Esileht Pereelu ja suhted Mehe endine abielu

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Mehe endine abielu

Postitas:

Selline eelmise abielu lahutuse tõttu abielu põhimõtteliselt vältiv mees on nagu mineviku tujusse kinni jäänud laps. Milleks karistada uut naist selle pärast, mis eelmine kord valesti läks? Täiskasvanud inimene õpib kogemusest, analüüsib oma vead ja teeb teinekord paremini.
Minu eks on selline. Uuega koos kauem aastaid kui meie koos olime, aga põhimõtteliselt “iial enam ei abiellu”. Tahaks öelda, et saagu üle juba. Meil ei olnud üldse nii dramaatilist midagi, see abieluvastasus on lihtsalt mingi suhtumise küsimus.
Teine asi, millest ma kunagi aru ei saa, kui põhjendatakse “see paber ei anna midagi” ja alati see on niipidi, et välditakse abielu. Kui see paber on nii ebaoluline, siis ta sama hästi võib ka olla ju.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline eelmise abielu lahutuse tõttu abielu põhimõtteliselt vältiv mees on nagu mineviku tujusse kinni jäänud laps. Milleks karistada uut naist selle pärast, mis eelmine kord valesti läks?

Noh, kui teise ringi mees arvab midagi niisugust nagu “Ma abiellun ainult siis kui minu elu läheb paremaks” ja ta ei näe, et abielu muudaks kooselu naisega kuidagi paremaks, siis ta ei abiellugi, sest abielu eelised on tal ka kooseluga käes. Ja kindlasti mängib tema suhtumises rolli ka eelmise abielu lörriminek.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe jaoks on ikka sama eriline.

Tead, mu mehel oli laps olema,s kui tutvusime. ja kui ma ise ootasin last, siis mõtlesin ka vahel, et aga minu esiklaps ei ole tema esiklaps – veelgi enam, minu esimene sünnitus ei ole talle esmakordne kogemus, ta on kõike seda teinud, sh nabanööri lõiganud jne jne. Aga lihtsalt üritasin sellele mitte liigselt mõelda ja olin oma tunnetest üle. Lõpuks nö kahe väikese vahega lapse kasvatamise kogemuse sai ta ikka alles koos minuga ja ka suurema osa sellest vaevast, mida üldse tähendba igapäevaselt lapsekasvatamine – kuna eksiga läksid lahku, kui nende laps oli üpris pisike.

Sina pead enda jaoks mõtlema, mis on sinu jaoks abielu – kas pulm, või kooselu. Kui pulm, siis muidugi need mõtted. Aga kui kooselu, pereelu, sisi ta ju tegelikult ei elanud endise naisega pereelu. Kui abielu kestis väga lühikest aega, kas on võimalik, et nad abiellumisega, pulmapeoga, lihtsalt üritasid juba purunevat suhet kuidagi paremaks muuta, romantikat tuua? st tegelikult oli suhe läbi juba enne pulmi? Ühel sõbranna õel täpselt nii läks, 5 a oldi koos, ja 6 kuud peal epulmi juba lahutasid – hiljem tunnistas, et üritasid lihtsalt romantikat tagasi tuua.

Aitäh jagamise eest, see lapse saamise kogemus kõlab tunnetelt väga sarnaselt.

Abiellumise motiiv võib tõesti osati õige olla selle põhjal, mis mees on rääkinud, ja ega nende suhte probleemid tekkinud paugupealt pärast abielu, vaid olid ikka juba enne olemas.

Aitäh kõigile, olen selgemaks saanud oma mõtted.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.10 21:33; 26.10 00:19; 26.10 14:00; 26.10 21:13; 27.10 10:15; 27.10 21:34; 30.10 07:24; 31.10 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil on terve aasta olnud suhtes raskused ja ometi on laps sündimas? Miks te sellises olukorras lapse otsustasite saada?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrreldes varasemaga on olnud raskused ja on näha, et enamik tuleb väljastpoolt. Midagi fundamentaalset valesti pole, pigem väsinud ja sellest pinged. Lapse saamine oli pikemalt planeeritud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.10 21:33; 26.10 00:19; 26.10 14:00; 26.10 21:13; 27.10 10:15; 27.10 21:34; 30.10 07:24; 31.10 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrreldes varasemaga on olnud raskused ja on näha, et enamik tuleb väljastpoolt. Midagi fundamentaalset valesti pole, pigem väsinud ja sellest pinged. Lapse saamine oli pikemalt planeeritud.

Lapse tulek teid vähem väsinuks ega vähem pingeliseks küll ei muuda…

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 07:07; 31.10 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrreldes varasemaga on olnud raskused ja on näha, et enamik tuleb väljastpoolt. Midagi fundamentaalset valesti pole, pigem väsinud ja sellest pinged. Lapse saamine oli pikemalt planeeritud.

Lapse tulek teid vähem väsinuks ega vähem pingeliseks küll ei muuda…

Nii see kipub olema jah.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me ei saa kunagi nendest eksidest üle ega ümber. ikka kahtlus närib hinge, eksole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe endine abielu