Esileht Pereelu ja suhted Mehe eksnaine..

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Mehe eksnaine..

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täiesti ajuvaba.Ma enam ei suuda.Lahus ollakse neli aastat.Inimene ei saa aru,et abielu on läbi!!! Helistatakse hommikust õhtuni,öösiti sõnumid,otsitakse idiootseid vabandust,et lastele hoidjat vaja.Samas,isa juurde lapsi ei anta.Kui isa lapsi hoida ei saa,on vaid üks sõna-KOHTUSSE! Samas,isa ei taha laste emaga tüli norida,sest kokkuvõttes saavad kannatada ju lapsed.Elatist maksab kahele lapsele korralikult.
Mul on mehest nii kahju.Kuidas ei saa naine aru,kui mees on teinud juba ammu selgeks,et nende ühine elu on nüüd läbi? Kuidas teie oma meeste eksnaistega hakkama saate,emotsionaalselt? See naine on vaime terror. Mul on tunne,et esimene kes lolliks läheb,olen mina ise.[/tsitaat]

sinu sõnavõtt on küll selline, et oled ise üks paras vaimne terror. ma arvan, et sa mitte ei lähe lolliks, vaid juba oled!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]alles mõned päevad tagasi just lugesin ajakirjast (vist Psühholoogia), et inimese tõeline ja tegelik pale tuleb välja siis, kui ta on maha jäetud. Arvan, et inimene, kes hakkab lahku minemisel on endist kaasat vaimselt terroriseerima, siis tal puudub täielik lugupidamine teiste, aga eelkõige just enda vastu. Ta on oma käitumises egoistlik ja mõtleb eelkõige enda vajaduste rahuldamisele. Kindlasti ilmneb sellise isiku käitumises probleemid juba suhtes olles, ühel või teisel moel oma tahtmisi ja probleeme teisele peale surudes. Seega pole üldse imestada, et lõpuks lahku mindi. Ükskõik kui kurb südames lahku minnes ka poleks, tuleb säilitada alati eneseväärikus, läbi valu proovida mõista, miks teine pool ära minna tahtis. Lahku minemisel on alati kaks poolt, seda tuleks meeles pidada. Ja oma ekskaasa terroriseerimisega tekitatakse eelkõige kahju oma lastele, aga milline ema tahab kahju teadlikult tekitada oma lastele?!

[small]dramamama kirjutas:[/small]
[/tsitaat]
Võtsid mul sõnad suust :)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oi ma naersin südamest \”mina ei pea sulle litutamise aega võimaldama\”,aga nii ongi arvatavasti teemaalgataja mehega. Mees hoiab eksil silma peal, sest kui on lahku mindud, peab eks elulõpuni teda taga nutma (sel juhul tunneb end mees täisväärtuslikuna – teda tahetakse iga kell).
Minu heale sõbrannale ütles mees peale lahkuminekut (mees pettis pikka aega), et \”ega sind 2 lapsega enam keegi taha\” :D[/tsitaat]
minu eks oli ka samal arvamusel, kuigi ise läks minema teise juurde.õnneks ta minu kodus enam olla ei tahtnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 20:14; 11.04 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis selles kohtus halba on? Olekski hea, saaks täpselt kirja, kes millal lapsi hoiab ja terror jääks ära. Praegu naisel hea ähvardada kohtuga, las mees olla nõus ning naine hakaku kohtu asju ajama ja küll siis näha saab, mis edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe eksnaine..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.