Esileht Pereelu ja suhted Mehe eksi sugulaste suhted mehe lähedastega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Mehe eksi sugulaste suhted mehe lähedastega

Postitas:

Kuidas reageeriksite, kui saate teada, et mehe õde korraldas mehe vanemate maakodus mehe eksi vanemate, tema õe pere kokkusaamise, kus olid ka mehe vanemad, tema vend perega?
Mees on lahutatud juba 15 aastat, mehe eksiga olid suhted alguses väga keerulised, nüüd enam ei suhtle. Lapsed on täiskasvanud.
Teada saime juhuslikult, kuna mehe vennapoeg lobises selle välja.

+2
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei kuidagi
mul mees ka ei suhtle juba 20 aastat ei oma eksi ega esimese lapsega, kuid mehe vend nt suhtleb. mehe vanemad on surnud, muidu ema ka suhtles.
iga inimese valik, kellega suhtleb, mina ega mees ei saa kedagi keelata. kui su mehe õde tahab nendega suhelda, las siis suhtleb. nonde laste jaoks on ju tegemist tädi ja vanaemaga

+30
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.05 10:45; 31.05 19:00; 01.06 14:58; 05.06 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa nagu liiga palju ei taha kontrollida oma mehe peret või? Järsku on neil veel tuttavaid või sõpru, kellega nad sinu meelest kohtuda ei tohiks? Sa tee siis ikka kohe pikem nimekiri valmis.

+26
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et nüüd selle tohutu uudise valguses saavad teemaalgataja mees ja tema eks uuesti kokku ja süttib uus armastus. Teemaalgataja jäetakse maha ja saadetakse kuuse alla elama. Kindlasti läheb nii. Ega see õde ikka ilmaasjata ei oleks sellist jubedat asja korraldanud.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehe õde oli oma venna eelmise naise perega sõbrasuhetes, siis loomulikult suhtlevad nad ka edasi peale seda, kui venna eelmine pere lahku läks ja sina mängu tulid.

Reageeriksin ükskõikselt.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kuidas ma reageeriks. Eks ilmselt südames veidi torkaks, aga püüaksin üle olla ja mitte välja näidata.
Kui 15 aastat on möödas, siis milleks erilist muret tunda?
Kui kunagi on oldud üks pere ja ühised lapsedki saadud, siis lahkuminek jätab jälje ka lähedastele. Lähedased on istunud koos, tähistanud ja elanud kaasa selle pere muredele ja rõõmudele ja samuti saanud lähedaseks. On inimlik, et nad soovivad üksteise eludest osa saada ka edaspidi.
Oleks normaalne kui mehe täiskasvanud lapsed saaksid kutsuda korraga kokku kõik oma vanemad ja vanavanemad, onud ja tädid. Ilma, et sellest mingi draama sünniks.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageeriksite, kui saate teada, et mehe õde korraldas mehe vanemate maakodus mehe eksi vanemate, tema õe pere kokkusaamise, kus olid ka mehe vanemad, tema vend perega?

Mees on lahutatud juba 15 aastat, mehe eksiga olid suhted alguses väga keerulised, nüüd enam ei suhtle. Lapsed on täiskasvanud.

Teada saime juhuslikult, kuna mehe vennapoeg lobises selle välja.

Minu mehe õde on taoline, tema suudaks ka vabalt sellise ürituse korraldada. Tema suhtleb siiani mehe (oma venna) eksnaisega, kuigi viimane sõitis ta vennast sisuliselt teerulliga üle. Mehe vanemad on lahus, aga isal terve ilm lapsi täis, vähemalt nii räägitakse. Minu mehe õde oleks täitsa võimeline kõik need lapsed üles otsima ja nendega tuttavaks saama ja suguvõsa kokkutuleku korraldama. Täitsa imestan, et ta seda veel siiani teinud ei ole.

+7
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.05 11:32; 01.06 10:19; 01.06 11:11; 01.06 13:59; 04.06 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühest küljest ma saan aru, et tundub kuidagi… Et mida see naine sinu mehe sugulastega nüüd teeb… Aga oletame, kui poleks mehe eks, vaid igipõline naaber. Kas siis segaks? Ega vist.

Mehe sugulased võivad täiesti sõltumatult suhelda inimestega, kes neile sobib ja kellega klapp on. Nagu sina ja su mees võite suhelda nendega, kellega sobib. Mehe õde ju ei dikteerib, kes teie sõbrad olla võivad. Ega eks olemine siis sõprust välista.

Ja vahel juhtub nii, et ühele üritusele satuvad inimesed, kes sobivad ürituse korraldajale, aga kes kõik ei pruugi omavahel sobida.

Ei saa ju päris lasteaiaks ka minna, et mina ei tule peole, kui Maimu tuleb, sest mulle Maimu naljad ei meeldi.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 11:38; 01.06 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe õde on taoline, tema suudaks ka vabalt sellise ürituse korraldada. Tema suhtleb siiani mehe (oma venna) eksnaisega, kuigi viimane sõitis ta vennast sisuliselt teerulliga üle. Mehe vanemad on lahus, aga isal terve ilm lapsi täis, vähemalt nii räägitakse. Minu mehe õde oleks täitsa võimeline kõik need lapsed üles otsima ja nendega tuttavaks saama ja suguvõsa kokkutuleku korraldama. Täitsa imestan, et ta seda veel siiani teinud ei ole.

Räägid sellest kuidagi väga halvustavalt. Miks ta ei võiks siis sellist üritust korraldada, mis see sinu asi peaks olema?

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 11:40; 31.05 11:41; 01.06 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul mees ka ei suhtle juba 20 aastat ei oma eksi ega esimese lapsega, kuid mehe vend nt suhtleb. mehe vanemad on surnud, muidu ema ka suhtles.

Päris nõme mees ju, kes oma lapsega pole 20 aastat suhelnud. Mina sellist küll ei tahaks.

+29
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 11:40; 31.05 11:41; 01.06 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeruline teema. 20-aastat hiljem ma ilmselt enam ei ärrituks, aga…
Meie peres oli sarnane lugu esimestel aastatel peale lahutust. Eksnaine sekkus oma eksmehe ellu hea, kurja ja kavalusega. Survestades, lapsega manipuleerides. Vahetas järgemööda mehi ja elukohti ning sundis last seda tralli kaasa tegema. Mehe vanemad olid olukorraga kursis. Ja jätkuvalt eksi suhtes väga toetavad. Nende oma lapsel oli olukorrast depressioon, aga tema eks oli ikka mehe vanemate ja õe juures teretulnud.
Enam ei suhtle see mees oma vanemate ja õega. Eks suhtleb endiselt…

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe eksi vanemad on tema laste vanavanemad nii nagu mehe vanemadki, mehe õde ja eksi vend on nende onu ja tädi. See on nende seos ja kui inimesed omavahel sobisid, seda enam. Miks sugulased omavahel kokku ei või saada ja mis keelaja sina oled nende jaoks, mida nemad teha võivad ja keda külla kutsuvad oma kodus?

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul mees ka ei suhtle juba 20 aastat ei oma eksi ega esimese lapsega, kuid mehe vend nt suhtleb. mehe vanemad on surnud, muidu ema ka suhtles.

Päris nõme mees ju, kes oma lapsega pole 20 aastat suhelnud. Mina sellist küll ei tahaks.

Ehk teised pereliimed siis püüavadki isa puudumist kompenseerida? Pole isa, aga on vähemalt onugi…

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 14:47; 01.06 10:41; 04.06 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageeriksite, kui saate teada, et mehe õde korraldas mehe vanemate maakodus mehe eksi vanemate, tema õe pere kokkusaamise, kus olid ka mehe vanemad, tema vend perega?

Mees on lahutatud juba 15 aastat, mehe eksiga olid suhted alguses väga keerulised, nüüd enam ei suhtle. Lapsed on täiskasvanud.

Teada saime juhuslikult, kuna mehe vennapoeg lobises selle välja.

????Said teada? Noo nüüd siis tead, et inimeste vahel on säilinud suhted. Kui inimesed omavahel klapivad, miks peaks suhtlemise lõpetama, kuna kaks inimesi ei klapi enam voodis. Minu meelest näitab see suguvõsa kvaliteeti, mitte pole midagi hirmsat. Mida minul reageerida oleks. Vat kui sinu mees oleks korraldanud eksiga kohtumise, siis võiksid reageerida, aga mida on Sinul reageerida mehe ÕE tegevusele? Mida?`Võtad teadmiseks ja kogu lugu. Tead on isegi perekondi, kus eelmine naine oma uue mehe ja uute lastega tulevad eelmise mehe sünnipäevale. Nii et vat valmistu selleks ka, et mehe sünnipäeval tulevad endise naise vanemad ka. ja kui hästi läheb, astub eksnaine ka läbi.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageeriksite, kui saate teada, et mehe õde korraldas mehe vanemate maakodus mehe eksi vanemate, tema õe pere kokkusaamise, kus olid ka mehe vanemad, tema vend perega?

Loomulikult, siin on ainult üks reaktsioon võimalik: teeksin perekooli teema.

Pole rohkem küsimustki.
Aga mida muud ma saakski teha? Oma peaga ma mõelda ei suuda, väga s..tt suhtleja olen ma ka (ma ei lävi oma mehe lähedastega) ja üldse olen debiil.
Pk teema on ja jääb ainukeseks reaktsiooniks.
Sellele mõttele 5+

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul mees ka ei suhtle juba 20 aastat ei oma eksi ega esimese lapsega, kuid mehe vend nt suhtleb. mehe vanemad on surnud, muidu ema ka suhtles.

Päris nõme mees ju, kes oma lapsega pole 20 aastat suhelnud. Mina sellist küll ei tahaks.

aitäh muretsemast, mul on väga hea mees ja isa meie lastele. see, et ta eksiga ja nende lapsega ei suhtle, oli eksi otsus. 20 a tagasi oli laps alati naise oma ja otsustada, seega midagi vaielda või kusagilt nõuda tollal polnud.

Ehk teised pereliimed siis püüavadki isa puudumist kompenseerida? Pole isa, aga on vähemalt onugi…

ei püüa, tegemist on samas kandis elavate inimestega, kes teineteist pea terve elu tundnud ja aeg-ajalt suhtlevad

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.05 10:45; 31.05 19:00; 01.06 14:58; 05.06 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vennad suhtlevad siiani minu eksiga, kellega me oleme 7 aastat lahus olnud ja kellega meil pole lapsigi kelle pärast suhtlema peaks. Lihtsalt nad said meie suhte ajal sõpradeks ja miks nad peaksidki sõprusest loobuma, kui meie enam koos ei ole.

Ma olen alati pidanud natuke napakateks neid inimesi, kes arvavad, et eksidega ei või enam üldse suhelda ja suhtlemine tuleb ära keelata ka kõigil sõpradel ja sugulastel.
Soovitan oma ebakindlusega midagi ette võtta.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nagu ei ole sinu asi, kellega keegi suhtleb. Lähtu sellest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageeriksite, kui saate teada, et mehe õde korraldas mehe vanemate maakodus mehe eksi vanemate, tema õe pere kokkusaamise, kus olid ka mehe vanemad, tema vend perega?

Mees on lahutatud juba 15 aastat, mehe eksiga olid suhted alguses väga keerulised, nüüd enam ei suhtle. Lapsed on täiskasvanud.

Teada saime juhuslikult, kuna mehe vennapoeg lobises selle välja.

Sa oled kade, et su vanemad mehe vanematega läbi ei saa? Või sa tahad dikteerida, kellega su mehe sugulased suhelda võivad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh muretsemast, mul on väga hea mees ja isa meie lastele. see, et ta eksiga ja nende lapsega ei suhtle, oli eksi otsus. 20 a tagasi oli laps alati naise oma ja otsustada, seega midagi vaielda või kusagilt nõuda tollal polnud.

Ära seleta. Juba 10 aastat tagasi oli laps suur, aga piisavalt väike, et oleks saanud temaga suhtlemist alustada, eks ei puutu asjasse. Ilmselt sulle ja mehele väga sobis, et last pole pildil, pigem selles oli asi. Nüüd on hea kõik eksi kaela ajada.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 11:40; 31.05 11:41; 01.06 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks kuidagi suhtuma? See, et mees lahutas ei tähenda, et ülejäänud pere peab juba tekkinud sõprussuhetest loobuma. Ju siis klappisid nii hästi nende eksi sugulastega. Meest ei kutsutud, sest tema ilmselgelt ei soovi enam eksi sugulastega suhelda. Lahutamine on lahutaja enda asi, aga ta ei saa teistele dikteerida, kellega võib ja kellega ei või suhelda. Niigi on see lahutamine lähedased ebamugavasse olukorda pannud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe õde on taoline, tema suudaks ka vabalt sellise ürituse korraldada. Tema suhtleb siiani mehe (oma venna) eksnaisega, kuigi viimane sõitis ta vennast sisuliselt teerulliga üle. Mehe vanemad on lahus, aga isal terve ilm lapsi täis, vähemalt nii räägitakse. Minu mehe õde oleks täitsa võimeline kõik need lapsed üles otsima ja nendega tuttavaks saama ja suguvõsa kokkutuleku korraldama. Täitsa imestan, et ta seda veel siiani teinud ei ole.

Räägid sellest kuidagi väga halvustavalt. Miks ta ei võiks siis sellist üritust korraldada, mis see sinu asi peaks olema?

Räägin küll halvustavalt, jah.
Mees ise oma eksnaisega ei suhtle. Ka ta isa ei suhtle nende oletatavate lastega, kas neid üldse olemaski on, võib-olla mingi tühi kelkimine vaid. Aga mehe õde laulab, et need on ju meie geenid. Minu silmis on see emale näkku sülitamine, isa seikluste tulemustega tutvumine. Milleks? Meest need isa seiklused ei huvita, tema nendega tutvuda ei taha.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.05 11:32; 01.06 10:19; 01.06 11:11; 01.06 13:59; 04.06 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meest ei kutsutud, sest tema ilmselgelt ei soovi enam eksi sugulastega suhelda.

Just, mulle jäi ka see teemaalgatusest silma, et ilmselgelt on mehe sugulased arvestanud, et mees nendega kohtuda ei tahaks, mitte ei ole tegu lootusega “oleme nüüd jälle kõik suur tore pere eksju”.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 14:47; 01.06 10:41; 04.06 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageeriksite, kui saate teada, et mehe õde korraldas mehe vanemate maakodus mehe eksi vanemate, tema õe pere kokkusaamise, kus olid ka mehe vanemad, tema vend perega?
Mees on lahutatud juba 15 aastat, mehe eksiga olid suhted alguses väga keerulised, nüüd enam ei suhtle. Lapsed on täiskasvanud.
Teada saime juhuslikult, kuna mehe vennapoeg lobises selle välja.

Millele siin reageerima peaks? Normaalsed inimesed järelikult. Ma mehest lahus 20 aastat, kuid siiani käime eksämmaga teineteise sünnipäeval ning tihti ka jõulude ajal ühine söömine.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.06 11:02; 01.06 11:39; 01.06 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageeriksite, kui saate teada, et mehe õde korraldas mehe vanemate maakodus mehe eksi vanemate, tema õe pere kokkusaamise, kus olid ka mehe vanemad, tema vend perega?

Mees on lahutatud juba 15 aastat, mehe eksiga olid suhted alguses väga keerulised, nüüd enam ei suhtle. Lapsed on täiskasvanud.

Teada saime juhuslikult, kuna mehe vennapoeg lobises selle välja.

Millele siin reageerima peaks? Normaalsed inimesed järelikult. Ma mehest lahus 20 aastat, kuid siiani käime eksämmaga teineteise sünnipäeval ning tihti ka jõulude ajal ühine söömine.

Ma olen jõule ikka perekondlikuks sündmuseks pidanud.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.05 11:32; 01.06 10:19; 01.06 11:11; 01.06 13:59; 04.06 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen jõule ikka perekondlikuks sündmuseks pidanud.

Jõulupidusöömaajad on 2-3 päeva. Jõuab kõigiga.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.06 11:02; 01.06 11:39; 01.06 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageeriksite, kui saate teada, et mehe õde korraldas mehe vanemate maakodus mehe eksi vanemate, tema õe pere kokkusaamise, kus olid ka mehe vanemad, tema vend perega?

Mees on lahutatud juba 15 aastat, mehe eksiga olid suhted alguses väga keerulised, nüüd enam ei suhtle. Lapsed on täiskasvanud.

Teada saime juhuslikult, kuna mehe vennapoeg lobises selle välja.

Millele siin reageerima peaks? Normaalsed inimesed järelikult. Ma mehest lahus 20 aastat, kuid siiani käime eksämmaga teineteise sünnipäeval ning tihti ka jõulude ajal ühine söömine.

Ma olen jõule ikka perekondlikuks sündmuseks pidanud.

Eksämm on ju laste vanaema. Kuidas ta siis perekond pole? Või sina tõukaks poja lapsed perekonnast välja, kui su poeg laste emast lahutab?

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 11:38; 01.06 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageeriksite, kui saate teada, et mehe õde korraldas mehe vanemate maakodus mehe eksi vanemate, tema õe pere kokkusaamise, kus olid ka mehe vanemad, tema vend perega?

Mees on lahutatud juba 15 aastat, mehe eksiga olid suhted alguses väga keerulised, nüüd enam ei suhtle. Lapsed on täiskasvanud.

Teada saime juhuslikult, kuna mehe vennapoeg lobises selle välja.

Millele siin reageerima peaks? Normaalsed inimesed järelikult. Ma mehest lahus 20 aastat, kuid siiani käime eksämmaga teineteise sünnipäeval ning tihti ka jõulude ajal ühine söömine.

Ma olen jõule ikka perekondlikuks sündmuseks pidanud.

Eksämm on ju laste vanaema. Kuidas ta siis perekond pole? Või sina tõukaks poja lapsed perekonnast välja, kui su poeg laste emast lahutab?

Mina arvan, et suheldagu siis kui on suhtlemise aeg. Et lapselapsed vanaema juures jõululõunal käivad, on igati normaalne (olenemata sealjuures, kas nende vanemad elavad koos või on lahus). Aga et kõik poja 5 naist laua taga ühiselt kalkunit vitsutavad, mulle kindlasti vastuvõetav ei ole. Ei ole mul endal poega ja ei ole mu mehel ka enne mind viite naist olnud, tõin vaid näite.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.05 11:32; 01.06 10:19; 01.06 11:11; 01.06 13:59; 04.06 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sellisele asjale peab ilmtingimata kuidagi reageerima, kui kuskil said omavahel läbi saavad täiskasvanud kokku ja teid (sinu meest ja sind) seal ei olnud. Teie saate omale sobivate inimestega (erinevad grupid) ka kindlasti aeg-ajalt kokku ilma et mõni väljajäänu (sõber, vend, vanemad) sellest probleemi tekitaks. Saaks tõesti aru, kui mehel salajased ja pidevad kokkusaamised nö eksiga (sisuliselt ükskõik kellega), et hakata kahtlustama mingit taasühinemist või uue naise tekkimist.
Tegelikult tore, et vaatamata lastel isaga suhete katkemisele, on suutnud laste osad sugulased (laste tädi, mõlemad vanavanemad) omavahel mõistlikult ka suhelda. Saan aru, kui see koosviibimine häiriks lapsi (kuigi juba täiskasvanud) ennast, kohapeal olevaid inimesi või meest (kel lahkuminekust ikkagi omad haavad alles). Aga meest ei pandud ju ebamugavasse olukorda eksi vanematega koosviibimiseks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah, niimoodi ka saab. Samas olin just naabriperel sel nädalavahetusel majahoidjaks ja kassi-koerakarjuseks, et naabrinaine saaks võtta oma elukaaslase (viimased 10+aastat) ja minna oma eksämma ja laste vanaema sünnipäevale teise Eesti otsa. Lahutus lahutuseks, kuid edasi tuleb ka osata elada ja mineviku jamadest üle hingata.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe eksi sugulaste suhted mehe lähedastega