Esileht Pereelu ja suhted Mehe eelmine elukaaslane ajab närvi mustaks…

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Mehe eelmine elukaaslane ajab närvi mustaks…

Postitas:
Kägu

RE: Mehe eelmine elukaaslane ajab närvi mustaks…

Selle exi probleem on et mees jättis tema maha ja ta ei taha sellega leppida…Mul oli paar aastat tagasi selline olukord, et mees oli exist juba pool aastat lahus olnud ja tädi tahtis teda ikka tagasi kuigi ta teadis et seda ei juhtu ning kui lapse sünnipäev tuli mõned kuud hiljem läks mees lapse sünnipäevale ja seal pakuti aga alkoholi mis oli juba läbi mõeldud kindlalt kuna nad teadsid et kui mees natuke joob läheb ise magama(ta võttis ainult kaks pitsi)sellest ei jää purju aga no ju nad lootsid et jääb ööseks sinna ja siis hiljem saaks mulle mingit pläma ajada tema kohta…Muide ka selle exi ema oli sellega seotud.

Mäletan kui ühekorra ta lasi oma ühel sõbrannal mehele helistada ja öelda et su elukaaslane petab sind kusagil poe juures, vahet pole et ta ütles mu venna nime ja me elukaaslasega see hetk jalutasime koos linnapeal…Ma ei saa aru kus on ikka inimesel mõistust asju välja mõelda ja üldse mingit nõmedat pada ajada.

No see tädi oli rahapeal väljas koos oma emaga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vastuseks, loomulikult tean ka ise, et igas suhte purunemises on alati kaks poolt miks see nii juhtub. Kuid kui naise pool oli- lihtsalt liiga hea elu, kohvikutes istumine, hobide puudumine, põnevuste otsimine ning seejärel petmine, siison ikka midagi viltu naise peas. Mehe poolt oli see – ehk tegi ta vahel liiga palju tööd, et head elu pakkuda. Mees kusagil baarides -ööklubides ei istunud kunagi, kui siis ainult oma naise ja koos sõpradega. Naisel koos mehega puhkustest ja muudest ettevõtmistest puudu ei jäänud aga küll olid exil sõbrannatamine tähtsam. Minu arvamus on, et ennem kui petmise teed minnakse, peaks ikka 50x proovima rääkida jne Paljud mehed ja naised reaalselt suudavad suhet peale petmist korda teha? Väga raske. Kusjuures seda exi ajab närvi veel see, et ma ise ju rahulikult vôtan sa asja ning vastu ei tee midagi-ütle. Selleks mu küsimus oligi, et kaua see siis veel kestab, kas ligi paari aastaga ei peaksjuba rahu ema hakkama?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks ei võiks seda last kasvatada tema isa? Ema saaks siis kenasti mängust välja jätta, vaadaku ise kus elab ja millega sõidab või kust raha saab. Last näeks näiteks üle nädalavahetuse, kui on muidugi koht, kus lapsega olla. Teil elu kui lill, ei pea vastama eksi kõnedele ega midagi, kuna laps ju teiega. [/tsitaat]

Meil just nii lõpuks asi laheneski. Algul helistati mulle ja ähvardati. Siis keelati isal lapsega igasugused kohtumised. Poole aasta möödudes küll lubati laps jälle meile st. isa juurde. Aasta möödudes oli laps juba täielikult meie pool ja ei tahtnud ka emaga enam suhelda. Nüüdseks laps juba peaaegu täiskasvanud ja meiega koos elanud 5 aastat. Emaga suhtleb ainult paar korda aasta jooksul ja külas tal käib väga harva. Tegelikult mul on kahju, et tal ei ole oma emaga enam mingeid sidemeid, aga samast on see olukord ta enda ema tekitatud. Oleks ta algusaastail natuke mõislikum olnud, siis oleks ka praegune olukord teistsugune olnud.

Please wait...
Postitas:
parapam

ahh, ära närvelda. See eks on eks ikka pöhjusega. Seega so what, kui ta helistab ja küsib lolle küsimusi. Tunne talle parem kaasa, et oli nii rumal ja lasi hea mehe käest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis tähega exi nimi hakkab? kui tegemist on sama inimesega, siis võin temast väga palju kirjutada, tunnen seda inimest juba 10 aastat

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimasele Käole. L. tähega hakkab nimi ja vanust veidi üle 35 aasta. No ja kas läks kokku sinu teada inimesega?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kahjuks ei ole L tähega, muidu kirjeldus klapib, lapse vanus jne. lihtsalt too inimene keda mina tean on \”diagnoosiga\” ja kui rohtu ei võta lööb paranoiline käitumine välja, ega see muidugi ei välista, et sinu eks \”normaalne on\”. lihtsalt paljud, kes peaks, arsti juurde ei lähe ja kannatavad ise ja ka lähedased eluaeg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu mõte on alati olnud, et keep your friends close but enemies closer.
Saaksin hea meelega eksiga kokku. Jooksime kohvi ja arutaksime, et küll on vaesekesel raske elu olnud. Saaksid sina temast parema ülevaate, tema tunneks ennast asjalikumana ja noh, kui on vaja asi ära lõpetada, siis ta tunneb, et tõuge on tulnud mehe poolt, sest sina olid ju sõber.
Jah, on küll õel aga seni on hästi töötanud. Tööl, kodus, puhkehetkel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]muslima kirjutas:[/small]

miks sa oma mehest lahku läksid?[/tsitaat]
Ei ole lahku läinud , koos juba 17 aastat

Please wait...
Postitas:
Kägu

siit postitusest kumab läbi exnaiste soovunelm, juskui nende exmees peaks eluaeg nendega seotud olema aga tegelikkuses need asjad nii ei ole.[/tsitaat
Mees , kes saab naisega lapse on läbi selle lapse oma elu lõpuni seotud. Kõik uued ja paremad naised, saage aru, et nii see on ja selle eitamine ei vii Teid elus edasi. Sünnipäevad, kooli lõpetamised, pulmad, lastelaste sünd nende sünnipäevad. Pereüritustel saadakse kokku ja ka lastesse puutuvaid otsuseid tuleb teha koos.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa oled kuulnud väljendit, et inimene saab alles siis aru millest ta ilma jäänud kui teine on ära läinud?

Natuke inimlikust paluks sinu poolt… inimene tegi vea. Jah, andestamatu vea kuid tol hetkel ta sellest aru ei saanud tõenäoliselt kui fataalne see tegu oli. Nüüd on ta jäänud ilma perekonnast. Asjad ja raha- see selleks. See ei anna seda pere rõõmu. läedust, soojust, õhtuti koos istumisi, kaisus magamisi. Ja jäi sellest kõigest ilma- oma vea tõttu.

Aga pane nüüd ennast tema olukorda. Kui Sina oleksd nii käitunud kas sa ei nutaks ala patja, ei oleks kade, uudishimulik? Kas sa ei püüaks mehe tähelepanu köita? Teda tagasi saada?

Ma loodan, et teie pere saab hingerahu ja vabaks kõigest sellest mis see mehe endine naine põhjustab. Aga püüa ka trmast aru saada ja lihtsalt jäta ematsioonid ja ära vasta kuidagi talle. Las ta lihtsalt olla. Küll aibub kui tagasisidet pole.

Ilusat talve! Küll soojemaks läheb:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu:23.01

\”pane ennast sellisesse olukorda\”
Ise on süüdi ärgu ronigu võõra mehega voodi kui ei taha oma kaotada.
See et sa niimodi ütlesid järelikult oled ise sama kogenud ja ise olete selles süüdi et ei oska meest õieti hinnata.
Minul ei tuleks pähegi võõraga voodi ronida ei tea mis haigusi sealt saada võib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

siit postitusest kumab läbi exnaiste soovunelm, juskui nende exmees peaks eluaeg nendega seotud olema aga tegelikkuses need asjad nii ei ole.[/tsitaat
Mees , kes saab naisega lapse on läbi selle lapse oma elu lõpuni seotud. Kõik uued ja paremad naised, saage aru, et nii see on ja selle eitamine ei vii Teid elus edasi. Sünnipäevad, kooli lõpetamised, pulmad, lastelaste sünd nende sünnipäevad. Pereüritustel saadakse kokku ja ka lastesse puutuvaid otsuseid tuleb teha koos. [/tsitaat]
olen uus naine ja mul on eksmees. mu eksmees käis jah, meie ühise lapse sünnal kui too oli veel väike. nüüd saavad ise kokku. oma praegusele mehele olen nö. uus naine ja tal 2 last. ei käi mees oma eksnaisega ei laste sünnipäevadel, ei kooli lõpetamistel, ei kusagil. Ikka koos minuga. Me nimelt elame koos, ja tema laste sünnasid tähistame meil. Aeg-ajalt eks (kes muuseas ka läks mehe juurest ise ära, nüüdseks aga jälle üksik) saadab imelikke sõnumeid või helistab kummalistel teemadel. Varem oli väga bravuurikas proua ja ei hoidnud end sugugi tagasi oma sõnavalikus mehe aadressil. Aga nüüd proovib vaikselt seda meest tagasi susida…Paraku ei õnnestu ja nii ongi mul vaid temast hale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Esileht Pereelu ja suhted Mehe eelmine elukaaslane ajab närvi mustaks…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.