Esileht Pereelu ja suhted Mehe järgi jooksmine

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Mehe järgi jooksmine

Postitas:
Kägu

No hakkasidki ise taga ajama ja tema tuligi, hurraaa! Tal polnud nähatavasti muud rauda tules. Milleks sulle selline poolleige “no ma siis tulen, kui sa juba kutsud, mul on õhtu vaba”… seksi ka tegite või?

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Naljakas. Eile saime kokku, kutsusin ta külla ja tuligi.

No olekski väga imelik, kui ei tuleks. See tähendab, et oled selline tont, et isegi ühekordseks kepiks sind ei taheta. Aga selliseid on siiski vähe olemas.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kohtusin oma kallimaga küpses eas, 40ndate teises pooles. Enne seda olin kaks aastat vallaline. Kahe aasta jooksul pidin päris palju tegelema mõistatamisega, kui mulle mõni mees meeldis, et kas mina meeldin, kas meist saaks asja jne. Kui oma praeguse mehega kohtusin, oli kõik selge. Ta tundis iga päev huvi, helistas, kutsus igale poole kaasa, organiseeris, sõitis autoga mulle järgi, kuigi mul on omal auto ja me ei elanud just kõrvaltänavas. Arvestas minuga, arvestas mu lapsega. Sellega tahan öelda, et kui mees on huvitatud, teeb ta kõik, et koos olla. Nii see lihtsalt on.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe järgi jooksmine

Perekoolika jaoks täiesti tavaline tegevus muarust.

Paar nippi muidugi veel ka: enne tuleb pisut lolli mängida ja siis, kui mehike tüdineb, siis hakata kohe tal järgi jooksma.

Soovitan kasutada liibuvaid riideid, siis on jooksmisel õhutakistus väiksem ning kindlasti ka korralikke jooksujalanõusid.

Tunneb nad poes ära vastavate kirjade alusel, ntx. “Nike running” vms.

/Kui meest siiski joostes kätte ei saa, võib teha ka vastava üleskutse või esitada kohtumissoovi siiasamsasse perekooli. Ehk mees loeb.

Mehega otse kindlasti ma ei soovita suhelda.

See pidi nüüd mingi peen huumor olema või? Tobedalt kukkus välja

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe järgi jooksmine