Esileht Pereelu ja suhted Mehe ja naise roll

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Mehe ja naise roll

Postitas:

minuarust on ikka pigem nii, et naised võtavad muudkui meeste õigusi, aga kohustusi ei taheta võtta

võrdne õigus koolis käia, valida, juhtida, võrdset palka saada, sõjaväes käia

samas sõtta saadetakse ikka mehed, muidu ohtlikud ja rasked ülesanded jäetakse meestele, naisele vastu vahtimist andmist peetakse hullemaks, kui mehele viruatamist, tutvumisel oodatakse meestelt esimest sammu, kui naine mehele ülbelt ära ütleb, on kõik ok, kui mees sama teeb on jube mats jne jne

Ah, see on ka muidugi jama.

Minu põlvkonna jooksul ei ole mehed üheski sõjas pidanud käima ja isegi ühtegi ohtlikku situatsiooni pole olnud, kus mees mind kaitsma oleks pidanud. Samuti ei ole ma oma mehele kunagi virutanud ja keegi teine ei ole ka mu mehele virutanud pärast lapsepõlve. Need on ikka nii harva esinevad kohustused võrreldes igapäevaste kodutööde ja laste kasvatamisega seotud kohustustega.

Tänapäeval alustavad väga palju just naised tutvumist. Ja ega ikka ülbelt ära ütlevale naisele ei vaadata ka hästi, siis on kohe libu ja bitš, ülbus ja delikaatsuse puudumine ei tule kasuks ei naisele ega mehele.

Tegelikult on muidugi puhtalt praktiline põhjus naiste löömise ja ohtlikesse situatsioonidesse saatmise vältimiseks. Mehed ei saa lapsi kanda ja naistel ei teki munarakke muudkui juurde ja juurde. Ehk siis ka meestel on vaja, et naise kehad oleksid terve lapse kandmiseks korras ja et rasedused hoolimatu löögi tõttu ei katkeks. Seda laste kandmise värki paraku võrdseks kuidagi meeste ja naiste vahel ei tee.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.02 10:05; 14.02 11:10; 14.02 13:38; 14.02 13:48; 14.02 15:51; 14.02 16:19; 15.02 00:19; 15.02 20:31; 16.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

naistele on ikka lubatud nutmine, hädaldamine, pirtsutamine – oi, mina ei saa, ei julge, ei oska, ei jõua jne
mees peab ikka hakkama saama ja naise hädaldamise ka rahulikult ära kuulama

aga eks on jah vastupidiseid asju ka
mehele antakse hoolitsemata välimus kergemini andeks
samuti kui ei saa hakkama laste või kodutöödega

samas naine, kes ennast üleval pidada ei suuda, ei ole midagi erilist, aga mehe peale vaadatakse ikka päris viltu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 10:48; 16.02 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis virutamisse puutub, endast nõrgemaid (harva on naine mehest tugevam) lööb ainult argpyx & nutikas inimene saab yldse kedagi löömata läbi.

& kui naine ennast yleval pidada ei suuda, siis enamasti ikka sellepärast, et mees lubas talle kokku kuud & tähed, tegi kolm titte taha & kadus ise nelja tuule poole. Mitte et ma ei olex näinud mehi, kes laekuvad kõrtsi siis, kui emme pinsipäeval neile natuke raha annab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe ja naise roll

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.