Esileht Ilu ja tervis Mehe eesnaha alt valge

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Mehe eesnaha alt valge

Postitas:

Ma olen veidi mures oma mehe suguti pärast. Ma ei käi tal pesemas järel ega tea kas see on hügieeniprobleem või ei, kuid alati kui eesnaha alla lükan on eemaletõukava lõhnaga katt/tükid seal all mis on valged. Kas mees nakatub nii naiselt saadud tupeseenega?ma olen talle seda maininud ja ta ütleb ,et see on normaalne ja et alles pesi. Samut soovib ta suuseksi ,kuid ma ei suuda sest see on nii eemaletõukav. Siis härea hoopis solvub ja tunneb end solvatuna selle asemel,et midagi ette võtta. Ma ei ole sellist asja enne näinud mehe puhul. Aastaid tagasi tal vist seda ei olnud. Mul on tupeseen ka ägenenud ja kavatsen küünaldega kuuri teha,kuid ehk saan siis nakkuse uuesti kui mehel siiski seen? Samas endal ma olen ka selliseid tükke avastanud tupeseene ägenemise ajal.
Mida teha ja kuidas mehele aru pahe panna voi teda suunata?

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 19:09; 21.10 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole midagi teha, sa vist pead oma mehekese korralikult nokut pesema õpetama. See valge kiht on samasugune mustus kui naise voolus ja pesemiseks peab eesnaha aeg-ajalt tagasi lükkama ja sealt vahelt pesema. Pigem on see lihtsalt mustus kui seen, aga jah, ka mees võib tupeseenega sind taas nakatada. Sellepärast peab mõnikord ka mees klotrimasoolkreemiga kuuri tegema.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 19:46; 22.10 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise teed seenekuuri, siis ostad samal ajal mehele klotrimasooli kreemi. See on ilma retseptita. Ja edaspidi ütled, et kallike, enne seksi peab pesema, muidu mul tuleb seen ja põiepõletik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellest räägiti isegi nõukaaegsetes õpikutes, et suguti pesemisel tuleb eesnahk alla lükata ja selle valge olluse nimi on smegma kui ma õigesti mäletan…
Tähendab, kuidas on võimalik elada koos halbade hügieeniharjumustega inimesega… Kuidas öelda mehele delikaatselt, et ma ei saa Sulle oraalseksi teha, sest Sa oled pesemata…. Iga kord kui eelmäng juba käib, siis peab pabistama, et kas mees pesi end korralikult või mitte. Mis probleeme küll abieluinimesed peavad lahendama… ei lahuta ka ju enda laste isast ainult seetõttu, et inimene ei pese end korralikult.
Kurb!
Oeh!

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

megairww…alles pesi 😀 ja suuseksi tahab saada 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.healthline.com/health/how-to-get-rid-of-smegma
Mul on tõsiselt kahju Sinust Sinu olukorras:)
oioioi…
Ehk keegi lugejastest leiab Sulle ka eestikeelset materjali, kui on vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on puhtalt hügieeni küsimus.
Siis saadad ta uuesti pesema ja kui vaja näitad ette, kuidas pesta. Ja kui puhas ei ole, ütledki, et sina seda endale enne suhu/sisse ei pane, kuniks SINU jaoks see piisavalt puhas on.
Mul oli ka mees alguses veidi lohakas aga sai üsnagi ruttu aru, et kui ta tahab suuseksi saada, peab kaadervärk piinlikult puhas olema. Olen isegi paar korda uuesti pesema saatnud. Sellise asja pärast ei pea naine piinlikkust tundma ja see on elementaarne, et mees ka sellele soovile vastu tuleb. Muidu on ta lihtsalt mölakas ja ei väärigi mingit seksi.

Muideks minul tekib peaaegu alati seen seksist, kui mees on olnud lohakas või enne kähkukat ununeb enne seksi pesta.
Ja ma ka alati mainin talle seda, et ma sain seene ja nüüd peaks taas hoolsamini tema ennast pesema. Mees ei võta seda üldse solvangu või näägutamisena.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta võis ju isegi “alles pesta”, aga ei oska lihtsalt seda õigesti teha. Lasi noksi kraani alt läbi, aga see pole pesemine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väga vabandan aga seda on lausa rõve lugeda. Mul on kahju, et mu suguõede peab sellise asjaga silmitsi seisma. Ma väga loodan, et saate asja lahendatud. Edu sulle!

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kabjavõie, ametlikus keeles smegma. Googelda ja loe ise internetist.
Ravi on korralik pesemine, eesnahk tuleb tõmmata tagasi ja kabjavõie veega maha pesta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa jätka ka pesemata või pese lohakalt end. Praegust palavate ilmadega jätad ühe pesukorra vahele, ennem käi veel näiteks jooksmas ka vms ehk peaks piisama siis… Ja siis palu, et ta sulle keelekat teeks. Eks ole näha, kas naudib seda mustust. Loodetavasti siis jõuab kohale, et haisvat ja ebahügieenilist sugutit pole meeldiv suhu võtta…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetatagu siis vähemalt oma poegi kui nad lapsed on. Täiskasvanud meest vist ümber enam ei kasvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on jah smegma, mille kohta juba noortele poistele õpetatakse, et iga päev tuleb eesnaha alt korralikult ära pesta. Ju pole sinu mees korralikke hügieeniharjumusi oma noorusest kaasa saanud. Igal juhul tasuks see smegma teema talle selgeks teha – tundub, et praegu on see tema jaoks uus ja ootamatu asi, et sealt puhastama peab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öäkkkk,ikka haiseb….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 19:09; 21.10 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei saanud talle öeldud või?
Saada selle teema link talle, kui sul “suuorgan” ei tööta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 19:46; 22.10 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öäkkkk,ikka haiseb….

Libameister, kas sa oled Perekooli palgal või isetegevuslik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Mehe eesnaha alt valge

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.