Esileht Pereelu ja suhted Mehe huvi ja huvi ka teiste vastu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 166 )

Teema: Mehe huvi ja huvi ka teiste vastu

Postitas:

Kohtusin tuttavate kaudu ühe mehega, sümpaatia oli, ning oleme käinud mõnel kohtingul kui puhkus oli ja tema soovis veel, hetkel tööl ja lastega mul nii palju tegemist, et sobibad vaid nödalavahetused, nüüd siis ootangi temapoolset konkreetset kutset… suhtleme igapäevaselt ning väga mõnus inimene on. Aga sõbranna on mul naljaga öeldes stalker ning uuris mult nime ja elukoha ja eile näitas mulle, et tal erinevates tutvumissaitides kontod ja noo meie suhtluse ajal ka paneb mingeid teateid ning meeldivad talle erinevate naiste pildid jne… Ma tean pole minu mees aga tundus nagu, et ma tõesti meeldin talle, nüüd aga mul tuju paha ja kurb olla, ei tahagi temaga nagu enam suhelda….

+15
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 10.08 10:05; 10.08 10:35; 10.08 12:45; 10.08 17:59; 11.08 09:54; 11.08 17:21; 12.08 09:12; 12.08 12:39; 12.08 12:54; 12.08 19:39; 12.08 20:30; 13.08 10:34; 15.08 03:42; 15.08 03:42; 15.08 07:28; 15.08 10:11; 15.08 12:25; 15.08 18:13; 16.08 06:51;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Vahet pole, et pole sinu mees. Ega ta siis ka seda ära ei lõpeta, kui ta kunagi peaks sinu mees olema. Eriti kui te kohtusite päriselus, st sina ei ole tutvumisportaalides. See tekitab tal illusiooni, et sina sellest maailmast midagi ei tea ja ta võib seal vabalt möllata.

Sa jäädki pidevalt muretsema ja kahtlema, kas ta äkki sinu kõrvalt endale salaja netist teisi ei sebi.

Kui te niisama väljas käite ja üritustel, siis vahet ju pole, aga kui asi intiimsemaks hakkab kiskuma, siis ütleks, et kahjuks sa pole sedasorti aktiivsest otsijast huvitatud ja sul on teised väärtushinnangud. Pole mõtet vägisi vaevelda, sellised asjad ei muutu.

+21
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule. Te olete käinud mõnel kohtingul ja sa juba soovid meest omada? Igati loogiline on, et kui mees otsib kaaslast, siis ta teeb seda edasi ka peale mõnda kohtumist sinuga. See ei tähenda sugugi, et ta sinust huvitatud pole. Natuke enesekindlust – las mees veendub, et sina oled sobivaim. Ja kui ei ole, siis pole ka midagi nutta, siis nii on. Naudi hetke, ära kujutle juba pulmi ette.

Kui te niisama väljas käite ja üritustel, siis vahet ju pole, aga kui asi intiimsemaks hakkab kiskuma, siis ütleks, et kahjuks sa pole sedasorti aktiivsest otsijast huvitatud ja sul on teised väärtushinnangud. Pole mõtet vägisi vaevelda, sellised asjad ei muutu.

Kui imelik suhtumine. Mis selles aktiivses kaaslase otsimises siis nii halba on? Mis väärtushinnangud? Et peale kahte kohtumist peab juba truu olema ning kõik tutvumiskuulutused sulgema ja sotsiaalmeediasse panema suhte staatuseks “hõivatud”? Minge metsa, ausalt. 😀

+40
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 10:19; 10.08 11:10; 10.08 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle kohta öeldakse, et tal on mitu rauda korraga tules. Saan sinust väga hästi aru: ta meeldib sulle ja sooviksid, et mees samuti vaid sinust hooliks. Tundub aga, et mees on alles otsingul.

Midagi tarka soovitada ei oska. Ma valiksin kolme variandi vahel (õpetada on alati lihtsam): a. räägiksin oma ootustest suhtele- et kui sulle keegi meeldib, siis sel eluetapil sa ringi ei vahi. No ja et ootad seda ka oma partnerilt b) Lepiks hetkega ja loodaks, et teie suhte arenedes mees loobub teiste naiste otsimisest c) Saadaks antud suhte pikalt. Pühenduksin endale ja lastele ning kui teele satub tore mees, siis oleksin ka selleks valmis.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

a. räägiksin oma ootustest suhtele- et kui sulle keegi meeldib, siis sel eluetapil sa ringi ei vahi. No ja et ootad seda ka oma partnerilt

Appi! Pärast paari kohtumist tõmbaks sellise vestluse üles? Ma ütleks, et see on kiireim moodus see mees minema peletada 😀

+37
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi mis teha jah… ilmselt viisakalt taandun ja ei hakka teemat üles tõesti kiskuma. Eriti kuna täna hommikul on ta aktiivne seal olnud ning lisanud paar naist meeldivaks aga samas mulle pole isegi head päeva soovinud jne…

+10
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 10.08 10:05; 10.08 10:35; 10.08 12:45; 10.08 17:59; 11.08 09:54; 11.08 17:21; 12.08 09:12; 12.08 12:39; 12.08 12:54; 12.08 19:39; 12.08 20:30; 13.08 10:34; 15.08 03:42; 15.08 03:42; 15.08 07:28; 15.08 10:11; 15.08 12:25; 15.08 18:13; 16.08 06:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA – kui vana sa oledki?

Võta siis julgus kokku ja räägi kohe välja oma ootused talle – kui peletab eemale, siis oligi vale mees, kui ei peleta, siis on ju tore 😉

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi mis teha jah… ilmselt viisakalt taandun ja ei hakka teemat üles tõesti kiskuma. Eriti kuna täna hommikul on ta aktiivne seal olnud ning lisanud paar naist meeldivaks aga samas mulle pole isegi head päeva soovinud jne…

Niisugune omamiskirg ja nõuete tabel juba peale mõnda kohtumist … mis siis veel päris suhtes olles saaks? Mees peaks põgenema. Ja sina peaks natuke järele mõtlema asjade üle.

Mis portaal see üldse selline on, kus igaüks näeb inimest ja seda, keda ta meeldivaks lisab?

+19
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 10:19; 10.08 11:10; 10.08 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eino tõepoolest….olete vaid paar korda väljas käinud ja sinu jutu järgi oled sa selline passiivseke, kes ootab mehe poolt aktiivsust. Ise mehele kohtumisettepankut ei tee ja ise mehele tere hommikust ka ei soovi ja siis imestab….Ilmselgelt mees ei tea, kas sina üldse temast piisavalt huvitatud oled, seega pole ime, et ta edasi otsib.

+19
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 11:34; 10.08 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pead kohe selles mehes armastust otsima? Suhelge, käige, seksige kuni süttib armastus või tuleb see õige mees.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eino tõepoolest….olete vaid paar korda väljas käinud ja sinu jutu järgi oled sa selline passiivseke, kes ootab mehe poolt aktiivsust. Ise mehele kohtumisettepankut ei tee ja ise mehele tere hommikust ka ei soovi ja siis imestab….Ilmselgelt mees ei tea, kas sina üldse temast piisavalt huvitatud oled, seega pole ime, et ta edasi otsib.

Ma huvi pärast hakkasin vaatama, et mina üle poolte kordadest olengi alustanud vestlusega. Samas jah kohtingutel on tema väga aktiivne 🙂

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 10.08 10:05; 10.08 10:35; 10.08 12:45; 10.08 17:59; 11.08 09:54; 11.08 17:21; 12.08 09:12; 12.08 12:39; 12.08 12:54; 12.08 19:39; 12.08 20:30; 13.08 10:34; 15.08 03:42; 15.08 03:42; 15.08 07:28; 15.08 10:11; 15.08 12:25; 15.08 18:13; 16.08 06:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei saa inimest paari kohtingu järel ketti panna ometi? Isegi tundeid ei teki nii ruttu enamasti, tuleb selgeks saada, mis inimesega üldse on tegu. Muidugi jah, on olemas tüüp, kes jääbki alati otsima midagi paremat ja ei lõpeta seda ka suhtes olles. Teisest küljest pole teil suhet ju veel, olete põgusalt tuttavad. Seega meie ei tea, kumb tüüp ta on. Oleks muidugi armas, kui mees, kohtudes nii imelise olevusega kui sina, kohe oma konto kustutab ja enam kunagi teisi naisi ei vaata, aga need ongi keskmisest monogaamsemad ja truumad mehed, keda väga palju ei ole.

Mingite nõudmiste esitamiseks on sinu koht südamedaamina veel ebakindel, sellele järeldusele peab mees ikka ise jõudma, et ta tahab sind ja ei kedagi teist. Mingi virisemine või nõudmine siin ei aita ja annab vastupidise efekti.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurvastav küll, aga kui paari kohtumise peale pole märgata innukuse kasvu suhtlemisel, siis

1. mees ei taha ennast piirata ja vaatab igal pool ringi (kuni mingeid selgesõnalisi lubadusi pole antud, miks ka mitte, vaba maa, vaba inimene)

2. sa ei jätnud nii erilist muljet, et tõmblema hakata (mis on ka okei).

Lase nüüd oma õhulossist õhk välja ja tule reaalsusesse tagasi. Keegi ei võlgne sulle truudust peale kahte kohtingut. Pigem oleks päris hirmutav, kui mees end laksuga külge imeks nii lühikese tutvuse järel. Võimle hoopis ise natuke ja vaata, mis reaktsioon on.

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 13:24; 10.08 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas voodis klapite?
Mehel jääb vb midagi puudu ikka.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulge, mismõttes peab inimene kohe olema truu ja jäägitult pühendunud, kui alles on tundmaõppimise aeg? okei, magava naise kõrval käia netis teisi nillimas on tõesti labane, võiks ikka hommikuni kannatada. pole veel mingeid tõsisemaid vestlusi olnud ega midagi, juba mõeldakse maeitea mida kokku.

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 13:24; 10.08 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te pole kihlatud.  Pane ka mõni kuulutus.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igast suhtest ei pea arenema eluarmastus ja igavene kooselu. Ütled, et suhtlus on teil mõnus, aga elustiilid ei klapi (kokkusaamise ajad), siis naudigi seda mõnusat suhtlust ja ära hakka kohe midagi enamat lootma.

Kas sa ise oleksid nõus paari kohtingu järel kohe oma töö ja lapsed tahaplaanile viskama, et temaga uut ja ilusat paarielu looma hakata? No ilmselgelt sa ei ole ju. Seega miks mees peaks sinust nii sillas olema, et ise jätab oma elu kus kurat ja hakkab sinu sabas sörkima. Elud teil kokku ei klapi, siis nautige seda mõnusat suhtlust ja soovi korral neid harvaid kokkusaamisi. Päris kaaslaseks sobib keegi, kellega on kergem elustiile klapitada, või kellesse armud nii väga, et leiad kas või nädala sees aega.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme natuke suhelnud täna ja ei saa enam kergelt temaga suhelda, mingi bloki lõi ette ja kõik. Nii, et ega siin polegi midagi. Ja ta elab minust 20 km kaugusel ja elab üksi, nii  et kui tal oleks soovi, vast leiaks selle aja ka õhtuti ka külla tulla, minul autot ei ole.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 10.08 10:05; 10.08 10:35; 10.08 12:45; 10.08 17:59; 11.08 09:54; 11.08 17:21; 12.08 09:12; 12.08 12:39; 12.08 12:54; 12.08 19:39; 12.08 20:30; 13.08 10:34; 15.08 03:42; 15.08 03:42; 15.08 07:28; 15.08 10:11; 15.08 12:25; 15.08 18:13; 16.08 06:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme natuke suhelnud täna ja ei saa enam kergelt temaga suhelda, mingi bloki lõi ette ja kõik. Nii, et ega siin polegi midagi. Ja ta elab minust 20 km kaugusel ja elab üksi, nii et kui tal oleks soovi, vast leiaks selle aja ka õhtuti ka külla tulla, minul autot ei ole.

Oled kutsunud?
Aga muidu jah, kui juba mingi bloki ette lööb, siis pole mõtet punnitada niikuinii

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 11:34; 10.08 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks küll teada, mis toimub. Küsiksin seda otse mehelt endalt, mis kontod need on, miks laigib naiste pilte, mitmega suhtleb ja kohtub.

 

+2
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.08 20:58; 11.08 21:22; 12.08 12:43; 12.08 12:50; 12.08 20:02; 14.08 08:43; 15.08 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma saan aru küll, et mõne kohtumise pealt ei saa armastust ja truudust oodata. Aga, kui see teine osapool ikkagi tutvumistes nii aktiivne on, siis mingit suhet sealt enam ei ootaks. Mõtleksingi, et kui just väga igav on, siis võib ju kokku saada, aga ei muud. Kui on armumine, siis ei taheta enam teistega suhelda. Kui tahetakse, siis järelikult ei ole erilist meeldimist ja las see asi kaob ajalukku.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitaks tegelikult ka, et mis tutvumissait see on, kus on näha, keda laigitakse ja inimese nimi jne? Tinder ei ole ju selline. Milline sait on?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 10:19; 10.08 11:10; 10.08 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem;”>Mind huvitaks tegelikult ka, et mis tutvumissait see on, kus on näha, keda laigitakse ja inimese nimi jne? Tinder ei ole ju selline. Milline sait on?</p>

Flirtic jms taolised kohad vist?

Ma saan ka aru, et mõne kohtumise järel ei tohiks eeldada, et inimene suhtlebki ainult sinuga ja oodata juba mingit armastust jne. Aga kipub ikkagi nii olema, et kui üks väga meeldib (ei pea veel mingeid tundeid üldse olema), huvi pakub, siis teiste jaoks lihtsalt ei jagu sel hetkel enam huvi ega energiat. Kui ta õhtul sinuga suhtlemise asemel pigem kolistab mööda tutvumisportaale ja laigib seal erinevaid naisi, siis jah, ka mina kõrvalseisjana teen samasugused järeldused. Ei peagi olema sulle juba truu ja kõrvuni armunud, muidugi võib mingil määral ka teistega suhelda. Aga kui tal oleks tõsine huvi su vastu, siis suure tõenäosusega nii aktiivselt ta mujal ei suhtleks, pigem need jääksid teisejärguliseks seni kui selgub, et kas ja mis sinuga.

Ma võin olla liiga üldistav, aga tundub kuidagi nii, et need, kes seal tutvumisportaalides ja Tinderis on, kipuvadki olema sellised sarideitijad ja ringi vahtijad. Ma vist ei suudaks sellist meest kaaslasena usaldada. Ikka mõtleks, et huvitav, kas kõik kontod alles ja igal võimalusel otsib sealt, kas tuleb ehk keegi “parem”.

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.08 22:58; 11.08 21:58; 12.08 12:13; 12.08 15:39; 13.08 14:59; 14.08 15:52; 16.08 00:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtusin tuttavate kaudu ühe mehega, sümpaatia oli, ning oleme käinud mõnel kohtingul kui puhkus oli ja tema soovis veel, hetkel tööl ja lastega mul nii palju tegemist, et sobibad vaid nödalavahetused, nüüd siis ootangi temapoolset konkreetset kutset…

Paar lihtsat aga valusat järeldust:

– TA pole just kõige atraktiivsem naine siinpool Soome, Läti ja Vene piiri.
– lisaks pole tal ka aega
– ilmselt ka lapsed on veel väikesed, kes ilma temata veel hakkama ei saa ja kellega peab pidevalt tegelema
– mees pole just hullult vaimustuses. Miks ta kohtuda soovis, krt seda teab, vblla viisakusest “tuttavate” vastu, võibolla igavuset vms.
– TA-l on varumeeste pink (eelpoolmainitud põhjustel ) ikka väga lühike ja kipub klammerduma ning roosasid prille omale ette toppima.

‘Ehks siis: TA, sulle võib kõiki asju “tunduda” aga päriselu on midagi muud.
Mine oma eluga edasi ja ära pahutse.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pead kohe selles mehes armastust otsima? Suhelge, käige, seksige kuni süttib armastus või tuleb see õige mees.

Mina mõistan teemaalgatajat suurepäraselt. Saan aru, et tegemist on üksikemaga, kellel laste ja töö kõrvalt niigi raske vabu kohtumisaegu leida. Ja nüüd peaks seda vähest raiskama teisejärgulisele suhtele. Milleks? Igaüks ei taha laste kõrvalt niisama ringi pürstida ja seksida mehega, kellele olla vaid üks paljudest.

Ma ei arvagi, et keegi tahaks meest paari kohtingu järel omada,  nagu siin mainitud. Lihtsalt selline tutvumisportaalides aktiivne olek näitab kaht asja: tema pole käimasolevast suhtest kuigi huvitatud või siis on keskkondadest sõltuvuses. Kumbki variant pole minu meelest vastuvõetav. Kui inimene on tõsiselt kellestki huvitatud, siis mõtleb ta pigem sellele inimesele, otsib pidevalt kontakti ega laigi hommikul esimese asjana võõraid naisi. Mul on küll mees olemas, aga sellise sarisuhtleja peale ma oma vähest aega küll ei raiskaks. Mu meelest öeldi siin väga õigesti, et tegemist on väärtuste erinevusega.

Tahtsin veel öelda, et tegelikult on see nn suhe juba TA elu mõjutanud ning mehe järel nuhkimine ja tema igapäevane jälgimine (mida ja millal külastab, keda laigib jne) muutub juba pisut probleemiks. Mitte et kunagi kedagi kontrollida ei võiks, aga selline poolvõõra mehe jäitamine põhjustab mu meelest enda vaimsele tervisele probleeme. Proovi tast lahti lasta. Kui oledki niisama käimisest ja seksist huvitatud, siis tee seda ja lepi, et teised naised on ka pildil. Kui tahad midagi enamat, siis vaata pigem ringi või siis räägi oma tunnetest ja vaata, mis juhtub. Igal juhul ära muuda jälgimistegevust oma kinnisideeks. Mehel pole tõepoolest sinu ees mingeid kohustusi, saad vaid haiget. Ole rõõmus, et tema stiil välja tuli ja mõtle, kas tahad temaga midagi edasi arendada. Temapoolsete tunnete puhul võib ju asi ka muutuda, aga kas need tunded tulevad, kui praeguseks pole – seda ei tea.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole selle mehega veel voodisse roninud, küll tundsin ma sellist lähedust, et see oleks ka juhtunud. No õhtul me suhtlesime jälle pikemalt ja ta rääkis, et kui rahul ta on ja ma tõmman tal tööpäevast pinged maha. Kokkudaamistest ei rääkinud, tema ei küsi siis mina ei kutsu ka. Ah nii nõme olukord. Ma vist jäängi üksikuks.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 10.08 10:05; 10.08 10:35; 10.08 12:45; 10.08 17:59; 11.08 09:54; 11.08 17:21; 12.08 09:12; 12.08 12:39; 12.08 12:54; 12.08 19:39; 12.08 20:30; 13.08 10:34; 15.08 03:42; 15.08 03:42; 15.08 07:28; 15.08 10:11; 15.08 12:25; 15.08 18:13; 16.08 06:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see jutt, et inimene armununa kõik teised pikalt saadab, ei vasta küll alati tõele.

Mina olin ikka väga armunud, liigagi, aga mees tundus tollal mitte nii huvitatud olevat. Me saime kokku, klapp oli igas mõttes super, kuid jutu sees aegajalt kumas läbi, et talle meeldib üksi elada. Mäletangi, et hambad ristis püüdsin mitte liiga innukas olla ja mõtete eemale viimiseks käisin ka kohtingutel või niisama mõne meessoost sõbraga väljas. Võibolla oli isegi alateadlik soov näha, et kas teisele läheb see korda, et mul muud rauad ka ikka tules.  Ühesõnaga, tolles faasis ei tulnud mulle pähegi oma mitmed meessoost sõbrad-austajad pikalt saata. Andsin endale ju aru, et kui soovitud suhtest välja midagi ei tule, on mul vähemalt õlgu, kelle najal nutta. Lõpuks meie suhe siiski arenes kooseluks ja teiste meestega suhted vaikselt hääbusid (ei olnud ka siis mingit blokeerimist või suhtlemisest keeldumist).

Teemaalgataja pole oma sõnul isegi veel voodisse jõudnud, seega on minu jaoks see suhe niiii algstaadiumis, et mingeid nõudmisi ka mõttes on liiga vara esitada.

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete paar korda väljaks käinud, õnnes ei ole veel seksinud. See mees on tutvumisportaalis, mistõttu on tal juba selge, et kõiki mune ei tasu ühte korvi panna. Kõlab nõmedalt, kuid minul on ka naisena see kogemus, et suheldakse mesimaguselt nädalaid, äkki on mees sind blokkinud. Iial ei tea, et kas ta leidis ootamatult oma elu armastuse, oli see miski minu vale väljendus, saab kuskilt lihtsamalt või lihtsalt suri maha. Naised teevad portaalides meestele samu asju- ollakse julmad, valetatakse ning mõnikord isegi alandatakse.

TA, lase asjadel arendeda, naudi suhtlust ning kokkusaamisi. Tead, siin elus on nii, et nii mehed kui naised kardavad haiget saada. Kellegi väljavalimine, tunnistamine, et nüüd on see ainus ja õige, see on julgustükk, mis sageli on eriti keeruline meestele. Kõik peab kenasti arenema. Mina olen suhtes, kus mul oli lausa psühholoog abiks, et ma ei rabistaks nagu sina, oskaks nautida, ei eeldaks vaid õigel ajal suhtleks või ootaks suhtlust. Seda soovitan küll, et see jutt tee mehega ära, et kui asjad arenevad, siis seksite vaid omavahel, sest muidu läheb emotsionaalselt ja füüsiliselt ebamugavaks.

Muuseas, ise olen suhtes, kus mina alati ootasin, et mees veaks, suhtleks jne. Aga tema nägi minu passiivsust kui mittehuvi, tegelikult polnud ta ka alguses suhteks valmis, sest suhetes võib ka haiget saada. Kui ma suhtlema hakkasin, siis ega ta kohe kõigeks valmis ei olnud, kuid seedis natuke, et mida ta siin elus soovib ja vaikselt saime oma asjad korda.

TA, ja selle mehe luuramine lõpeta ära. Sul suu peas, võid alati väga leebelt silmast silma kohtumistel mehelt küsida, mida ta tahab, kas ta on valmis ka vaid sulle pühenduma, kus teised inimesed on kõrvale jäetud jne.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA on ju nagu paraad hiinas – kõik kohad punaseid lippe täis. Üksikema, kohtumised graafiku alusel, paari kohtingu järel eeldab eksklusiivsust, pipardab ja stalgib. Kui kõnealusel mehel vähegi oidu peas oleks, lõpetaks TA-ga suhtlemise sedamaid.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 13:23; 12.08 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurvastav küll, aga kui paari kohtumise peale pole märgata innukuse kasvu suhtlemisel, siis

1. mees ei taha ennast piirata ja vaatab igal pool ringi (kuni mingeid selgesõnalisi lubadusi pole antud, miks ka mitte, vaba maa, vaba inimene)

2. sa ei jätnud nii erilist muljet, et tõmblema hakata (mis on ka okei).

Lase nüüd oma õhulossist õhk välja ja tule reaalsusesse tagasi. Keegi ei võlgne sulle truudust peale kahte kohtingut. Pigem oleks päris hirmutav, kui mees end laksuga külge imeks nii lühikese tutvuse järel. Võimle hoopis ise natuke ja vaata, mis reaktsioon on.

no ongi, kunagi ei ole hea

tunneb meest vähest huvi – pole õige mees
tunneb mees suurt huvi – pervert, imal, hirmutav

aga kindlasti tuleks lähtuda enda kõhutundest, kui teine teeb asju mis käivad enda tõekspidamiste vastu, siis äkki ei peaks selle inimesega rohkem suhtlema, sest haiget saamise võimalus on suur. iga inimene on erinev ja otsib oma elus enda asju, mitte teiste tõekspidamisi. kui naisele ei meeldi kui mees ikka edasi tutvub, siis võiks sellest mehest loobuda, ega parem asi ei lähe.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 13:41; 12.08 10:22; 12.08 10:25; 12.08 12:39; 12.08 16:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 166 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe huvi ja huvi ka teiste vastu