Esileht Pereelu ja suhted mehe halb hingeõhk tapab kõik tunded:(

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: mehe halb hingeõhk tapab kõik tunded:(

kui oma mehega 10 aastat tagasi tutvusin, oli ta hingeõhk väga meeldiv. arvan, et mul on keskmisest parem haistmismeel, seega olen inimeste hingeõhu suhtes alati väga tundlik olnud. seega oli hingeõhk partneri valikul iseeenesestmõistetav kriteerium – mulle lihtsalt poleks halva hingeõhuga mees sümpatiseerimagi suutnud hakata. no ja nüüd olen siis täiesti portsu otsas: oma mehe hingeõhk on viimastel aastatel väljakannatamatult ebameeldivaks muutunud.

toitumisharjumustes ega elustiilis mingeid muutusi ei ole, kõik arstid, kelle poole ta probleemiga pöördunud on, on ta ka terveks tunnistanud. mees ei suitseta, hambahügieen on korralik, regulaarselt käib ka hambaarstil, suus seega mingit surnuaeda ei ole. kurguarsti juurde pöördus ta ka, sest tal tekivad mandlitele valged mädakorgid. kurguarst probleemi ei näe, soovitas neid vaid regulaarselt eemaldada, mida mees ka teeb. minu meelest on aga veider, et tervel inimesel iseenesest mandlitele valged korgid tekivad. mul olid mandlid aastaid haiged, aga mingeid mädakorke seal sellisel kujul ometi ei olnud. siiski saadeti mind mandleid eemaldama, samas mehe puhul arst mandliopiks näidustust ei näe, sest tal kurk kunagi valus ei ole. arst ütles isegi, et tema meelest ei ole mehel midagi halb hingeõhk. aga no arsti juurde minnes pesi ta ju loomulikult vahetult enne hambaid, pealegi ei olnud arst talle nii lähedal.

minu jaoks on aga probleem täiesti talumatu. vähe sellest, et tal hommikuti suust laibahaisu tuleb, on tal ka enamasti kogu päeva paha lõhn ja maitse suus. ei pea vist mainima, et me juba ammu ei suudle ja selle kõige all on totaalselt kannatanud ka meie seksuaalelu, sest see hais on mind tema läheduse suhtes äärmiselt tundlikuks teinud:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 11:36; 10.08 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui oma mehega 10 aastat tagasi tutvusin, oli ta hingeõhk väga meeldiv. arvan, et mul on keskmisest parem haistmismeel, seega olen inimeste hingeõhu suhtes alati väga tundlik olnud. seega oli hingeõhk partneri valikul iseeenesestmõistetav kriteerium – mulle lihtsalt poleks halva hingeõhuga mees sümpatiseerimagi suutnud hakata. no ja nüüd olen siis täiesti portsu otsas: oma mehe hingeõhk on viimastel aastatel väljakannatamatult ebameeldivaks muutunud.

toitumisharjumustes ega elustiilis mingeid muutusi ei ole, kõik arstid, kelle poole ta probleemiga pöördunud on, on ta ka terveks tunnistanud. mees ei suitseta, hambahügieen on korralik, regulaarselt käib ka hambaarstil, suus seega mingit surnuaeda ei ole. kurguarsti juurde pöördus ta ka, sest tal tekivad mandlitele valged mädakorgid. kurguarst probleemi ei näe, soovitas neid vaid regulaarselt eemaldada, mida mees ka teeb. minu meelest on aga veider, et tervel inimesel iseenesest mandlitele valged korgid tekivad. mul olid mandlid aastaid haiged, aga mingeid mädakorke seal sellisel kujul ometi ei olnud. siiski saadeti mind mandleid eemaldama, samas mehe puhul arst mandliopiks näidustust ei näe, sest tal kurk kunagi valus ei ole. arst ütles isegi, et tema meelest ei ole mehel midagi halb hingeõhk. aga no arsti juurde minnes pesi ta ju loomulikult vahetult enne hambaid, pealegi ei olnud arst talle nii lähedal.

minu jaoks on aga probleem täiesti talumatu. vähe sellest, et tal hommikuti suust laibahaisu tuleb, on tal ka enamasti kogu päeva paha lõhn ja maitse suus. ei pea vist mainima, et me juba ammu ei suudle ja selle kõige all on totaalselt kannatanud ka meie seksuaalelu, sest see hais on mind tema läheduse suhtes äärmiselt tundlikuks teinud:( [/tsitaat]
Su mehel on 12 sõrmiku diagnoosimata haavand.
Aitab, kui seda ravida ning hakkab kasutama petersellilehti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Su mehel on 12 sõrmiku diagnoosimata haavand.
Aitab, kui seda ravida ning hakkab kasutama petersellilehti.[/tsitaat]

aga tal ei ole maoprobleemide üle kurtnud, ei ole tal valu, ei kõrvetisi. tõsi küll, röhitseb küll kõvasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 11:36; 10.08 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on seljuhul kindlasti seedesüsteemis. Reflukshaigus tekitab ka halba hingeõhku. See ei pea alati ilmnema kõrvetistes. Samuti võib olla muid seedimisprobleeme. Sage röhitsemine viitab selgelt probleemile.
Paluge perearstil saata ta gastroenteroloogile. Just selle jutuga lähebki, et jube hingeõhk on – see ei ole arstile midagi imelikku ega naljakat. Täiesti normaalne tervisemure, millega arsti poole pöörduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei hoolise hammaste eest nagu vaja. Sellest tuleneb, et mina teda suudelda enam ei taha, kui pole enne hambaid pesnud. Imelik oleks õpetama ka hakata, et pese oma hambaid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjus võib olla ka mädanevates mandlites, mis ei pruugi mitte mingeid valusümptomeid anda ja mädakorgid iseenesest on juba halb märk. Igatahes on see mingi krooniline tervislik probleem, nii et kohe arsti juurde. Soovitan ka teise kurguarsti juures ära käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

halb hingeõhk on kindlasti üks varjatud terviseprobleemide tunnuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli probleem maolukustiga.
Täpselt sellised sümptomid ja tekkis siis kui olid pingelised situatsioonid.Õnneks elu on läinud rahulikumaks ja ka probleeme maolukustiga enam pole.Tegin ka gastroskoopia,aga see oli kõik korras.Arst arvas samuti,et ülepingest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valged mädakorgid haisevadki, enne korda ei saa kui mandlid maha. Isegi kui ta need olemasolevad mädakorgid ära eemaldab, siis uued juba arenevad, tihti neid enne ei näegi kui nad on nn valmis, osad on ka mandli tagumisel poolel. Samamoodi, ei olnud mul angiini ega valutavaid mandleid, aga minu arst siiski soovitas lõikust. Ära ka tüütas koguaeg nätsu närida.
Külmetused ronivad veidi sügavamale kurku peale mandli oppi, tekivad sellised köhatamised jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleksin ka mandleid pakkunud probleemi põhjuseks…

Iseenesest tõsine probleem ja suhtele kõva proovikivi. Loodan et saate asjale jälile ja hingeõhu korda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka aastaid halb hingeõhk (eriti just hommikuti). Ja põhjuseks oli ikkagi just need valged mädakorgid mandlites. Mind saadeti kohe mandliopile, ja seal pesti 2 tundi mädaseid uurdeid puhtaks (need asusid sügaval mandlite sees ja taga). Mandlid eemaldati ja sealt avastati suured mädakogumid. Arst pidi voolikuga lausa neid välja imema ja läbi loputama.
Kui haavad ära paranesid, kadus ka hommikune halb hingeõhk. Praegu on ok – isegi hommikul enne hammastepesu suu ei haise enam.
Ega mul ka mingeid meeletuid kurguvalusid polnud – korra aastas oli vbl kurk natuke valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuli see postitus meelde, kui lugesin täna V. Sinelnikovi raamatut (mees on samasugune arstist renegaat nagu meil L. Viilma).
Tsitaat raamatust \”Hakka oma haigust armastama\”: Ebameeldiv hingeõhk Teie n-ö räpased mõtted ja tunded, teie minevik on sedavõrd vananenud, et on juba \”haisema hakanud\”. On aeg tuua oma ellu midagi uut ja värsket.

Sellist teooriat võib uskuda või mitte, aga minevikuelamused on probleem paljudele ja antud autor sõnastab seda veel küllalt leebelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes intervjuus koputas arst inimeste südametunnistusele ja ütles, et kui lähedasel tuleb suust halba hingeõhku, viitab see 90% juhtudel probleemile ja kui selle koha pealt hoitakse suu kinni, on see hoolimatu. Halva hingeõhuga inimene ei pruugi sellest ise arugi saada.
Teemaalgataja ja tema mees tegelevad asjaga, aga on kummaline, et arstide jaoks pole see probleem, kuna varem seda haisu polnud.
Mõnele inimesele ongi maast madalast iseloomulik halvem hingeõhk.
Suuhügieeni koha pealt teab igaüks ise, mis seis on.
Halba hingeõhku tekitab ajutiselt ka tühi kõht.
Mida vanem inimene, seda halvem hingeõhk.
Osadel hakkab haisema keel, mille puhul aitab regulaarne keelepesu spetsiaalse hambaharjaga või koguni keeleharjaga. Inimene saab järjest vanemaks ja kui ta ei ole eluski oma keelt puhastanud, siis lõpuks tekkib ikkagi suhu hais.
Ma isiklikult ei suuda ka kahjuks enda ligi lasta inimesi, kelle suu haiseb. See on sama ebameeldiv, kui on ka jalgade juustukas või teiste kõhugaasid.
Repliigina, et ma lihtsalt ei talu haisusid. Isegi mitte suguelunditele iseloomulikku spetsiifilist haisu/lõhna, kuigi palja leige veega pesemist propageerivad kõik arstid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]helevalge kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tuli see postitus meelde, kui lugesin täna V. Sinelnikovi raamatut (mees on samasugune arstist renegaat nagu meil L. Viilma).
Tsitaat raamatust \”Hakka oma haigust armastama\”: Ebameeldiv hingeõhk Teie n-ö räpased mõtted ja tunded, teie minevik on sedavõrd vananenud, et on juba \”haisema hakanud\”. On aeg tuua oma ellu midagi uut ja värsket.

Sellist teooriat võib uskuda või mitte, aga minevikuelamused on probleem paljudele ja antud autor sõnastab seda veel küllalt leebelt.[/tsitaat]
idioot kuubis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted mehe halb hingeõhk tapab kõik tunded:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.