Esileht Pereelu ja suhted Mehe eelmine elukaaslane ajab närvi mustaks…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Mehe eelmine elukaaslane ajab närvi mustaks…

Postitas:
Kägu

Tutvusin mehega kui meolime mõlemad vabad ja vallalised. Mees tuli oma endise elukaaslase ja väikse lapse juurest ära, sest naine pettis teda teise mehega. Mees hoidis teda ja pere nagu kulda, laps oli oodatud, maksis hoolitses kõige eest, naisele tegi kõik kallid kingitused, luksus autod, kallid riided, vajadusel lapsehoidjad, koristajad, vaba raha, vabadus käija-olla jne. Lähedus-armastus oli samuti mehe jaoks oluline. Kuid mees tegi ka palju tööd hea elu nimel. Ilmselt hakkas tol naisel igav, kuna hobisid tal ei olnud ja pettis meest. Kuna mehe jaoks laps oli väga oluline, siis jättis kõik korterid, rahad, autod naisele ning lisaks lapsehoidjad ja alimendid, rääkimata kõikide koduga seonduvate kulude katmisest.Nüüd elame meie koos juba paar aastat varsti, oleme abielus ja ma ootan last, elan nö sama\”head\” elu. See endine naine aga ei saa ikka veel rahu. Talle ei piisa ikka veel. Ei taha lasta lahti mu mehest- kuigi ise keeras p…e. Alguses terroriseeris, tahtis teada, milline välja näen, jälgis mind autost, jälitas ja tahtis midagi veel kobiseda.Küll helistab lambi ajal, vahel hilisööl helistab, küsib laest võetud asju ala kus on mingi kohver, või äkki on vaja lapsest rääkida. Helistab pidevalt ja küsib mingeid totrusi ala kus saaks ta poniga sõita jne- nagu ise internetist ei leiaks infot. Küll on vaja soojamaa reisidele sõita jne Küll on vaja helistada hiljem ja küsida et ikka mida lapsmeie pool sõi, kuigi mees last viies rääkis just sellest. Ühesõnaga kiusab, pigem kõike selleks, et mind ärritada. Keerab veidi last minu vastu üles,et ma teda ei puudutaks, riidesse aitaks jne -laps sedasi nähvab minule. Olen palunud mehel, et ta ütleks talle, Lõpetagu see nõmedus.Mees on ka minu ees öelnud telefonis aga no ei mõju.Mees ei taha riidu ka minna,et naine lapsega seoses manipuleerima ei hakkaks, et ei saa näha jne
Millal see ükskord lõppeb? Millal rahunevad need ex-naised maha?Soovin ju vaid rahulikult oma pereelu elada ja mehe lapse vastu ei ole mul midagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mehe eelmine elukaaslane ajab närvi mustaks…

… lõpeb siis, kui sina lõpetad absoluutselt igasuguse emotsionaalse reageerimise. kõne korra toru hargile midagi ütlemata, tänaval vastu tulles lähed oma teed midagi ütlemata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte vabadus käija, vaid vabadus käia (hea pärast edaspidiseks).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mu laps diivanil hyppab ja ma temaga riidlen siis saab ta sellest ainult hoogu juurde. Niisiis ma pööran selja ja ignoreerin, varsti ta väsib ja tegeleb oma asjadega edasi. Soovitan sul samamoodi käituda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kägu 23:46. Nüüd ma siis tean, kust tulevad need lapsed kes külas ringi jooksevad ja märatsevad, ning emmed neid heldinult pealt vaatavad. Küll ju maha rahuneb.
Aga teemaalgtaja, sinule soovitan ma soojalt mehe poolde pöörduda ja öelda, et eks võib helistada talle töööaegadel. Peale seda aga on teie aeg ja ärgu tülitagu õhtul hilja oma totrate küsimustega. Ning vajadusel pakkuge välja arvuti algkursust, et saaks õppida googeldama ja otsida ise vajalikud kohad üles.
See on selge, et eksile ei meeldi mehe uus naine. Sina siis. Aga paljudele ei meeldi. Kuna nüüd a teile pisike tulemas, siis seda enam pead enne asja käsile võtma. Mina kohe kindlasti ei soovita lihtsalt rahulikult seda tsirkust kõrvalt vaadata. Kui laps võib maha rahuneda temast välja mitte tehes, siis naine vastupidi, saab indu juurde ja varsti kutsub juba su meest enda juurde ööseks ka, lapse pärast ju.
Pane need asjad ka omalt poolt paika. See tekitab ka sulle stressi ja seda sul hetkel pole vaja. Räägi mehega ja las mees räägib naisega ja kui vaja, saage kokku. Mitte telefoni teel, vaid just näost näkku. See oleks parim viis asjale läheneda. Mees peab sul ka lõpuks tegutsema. Laps on tähtis, väga hea, aga sind peab ta kaitsma sellise hullu eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

siis kui eks leiab uue mehe.
Meil oli sama seis, kusjuures proua ise kolis uhkelt minema. Kui teada sai, et mahajäetud mees on endale uue naise leidnud – hakkas üks igavene kamm pihta – telefonikõned mulle, mu emale, mehele nii eksilt, ämmalt kui mehe eksämmalt. Siis kihutati isegi mulle tööle, levitati kuulujutte. ähvardati kohtuga jne. Kino sai igastahes ja väga naeruväärne käitumine selle naise poolt.
Lõpuks leidis endale uue mehe ja siis oli temal kiirelt lahutust vaja, sai ka.
Meie oleme nüüd abielus juba 10.a. eks aga läks lahku pärast 2.a. abielu, aga enam meie ellu ei sorgi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Alfonss

manipuleerimine lõpeb kui abiellute ja eksil kaob viimanegi lootust meest tagasi saada. eks peab lõpetama suhtlemise eksiga, v.a. sms.

ilmselt tegu nartsissismiliku tüübiga ja hea, et mees eluga tulema sai.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sel mehel küll arus oli kui sellise närvilise naise nagu sina valis omaenda pere asemel? Su kirjapilt on juba väga lapselik ja üks endast lugupidav naine ei kirjuta sellist hala :/

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis sel mehel küll arus oli kui sellise närvilise naise nagu sina valis omaenda pere asemel? Su kirjapilt on juba väga lapselik ja üks endast lugupidav naine ei kirjuta sellist hala :/[/tsitaat]no just. üks endast lugupidav naine ei kirjuta sellist hala ja veel anonüümselt, anonüümsesse foorumisse. see on väga väga inetu. 😛
aga üks endast lugupidav naine, tüütab oma lollide küsimustega eksmeest, siis see on siiski naiselik köitumine irv.
kõige lihtsam on mitte emotsioonitseda. vasatata lollidele küsimustele, kui tead. kui ei tea, siis ütledki ei tea, kust saab poni. või et liiga hilja on. et laps sõi seda ja toda, ma rääkisin sulle, kas sa ei mäleta. lihtsalt suhtuda nagu poolearulisse. ega ju poolearulise peale ka ei vihasta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga te lülitage hilisõhtul telefonid välja, siis ei saa poole öö ajal või keskööl mõttetute küsimustega tülitada.

Please wait...
Postitas:
rotsik

[tsitaat]… lõpeb siis, kui sina lõpetad absoluutselt igasuguse emotsionaalse reageerimise. kõne korra toru hargile midagi ütlemata, tänaval vastu tulles lähed oma teed midagi ütlemata.
[/tsitaat]
paraku on tänaval vastu tulles üle tee minemine siiski reageerimine, aktiivne ja demonstratiivne ignoreerimine, muidu on see enamvähem toimiv nõuanne – tee nägu, nagu midagi polekski.
Aga on inimesi, kelle puhul see ei aita.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[tsitaat]Aga te lülitage hilisõhtul telefonid välja, siis ei saa poole öö ajal või keskööl mõttetute küsimustega tülitada.[/tsitaat]
lapsevanem ei saa endale sellist käitumist lubada. lapsega võib öösel midagi juhtuda, et on vaja ka isa kätte saada. aitab, kui ükskõik millise \”lampi\” telefonikõne peale kõne lihtsalt katkestatakse. lapse pärast ei saa vastu võtmata jätta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees on loonud uue naisega pere, siis eksnaisel ei ole mehe eluga enam midagi pistmist!

Exnaistel komme alati ettekäändeks laps tuua, on absurd!

Telefon välja ja siit maalt…punkt!

Mis tähendab kui lapsega midagi peaks juhtuma, kui juhtub, siis juhtub nagunii, kas isa saab seda ära hoida?

Hetkel jääb mulje, et mehele on sarvi tehtud ja armastab ikka veel oma esimest naist, muidu ei saaks selline klounaadi mängist toimuda!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees lihtsalt ei eira naist lapse pärast, kartes, et too keelab suhtlemise ära. Teemaalgataja nii ka JU kirjutas. Suhtuks samuti pohhuistlikult tollesse naisesse. Las kipitab ja mõtleb totrusi välja, häbi teeb ta ainult iseendale! Ja kui ta lapsega manipuleerima hakkab siis on tegemist idioodiga! Oh,neid naisi, kel ei anna süda rahu kui on maha jäetud! Naiselik kadedus on kõikse hullem!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks ei võiks seda last kasvatada tema isa? Ema saaks siis kenasti mängust välja jätta, vaadaku ise kus elab ja millega sõidab või kust raha saab. Last näeks näiteks üle nädalavahetuse, kui on muidugi koht, kus lapsega olla. Teil elu kui lill, ei pea vastama eksi kõnedele ega midagi, kuna laps ju teiega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tutvusin mehega kui meolime mõlemad vabad ja vallalised. Mees tuli oma endise elukaaslase ja väikse lapse juurest ära, sest naine pettis teda teise mehega. Mees hoidis teda ja pere nagu kulda, laps oli oodatud, maksis hoolitses kõige eest, naisele tegi kõik kallid kingitused, luksus autod, kallid riided, vajadusel lapsehoidjad, koristajad, vaba raha, vabadus käija-olla jne. Lähedus-armastus oli samuti mehe jaoks oluline. Kuid mees tegi ka palju tööd hea elu nimel. Ilmselt hakkas tol naisel igav, kuna hobisid tal ei olnud ja pettis meest. Kuna mehe jaoks laps oli väga oluline, siis jättis kõik korterid, rahad, autod naisele ning lisaks lapsehoidjad ja alimendid, rääkimata kõikide koduga seonduvate kulude katmisest.Nüüd elame meie koos juba paar aastat varsti, oleme abielus ja ma ootan last, elan nö sama\”head\” elu. See endine naine aga ei saa ikka veel rahu. Talle ei piisa ikka veel. Ei taha lasta lahti mu mehest- kuigi ise keeras p…e. Alguses terroriseeris, tahtis teada, milline välja näen, jälgis mind autost, jälitas ja tahtis midagi veel kobiseda.Küll helistab lambi ajal, vahel hilisööl helistab, küsib laest võetud asju ala kus on mingi kohver, või äkki on vaja lapsest rääkida. Helistab pidevalt ja küsib mingeid totrusi ala kus saaks ta poniga sõita jne- nagu ise internetist ei leiaks infot. Küll on vaja soojamaa reisidele sõita jne Küll on vaja helistada hiljem ja küsida et ikka mida lapsmeie pool sõi, kuigi mees last viies rääkis just sellest. Ühesõnaga kiusab, pigem kõike selleks, et mind ärritada. Keerab veidi last minu vastu üles,et ma teda ei puudutaks, riidesse aitaks jne -laps sedasi nähvab minule. Olen palunud mehel, et ta ütleks talle, Lõpetagu see nõmedus.Mees on ka minu ees öelnud telefonis aga no ei mõju.Mees ei taha riidu ka minna,et naine lapsega seoses manipuleerima ei hakkaks, et ei saa näha jne
Millal see ükskord lõppeb? Millal rahunevad need ex-naised maha?Soovin ju vaid rahulikult oma pereelu elada ja mehe lapse vastu ei ole mul midagi.[/tsitaat]
Ma ei suudaks elada mehega, kes eelmise naise kulusid katab. Tean selliseid mehi, kes nii teevad-selle taga on tavaliselt 2 tingimust, eks peab alati olemas olema, kui mees teda vajab(sex sealjuures), eks ei tohi mingite teiste meestega suhelda ja peab kuuluma kulutuste katjale.
See on täiesti loll jutt, et lampi üks naine käitub nii mitu aastat ja mees ei saa teda paika panna. Mees saaks samamoodi rahakraanid kinni keerata kui eks peaks veel tülitama. Huvitav, mis põhjusel ta seda ei tee?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miskipärast on niiöelda sinu mees eksiga veel tihedalt seotud, püüa arvata ise miks. Ma arvan mängus on seks. Sest eks=seks enamus juhtudel, midagi pole teha. Reaalsus on see.

Ning naine kes loob suhte mehega, kellel on ekspere, peab sellega ka arvestama, peab arvestama et mehel on laps jne. Sa ju ei võtnud tühja lehte, mis sa kiunud nüüd siis siin, ega sinu raha eest ju toetata. Ja miks peaks isa loobuma hoobilt oma lapse toetamisest.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

Kui närv vastu ei pea, on muidugi võimalus vaadata omale sedasorti mees, kel pole ekse ja lapsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehe esimene laps on veel nii väike, et teda on vaja riidesse aidata, aga samas ootad sina juba samalt mehelt last, juba mitu aastat olete koos elanud ja kui tuttavaks saite, oli mees juba vallaline.

Kuidas kõige selle juures mehel nii väike laps saab olla?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pea 6 aastane laps. Mingit suhte-teemat exiga ei saa olla, kahjuks välistatud, kuna mehel kadusid tunded peale naise petmist jne. Midagi ei ole vastu lapse ja exi toetamisele, see näitab et mees on normaalne ei jäta ka tulevikus hätta sind ennast. Suhtlemist ei saa ju selles mõttes lõpetada exiga, kui on ühine laps.Jai mees ei soovi pingeid exiga, sest ta ei soovi manipuleerimist ja muid kohtu mänge lapse pärast ajada. Kõik kirjutasin oma algses kirjas, kaua me koos oleme olnud jne. Lihtsalt exile ei anna rahu, et mees edasi liikus oma eluga ning et ma just välimuselt ka mingi krokodill ei ole. Ja arusaadav, et meil kõikidel on exid agame kõik ka ei keera halba oma exidele, saame üle ning liigume edasi. Osad elavad rahulikult, teised soovivad mingis pinges ja rahutuna elada.

Please wait...
Postitas:
muslima

Kas see, et mees suhtleb oma lapsega ja lapse emaga on kuidagi kummaline või?
Kui naine ja mees saavad lapse on nad elu lõpuni läbi selle lapse seotud.
Mina oleks isiklikult õnnelik, et mul on mees kes hoolib lapsest ja selle lapse emast ka.
Kummaline on hoopis see, et sa üritad kontrollida kellega Sinu mees suhelda võib ja kuidas. Omaniku
rolli võtmine ja lapse ja tema ema kallal naaksumine on kiireim tee mehest üldse ilma jääda.
Soovitan Sul keskenduda Sinu ja sinu mehe vahelitele suhtele ja vähem tähelepanu pöörata mehe suhetele kolmandate isikutega.
Raha teemale lisaks, et mees teenib ja otsustab ise kuidas ja kellele ta raha kulutab. Järelikult te ei ole siiski paar , kellel ühine rahakott ja majandamine. Kulud lapsele ja tema kasvatamiseks on ju igati vastutustundliku mehe käitumine.
Veel tahan lisada, et ei ole Sinu asi kommenteerida teiste inimeste lahku minemise põhjuseid, nendest on sulle niikuinii suupärane variant tehtud. Tõde teavad ainult asjaosalised ise.
Kogu sinu kirjutisest kumab läbi KADEDUS ja EBAKINDLUS. Oleks Sul oma suhte suhtes kindel tunne, Sa siin sappi ei pritsiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]muslima kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas see, et mees suhtleb oma lapsega ja lapse emaga on kuidagi kummaline või?
Mina oleks isiklikult õnnelik, et mul on mees kes hoolib lapsest ja selle lapse emast ka.
Kummaline on hoopis see, et sa üritad kontrollida kellega Sinu mees suhelda võib ja kuidas. Omaniku
rolli võtmine ja lapse ja tema ema kallal naaksumine on kiireim tee mehest üldse ilma jääda.
Soovitan Sul keskenduda Sinu ja sinu mehe vahelitele suhtele ja vähem tähelepanu pöörata mehe suhetele kolmandate isikutega.
Raha teemale lisaks, et mees teenib ja otsustab ise kuidas ja kellele ta raha kulutab. Järelikult te ei ole siiski paar , kellel ühine rahakott ja majandamine. Kulud lapsele ja tema kasvatamiseks on ju igati vastutustundliku mehe käitumine.
Veel tahan lisada, et ei ole Sinu asi kommenteerida teiste inimeste lahku minemise põhjuseid, nendest on sulle niikuinii suupärane variant tehtud. Tõde teavad ainult asjaosalised ise.
Kogu sinu kirjutisest kumab läbi KADEDUS ja EBAKINDLUS. Oleks Sul oma suhte suhtes kindel tunne, Sa siin sappi ei pritsiks.[/tsitaat]

Mina omalt poolt soovitan sul arenema hakata ja täiskasvanuks saada! Emotsioonid vajaksid sul ka ülevaatamist ja kainet mõistust!
Lapsega ollakse tõepoolest seotud, aga mitte lapse emaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kas see, et mees suhtleb oma lapsega ja lapse emaga on kuidagi kummaline või?
Kogu sinu kirjutisest kumab läbi KADEDUS ja EBAKINDLUS. Oleks Sul oma suhte suhtes kindel tunne, Sa siin sappi ei pritsiks.[/tsitaat]

miks sa oma mehest lahku läksid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muslima, kuule, mis värk sinul oma exiga siis oli? Teema algatajana kirjutas ju selgelt, et tal ei ole midagi lapse,exi ja nende toetuse vastu, selgitaska vist teises kirjas veel. Vastu on ta sellele, et ex ajusid keerab läbi lapse ja just see ex on kade, kibestunud, et mehel uus elu ning nüüd püüab teise suhtesse pingeid tuua, sest tal läbi lapse on see võimalik. Kas sa üldse teema algataja kirja lugesid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

siit postitusest kumab läbi exnaiste soovunelm, juskui nende exmees peaks eluaeg nendega seotud olema aga tegelikkuses need asjad nii ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Naiivsed on naised kes usuvad vaid ühe poole juttu, miks kooselu metsa läks. Teemaalgataja usub siiralt oma meest aga mida mees tegemata jättis, seda ei ole vist kunagi küsinud.

Ega eks enne rahu ei anna, kui tema enda elu korda saab ja sina nii valuliselt ei reageeri.

Aga küllap me veel kuuleme kuidas teil lapsed sünnivad ja siga eks ikka tahab nii palju raha oma lapsele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

naiivsed on need eksid, kes loodavad, et kui on ühine laps, sis on mehel ka tuded nende vastu alles…

Please wait...
Postitas:
Kägu

vot ei ole ikka nii nagu kõik mahajäetud/lahkuläinud naised ette kujutavad. Minu jaoks on mehe laps väga tähtis, kuna tean et mees väga lapsest hoolib – teen kõik, et saaks lapsega maksimaalselt koos olla (meil endil on 2 ühist last), kaasan last pereüritustele jne. Ma isegi ei tea palju mu mees maksab elatist, probleeme sellest ei ole, mees toetab ka kooli algust, suuremate ostude tegemist, ka ise olen lapsele taskuraha andnud. Olen seda meelt, et lapsi tuleb ülalpidada kuni ülikooli lõpuni ning toetada ka esimese eluaseme ostmisel (näiteks tagatis, sissemakse). Minu tutvuskonnas on kõik mehed oma lastele isad edasi ning osalevad nende ülalpidamisel ja ka nende elus. Elu läheb edasi, lapsed jäävad alati ju nende meeste lasteks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]vot ei ole ikka nii nagu kõik mahajäetud/lahkuläinud naised ette kujutavad. Minu jaoks on mehe laps väga tähtis, kuna tean et mees väga lapsest hoolib – teen kõik, et saaks lapsega maksimaalselt koos olla (meil endil on 2 ühist last), kaasan last pereüritustele jne. Ma isegi ei tea palju mu mees maksab elatist, probleeme sellest ei ole, mees toetab ka kooli algust, suuremate ostude tegemist, ka ise olen lapsele taskuraha andnud. Olen seda meelt, et lapsi tuleb ülalpidada kuni ülikooli lõpuni ning toetada ka esimese eluaseme ostmisel (näiteks tagatis, sissemakse). Minu tutvuskonnas on kõik mehed oma lastele isad edasi ning osalevad nende ülalpidamisel ja ka nende elus. Elu läheb edasi, lapsed jäävad alati ju nende meeste lasteks.[/tsitaat]

Sa räägin ju hoopis muust asjast…sinu mees toetab oma last, mis on normaalne. Aga eksid lihtsalt ei talu, et nende eksmehe ellu tuli uus naine, kes nüüd mehele tähtsam on… ja seetõttu manipuleeriakse eksi läbi laste. kuni leitakse uus rahuldav suhe endale. kahjuks tihti ei leita ja see kamm käib kaua edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pean sulle ütlema, et sa ei ole ainuke naine, kelle mehel on sellised eksnaised. Tean mitut meest, kes on samamoodi kõik kulud katnud, lukskorteri, luksauto- kõik asjad ühesõnaga naisele jätnud ja maksavad suuri summasid kuus lapsetoetusi, tavainimese mõistes ulmesummasid ja eksnaised on täiesti segased. Jälitavad, terroriseerivad, nõuavad, mainpuleerivad nii kuidas oskavad. Ka muus osas lugu kattub, teine mees jne. Ma ei oska muud soovitada, kui sellisele asjale saab piiri panna su oma mees. Ja tegelikult on selleks seadused, kui ta kardab, et ei näe last jne. Mees maksab ju alimente, vanematel on võrdsed rahalised kohustused ning ka isal on õigus oma last näha ja temaga aega veeta ning kui naine ei luba lapsega kohtuda, selleks on olemas kohus. Kuid mees peaks selle oma eksnaisele selgeks tegema ning lõpetama telefoni teel suhtlemise. Pangu reeglid paika, sms või meili teel suhtlemine ja kõik. Sina kahjuks muuta seda käitumismudelit ei saa, sest kui sa hakkad asju korraldama või midagi ütlema eksnaisele, annab see talle vaid hoogu juurde, kahjuks. Igal juhul soovin sulle külma närvi ja rahu ning räägi sel teemal oma mehega, nii kisub teie enda elu üheks sasipuntraks ja kui veel beebi ka sünnib, jaksad sa seda manipulatsiooni taluda?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Esileht Pereelu ja suhted Mehe eelmine elukaaslane ajab närvi mustaks…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.