Esileht Pereelu ja suhted Mehe eksnaine..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Mehe eksnaine..

Postitas:

Täiesti ajuvaba.Ma enam ei suuda.Lahus ollakse neli aastat.Inimene ei saa aru,et abielu on läbi!!! Helistatakse hommikust õhtuni,öösiti sõnumid,otsitakse idiootseid vabandust,et lastele hoidjat vaja.Samas,isa juurde lapsi ei anta.Kui isa lapsi hoida ei saa,on vaid üks sõna-KOHTUSSE! Samas,isa ei taha laste emaga tüli norida,sest kokkuvõttes saavad kannatada ju lapsed.Elatist maksab kahele lapsele korralikult.
Mul on mehest nii kahju.Kuidas ei saa naine aru,kui mees on teinud juba ammu selgeks,et nende ühine elu on nüüd läbi? Kuidas teie oma meeste eksnaistega hakkama saate,emotsionaalselt? See naine on vaime terror. Mul on tunne,et esimene kes lolliks läheb,olen mina ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 13:36; 08.04 15:21; 08.04 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehee, ma ise eksnaine. Mees juba aastaid tuuritab teisega ja nüüd aasta tagasi kolisingi minema. Aga võta näpust – mees hoopis ise hoiab tihedalt sidet 😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 13:47; 08.04 14:39; 09.04 05:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saa ise lastega maha jäetud ja vaata, keda siis vaimseks terroristiks nimetad.

On sul endal lapsed? Oled sa üksikema? Tead sa, mida see üldse tähendab? Naisel on nagunii raskem ja kas sa siis ei teadnud, et mehel on lapsed?

Mind nii hämmastab alati, kui mõni naine üldse tahab tegemist teha mehega, kes kord juba on oma pere hüljanud ja veel enam ei suuda ma uskuda, kui jätkub veel jultumust üksikemaks tehtud inimesele kuidagi näpuga näidata. Uskumatu maailm.

Ja ju tal siis on põhjust kohtuga ähvardada. KAs see, et mees korralikult raha maksab, tähendab, et ta teeb seda regulaarselt või seda ka, et iga vajaliku summa annab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te miinustate? Ei mina teda enam tagasi taha 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 13:47; 08.04 14:39; 09.04 05:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ei suuda, siis ei suuda. Lase jalga, enne, kui lolliks lähed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

dramamama-jah,mul on omal ka lapsed.Jah,jäin ka üksikemaks.Ei,ma ei teadnud alguses,et mehel lapsed on!!!!! Ma poleks omale sellist võtnudki,kui oleksin teadnud!Nüüd on juba hilja taganjärgi targutada.
Ta teeb seda igakuiselt,nii nagu ette nähtud.Notari juures pabril kirja pandud.Kuid kohtumäärusega pole kinnitatud?
Perekooliga on alati see,et võtavad sõna need,kes ise tegelt teemaga kokku ei puutu.
Tahad öelda, kui sinul on pere,lähed mehest lahku,kas sina siis kavatsedki jääda üksikemaks oma lastega? Käid ja näägutad elulõpuni oma laste isale? Mis sest, et ise olid süüdi lahkuminekus? Kurat,lähed lahku siis lähed.Mõlema inimese elud lähevad edasi ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 13:36; 08.04 15:21; 08.04 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sa võtad, et naine oli süüdi lahkuminekus? Äkki see samasugune vale või poolik tõde nagu ka see, et tal lapsi pole või nende varjamine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust ma võtan? Sest nii see on!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 13:36; 08.04 15:21; 08.04 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see meeldiv ei oleks, kui minu eks hommikust õhtuni helistaks, öösel saadaks sõnumeid ja tahaks mind iga hinna eest veel tagasi saada. See on vaimne terror.

Ega mees talle juhuslikult kuidagi lootust ei anna? Kui ei, siis tuleb väga karmilt selgeks teha, et jäetagu rahule.

Suhtlema peaks ainult teemadel, mis puudutab lapsi. Ja öösel pole selleks kindlasti mitte õige aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täiesti ajuvaba.Ma enam ei suuda.Lahus ollakse neli aastat.Inimene ei saa aru,et abielu on läbi!!! Helistatakse hommikust õhtuni,öösiti sõnumid,otsitakse idiootseid vabandust,et lastele hoidjat vaja.Samas,isa juurde lapsi ei anta.Kui isa lapsi hoida ei saa,on vaid üks sõna-KOHTUSSE! Samas,isa ei taha laste emaga tüli norida,sest kokkuvõttes saavad kannatada ju lapsed.Elatist maksab kahele lapsele korralikult.
Mul on mehest nii kahju.Kuidas ei saa naine aru,kui mees on teinud juba ammu selgeks,et nende ühine elu on nüüd läbi? Kuidas teie oma meeste eksnaistega hakkama saate,emotsionaalselt? See naine on vaime terror. Mul on tunne,et esimene kes lolliks läheb,olen mina ise.[/tsitaat]

Kes pärast naerab, naerab paremini. On selline ütlemine. Mitte teadlikult küll vist, aga alguses olid sina praeguse eksnaise vaimne terror ja nüüd olete rollid vahetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on sellist tüüpi naine-,,Ise ei taha aga teistele ka ei anna!”, oi kuidas ma ei salli selliseid naisi. 4a on pikk aeg ja lastega isa terroriseerida on minu arust väga lapsik ja haige! Mind ajaks ka marru selline asi aga mina võtaks telefoni ja konkreetselt teeks eksile asjad selgeks! Mehe asemel pöörduksin kuhugi, et lapsed saaksid käia ka isa juures kuna elatist makstes on tal õigused selleks. Loll naine see eks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kust sa võtad, et ma pole sarnase teemaga kokku puutunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kust ma võtan? Sest nii see on! [/tsitaat]

Nii on sest nii on…alati hea argument muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Been there, done that!
1. telefon lülitatakse ööseks välja. Maailmalõpu sarnaste juhtumite korral on abiks päästeamet, tuletõrje ja kiirabi.
2. kui lapsi vaja hoida, siis etteteatamata saab neid hoida isa juures või jääb ära.
3. kindel päev nädalas, mil isa osaleb laste logistikas ja päevakorralistes probleemides.
4. raha ainult ülekandega, et kohtus ei jääks eesliks.
5. mees peab panema piirid naisega suhtlemiseks, et suhtlevad vaid laste teemal. Muudeks muredeks helistagu eluliinile.
6. Sa ei saa muuta teist inimest, saad muuta oma suhtumist. Võta lõdvemalt ja huumoriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]dramamama kirjutas:[/small]
[tsitaat]Saa ise lastega maha jäetud ja vaata, keda siis vaimseks terroristiks nimetad.

On sul endal lapsed? Oled sa üksikema? Tead sa, mida see üldse tähendab? Naisel on nagunii raskem ja kas sa siis ei teadnud, et mehel on lapsed?

Mind nii hämmastab alati, kui mõni naine üldse tahab tegemist teha mehega, kes kord juba on oma pere hüljanud ja veel enam ei suuda ma uskuda, kui jätkub veel jultumust üksikemaks tehtud inimesele kuidagi näpuga näidata. Uskumatu[/tsitaat]
Soovin väikest täpsustust
1. Kas vaimset terrorit õigustab mahajätmine ja üksikema staatusesse langemine?
2. Kas nüüdsel ajal on olemas garantiikiri, et kui mees on naisega lapsed saanud, siis ollakse koos surmani, olgu see suhte kvaliteet või kooselu missugune tahes?
3. Kas üksikemaks tehtud inimesele on KÕIK lubatud ja seejuures EI TOHI talle näpuga näidata? Uskumatu

P.S Ootan lihtsatele küsimustele lihtsaid vastuseid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine vajab lapstele hoidjat, siis ta ju ei taha sinu meest. Ta tahab omale UUT MEEST. ja selleks peab keegi olema laste juures. Loogiline on, et selleks on laste oma isa. Nii et rahune maha, ta ei taha sinu meest. Tal on vaja oma elu elada. Ja tagasi ta seda meest ei taha. Tahab endale elu, mis on elamisväärne. Tagasi saab ta mehe siis kui mees seda ise tahab. Ja siis on lapsehoidmised tõesti kattevari seksuaalsuhetele mis endise naisega edasi toimivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ekside eesmärgiks ongi uus suhe laiali ajada, siis on tükiks ajaks süda rahul.
Koht tuleb kätte näidata, kui mees sellega hakkama ei saa, siis naisena sul ikka nii palju kaela on, et see asi ise joonde ajada.
Las ähvardab kohtuga, parem ongi kui elatis on paberi kirjapandud. Mismoodi lapsed kannatavad? Jaa, on oht, et kohus mõistab väiksema elatise välja!
Millega järgmiseks manipuleerima hakkab? Et last ei näita? Ega seegi ei ole maailma lõpp, laps kasvab ja teeb oma järeldused ise.

Kas sinu ja mehe suhe ja hingerahu ei maksa midagi! Meie peres on asjad paigas, eksnaine saab igakuu elatist, selle rahaga peab ta saama lapse vajadused rahuldatud. Lapsehoidjateenust eraldi ei sponsoreeri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 19:49; 09.04 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen ka eks kes jäeti 2 lapsega maha. sedasi , nagu teemaalgataja kirjutab, pole käitunud. helistasin kui autoga midagi juhtus, kui lastega miskit juhtus. eks hoidis lapsi oma kodus vastavalt vajadusele, seda lisaks elatisele.
eksi abi läks vaja vast 1-2 aastat kuniks uue elumuutusega harjusin.
ju sinu mehe eks pole veel suhte lõppemisest üle saanud. ja ei maksa teda lahkuminekus süüdistada, mõlematel on osa süüst , et nii läks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 20:14; 11.04 09:18;
To report this post you need to login first.

No kuulge, mis õigustus see terroriseerimisele on, et \”jäeti maha, mis ma muud siis tegema pean?\” Tulge nüüd maa peale tagasi palun! See, kui mees valib teise naise mingil põhjusel ei tähenda ju automaatselt seda, et lapsed on maha jäetud! See on naiste nr.1 viga, et hakatakse manipuleerima sellega, et mees jättis lapsed maha, mees on siga, mees on paha ja PEAN kätte maksma! Jah, vähe on neid naisi, kes võtavad asja mõistusega ja saavad aru, et kui mees lahkus nende endi pärast ja lapsed puutuvad asjasse ainult nii palju, et nende ja isa suhe peab jätkuma! Ja ärge tulge parastama ja näägutama \”mis sa ise teeks sellises olukorras\”. JAH olen samamoodi maha jäetud aga ei tuleks eladeski selle peale, et terrotiseerida endist meest, tema uut naist või manipuleerida lastega. MIKS ma peaksin seda tegema? Enda alandamiseks? Ei tänan! Lapse(laste) ja isa suhe aga peab jätkuma ning ideaalses maailmas toetab ka laste isa neid rahaliselt. Kahjuks seda viimast arvatavasti pooltel juhtudel ei esine aga siiski tean ma palju tublisid isasid, kes oma lapsi toetavad ning nendega aega veedavad. Tänapäeva peremudel ei ole enam \”rikkuses ja vaesuses ja heas ning halvas\” ja ka kärgpered suudavad täiesti normaalselt funktsioneerida ning mida rohkem ahastuses ja mahajäetud asju üle dramatiseerivad, seda rohkem nad ise ka oma lapsi traumeerivad!!! Olen ise selle kõik läbi teinud ja kättemaksuhimulistele naistele ütlen: Häbi teile ja kõik halb tuleb teile endile kahjuks ringiga tagasi. See, et teie suhe oma mehega on läbi ei tähenda automaatselt seda, et mees on halb, paha, ei hooli lastest jne. See tähendab ainult seda, et TEID jäeti maha ning teie peate sellega hakkama saama ning selle juures ka veel oma lastele toeks olema. Jah, raske amet see lapsevanemaks olemine aga paraku on tänapäeval äärmiselt naiivne uskuda, et ollakse ühe partneriga koos elu lõpuni ning argiprobleeme ei teki kunagi. Seega, tehke laste saamise otsus kaalutletult ning pärast saate süüdistada vaid iseennast kuna teie ise võtsite vastutuse! 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täiesti ajuvaba.Ma enam ei suuda.Lahus ollakse neli aastat.Inimene ei saa aru,et abielu on läbi!!! Helistatakse hommikust õhtuni,öösiti sõnumid,otsitakse idiootseid vabandust,et lastele hoidjat vaja.Samas,isa juurde lapsi ei anta.Kui isa lapsi hoida ei saa,on vaid üks sõna-KOHTUSSE! Samas,isa ei taha laste emaga tüli norida,sest kokkuvõttes saavad kannatada ju lapsed.Elatist maksab kahele lapsele korralikult.
Mul on mehest nii kahju.Kuidas ei saa naine aru,kui mees on teinud juba ammu selgeks,et nende ühine elu on nüüd läbi? Kuidas teie oma meeste eksnaistega hakkama saate,emotsionaalselt? See naine on vaime terror. Mul on tunne,et esimene kes lolliks läheb,olen mina ise.[/tsitaat]
issand, mingu siis kohtusse, milles küsimus?
suhted lapsega ei muutu, ei pea muutuma sellest halvemaks, vastupidi, kohus saab sellisele psühhoterrorile vähemalt teoreetiliselt lõpu teha.

dramamama, kui naisel on raske, siis miks ta ei anna lapsi isa juurde koju, et too neid seal hoiaks? miks ta tahab eksmehega ninapidi koos olla? see ju teebki asja hoopis raskemaks.

Mõistlik oleks just lapsed kohtumiste ajaks isa juurde saata, saaks ise rahu ja närvid saaks puhata ja isa vastutaks ka vahepeal laste eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nägin ekstra vaeva hoopis selle nimel, et isa võtaks lapse kohtumiste ajaks enda juurde ja hoiaks siis ikka nädalavahetuse järjest. Muidu alguses kippus ta minu juurde mõne tunni kaupa sisse sadama – \”last vaatama\”. Alles lastekaitseametniku juurde minnes õnnestus mul talle selgeks teha, et selleks, et tema saaks last vaadata, ei pea mina teda enda koju lubama, vaid lapse jaoks tuleb luua tingimused isa kodus. Ja kokku leppida korrapärane graafik.
Muidu on nii, et sajab sisse ja istub minu arvutis ja internetis, mina kusagile minna, midagi eraviisilist teha ei saa ja eksi juuresolek häirib veel topelt.
Aga arvake õige, mida eks mulle ütles, kui ma nõudsin, et ta last kaks korda kuus enda juurde ööseks võtaks?
\”Mina ei pea sulle litutamise aega võimaldama\”.
Niiet…
ärge näidake midagi näpuga eksnaiste poole.
Mehed ise on need armukadedad friigid.
Võimalik ka, et teemaalgataja mees käibki lihtsalt oma eksil külas valvamas, et sinna mõni teine mees ei ilmuks. Ise ei söö ja teistele ka ei anna. Nagu koer heintel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina nägin ekstra vaeva hoopis selle nimel, et isa võtaks lapse kohtumiste ajaks enda juurde ja hoiaks siis ikka nädalavahetuse järjest. Muidu alguses kippus ta minu juurde mõne tunni kaupa sisse sadama – \”last vaatama\”. Alles lastekaitseametniku juurde minnes õnnestus mul talle selgeks teha, et selleks, et tema saaks last vaadata, ei pea mina teda enda koju lubama, vaid lapse jaoks tuleb luua tingimused isa kodus. Ja kokku leppida korrapärane graafik.
Muidu on nii, et sajab sisse ja istub minu arvutis ja internetis, mina kusagile minna, midagi eraviisilist teha ei saa ja eksi juuresolek häirib veel topelt.
Aga arvake õige, mida eks mulle ütles, kui ma nõudsin, et ta last kaks korda kuus enda juurde ööseks võtaks?
\”Mina ei pea sulle litutamise aega võimaldama\”.
Niiet…
ärge näidake midagi näpuga eksnaiste poole.
Mehed ise on need armukadedad friigid.
Võimalik ka, et teemaalgataja mees käibki lihtsalt oma eksil külas valvamas, et sinna mõni teine mees ei ilmuks. Ise ei söö ja teistele ka ei anna. Nagu koer heintel.[/tsitaat]

Oi ma naersin südamest \”mina ei pea sulle litutamise aega võimaldama\”,aga nii ongi arvatavasti teemaalgataja mehega. Mees hoiab eksil silma peal, sest kui on lahku mindud, peab eks elulõpuni teda taga nutma (sel juhul tunneb end mees täisväärtuslikuna – teda tahetakse iga kell).
Minu heale sõbrannale ütles mees peale lahkuminekut (mees pettis pikka aega), et \”ega sind 2 lapsega enam keegi taha\” 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksnaistel on meeste südames alati oma kindel koht. Eriti, kui tegu on olnud pika ja ilusa suhtega. Mis sest, et lõpuks lahku mindi ja võib-olla lahkuminek ei olnudki nii ilus. Uued naised, arvestage sellega ja varuge pigem kannatlikku meelt. Minu mees meenutab oma eksi ikka heldinud näoga… ja minu eks aeg-ajalt üritab mind tagasi saada… 🙂 Loodus…

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 13:47; 08.04 14:39; 09.04 05:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eksnaistel on meeste südames alati oma kindel koht. Eriti, kui tegu on olnud pika ja ilusa suhtega. Mis sest, et lõpuks lahku mindi ja võib-olla lahkuminek ei olnudki nii ilus. Uued naised, arvestage sellega ja varuge pigem kannatlikku meelt. Minu mees meenutab oma eksi ikka heldinud näoga… ja minu eks aeg-ajalt üritab mind tagasi saada… 🙂 Loodus…[/tsitaat]

Ei tea, kas ikka on :D. Isiklikult VIHKAN oma eksi ( sai õigel ajal maha jäetud)ja temale kulutatud aastad tunduvad eluraiskamisena. Samuti vihkab minu abikaasa oma eksnaist ja lapsi peab lihtsalt suuretähega Veaks.
Loodus on tõepoolest kummaline. Et vahest peab ka vihkamisega leppima!

Tervitades UUS-NAINE

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 19:49; 09.04 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei tea, kas ikka on :D. Isiklikult VIHKAN oma eksi ( sai õigel ajal maha jäetud)ja temale kulutatud aastad tunduvad eluraiskamisena. Samuti vihkab minu abikaasa oma eksnaist ja lapsi peab lihtsalt suuretähega Veaks.
Loodus on tõepoolest kummaline. Et vahest peab ka vihkamisega leppima!

Tervitades UUS-NAINE[/tsitaat]

ainult väga rumal inimene võib nii mõelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eksnaistel on meeste südames alati oma kindel koht. Eriti, kui tegu on olnud pika ja ilusa suhtega. Mis sest, et lõpuks lahku mindi ja võib-olla lahkuminek ei olnudki nii ilus. Uued naised, arvestage sellega ja varuge pigem kannatlikku meelt. Minu mees meenutab oma eksi ikka heldinud näoga… ja minu eks aeg-ajalt üritab mind tagasi saada… 🙂 Loodus…[/tsitaat]Seda küll jah et on kindel koht. Seda võib küll öelda. Minu puhul on eksnaine alati elu suurima värdja kohal. Kui ühel päeval mõrv seadustatakse, siis tema otsin ma esimesena üles.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 08:48; 09.04 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ainult väga rumal inimene võib nii mõelda.[/tsitaat]ainult väga rumal inimene teab, kuidas teised mõelda võivad ja kuidas ei või.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 08:48; 09.04 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit sai lugeda ikka nii üht kui teist. Aga näiteks kui elukaaslane mind peale lapse sündi maha jättis ning uue naise endale leidis, siis suheldes hiljem eksämmaga kuulsin ma, et minule ei sobivat enam uut meest võtta. Täitsa nii öeldigi. Ja sama ütles mulle ka eks. Kuna mul nüüd laps ja enam mehega koos pole, siis peaksin elu lõpuni üksikuks jäma. Vaid lapsele end pühendama ja kõik.
Kas te suudate sellist asja ette kujutada? Teid jetakse maha teise naise pärast ja siis seesama mahajätja ütleb, et sina pead nüüd üksi elama elu lõpuni.
Olen igasugust siin elus kuulnud ja näinud, aga see oli küll üks müstilisim ütlus, mis oli just mulle suunatud.
Enam ma nendega kahjuks läbi ei käi. Eks sadas samuti sisse kui soovis. Mitte kunagi ei küsinud, kas nüüd sobib. Leidsi, et ta on ju tema isa ja sellest piisab. Mingist rahast ei trohtinud hingatagi. Väljapressimine olevat. Sain kuulda ka eksämma käest, et see oli minust inetu küsida raha. Häbi mul olgu.
Alles hiljem kuulsin ka seda, et eksämm oli minu emale öelnud missugune ebard ma tema meelest olen. Ja et tema poeg vaid kannatas. Mis sest, et mina tegelikult olin ainus raha sissetooja ja maksude maksja ning kõik muu oli ka minu õlul.
Kui ämm seda loeks, siis ma loodan et ta nüüd teaks kui valesti ta tegi. Aga vaevalt, et temasugused kunagi vigu endis näevad. Ikka on kõik teised süüdi.
Teate, kurb on see kõik tegelikult. Mulle tegi kõige rohkem haiget hiljem see, et kuigi ma omast arust püüdsin vägagi leplik olla ja püüdsin igast väest mitte lapselt isa võtta, siis minust räägiti selja taga halba ja laps oleks pidanud kasvama õhust ja armastusest. Ning mina oleksin pidanud üksikuks jääma. Kõik siis eksi õnne nimel vist. Ma siiani ei tea kuidas vaataksin otsa neile. Kas jalutaksin külmalt mööda, või ütleksin midagi…aga mida, seda ei teagi.
Raiskasin aastaid oma elust sellisele mehele ja vastutasuks sain hunnik s….ta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis üks küsimus. sa oigad, et isa peab lapsi laste kodus hoidma. Aga kas lastel oleks üldse isa juures ruumi, kui seal on üks hüsteerik koos enda lastega? Ma emana ka vist väga ei tahaks oma lapsi isa juurde saata, kui tal kodus asjad kahtlased on.

Ja no see jutt, et sa poleks meest võtnudki, kui oleksid teadnud, et tal lapsi pole… Kolisid enne kokku ja siis said teada, et tal on eksnaine ja lapsed? Vat ei usu.

Ütled veel, et mees ei taha eksiga vaielda. Ma arvangi, et ta EI TAHA. Talle sobib praegune süsteem ilmselt piisavalt, et mitte asju eksiga sirgeks (st sinule sobivalt toimivaks) rääkida. Sina oled see, kes takka üles lööb. Elatis ei puutu üldse asjasse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 10:22; 09.04 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ainult väga rumal inimene võib nii mõelda.[/tsitaat]
Õnneks on ta endale vähemalt sobiva kaane leidnud. Kaks vihkajat. Usun, et nende kahe eksi kodudes on nüüd õhk märksa puhtam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 10:22; 09.04 10:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe eksnaine..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.