. Olin vaid 21 kui tekkis bakteriaalne vaginoos, see oli nii õudne. Arsti juurde pidin minema ja sain kohe mitu diagnoosi. Lisaks bakteriaalsele vaginoosile ka mükoplasma ja positiivne HPV.
Teemast välja, aga see millest ma kunagi aru ei saa, on mu ema reaktsioon. Kuigi ma polnud oma emaga isiklikest ja intiimsetest asjadest rääkinud, siis sellest rääkisin. Olin šokis ja õnnetu. Ema lohutas mind, et selline see naiste elu kord on. Ma olin nii noor ja rumal, mulle oli see nagu tõukeks mehele andestada. Seesama mees muidugi ise ei tunnistanud midagi, aga ma tean.
Ma ei saa lubada, et oleksin mehe maha jätnud kui ema oleks seda soovitanud. Aga ma ei suuda mõista ema reaktsiooni. Isegi kui ma poleks ema sõnade peale meest maha jätnud, tunneksin praegu vähemalt, et mu ema hoolib minust. Olin vaikne neiu ja ema suurim hirm oli, et uut meest ei leia.
Jätkasin tolle mehega liiga kaua, aga tagantjärele ja elukogemusega mõistan, et selline episood näitab nii täpselt inimese tegeliku loomuse ära, et oleksin pidanud tookord verinoorena rõõmustama, et mehe loomus ilmsiks tuli. Küll valulikul moel, ilma haigusteta poleks ma petmisest teada saanud.
Aga mina lammas läksin ta juurde tagasi, iseenda ema õnnistus kaasas.
Õnneks sai see jube suhe ükskord läbi ja tekkis uus armastus. Mul oli nii täpselt meeles see häbitunne kui arst mulle tookord diagnoosid ette luges. Ütlesin uuele mehele, et suguelu alustame siis kui ta on arsti juures kontrollis käinud. Hoolimatum mees oleks selle soovi peale minema tõmmanud, nii et jälle üks kindlustus, et tegemist mõistva ja hooliva inimesega. Meestel on nende proovide võtmine ka päris ebamugav protseduur.
Mees oli terve ja oleme tänaseni koos ja terved.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nooruspõlve peigmees jäi petmisega haledalt vahele ja kui mul pisut hiljem herpes avaldus, proovis ta mulle selgeks teha, et olen kättemaksuks ise teda petnud ja et omad vitsad peksavad. Loomulikult ma ei petnud teda.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paaris suhtes on olnud pidevalt rasked põiepõletikud. Ikka nii, et isegi erinevad antibiootikumid ei aita. Suguhaiguste testid olid kõik negatiivsed. Küll aga polnud mees emotsionaalselt pühendunud ja tundsin end suhtes ebaturvaliselt. Nii kui neist suhetest väljusin pole põiepõletikud tagasi tulnud… 8 aastat juba õnnist elu elanud. Keha teab.

Põiepõletikud võivad tulla ka liiga agarast seksist. Samuti siis, kui mingi pisik satub tagumisest august tuppe või kusitisse.

Seksijärgse põiepõletiku all kannatavadki rohkem need naised, kelle kusiti ja pärasool on üksteisele liiga lähedal.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.02 08:52; 20.02 08:59; 22.02 21:08; 22.02 21:21; 23.02 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riiklikus haiglas ei tehta tõesti igal visiidil suguhaiguste teste. Ma olen teatud põhjustel pidanud väga palju naistearstil käima ja tõesti, on vaid kindlad juhud, mil need testid tehakse. Tehakse siis raseduse planeerimisel (küsimise peale), rasedusega arvele võtmisel, enne operatsioonile minekut ja ka siis, kui on konkreetsed kaebused, mis viitavad suguhaigusele. Lihtsalt rutiinsel kontrollil neid teste ei tehta, liiatigi veel 1 kord aastas. Isegi PAP-testi tehakse iga 2-3 aasta tagant, kui eelnevad testid on korras olnud. Sagedam testimine ei olegi tegelikult vajalik. Kui on kõrvalekaldeid, siis tehakse muidugi sagedamini.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.02 08:52; 20.02 08:59; 22.02 21:08; 22.02 21:21; 23.02 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA on nagu minust kirjutanud – pidevalt bakteriaalne vaginoos, seen, pidev põiepõletik. Eksmees raius käsi südamel – tema ei ole mind petnud. Pettis ja kuidas veel. Kondoomi loomulikult ei kasutanud. Kui siit loen petvate meeste õigustusi – armukestega seks on ainult seks, käib ennast ainult tühjendama, “pärisnaist armastab palavalt, l..ts nutab, mees jäi koju  jne. tuleb õudu peale kuidas naised ei saa aru, et petmisele lisaks seatakse nende elud ohtu.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 64 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe arvukad partnerid ja abikaasa haigused (palun mitte tõsta terviseteemasse)