Esileht Pereelu ja suhted Mehe järgi jooksmine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Mehe järgi jooksmine

Postitas:

Olen ühe mehega kuskil aasta aega tuttav. Alguses jooksis tema minu järgi, kirjutas koguaeg, mul polnud väga huvi, nüüd on vastupidi ja temal tundub huvi väiksem, kui mul. Ilmselt seepärast, et ma pole kätte andnud. Kuskil kuu tagasi saime viimati kokku.

Kuidas seda huvi uuesti temas tekitada?

+1
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 15:25; 10.07 01:28; 01.08 21:44; 02.08 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seda huvi uuesti temas tekitada?

Otsi omale mingi teine mees.

+35
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 15:30; 10.07 17:53; 10.07 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saagi. Inimene kas tunneb huvi ja käitub vastavalt või ei tunne ja käitub vastavalt. Pole isegi vahet, mis soost ta on. Kui sind kuu aega tagasi viimati näha taheti ja muul ajal ka eriti ei suhelda või ei suhelda üldse, pole seal võimalik enam midagi tekitada. Võid muidugi küsida, et kus ta kuu aega olnud on ja miks sind näha ei taha. Kui sa vastust ei saa või saad mingi häma, on ju selge.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 15:37; 04.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seda huvi uuesti temas tekitada?

Ei tekita sa temas enam midagi. Kõik meeste järele jooksjad – vaadake Kanal 11 Poissmees paradiisis. Seal üks Annaliese, kes masendavalt klammerdub iga järgmise mehe külge, kes talle otsa vaatab. Tulemus? Null loomulikult. Aga tibi on juba järgmisel hooajal jälle platsis, sest ikka nii väga tahaks seda engagement and marriage and kids… Hoidku jumal mehi selliste eest…

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe järgi jooksmine

Perekoolika jaoks täiesti tavaline tegevus muarust.
Paar nippi muidugi veel ka: enne tuleb pisut lolli mängida ja siis, kui mehike tüdineb, siis hakata kohe tal järgi jooksma.

Soovitan kasutada liibuvaid riideid, siis on jooksmisel õhutakistus väiksem ning kindlasti ka korralikke jooksujalanõusid.
Tunneb nad poes ära vastavate kirjade alusel, ntx. “Nike running” vms.

/Kui meest siiski joostes kätte ei saa, võib teha ka vastava üleskutse või esitada kohtumissoovi siiasamsasse perekooli. Ehk mees loeb.
Mehega otse kindlasti ma ei soovita suhelda.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Otse suhelda ei ole loomulikult mõtet. Saad mingi poolhämava vastuse vaid, kui sedagi. Taga ajada ka ei ole mõtet. Kõige õigem on teha nägu, et sa ei pane tähelegi, kui mees kadumistrikkidega tõmbleb, ja sul on täiesti ükskõik, kus ta parasjagu viibib ja kellega koos üldse on. Sa ei tea ja sind ei huvita ka. Veel parem, sa oled üldse rõõmus, et te nii tihti ei näe, sest sul on sada muud tähtsamat asja teha. Ühesõnaga, elad oma elu, suhtled sõpradega ja teed kõva näo pähe, et sind see ei häiri. Varem või hiljem ilmub see mees ise välja, et küsida sult, miks sa ei tundnud huvi. kuhu ta kadus. Kui välja ilmub, siis tee ka nägu, et sa ei tea midagi, mis vahepeal oli ja käitu nagu harilikult.Seda pole nagu olnudki. Kõike tuleb teha tagurpidi. Tunnustada tuleb enda tähelepanuga mehe positiivset käitumist ehk kui ta osutab sulle tähelepanu ja mitte seda, kui tema sulle tähelepanu ei osuta. Mees näeb, et sa oled mõistlik naine, kes laseb tal hingata ja varsti olete suhtes, mis oli tema idee. Niiöelda kaalud üles oma suhtumisega kõik teised naised.Kui hakkad taga otsima ja armukadetsema, läheb mees kergema vastupanu teed, sest sinu armukadedus kinnitab talle, et ta on teinud õige valiku valides teise naise ja varsti on kellegi teisega suhtes. Ise mehega ühendust ei võta esimesena, kuid endast välja ei lähe ja küsimusi ei küsi, kui sinuga võtab.

[/quote]
Jumal hoidku, kõlab nagu tuumateadus. Miks mitte lasta ennast hellitada mehel, kes sinusse tõeliselt armub, ja vastata talle siira vastuarmumisega? Laske ometi oma vaim ja keha vabaks, tuleb see, kes on õige, ja selle äratundmiseks ei pea trikitama ega midagi. Milleks need tohutud liivakastimängud?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otse suhelda ei ole loomulikult mõtet. Saad mingi poolhämava vastuse vaid, kui sedagi. Taga ajada ka ei ole mõtet. Kõige õigem on teha nägu, et sa ei pane tähelegi, kui mees kadumistrikkidega tõmbleb, ja sul on täiesti ükskõik, kus ta parasjagu viibib ja kellega koos üldse on. Sa ei tea ja sind ei huvita ka. Veel parem, sa oled üldse rõõmus, et te nii tihti ei näe, sest sul on sada muud tähtsamat asja teha. Ühesõnaga, elad oma elu, suhtled sõpradega ja teed kõva näo pähe, et sind see ei häiri. Varem või hiljem ilmub see mees ise välja, et küsida sult, miks sa ei tundnud huvi. kuhu ta kadus. Kui välja ilmub, siis tee ka nägu, et sa ei tea midagi, mis vahepeal oli ja käitu nagu harilikult.Seda pole nagu olnudki. Kõike tuleb teha tagurpidi. Tunnustada tuleb enda tähelepanuga mehe positiivset käitumist ehk kui ta osutab sulle tähelepanu ja mitte seda, kui tema sulle tähelepanu ei osuta. Mees näeb, et sa oled mõistlik naine, kes laseb tal hingata ja varsti olete suhtes, mis oli tema idee. Niiöelda kaalud üles oma suhtumisega kõik teised naised.Kui hakkad taga otsima ja armukadetsema, läheb mees kergema vastupanu teed, sest sinu armukadedus kinnitab talle, et ta on teinud õige valiku valides teise naise ja varsti on kellegi teisega suhtes. Ise mehega ühendust ei võta esimesena, kuid endast välja ei lähe ja küsimusi ei küsi, kui sinuga võtab.

Jumal hoidku, kõlab nagu tuumateadus. Miks mitte lasta ennast hellitada mehel, kes sinusse tõeliselt armub, ja vastata talle siira vastuarmumisega? Laske ometi oma vaim ja keha vabaks, tuleb see, kes on õige, ja selle äratundmiseks ei pea trikitama ega midagi. Milleks need tohutud liivakastimängud?

[/quote]
Selleks, et see mees on ju hulga väärtuslikum, kelle kättesaamiseks sa pead vaeva nägema, kes on nii salapärane ja omapärane, tegelikult küll üsna tavaline s***pea, aga vähemalt mehine. Mingi saadaval olev möku ei köida naisi üldse ega mehi köida sellised naised samuti mitte. Nii et mida kättesaamatum ja sõltumatum oled, seda tõenäolisem on suhte saavutamine. Keegi ei taha seda vilja, mis juba ise sülle kukub, ikka ladvas on need paremad palad. Mehe järele küll ei tasu joosta, nii saab ainult üheöösuhte või sellise suhte, et ta helistab sulle, kui parasjagu kedagi paremat silmapiiril pole, ja siis muidugi kaob jälle.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu öeldud, et ma ei tahagi temaga püsisuhet. Lihtsalt füüsiline teema.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 15:25; 10.07 01:28; 01.08 21:44; 02.08 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu öeldud, et ma ei tahagi temaga püsisuhet. Lihtsalt füüsiline teema.

Kuu aega ei ole mees füüsiliselt sinu keha vastu huvi tundnud siis pole pikalt mõelda, tal ammu juba keegi teine. Ega sa ometi arva et ta kuu aega ilma on? ????

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed on väga lihtsad olevused. Kui naine teda huvitab, siis ta võtab ka selle naisega ühendust või annab teada, millal järgmine kohtumine toimub jms.

Me sõbraga koos olnud ligi kaheksa kuud ja ta on reaalselt see pool, kes enamasti ühendust võtab. Kuna tal on suvel aga töö tõttu käed-jalad tööd täis, siis me kohtume korra nädalas või paremal juhul kaks korda,  kuid alati on meie kohtumisel tulemas ettepanek järgmiseks korraks. Minu asi on kohtumiseelsel päeval üle kontrollida, kas kellaaeg jääb samaks või ei.  Ainult korra on ta pidanud kohtumise edasi lükkama.

Seega TA, ära näe vaeva, vaid otsi endale uus mees.

Ja ära  karda deitimas käia – see on megalahe tegevus.

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ühe mehega kuskil aasta aega tuttav. Alguses jooksis tema minu järgi (mul polnud väga huvi), nüüd on vastupidi ja temal tundub huvi väiksem, kui mul. Kuskil kuu tagasi saime viimati kokku.

Kuidas seda huvi uuesti temas tekitada?

Miks sa küll tahad koos olla kellegagi, kes sinuga olla ei taha?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klammerduv ja/või pealetükkiv naine on nõme nähtus. Enamikele meestele siiski meeldib olla ise jahimees. Ennast ise pakkuv naine ei ole selliste meeste jaoks atraktiivne. Palju huvitavam ja erutavam on naine, keda on raske kätte saada.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seda huvi uuesti temas tekitada?

Ei tekita sa temas enam midagi.

Vale. Muidugi on võimalik uuesti huvi tekitada. Selleks on vaja ainult mõnda konkreetset sammu.

Lahkuda suhtest väärikalt, viisakalt ja otsustavalt.

Tegeleda enda ja oma elu ja haridusega umbes 4-10 aastat. Selle jooksul suudab ta suure tõenäosusega alustada perekonna ja ka juba lahku minna.

Sättida temaga kokkusaamine, kuhu saabud kui enda uus ja huvitavam sina.

Ta ära võtta.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 17:51; 10.07 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sättida temaga kokku enda uus ja huvitavam mina.

Perekoolikale tuled sellist asja rääkima?

Kui tal oleks endast mingi “uus ja huvitavam mina” võimalik, siis ta ei teeks teemat, et kuidas joosta meestele järgi.

Vaid 100 meest jookseks TEMA järgi.
Need, kes siin teematavad, need ongi vaid see osa naistest, kes ise jooksevad. Et midagigi saada.
Kui ei jookseks, siis nad ei saaks sedagi palukest, mis ülejäänud naistest üle jääb.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 15:30; 10.07 17:53; 10.07 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sättida temaga kokku enda uus ja huvitavam mina.

Perekoolikale tuled sellist asja rääkima?

Kui tal oleks endast mingi “uus ja huvitavam mina” võimalik, siis ta ei teeks teemat, et kuidas joosta meestele järgi.

Vaid 100 meest jookseks TEMA järgi.

Ära tigetse, perekoolikas.

Muidugi tundub see kõik ebareaalne, aga ma luban, et see on hea soovitus. Sa ei pea teemaalgatajaid materdama kargama ka päris iga kord.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 17:51; 10.07 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei pea teemaalgatajaid materdama kargama ka päris iga kord.

Ma iga kord ju ei materdagi.

Mõni on vahel täitsa sümpaatne. Aga siis sa ei saa sellest arugi.
Mis on muidugi sinu miinus.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 15:30; 10.07 17:53; 10.07 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ühe mehega kuskil aasta aega tuttav. Alguses jooksis tema minu järgi (mul polnud väga huvi), nüüd on vastupidi ja temal tundub huvi väiksem, kui mul. Kuskil kuu tagasi saime viimati kokku.

Kuidas seda huvi uuesti temas tekitada?

Järel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu öeldud, et ma ei tahagi temaga püsisuhet. Lihtsalt füüsiline teema.

Kuu aega ei ole mees füüsiliselt sinu keha vastu huvi tundnud siis pole pikalt mõelda, tal ammu juba keegi teine. Ega sa ometi arva et ta kuu aega ilma on? ????

Seda ma ei arvagi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 15:25; 10.07 01:28; 01.08 21:44; 02.08 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi otsitud ettekäändega võid ühendust võtta muidugi, küsida nõu mingi erialase asja kohta mida tema teab, või nt arvamust mõnest kohast mida ta on külastanud, reis mõnda kohta vms. Hoia lihtsalt asi neutraalsena ja ära mingil juhul lase tal aimata, et tema eemalolek sind kuidagi mõjutanud on. Reaalis aga soovitaks endale alguses selgeks teha mida tahad, mitte teisega mängida, ja hetkel leia uus mees kelle järel ei pea jooksma nii, et jalad rakkus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maailm mehi täis, pole mõtet seda ühte lõputult oodata ja loota. Kui vedu ei võta, siis tasub lahtiste silmadega uut otsida. Usu mind, iga uus on kordades parem. Ja kui see nüüd jahtunud mees välja ilmub, siis võid vaadata, et kuidas kujuneb. Eks ta palju oleneb, et kas oled ise mänge mängiv inimene, kas teine pool on. Kui soovib mängida, lükata ja tõmbuda, siis võid huvi pärast seda kaasa teha, kuid üldjuhul lihtsalt normaalne inimene suhtleb ja tahab asjal arenenda. Kui huvi on ainult sekusaalne, siis seks on väga kättesaadav asi, mistõttu jälle nii, et ei maksa selle ühe pärast lõputult jännata. Lihtne!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu öeldud, et ma ei tahagi temaga püsisuhet. Lihtsalt füüsiline teema.

Need teemad ei kestagi nii pikalt. Kui sa tahad juba üle aasta temaga füüsilist teemat, hakkab tunduma, et tahad ikka püsisuhet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema ei taha püsisuhet…mida ta tahab tahab ,et sa oled talle armuke ja voodilelu.Aa ja sellised mehed olgu olematta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa talle siis kätte pole andnud kui on “lihtsalt füüsiline teema”? Kui te just alaealised pole, siis on see lausa veider.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 17:10; 02.08 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu öeldud, et ma ei tahagi temaga püsisuhet. Lihtsalt füüsiline teema.

Ainult füüsiline teema, aga pole aasta aega kätte andnud. Tola oled või? Pole see mingi füüsiline teema, vaid egopaitamise teema sinu jaoks. Hea, et mees sai aru, millise veidrikuga suhtles.

Kes tahab “ainult füüsilist teemat”, see äkki oskab kehakeeles või mõnes muus keeles esimeste kohtumiste ajal seda teisele ka selgeks teha.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu öeldud, et ma ei tahagi temaga püsisuhet. Lihtsalt füüsiline teema.

Ainult füüsiline teema, aga pole aasta aega kätte andnud. Tola oled või? Pole see mingi füüsiline teema, vaid egopaitamise teema sinu jaoks. Hea, et mees sai aru, millise veidrikuga suhtles.

Kes tahab “ainult füüsilist teemat”, see äkki oskab kehakeeles või mõnes muus keeles esimeste kohtumiste ajal seda teisele ka selgeks teha.

Täpsustan siis. Algul andsin kätte, siis ta arvas, et ma vist jäängi kätte andma ja otsis pidevalt kontakti, aga lõpuks ma enam ei andnud ennast kätte.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 15:25; 10.07 01:28; 01.08 21:44; 02.08 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsustan siis. Algul andsin kätte, siis ta arvas, et ma vist jäängi kätte andma ja otsis pidevalt kontakti, aga lõpuks ma enam ei andnud ennast kätte.

No siis ju ilmselgelt andsid mehele mõista, et sa ei ole temast huvitatud. Muide kui sa soovid inimesega füüsilist suhet, siis sa peadki end kätte andma. Vaevalt, et käest kinni hoidmine piisav on. Miks üldse hakata mingit pipart mängima inimesega, kellega väidetavalt ise soovid olla füüsilises suhtes? Tundub, et sa ise ka ei tea mida tahad ja seetõttu selle mehe endast kaugemale peletasidki. Lihtsalt seksi nimel ei viitsi küll mingi mees sind elu lõpuni keelitada ja meelitada. Loogiline oleks, et kui tahad ise ka inimesega füüsilist läheduat, siis annad sellest selgelt sõnade ja tegudega märku mitte ei mängi mingit muutliku meelega jääkuningannat.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 17:10; 02.08 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsiseltvõetava inimese puhul pole aasta või paar midagi. Ehk siis julgelt tegeleda kui huvi on, mõnikord taastuvad ka kümne aasta tagused suhted.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees pole huvitatud sinust. Ära raiska aega mõtlemisele, mis ja kuidas teil minevikus oli, vaid leia uus, kes on huvitatud. Võtab kaua võtab, selline poolik suhe ka ei toimi. Mees peab tahtma sind rohkem, kui sina teda.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 15:37; 04.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakas. Eile saime kokku, kutsusin ta külla ja tuligi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpsustan siis. Algul andsin kätte, siis ta arvas, et ma vist jäängi kätte andma ja otsis pidevalt kontakti, aga lõpuks ma enam ei andnud ennast kätte.

Mis sa siis ise pipradama hakkasid, kui tahad “füüsilist teemat”? Kuule, sa ise ka aru saad, mida tahad ja kuidas seda saavutada annaks või? Vähe skisofreeniline tõmblemine, pole siin mingit füüsilist teemat, sa tahtsid näha, kas tema ka siis huvitatud on, kui sa ise kätte ei anna. Ei ole, ei viitsi vaeva näha enam. No ja nüüd? Tulebki kas ise uuesti taga ajada (väga ebaseksikas meestele, kui neid ajab taga naine, kes teda tegelikult ei huvita) või otsida uus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe järgi jooksmine