Esileht Pereelu ja suhted Mehe endine elukaaslane, lapse ema…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Mehe endine elukaaslane, lapse ema…

Postitas:

Tere,

Lihtsalt mõtlesin, et kirjutaks ja vaataks ms teised sellest trallist arvavad.
Lugu selline, elukaaslase endine naine käitub minu arvates kohutavalt. Oma lapsega väga vähe koos, sokutab pidevalt mehe vanaema juurde, nv saadab oma vanemate juurde et pidutseda, jah tal töökoht ka selline et pea nv töötama kuid nii palju kui tean käib ja trallib väljas ikka päris palju. Mees maksab talle elatusraha 150¤ kuus, laps päris palju ka meie juures, ning ostab veel lisaks ka riideid kuna ema, tundub et ei saa sellega hakkama, laps nagu kaltsukubu kohati:( Põngerjas on pea neljaseks saav ja kahjuks olude sunnil ei saa ka nii, et võtaks ta enda juude elama ja las siis ema maksab…Ahh jaa alati on ka raha küsimus neil üleval, ikka ja jälle jääb väheks sellestsummast. Ma ei tea..
Oeh, mida küll sellisega teha. Pluss veel mingi aeg sisendas lapsele, et issi ei taha enam teda enda juurde, et tal nüüd uus laps jne jne..
Oeh, lihtsalt tahtsin ära rääkid südamelt…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.10 12:16; 24.10 12:41; 24.10 12:47; 24.10 12:56; 24.10 13:17; 24.10 18:07; 24.10 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassika

Meil mure teistpidi, mitte rahaliselt aga isa tahab koguaeg lastega siin seal hulkuda, lisaks vanaemad. See ajab teitpidi hulluks. Kui ei anna oled kohe, oi kui halb ema.Üldse ei hooli laste vajadustest. Seleta siis, et lastel on omal ka kodu olemas kus elada. Lisaks kohustused (kool, trenn jne.);)
Eks läks eelmisest elukaaslasest laiali, kuna too arvas, et mees pöörab lastele rohkem tähelepanu, kui talle ja temaga last ei taha. Kusjuures isageenid lõid tal välja hiljem, kui olime juba laiali 🙂

Ole õnnelik, asi võiks hullemgi olla….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ja las käib ja trallib siis, mis sul sest? Või oled kade, et ise ei saa käia? Kui on olemas inimesed, kelle juurde last viia saab, siis pole ju probleemi. Ma ostsin eelmine talv lapsele 2 paari talvepükse, uued ja udupeened ja kallid, aga laps sikutas ikkagi mingid vanaema kaltsukast toodud püksid jalga, kui õue läks. Ja isa juurde minekuks mina enam korralikke riideid lapsele selga ei pane, sest iial ei tea, kas ja mis sealt tagasi tuleb. Ilmselt on sul endal mingi uss selle endise elukaaslase vastu, mina küll probleemi ei näe, kui ise lasete endaga nii käituda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.10 12:34; 24.10 12:50; 24.10 12:59; 24.10 13:04; 24.10 13:14; 24.10 16:56; 24.10 18:16; 26.10 08:37; 26.10 10:31; 26.10 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh, kade 😀 mille peale. Lihtsalt lapsest on kahju ei muud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.10 12:16; 24.10 12:41; 24.10 12:47; 24.10 12:56; 24.10 13:17; 24.10 18:07; 24.10 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures sellel on tõepõhi all, et isa juurde saadetaksegi laps veits kehvemate riietega 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 12:44; 24.10 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks küll…Meil siin olemiseks kodused riided olemas, nüüdseks ka linnaskäigu omad. Tihti ei saa linnapeale jääda lapsega ,vaja kodust läbi käia ja korralikumad riided selga..Aga jah see selleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.10 12:16; 24.10 12:41; 24.10 12:47; 24.10 12:56; 24.10 13:17; 24.10 18:07; 24.10 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Heh, kade 😀 mille peale. Lihtsalt lapsest on kahju ei muud…[/tsitaat]

Lapsest on kahju, et see saab oma vanavanematega aega veeta?? Või miks peaks sul võõrast lapsest kahju olema? Mu lapse üks vanaema ostab lapsele kord aastas mänguasja, millest laps on ammu välja kasvanud (no näiteks vilkuritega tossud koolilapsele) ja ongi kogu vanaemandus (ühelt poolt vähemalt). Teine variant on sul muidugi, et võtke laps enda juurde elama, aga siis ju ei näeks laps oma ema üldse, ja see ei ole ju kunagi võimalik. Aga see ema peab ka suutma kuidagi üksinda lapse kasvatamise kõrval inimeseks jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.10 12:34; 24.10 12:50; 24.10 12:59; 24.10 13:04; 24.10 13:14; 24.10 16:56; 24.10 18:16; 26.10 08:37; 26.10 10:31; 26.10 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere,

Lihtsalt mõtlesin, et kirjutaks ja vaataks ms teised sellest trallist arvavad.
Lugu selline, elukaaslase endine naine käitub minu arvates kohutavalt. Oma lapsega väga vähe koos, sokutab pidevalt mehe vanaema juurde, nv saadab oma vanemate juurde et pidutseda, jah tal töökoht ka selline et pea nv töötama kuid nii palju kui tean käib ja trallib väljas ikka päris palju. Mees maksab talle elatusraha 150¤ kuus, laps päris palju ka meie juures, ning ostab veel lisaks ka riideid kuna ema, tundub et ei saa sellega hakkama, laps nagu kaltsukubu kohati:( Põngerjas on pea neljaseks saav ja kahjuks olude sunnil ei saa ka nii, et võtaks ta enda juude elama ja las siis ema maksab…Ahh jaa alati on ka raha küsimus neil üleval, ikka ja jälle jääb väheks sellestsummast. Ma ei tea..
Oeh, mida küll sellisega teha. Pluss veel mingi aeg sisendas lapsele, et issi ei taha enam teda enda juurde, et tal nüüd uus laps jne jne..
Oeh, lihtsalt tahtsin ära rääkid südamelt…
[/tsitaat]

Raha küsimus tundub hoopis sul siin üleval olevat 😉 Ja mis on sul pistmist teise inimese tegemistega? Las käib ja teeb, mis taghab. Laps on ju kindlas kohas, hoitud ja toidetud tõenäoliselt. Nii et jah, soovitaksin sul vähem torkida teiste eludes ja pole sinu mure, palju isa OMA lapsele raha annab või riideid ostab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 12:55; 24.10 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, ei tahtnud siin nüüd vaidlema küll hakata, või veel vähem kedagi kurjaks ajada. Aga kahju selles mõttes, et last pidevalt väntsutatakse siia-sinna. Ja nagu ütlesin, kahjuks ple võimalust teda enda juurde võtta. Ja ta ju ei ole võõras laps, minu elukaaslase laps on, imelik kui ma ei muretseks või veel vähem ei aksepteeriks seda pisikest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.10 12:16; 24.10 12:41; 24.10 12:47; 24.10 12:56; 24.10 13:17; 24.10 18:07; 24.10 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks küll…Meil siin olemiseks kodused riided olemas, nüüdseks ka linnaskäigu omad. Tihti ei saa linnapeale jääda lapsega ,vaja kodust läbi käia ja korralikumad riided selga..Aga jah see selleks.[/tsitaat]

Saadan sellepärast, et osad korralikumad riided ongi kadunuks jäänud, ma ei jõua iga kord peale isa juures käimist lapsele uusi riideid osta. Samuti on tagasi saadetud lapsega punaseid ja lillelisi sukkpükse oma riiete asemel. Kui tean, et minnakse mänguväljakule või kelgutama, siis ei tule sealt ka terveid ja puhtaid riideid tagasi, sest ega isa ei huvita ju, et riided terveks jääksid, ja pealegi polegi mõistlik last kelgumäel keelata ka. Las arvab, et mu laps on kubujuss, koolis ja külas käib ta ikkagi normaalsete riietega. Isa juures pole minu meelest lapsel ühtegi riiet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.10 12:34; 24.10 12:50; 24.10 12:59; 24.10 13:04; 24.10 13:14; 24.10 16:56; 24.10 18:16; 26.10 08:37; 26.10 10:31; 26.10 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kusjuures sellel on tõepõhi all, et isa juurde saadetaksegi laps veits kehvemate riietega 🙂
[/tsitaat]
Teemaalgataja see ei käi sinu pihta, aga
mina saadan ka isa juurde trööbariietega, sest alati kui tagasi tuleb on midagi nii ära rikutud. Ja isa ei toeta meid rahaliselt. Mehel ka uus naine, kelle juurde ta ära läks. Laps tuleb nende juurest tagasi alati mustana, pesemata ikka mustad riided seljas, kuigi olen kotiga puhtaid riideid kaasa andnud. Peale selle haiseb laps, alati pankoogi järgi. Ei taha üldse sinna last anda, teen seda ainult lapse pärast. Saab suuremaks, siis ei lase teda enam sinna. Hetkel oleme nn kaugenemisprotsessis, kuna laps juba nüüd käib isa juurde harva ja eriti enam ei küsi isa kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 13:01; 24.10 13:59; 24.10 14:14; 24.10 16:29; 24.10 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oeh, ei tahtnud siin nüüd vaidlema küll hakata, või veel vähem kedagi kurjaks ajada. Aga kahju selles mõttes, et last pidevalt väntsutatakse siia-sinna. Ja nagu ütlesin, kahjuks ple võimalust teda enda juurde võtta. Ja ta ju ei ole võõras laps, minu elukaaslase laps on, imelik kui ma ei muretseks või veel vähem ei aksepteeriks seda pisikest.[/tsitaat]

Ma olen vist eriline põmmpea, aga ma ikkagi ei saa sinu \”murest\” aru. Ka mina ei pea vanavanemate juurde saatmist väntsutamiseks siia-sinna. Kui sul lapsest nii kahju, siis võtke enda juurde laps ( ei tea, mis ekstreemolud sul muidugi on, et kohe kuidagi last enda juurde võtta ei saa). Aga see ema-isa vahel väntsutamine jääb ju nagunii.
Küsisid teiste arvamust ja ka said selle 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 12:55; 24.10 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oeh, ei tahtnud siin nüüd vaidlema küll hakata, või veel vähem kedagi kurjaks ajada. Aga kahju selles mõttes, et last pidevalt väntsutatakse siia-sinna. Ja nagu ütlesin, kahjuks ple võimalust teda enda juurde võtta. Ja ta ju ei ole võõras laps, minu elukaaslase laps on, imelik kui ma ei muretseks või veel vähem ei aksepteeriks seda pisikest.[/tsitaat]

No aga siin ei ole ju millegi pärast muretseda, oleks, et laps jäetakse ööseks üksi koju või on muidu paljas ja nälgas. Muidugi ega 150 eurot pole ka teab mis summa, et pidevalt uusi riideid osta, sellises vanuses laps käib korra uue kombekaga õues ja laseb põlvili mäest alla ja põlved kulunud. Ja ka Lenne kombedega juhtub nii, omal kogemused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.10 12:34; 24.10 12:50; 24.10 12:59; 24.10 13:04; 24.10 13:14; 24.10 16:56; 24.10 18:16; 26.10 08:37; 26.10 10:31; 26.10 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Teemaalgataja see ei käi sinu pihta, aga
mina saadan ka isa juurde trööbariietega, sest alati kui tagasi tuleb on midagi nii ära rikutud. Ja isa ei toeta meid rahaliselt. Mehel ka uus naine, kelle juurde ta ära läks. Laps tuleb nende juurest tagasi alati mustana, pesemata ikka mustad riided seljas, kuigi olen kotiga puhtaid riideid kaasa andnud. Peale selle haiseb laps, alati pankoogi järgi. Ei taha üldse sinna last anda, teen seda ainult lapse pärast. Saab suuremaks, siis ei lase teda enam sinna. Hetkel oleme nn kaugenemisprotsessis, kuna laps juba nüüd käib isa juurde harva ja eriti enam ei küsi isa kohta.[/tsitaat]ja ma lisaks veel ,et tihti valib laps ise isa juurde minekuks omale riided. eks ta valiks siis ka kui emaga käiakse, aga siis saab ju ema oma pilguga üle vaadata 🙂 kui aga issi juurde minek…no las see laps läheb enda valitud riietega 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 12:44; 24.10 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Teemaalgataja see ei käi sinu pihta, aga
mina saadan ka isa juurde trööbariietega, sest alati kui tagasi tuleb on midagi nii ära rikutud. Ja isa ei toeta meid rahaliselt. Mehel ka uus naine, kelle juurde ta ära läks. Laps tuleb nende juurest tagasi alati mustana, pesemata ikka mustad riided seljas, kuigi olen kotiga puhtaid riideid kaasa andnud. Peale selle haiseb laps, alati pankoogi järgi. Ei taha üldse sinna last anda, teen seda ainult lapse pärast. Saab suuremaks, siis ei lase teda enam sinna. Hetkel oleme nn kaugenemisprotsessis, kuna laps juba nüüd käib isa juurde harva ja eriti enam ei küsi isa kohta.[/tsitaat]

Just. Olid ajad kui mul laps oli mingi 5 päeva isa juures, tagasi tulles polnud last ega riideid pestud, isegi tagumikku polnud korralikult pühitud, küünealused mustad, allergiast kärnas ja haisev… Riided mustad, katki, kadunud, valed asjad kaasas jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.10 12:34; 24.10 12:50; 24.10 12:59; 24.10 13:04; 24.10 13:14; 24.10 16:56; 24.10 18:16; 26.10 08:37; 26.10 10:31; 26.10 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mustuse probleemi kohe kindlasti pole, Alati pesen riided, issi peseb lapse 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.10 12:16; 24.10 12:41; 24.10 12:47; 24.10 12:56; 24.10 13:17; 24.10 18:07; 24.10 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll mõnel võib ikka teiste raha ja ajakasutusega pistmist olla. Las inimene elab nii, nagu oskab, mis sa torgid ja ohid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Peale selle haiseb laps, alati pankoogi järgi. Ei taha üldse sinna last anda.[/tsitaat]

Tõesti jube kui lapsele isa juures pannkooki küpsetatakse… (irooniaga)

Aga teemaalgataja – mehe esimene laps on \”pea neljaseks saav põngerjas\”, aga teil juba uus laps ka käes?! Anna nüüd veidi asu sellele naisterahvale, tema on seda last kõik need aastad kasvatanud, mees on samal ajal juba uut suhet ja uusi lapsi nikerdanud! Ma arvan, et 150 eurot kuus lapse emale maksta on absoluutselt elementaarne ja lapse ema kohutavaks tituleeritud käitumist ei loe ma kuskilt välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 13:44; 24.10 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaisukaru kirjutas:[/small]
[tsitaat] mees pöörab lastele rohkem tähelepanu, kui talle ja temaga last ei taha. [/tsitaat]Siin kohal ei käi koma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste isa on oma lased sel viisil üle lasknud ja mulle aitab, lüliasin ta meie elust välja!! Julm, aga paratamautu

Kas ta ei lasknud ainult sind mitte üle??? Kui lastega suhtles siis tegid vaid oma egos lastele liiga. Rahaliselt saab ikka ainult ema ülelasta, mitte lapsi…. Laps pole teenus nagu seda on elekter kesküte vms. Kui ei maksa siis lüitame teenuse välja????

Ma ei saa üldse aru nendest emadest, kes segavad alimendinõuetesse oma lapsi. Veel hullem lasevad hagi esitada laste nimel. Kas tõesti peab laps, isa silmis, suutma vastutada ema juguse puudumise eest , seda oma nimel teha????

Tean, et läks tiba teemast mööda aga ajab närvi selline asi, eriti kui oled sellise teo tagajärgi oma lähedaste juures kogenud.
Ise pole oma eksi kohtusse andnud ja ei tee ka seda, isa on isana alati laste silmis rohkem väärt kui raha, mis ema arvele potsatab. ise asi, kui isa ise ei huvitu laste eludest, siis ei saa sellised sammud ka last kahjustada, vähemalt, mitte nii hullult. Aga kui isa on lastele siiski olemas ja vaatamata rahalistele suhetele emaga, neid armastab, hävitatakse sedasi laps…..

Muide kui, mees on otsustanud, et ta ei maksa, siis sa seda raha ei näe ka, nii ega teisiti.
Elatis nõude hagi liigub kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naisel on elu nii kokku jooksud, et mees on teise juurde läinud ja ka juba lapse sigitanud. Tal vb pole harmooniat ja armastust nagu sul. Vaid suur segadus veel end uuesti rööpasse saada. Siis õieti teeb, et ringi möllab, millal siis veel seda teha, peab end välja elama. Teil oleks mõistlik seda toetada. Olen ise selle läbi elanud, ilmselt arvati ka, et olen segi ja ebastabiilne. Ei nüüdseks olen end jälle leidnud ja olemine hea. Mida minust arvati mul suva, sest kes seda ise läbi elanud pole ei saa sellest ka aru. Mõni tõmbub endasse ja konutab omaett, teine inimene jälle vastupidi. Ei kahetse, et ringi tuulasin ja elu kodunt väljas tahtsin elada. Siis oli mul seda väga vaja!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 13:01; 24.10 13:59; 24.10 14:14; 24.10 16:29; 24.10 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere,

Lihtsalt mõtlesin, et kirjutaks ja vaataks ms teised sellest trallist arvavad.
Lugu selline, elukaaslase endine naine käitub minu arvates kohutavalt. Oma lapsega väga vähe koos, sokutab pidevalt mehe vanaema juurde, nv saadab oma vanemate juurde et pidutseda, jah tal töökoht ka selline et pea nv töötama kuid nii palju kui tean käib ja trallib väljas ikka päris palju. Mees maksab talle elatusraha 150¤ kuus, laps päris palju ka meie juures, ning ostab veel lisaks ka riideid kuna ema, tundub et ei saa sellega hakkama, laps nagu kaltsukubu kohati:( Põngerjas on pea neljaseks saav ja kahjuks olude sunnil ei saa ka nii, et võtaks ta enda juude elama ja las siis ema maksab…Ahh jaa alati on ka raha küsimus neil üleval, ikka ja jälle jääb väheks sellestsummast. Ma ei tea..
Oeh, mida küll sellisega teha. Pluss veel mingi aeg sisendas lapsele, et issi ei taha enam teda enda juurde, et tal nüüd uus laps jne jne..
Oeh, lihtsalt tahtsin ära rääkid südamelt…
[/tsitaat]

Lapse isa ei saa olude sunnil enda juurde võtta, aga ema on paha, kui ta olude sunnil ei saa kogu aeg lapsega tegeleda? Teil pole võimalust, aga emal peab olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tõesti jube kui lapsele isa juures pannkooki küpsetatakse… (irooniaga)

Aga teemaalgataja – mehe esimene laps on \”pea neljaseks saav põngerjas\”, aga teil juba uus laps ka käes?! Anna nüüd veidi asu sellele naisterahvale, tema on seda last kõik need aastad kasvatanud, mees on samal ajal juba uut suhet ja uusi lapsi nikerdanud! Ma arvan, et 150 eurot kuus lapse emale maksta on absoluutselt elementaarne ja lapse ema kohutavaks tituleeritud käitumist ei loe ma kuskilt välja.[/tsitaat]

Pannkoogid on üks toit nimekirjast, mida arst lapsel süüa ei soovitata, kuna tal krooniline kõhukinnisus. Ja nad teavad seda. Koogitegemise mõtte iseenesest on tõesti armas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 13:01; 24.10 13:59; 24.10 14:14; 24.10 16:29; 24.10 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui naisel on elu nii kokku jooksud, et mees on teise juurde läinud ja ka juba lapse sigitanud. Tal vb pole harmooniat ja armastust nagu sul. Vaid suur segadus veel end uuesti rööpasse saada. Siis õieti teeb, et ringi möllab, millal siis veel seda teha, peab end välja elama. Teil oleks mõistlik seda toetada. Olen ise selle läbi elanud, ilmselt arvati ka, et olen segi ja ebastabiilne. Ei nüüdseks olen end jälle leidnud ja olemine hea. Mida minust arvati mul suva, sest kes seda ise läbi elanud pole ei saa sellest ka aru. Mõni tõmbub endasse ja konutab omaett, teine inimene jälle vastupidi. Ei kahetse, et ringi tuulasin ja elu kodunt väljas tahtsin elada. Siis oli mul seda väga vaja!![/tsitaat]
Mina ka umbes samamoodi. Ka paigutasin lapsed tihti isa või vanaema juurde ja käisin väljas. Enne seda olin 15 aastat kodukana. Peale lahkuminekut oli just selline rahutu enese uuesti leidmise aeg, mida väga vajasin. Ja ma isegi ei mõelnud, mida teised sellest arvavad, sest see mind absoluutselt ei huvitanud. Tegin seda mida vajasin ja tahtsin ja sellest oli palju kasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks küll…Meil siin olemiseks kodused riided olemas, nüüdseks ka linnaskäigu omad. Tihti ei saa linnapeale jääda lapsega ,vaja kodust läbi käia ja korralikumad riided selga..Aga jah see selleks.[/tsitaat]
Selleks, et kui ma panen lapsele isa juurde varuriided kaasa, siis tagasi koju jõuab ta ainult nendega, mis seljas, varuriided või need esimesed unustatakse isa juurde. Ja tagasi saan ma need alles pärast mitmekordset mangumist või siis mitu kuud hiljem mustade ja hallitavatena. Näiteks.
No kuna isa viimasel ajal enam üldse last enda juurde ei taha võtta, siis on see teema vaikselt ka päevakorrast maas. Aga sina seleta mulle ära, miks ema ei või vahel ka pidutseda? Kui ema on niikuinii 24/7 lapsega, siis kas isegi 1-2 nädalavahetust kuus natuke lõbutseda on nii hirmus kuritegu?
Rääkimata sellest, et isal on lõbutsemisteks kõik ülejäänud õhtud ja nädalavahetused, mida on oluliselt rohkem, kui ema endale lubada saab. Nüüd aga ei taheta neid 1-2 ndlvh ka enam emale lubada. Märkusega \”mina ei pea sulle litutamise aega võimaldama\”.
Emm…
kusjuures mina ei käi klubides kätt maha joomas, samal ajal kui isa nädalavahetused mööduvad reeglina seltskondlike joomingute tähe all ja see ongi põhipõhjus, miks ta last enda juurde võtta ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 14:38; 24.10 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Pannkoogid on üks toit nimekirjast, mida arst lapsel süüa ei soovitata, kuna tal krooniline kõhukinnisus. Ja nad teavad seda.[/tsitaat]

Ise ütlesid, et laps satub isa juurde harva. On see paankook vahel harva sööduna tõepoolest nii kohutav siis?

Ja minu meelest ei tasu sul uhke olla, et lapsel isaga suhelda ei lase. Isaga suhtlemine on lapse õigus ja last teie omavahelised rahaarutelud ei pea huvitama, sest tema ei ole teid palunud last saada! Temal on õigus nii emale kui isale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 13:44; 24.10 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ise ütlesid, et laps satub isa juurde harva. On see paankook vahel harva sööduna tõepoolest nii kohutav siis?

Ja minu meelest ei tasu sul uhke olla, et lapsel isaga suhelda ei lase. Isaga suhtlemine on lapse õigus ja last teie omavahelised rahaarutelud ei pea huvitama, sest tema ei ole teid palunud last saada! Temal on õigus nii emale kui isale.[/tsitaat]

Et seda kõike aduda on vaja selle sees ise elada. Harva või mitte, asi on selles mida emal palub isal teha, et lapsel oleks parem. Ise järgin kindlat rütmi ja menüüd. Uhke ma küll pole kogu loo üle. Aeg ajalt on lihtsalt ärritav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 13:01; 24.10 13:59; 24.10 14:14; 24.10 16:29; 24.10 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ise ütlesid, et laps satub isa juurde harva. On see paankook vahel harva sööduna tõepoolest nii kohutav siis?

Ja minu meelest ei tasu sul uhke olla, et lapsel isaga suhelda ei lase. Isaga suhtlemine on lapse õigus ja last teie omavahelised rahaarutelud ei pea huvitama, sest tema ei ole teid palunud last saada! Temal on õigus nii emale kui isale.[/tsitaat]
Noh, ka minu lapsel on sööke, mida talle ei maksa anda, sest tulemuseks on näiteks punnid üle terve keha, mis niipea ära ei kao. Nesquicki kakaopulbrist jook näiteks ja Barni küpsised. Olen lapse isale öelnud, et neid ei tohi anda, aga kui ta isa juurest tuleb, on jälle kärnas ja hunnik barnisid veel kaasa ka pandud. Ajuvaba. Nagu meelega tehtaks seda. Tõsiselt – kas muid maiustusi enam ei ole ilmas olemas, et just neid on vaja anda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 14:38; 24.10 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Noh, ka minu lapsel on sööke, mida talle ei maksa anda, sest tulemuseks on näiteks punnid üle terve keha, mis niipea ära ei kao. Nesquicki kakaopulbrist jook näiteks ja Barni küpsised. Olen lapse isale öelnud, et neid ei tohi anda, aga kui ta isa juurest tuleb, on jälle kärnas ja hunnik barnisid veel kaasa ka pandud. Ajuvaba. Nagu meelega tehtaks seda. Tõsiselt – kas muid maiustusi enam ei ole ilmas olemas, et just neid on vaja anda?[/tsitaat]

Ja meil samamoodi, lapsel piimaallergia, isa juures toitutakse kohukestest ja muudest piimatoodetest, rohtu ei osteta, minu kaasa pandud rohi unustati alati sinna, nii et iga kord pidin uue ostma, kuigi seda nagu kasutatud ei olnud, laps oli kärnas ja sügelev, nädal aega ravisin…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.10 12:34; 24.10 12:50; 24.10 12:59; 24.10 13:04; 24.10 13:14; 24.10 16:56; 24.10 18:16; 26.10 08:37; 26.10 10:31; 26.10 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh jummel kuidas nüüd isasid mustatakse 🙁 Jah on olemas igasuguseid mehi aga minu oma selline ei ole. Armastab puhtust ja korda 🙂 nii laste suhtes kui üldse elamises…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.10 12:16; 24.10 12:41; 24.10 12:47; 24.10 12:56; 24.10 13:17; 24.10 18:07; 24.10 19:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe endine elukaaslane, lapse ema…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.