Esileht Pereelu ja suhted Mehe huvi ja huvi ka teiste vastu

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 166 )

Teema: Mehe huvi ja huvi ka teiste vastu

Postitas:
Kägu

No esimesest seksist ei maksagi midagi enneolematut oodata. Või nohh, tegelikult, kui mees on esimese seksi ajal veits koba, kohmetu ja vbl ka mitte eriti uhke sooritusega, siis tegelikult on see väga hea märk. See tähendab, et naine meeldib talle väga, ta tahaks naisele voodis muljet avaldada, on sellepärast närvis ja pabinas ja siis tulemus ongi veits kohmetu 🙂

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No esimesest seksist ei maksagi midagi enneolematut oodata. Või nohh, tegelikult, kui mees on esimese seksi ajal veits koba, kohmetu ja vbl ka mitte eriti uhke sooritusega, siis tegelikult on see väga hea märk. See tähendab, et naine meeldib talle väga, ta tahaks naisele voodis muljet avaldada, on sellepärast närvis ja pabinas ja siis tulemus ongi veits kohmetu ????

Keskealine mees, teismelise poja isa, mitte ammu lahutatud? Otsiks veel vabandusi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sina ei saa seksida kui sul on mehe vastu huvi ja mehel ei ole, sest sul pole peenist.

Mees ka ei saa, kui temal on huvi ja minul pole, sest see oleks vägistamine. Katsu kuidagigi natuke täiskasvanilikult mõelda. Naised ei ole mingi alama kategooria tegelased, kellele kehtiks mingid oluliselt rangemad reeglid, kui meestele. Saage üle juba sellest vooruse hoidmisest ja hakake elama julgemalt, uskuge mind, mehi paelub julgus rohkem, kui häbelik telefoni kõrval ootamine.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sina ei saa seksida kui sul on mehe vastu huvi ja mehel ei ole, sest sul pole peenist.

Mees ka ei saa, kui temal on huvi ja minul pole, sest see oleks vägistamine. Katsu kuidagigi natuke täiskasvanilikult mõelda. Naised ei ole mingi alama kategooria tegelased, kellele kehtiks mingid oluliselt rangemad reeglid, kui meestele. Saage üle juba sellest vooruse hoidmisest ja hakake elama julgemalt, uskuge mind, mehi paelub julgus rohkem, kui häbelik telefoni kõrval ootamine.

sul on mingi ilge kompleks, alamad kategooriad, mingid solvumised, alaväärsuskompleks. sa üle meeste süüdistamisest. mina ei kirjutanud nagu mees peaks sind vägistama, ma ütlesin et sina ei saa seksida mehega kui mees ei taha, sa pead ikka mehe nõusse saama.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sa üle meeste süüdistamisest.

MEESTE süüdistamisest? Sa mõtled ka terake enne, kui lahmima hakkad? Või on sisuline lugemisoskus sinu jaoks ületamatu takistus? Rohkem pole sinuga millestki rääkida.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MEESTE süüdistamisest? Sa mõtled ka terake enne, kui lahmima hakkad? Või on sisuline lugemisoskus sinu jaoks ületamatu takistus? Rohkem pole sinuga millestki rääkida.

See kägu peaks siin juba aastaid kümme trollima, kui mitte rohkem.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No esimesest seksist ei maksagi midagi enneolematut oodata. Või nohh, tegelikult, kui mees on esimese seksi ajal veits koba, kohmetu ja vbl ka mitte eriti uhke sooritusega, siis tegelikult on see väga hea märk. See tähendab, et naine meeldib talle väga, ta tahaks naisele voodis muljet avaldada, on sellepärast närvis ja pabinas ja siis tulemus ongi veits kohmetu ????

Keskealine mees, teismelise poja isa, mitte ammu lahutatud? Otsiks veel vabandusi.

Ma ei ole see kägu, keda tsiteerid, aga ma olen tema jutuga nõus. See, kui mees on olnud pikalt abielus, tal on laps(ed) ei tähenda ju ometigi seda, et mees on uue suhte tekkimisel voodis vilunud. Uue partneriga võib ikka kohmetust olla. Mõtle, oled ainult ühe ja sama inimesega seksinud aastaid-aastakümneid ja siis järsku on see kõik läbi ja sinu ees on uus partner. Kõik on uus – uus keha, uus lõhn, uus olukord, teine tunne… Täiesti võimalik, et mees, kel olnud pikalt ainult üks partner ja ehk ei olnud neid partnereid ka enne pikka püsisuhet, tunneb end uue partneriga voodis ebakindlalt. Elumeestel sellist probleemi kindlasti ei ole, aga usun, et on olemas ka selliseid mehi, kellel ongi parntereid olnud väga vähe.

 

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh! Sa oled mehe jaoks nii lühikese tutvuse ajal juba liiga saadaval ja leplik ja kahjuks ilmselt seetõttu igav. (olen minevikus samasugust viga teinud) Sa pead laskma mehel natsa vaeva näha ja ennast taga ajada. Sina ei pea kohtinguid organiseerima ega ootama viimase hetkeni , et teada saada mis päev tal vaba on. Sina teatad talle ühe ainukese vaba õhtu ja kui see talle ei sobi, lükkad ise deidi järgmisesse nädalasse ja teatad sellest näiteks 2 vaba õhtut. Näiteks, kui tema kirjutab et teeks nädalavahetusel üks rahulik istumine, siis sina vastad, et jaa hea mõte, ma olen laupäeva õhtul vaba, mida sa välja pakud. Tema vastab – Ma ei tea veel mis päev mulle paremini sobiks kas reede või laupäev ja ma ei tea mida me siis võiks teha? Sina – Mulle sobib kahjuks ainult laupäev, reedel olen juba hõivatud (lähen sünnipäevale vms, ei peagi täpsustama kui ta otseselt ei küsi, hoia pigem salapära) kindlasti on sul mõni hea plaan tagataskus ???? Tema – Okei, teeme siis laupäeval (Muutis sind prioriteediks) Mis sa arvad kui ma tuleks sulle külla, sööme, vaatame filmi ja oleme niisama mõnusalt (loe: tee mulle süüa ja hoolitse mu eest, loodan ka seksi saada) Sina – Näh, mulle meeldiks hoopis kuhugi välja sööma minna ja pärast kinno (Mees peab organiseerima korraliku kohtingu et sind näha ja selle peale ka raha kulutama) Tema – Okei, mis filmi sa vaadata tahaks ja kuhu sööma minna? Sina – Mulle meeldiks vaadata x või y (anna 2 valikut). Restoran vali ise ???? Tema – Okei, kas tulen sulle autoga järgi või saame kino ees kokku? Sina – Võid järgi tulla ???? jnejne. Kui mees hakkab mingis osas vaidlema, toob jaburaid põhjendusi, miks ikkagi sinu juures oleks parem kohtingul olla vms, siis võid te kohe mõttetute meeste kategooriasse liigitada – ta pole sinust päriselt huvitatud.

Muidu olen sinuga sama meelt, et naine ei peaks kergelt kättesaadav olema, aga see sinu täpne juhend, kuidas käituda ja mida öelda, on küll kentsakas 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole see kägu, keda tsiteerid, aga ma olen tema jutuga nõus. See, kui mees on olnud pikalt abielus, tal on laps(ed) ei tähenda ju ometigi seda, et mees on uue suhte tekkimisel voodis vilunud. Uue partneriga võib ikka kohmetust olla. Mõtle, oled ainult ühe ja sama inimesega seksinud aastaid-aastakümneid ja siis järsku on see kõik läbi ja sinu ees on uus partner. Kõik on uus – uus keha, uus lõhn, uus olukord, teine tunne… Täiesti võimalik, et mees, kel olnud pikalt ainult üks partner ja ehk ei olnud neid partnereid ka enne pikka püsisuhet, tunneb end uue partneriga voodis ebakindlalt. Elumeestel sellist probleemi kindlasti ei ole, aga usun, et on olemas ka selliseid mehi, kellel ongi parntereid olnud väga vähe.

TA laste isa ja mees on lati nii kõrgele tõstnud lihtsalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa ise olid voodis vaba ja osav, esimesel korral võõra mehega, nagu kala vees? Seksis on ikka kaks osapoolt, kui välja ei tule, siis tasuks natukene ka peeglisse vaadata.

Aga mis sest enam nämmutada, teemaalgataja on mehe nagunii maha kandnud, milleks veel kummi venitada, lase mees lahti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidu olen sinuga sama meelt, et naine ei peaks kergelt kättesaadav olema, aga see sinu täpne juhend, kuidas käituda ja mida öelda, on küll kentsakas ????

See oli näide 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3848503: Muidu olen sinuga sama meelt, et naine ei peaks kergelt kättesaadav olema, aga see sinu täpne juhend, kuidas käituda ja mida öelda, on küll kentsakas ???? See oli näide ????

See oli näide kuidas võiks üritada suunata meest rohkem pingutama ja ise naisena vähem tõmmelda kohtingule saamiseks. Reegel on , et mida rohkem mees oma ressursse (aega, raha, energiat) naisesse investeerib, seda rohkem ta seda naist väärtustama hakkab ja temasse armub. Muidugi on kuskil ees piir, mil mees leiab, et asi pole pingutust väärt, see piir oleneb juba konkreetsetest inimestest ja nende võimalustest.

Kui näiteks on tegemist tavalise  palgatööl käiva ja iseendaga hakkama saava mehega, kellel on auto – on täiesti normaalne eeldada, et ta tutvuse alguses võiks ta korraldada 5-6 kohtingut kodust väljaspool ja kulutada nende peale mõistliku summa raha (restoraniarve ja kinopilet)  ning sõidutaks naist tema kodust kohtingule ja koju tagasi, enne kui hakata teineteisel külas käima.

Eriti kui mõlemal on varasemast suhtest lapsed, siis oleks ok, kui mees mitte ei pressiks ennast naisele külla või kutsuks naist enda juurde, vaid korraldaks näiteks mõnusa nädalavahetuse spaas kahele (esimese seksi jaoks, peale vähemalt kuuajalist kohtingutel käimist) kõikidest muudest variantidest võiks naine ära öelda.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui näiteks on tegemist tavalise  palgatööl käiva ja iseendaga hakkama saava mehega, kellel on auto – on täiesti normaalne eeldada, et ta tutvuse alguses võiks ta korraldada 5-6 kohtingut kodust väljaspool ja kulutada nende peale mõistliku summa raha (restoraniarve ja kinopilet)  ning sõidutaks naist tema kodust kohtingule ja koju tagasi, enne kui hakata teineteisel külas käima.

Selle peale ma ütleks, et kui naine otsib sponsorit või kui noor naine unistab noormehe leidmisest, kellega koos kodu rajada ja pere luua, kus mees siis oleks leiva laualetooja ja naine ise usin koduperenaine, siis ehk sobib see variant. Kui kaks kohustuste ja lastega töölkäivat keskealist kohtuvad, siis ei näe ma küll ühtegi põhjust, miks peaks mees naise eest muudkui maksma, mida ta tõestab? Koju pole tõesti vaja iga uut tutvust tassida, aga naised võiks ka vahel osa oma palgast oma lõbustustele loovutada, mitte ainult eeldada, et meeste lapsed saavad vanade tennistega veel mõne aja läbi, sest naise restorainipraad ja kinopilet tuleb isal kinni maksta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle peale ma ütleks, et kui naine otsib sponsorit või kui noor naine unistab noormehe leidmisest, kellega koos kodu rajada ja pere luua, kus mees siis oleks leiva laualetooja ja naine ise usin koduperenaine, siis ehk sobib see variant. Kui kaks kohustuste ja lastega töölkäivat keskealist kohtuvad, siis ei näe ma küll ühtegi põhjust, miks peaks mees naise eest muudkui maksma, mida ta tõestab? Koju pole tõesti vaja iga uut tutvust tassida, aga naised võiks ka vahel osa oma palgast oma lõbustustele loovutada, mitte ainult eeldada, et meeste lapsed saavad vanade tennistega veel mõne aja läbi, sest naise restorainipraad ja kinopilet tuleb isal kinni maksta.

Muudkui ei peagi maksma, aga tutvuse alguses on mehe poolt  suht elementaarne viisakus oma huvi tõestada selliselt, et kutsuda huvipakkuv naine kohtingutele ja tema eest loomulikult ka ise maksta.

Miks peaks mõni naine olema huvitatud mehest, kes üritab kohe tutvuse algjärgus ennast naisele koju õhtusöögile-seksile pressida, või kes kutsub naist korra-paar mere äärde jalutama ja heal juhul kohvi jooma ja siis eeldab et naine kutsub ta vastutasuks enda juurde sööma-seksile?

Jah, mere ääres jalutada on romantiline ja tore, aga seda saab teha ka peale õhtusööki restoranis. Ka autoga sõitma kutsumine ja möödaminnes circle K burkside ostmine ei kvalifitseeru korralikuks deidiks, kui oled vanem kui 25a ja ei deidi vaese tundengiga, kes alles vanemate rahakotil elab.

Miks te naised olete nõus nii vähesega leppima?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa ise olid voodis vaba ja osav, esimesel korral võõra mehega, nagu kala vees? Seksis on ikka kaks osapoolt, kui välja ei tule, siis tasuks natukene ka peeglisse vaadata.

Aga mis sest enam nämmutada, teemaalgataja on mehe nagunii maha kandnud, milleks veel kummi venitada, lase mees lahti.

Nad ei ole ju algusest peale sobinudki. Lihtsalt TA ei tahtnud sellest aru saadam On ju kogu aja olnud nagu siga ja kägu, mis head seksi sealt oodata oligi? Loe neid välja toodud asju mehe ja nende suhtluse kohta siit teemast, kus see sobivus on üldse, mis viiks hea seksini? Pole ju. Õige inimesega sul ei tekigi neid olukordi, mis siitki teemast lugeda saab. Järgmine!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks mõni naine olema huvitatud mehest, kes üritab kohe tutvuse algjärgus ennast naisele koju õhtusöögile-seksile pressida

KUSTKOHAST te leiate selliseid mehi, kes end kuhugi – ja eriti teie koju – pressivad? Ja miks nad kõik teist nii palju rohkem teenivad, et võite eeldada, et “vähemalt tutvuse alguses mees viisakusest” maksab teie eest? Ja kas endal ostetava tunnet ei tule, kui mees teid kinotab-toidab arvestusega, et ehk hiljem saab siis teie voodisse? Üldse ei tundu tehingu moodi? Teie aega ja tähelepanu peab ostma, mille poolest see kallim on, kui mehe oma? Sest teil lihtsalt pole raha? Naisena mind see tõesti väga huvitab. Hakkab tunduma, et see, kui naine kilkab, et ta oma väärtust teab, tähendab pigem, et tal on hind.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muudkui ei peagi maksma, aga tutvuse alguses on mehe poolt  suht elementaarne viisakus oma huvi tõestada selliselt, et kutsuda huvipakkuv naine kohtingutele ja tema eest loomulikult ka ise maksta.

Ma enne sööks meeldiva mehega pelmeene, kui punnitaks mehe kulul restoranis vaikides kahvlit ja nuga liigutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3848503: Muidu olen sinuga sama meelt, et naine ei peaks kergelt kättesaadav olema, aga see sinu täpne juhend, kuidas käituda ja mida öelda, on küll kentsakas ???? See oli näide ????

<p style=”text-align: center;”>See oli näide kuidas võiks üritada suunata meest rohkem pingutama ja ise naisena vähem tõmmelda kohtingule saamiseks. Reegel on , et mida rohkem mees oma ressursse (aega, raha, energiat) naisesse investeerib, seda rohkem ta seda naist väärtustama hakkab ja temasse armub.

Naisel on mitu last, mehel üks, kes ei ela temaga… ressurssi saab nii palju kuluma, et normaalne mees teeb kiirelt sääred.</p>

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3848503: Muidu olen sinuga sama meelt, et naine ei peaks kergelt kättesaadav olema, aga see sinu täpne juhend, kuidas käituda ja mida öelda, on küll kentsakas ???? See oli näide ????

<p style=”text-align: center;”>See oli näide kuidas võiks üritada suunata meest rohkem pingutama ja ise naisena vähem tõmmelda kohtingule saamiseks. Reegel on , et mida rohkem mees oma ressursse (aega, raha, energiat) naisesse investeerib, seda rohkem ta seda naist väärtustama hakkab ja temasse armub.

Naisel on mitu last, mehel üks, kes ei ela temaga… ressurssi saab nii palju kuluma, et normaalne mees teeb kiirelt sääred.</p>

Normaalne mees ei higistaks ka selle üle, kui naisel ongi eksmehega lapsed, kes tema juures kasvavad ja mehel kas pole lapsi või ei kasva need tema juures. Iga normaalne mees saab sellest aru, et teatud vanuses naisel juba enamasti on lapsed ja lapsed kasvatavad suureks ikka nende endi vanemad, mitte uus meessõber.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne mees ei higistaks ka selle üle, kui naisel ongi eksmehega lapsed, kes tema juures kasvavad ja mehel kas pole lapsi või ei kasva need tema juures. Iga normaalne mees saab sellest aru, et teatud vanuses naisel juba enamasti on lapsed ja lapsed kasvatavad suureks ikka nende endi vanemad, mitte uus meessõber.

Jajah. Siis saad sina aru, et meessõbral on endal teatud vanuses samuti lapsed. Meessõbrale nõudmisi esitada ju võib, enamus kõnnib minema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne mees ei higistaks ka selle üle, kui naisel ongi eksmehega lapsed, kes tema juures kasvavad ja mehel kas pole lapsi või ei kasva need tema juures. Iga normaalne mees saab sellest aru, et teatud vanuses naisel juba enamasti on lapsed ja lapsed kasvatavad suureks ikka nende endi vanemad, mitte uus meessõber.

Jajah. Siis saad sina aru, et meessõbral on endal teatud vanuses samuti lapsed. Meessõbrale nõudmisi esitada ju võib, enamus kõnnib minema.

Mina arvan, et õige inimene ei kõnni küll minema. Minema kõnnivad need mehed, kelle jaoks rohi on mujal rohelisem, mis tahes põhjusel.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et õige inimene ei kõnni küll minema. Minema kõnnivad need mehed, kelle jaoks rohi on mujal rohelisem, mis tahes põhjusel.

Rääkida ÕIGEST pärast lapsi on naiivne. Õige on ühiste laste isa/ema, aga näh, minema kõnniti. Vastik!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et õige inimene ei kõnni küll minema. Minema kõnnivad need mehed, kelle jaoks rohi on mujal rohelisem, mis tahes põhjusel.

Rääkida ÕIGEST pärast lapsi on naiivne. Õige on ühiste laste isa/ema, aga näh, minema kõnniti. Vastik!

See ei tähenda, et peale lapsi ja laste isast lahku minnes peaks naine end maha kandma naisena ja ei peaks enam kedagi vaatama ega oma ellu soovima. Lapse isa võib ollagi õige, näiteks laste isana. Lihtsalt antud teemas ei olnud nende kahe vahel erilist sobivust, mistõttu ka pole üllatav tulemus. Küll aga pole mõtet norutada, vaid edasi vaadata, mis tuleb.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ütlesin, et eksmehe poolt tõsteti latt nii kõrgele, et teistel pole seal enam midagi teha.????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3848503: Muidu olen sinuga sama meelt, et naine ei peaks kergelt kättesaadav olema, aga see sinu täpne juhend, kuidas käituda ja mida öelda, on küll kentsakas ???? See oli näide ????

<p style=”text-align: center;”>See oli näide kuidas võiks üritada suunata meest rohkem pingutama ja ise naisena vähem tõmmelda kohtingule saamiseks. Reegel on , et mida rohkem mees oma ressursse (aega, raha, energiat) naisesse investeerib, seda rohkem ta seda naist väärtustama hakkab ja temasse armub.

Naisel on mitu last, mehel üks, kes ei ela temaga… ressurssi saab nii palju kuluma, et normaalne mees teeb kiirelt sääred.</p>

Normaalne mees ei higistaks ka selle üle, kui naisel ongi eksmehega lapsed, kes tema juures kasvavad ja mehel kas pole lapsi või ei kasva need tema juures. Iga normaalne mees saab sellest aru, et teatud vanuses naisel juba enamasti on lapsed ja lapsed kasvatavad suureks ikka nende endi vanemad, mitte uus meessõber.

Selliselt mõtleb kahe jalaga maa peal olev naine. Elu kahjuks näitab, et mehed on emotsionaalsed ja tonte nägevad  kahtlustavad, eelarvamustega tegelased, keda mingid konkreetsed lahendused, tegevused, kokkulepped ühise uue pereelu sisseseadmisel ei huvita. Ei taheta ebamugavusi, pingutust. Lihtsam on loobuda ja lahkuda.

P.S On mehi, kes ei talu, et naine ja eksmees laste kaudu/ tõttu seotud on ja suhtlevad. Parem, kui see eks oleks kadunud joodik vms.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3848503: Muidu olen sinuga sama meelt, et naine ei peaks kergelt kättesaadav olema, aga see sinu täpne juhend, kuidas käituda ja mida öelda, on küll kentsakas ???? See oli näide ????

<p style=”text-align: center;”>See oli näide kuidas võiks üritada suunata meest rohkem pingutama ja ise naisena vähem tõmmelda kohtingule saamiseks. Reegel on , et mida rohkem mees oma ressursse (aega, raha, energiat) naisesse investeerib, seda rohkem ta seda naist väärtustama hakkab ja temasse armub.

Naisel on mitu last, mehel üks, kes ei ela temaga… ressurssi saab nii palju kuluma, et normaalne mees teeb kiirelt sääred.</p>

Normaalne mees ei higistaks ka selle üle, kui naisel ongi eksmehega lapsed, kes tema juures kasvavad ja mehel kas pole lapsi või ei kasva need tema juures. Iga normaalne mees saab sellest aru, et teatud vanuses naisel juba enamasti on lapsed ja lapsed kasvatavad suureks ikka nende endi vanemad, mitte uus meessõber.

Lihtsam on loobuda ja lahkuda.

Osad mehed näevad lastega naises eelist, tahavad lastega palju tegeleda. Hundid söönud, lambad terved. Elu ei peagi raske olema, kus saab lihtsamat lahendust leida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3848503: Muidu olen sinuga sama meelt, et naine ei peaks kergelt kättesaadav olema, aga see sinu täpne juhend, kuidas käituda ja mida öelda, on küll kentsakas ???? See oli näide ????

<p style=”text-align: center;”>See oli näide kuidas võiks üritada suunata meest rohkem pingutama ja ise naisena vähem tõmmelda kohtingule saamiseks. Reegel on , et mida rohkem mees oma ressursse (aega, raha, energiat) naisesse investeerib, seda rohkem ta seda naist väärtustama hakkab ja temasse armub.

Naisel on mitu last, mehel üks, kes ei ela temaga… ressurssi saab nii palju kuluma, et normaalne mees teeb kiirelt sääred.</p>

Normaalne mees ei higistaks ka selle üle, kui naisel ongi eksmehega lapsed, kes tema juures kasvavad ja mehel kas pole lapsi või ei kasva need tema juures. Iga normaalne mees saab sellest aru, et teatud vanuses naisel juba enamasti on lapsed ja lapsed kasvatavad suureks ikka nende endi vanemad, mitte uus meessõber.

Selliselt mõtleb kahe jalaga maa peal olev naine. Elu kahjuks näitab, et mehed on emotsionaalsed ja tonte nägevad kahtlustavad, eelarvamustega tegelased, keda mingid konkreetsed lahendused, tegevused, kokkulepped ühise uue pereelu sisseseadmisel ei huvita. Ei taheta ebamugavusi, pingutust. Lihtsam on loobuda ja lahkuda.

P.S On mehi, kes ei talu, et naine ja eksmees laste kaudu/ tõttu seotud on ja suhtlevad. Parem, kui see eks oleks kadunud joodik vms.

Lisan veel, et sõbrannal on mitme aastane kogemus netis tutvumistega, kohtingutega, suhete loomisega ja hoidmisega. Ütles, et ega ikka tugeva närviga, toetavat ja mõistvat meest sealt teiselt ringilt ei leia. See nö’ õige’,  kes võõra mehe lapsi ei karda ning armastada oskab, võib tulla hoopis enda tutvusringkonnast ( mõni kehvas abielus tiksuv usaldusväärne mees, kes ellu pööret igatseb, võib olla mõistvam, kannatlikum, armulikum kui need aastaid üksi elanud ‘lapse isad’, kes tegelikkusest on võõrdunud. Võõrdunud sellestki, et õiget naist vääriliseks hinnata vaatamata takistustele või raskustele. Nende  armastus ja hoolitsus käib läbi tingimuste.

Kõige nõmedam mehe otsingute juures ongi see, et olgu naine kui tubli ja töökas, väärt, siis laste olemasolul jääb kogu olukorrast ikkagi õhku ‘Küllap oli vaja meest, kes lapsi kasvatada aitaks’. See, et tegemist võiks olla mehe jaoks selle õige naisega, kes on kullast kallim ning parim, kelle üle uhke olla, kuna tema lapsedki on tublid ja toredad ning edasipüüdlikud/ägedate hobidega, on vist pigem harv juhtum (siiski mitte võimatu).

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natukene teisele lainele tagasi minnes, siis keegi eelnevalt imestas, et mida värki – et kui mina tahan seksida, siis ma võtan mehe ja seksin…

Just vaatasin TV3-st Venemaa poissmeest. Seal selekteeriti sellised – mina tahan seksida ja mina ronin selga, kohe välja. Ja kõige viimases voorus selekteeriti välja ka kompleksivaba, raju tibi välja.

Miskipärast võitis poissmehe südame just see, kes oli kõige tagasihoidlikum ja vaoshoidlikum. Keegi, kes oli vakka ja ei trüginud meeleheitlikult püünele, konkurente kõrvale pekstes. Pigem vastupidi – vahepeal eemaldus ja oli nõus loobuma aktiivsetele suguõdede kasuks.

Mees, kes ihaleb, et naine kohe tema ees jalad laiali ajab, ootabki lihtsat ja lühiket lõbu. Pikk pidu see ei ole! Jätke endale see meelde!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miskipärast võitis poissmehe südame just see, kes oli kõige tagasihoidlikum ja vaoshoidlikum. Keegi, kes oli vakka ja ei trüginud meeleheitlikult püünele, konkurente kõrvale pekstes. Pigem vastupidi – vahepeal eemaldus ja oli nõus loobuma aktiivsetele suguõdede kasuks.

Mees, kes ihaleb, et naine kohe tema ees jalad laiali ajab, ootabki lihtsat ja lühiket lõbu. Pikk pidu see ei ole! Jätke endale see meelde!

Oot mida mees samal ajal tegi, otsis lühikest lõbu?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teoorias võib nii olla, aga reaalis selle viisakuse ja tagasihoidlikkusega läbi ei löö. Need jäävad tagaplaanile, eriti, kui välimus on keskmine või alla selle.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 166 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe huvi ja huvi ka teiste vastu