Esileht Pereelu ja suhted mehe autos kõrvarõngas

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: mehe autos kõrvarõngas

Postitas:

Koristasime mehe autot ja leidsin sealt kõrvarõnga, mis ei kuulunud mulle. Oli istme vahel ja olnud seal juba teab kui kaua, sest polnud ammu koristanud autot nii põhjalikult. Alguses ütles mees, et minu oma (jaa, ma ei tunne oma kõrvarõngaid, onju), siis ütles, et on vahel peale tööd mõne naise koju viinud, äkki mõnel kukkus ära ja võibolla juba ammuilma see seal. Aga no kuidas saab konksuga kõrvarõngas niisama heast peast autosse kukkuda. Ei vitsinud draamat teha aga imelik tunne jäi sisse. mees väga paanikasse ei läinud ka. Aga valetada oskab ta vääga hästi niiet see pole näitaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 20:59; 25.03 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, mina olen mitu konksuga kõrvarõngast talvisel ajal suure salli pärast lihtsalt ära kaotanud – sall ja krae tõstavad konksu kõrvast ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka konksuga kõrvarõngaid talvel ära kaotanud. Nüüd kasutan ainult selliseid, millel teisel pool see kinni hoidev jurakas.
Arvad, et mees rebis selle kirehoos kõrvast :)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil õega oli selline juhus, et pillasin kogemata taskust oma huulepulga nende autosse (mõlemad sõidavad vahel koos ja vahel ka eraldi sellega). Pärast veel kodus otsisin huulepulka, aga ei leidnud ja sinnapaika see jäigi.
Mitu kuud hiljem läksin jälle õele külla. Muu jutu seas kurtis ta mulle, et kahtlustab meest. Nimelt oli õde leidnud autost selle huulepulga ja kohe muidugi aru saanud, et see on võõras. Küsitles siis meest, mees muidugi süütult kinnitas, et tema sellest küll midagi ei tea. Aga õde ikka päris lõpuni uskuma ei jäänud teda. Nojaa tegelikult oligi mees puhta südamega tõtt rääkinud nagu hiljem selgus juhuslikult…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ma olen ka nii konksuga kui konksuta rõngaid kaotanud nii palju, et hakka või nutma :). Ja just, eriti talvel sallide-mütside-kraede kaasabil. Ei taha mõldagi, et äkki tänu nendele ka mõnes peres draama ;). Sellest, et kõrvarõngas autos, nüüd päris objektiivselt miskit järeldada küll ei tasu.

Samas see, et sa selliste asjaolude korral tunned, nagu tunned, on teine asi ja eks neid vähe sügavamaid probleeme tasuks küll lahendada katsuda. Selliseid \”kahtlaseid\” asju võib ju subjektiivselt võttes nii väga palju teie päevadesse koguneda ja nii võib päris raske elada olla :S. Sest kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis kui ma oma meest ei usaldaks või ta mulle teada-tuntult hea valetaja, nagu sa ütled, siis leiaks ma ka ilmselt vähemalt üle päeva midagi, mille pärast põdeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on kõrvarõngad tagant selle jullaga tavaliselt, vahel on selline rõngas, mis lihtsalt käib kokku (üks ots läheb teise otsa sisse) ja olen neid kaotanud ilma, et ma rahmeldaks. Nagu keegi enne ütles, et nt salliga seoses v müts v krae vms võib lükata kõrvarõnga välja kõrvast. Ka kaotan aegajalt juukseid. Mul pikad juuksed.
Samuti on mu käekott nagu Tootsi taskud ja kui pean sealt telefoni otsima, siis kaotan mingi vidina ikka aegajalt ära kotist.
Mäletan, Eestis elades/töötades viis nii mõnigi töökaaslane mind autoga koju kui oli kole ilm ja minu kodu jäi talle tee peale.
Poleks mingi ime, kui keegi naine oleks minu juukseid, kõrvarõngaid vms leidnud nende autodest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Sa parem mõtle, et keegi kusagi leinab oma kadunud kõrvakat! Las mees küsib töökaaslastelt etc kes kaotas!

Plusspool – nii saad teada, KES seal autos on sõitnud, kui ikka paranoiatad.

Muuseas, ka mina arvan, et see juhusliku kaasreisija, mitte autoseks (no miks peaks keegi nii ebamugavas ja tobedas kohas…).

Ise olen kaotanud võõrastesse autodesse kõrbvakaid, kindaid, huulepulki. Enamasti kõik tagasi saanud. Ja jube tänulik olnud.

Vbolla peaksid sa enda käest küsima miks sa oma meest ei usalda? On sul teisi põhjuseid teda kahtlustada? Kui ei, siis löö endal pea selgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasuta autos UV lampi ja otsi sperma surtsakaid, vot siis on mees vahel 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes töölt naisi koju viinud? Pole kahtlustki, et paneb ka neid! Teinekord leiad stringid, küll siis saad aru!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuule, kes su mees on…
äkki mõni mu tuttav?
nimelt mul kaob siis iga kord üks kõrvarõngas ära, kui väljas käin..
äkki saaks mõne paar taas kokku 😀
PS! mul pole ühegi teise mehega kõrvalsuhet…nad vahel lihtsalt toovad mind linnast koju, kui ma näiteks taksot ei saa või nii…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga pange siia need kaotatud ja leitud kõrvarõngad kirja-jumal teab mis siit välja võib veel tulla 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas auto on uuena ostetud? Meie leidsime kunagi oma kasutatuna ostetud autost saksa marga, mis oli kindlalt eelmise omaniku jagu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka kõrvarõngaid pidevalt kadunud, eriti rippuvaid ja konksuga. tavaliselt jäävad samuti kuidagi salli külge.

kusjuures see ei pea isegi mehe töökaslase oma olla, võib olla ükskõik kelle oma, kes autot kasutanud nt sinuga koos sõites: sinu ema, õe, vanaema, parima sõbranna, sinu tütre klassikaaslase oma (kui tütart koos temaga sünnipäevale sõidutasid) jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok. seda ma tahtsingi teada kas on võimalik, et konksuga kõrvarõngas ise kõrvast ära kukub, lihtsalt autos istudes. Oli mingi kole, odav, vist ise tehtud, kõrvarõngas. selline, nagu kõik \”käsitööblogid\” juba kajastavad. Niiet ei hakka avalikult pakkuma. Omahind võibolla 30 senti sellel. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 20:59; 25.03 10:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted mehe autos kõrvarõngas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.