Esileht Pereelu ja suhted Mehe käitumine alkoholijoobes

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Mehe käitumine alkoholijoobes

Postitas:

Vägivaldsetel meestel on üks ühine joon-peaaegu kõik petavad oma kaaslast. See on nende väärtushinnagutes ja loomuses. Juba see, lisaks muule igapäevasele vaimsele/füüsilisele terrorile peaks olema põhjus joosta sellisest suhtest nii kiiresti, kui jalad võtavad.

Uskumatult rumal ja õel soovitus. Ärme tegele alkoholiprobleemiga vaid jookskem saba seljas rohelisematele aasadele. Kas need “lahuta ja ruttu” soovitused on teadlik või instinktiivne passiivagressiivne viis konkureerida abielumeestele? Kui paljudele naistele, kes keerulises suhetesituatsioonis on niigi ebastabiilsed, on siinse foorumi “lahuta” soovitused saanud kaameli selga murdvaks viimaseks õlekõrreks?

Kes need “meie” on, kes alkoholiprobleemiga tegelema peavad?
Ma olen samasuguse probleemse mehega koos elanud ja ma olen mõnes mõttes isegi tänulik, et mul see kogemus on, sest ma saan aru, mida teemaalgataja-sugused naised peavad läbi elama. Ainult et väga kahju on tõdeda, et väga tihti naised punnitavad naba paigast, et suhtest asja saaks, püsivad aastaid alandlikult mehe kõrval, loovad pere, ja ise kannatavad. Mille nimel? Et mees naisel jätkuvalt tallata saaks? Esimeste märkide korral peab juba jalga laskma, mitte lasta sellel kõigel süveneda.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 18:37; 18.04 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärme tegele alkoholiprobleemiga vaid jookskem saba seljas rohelisematele aasadele.

Mitte keegi teine ei saa teise alkoholiprobleemiga tegeleda, kui inimene sellega ise ei tegele. Mida varem sa sellest aru saad, seda parem. Enamik nendest soovitajatest teab seda kogemustest ehk on alkohoolikuga kunagi koos elanud ja võib-olla samamoodi igasugu luulusid hellitanud enne, kui selle lihtsa tõeni jõudsid. Alkohooliku lähedasel on ainult põhjust endalt küsida, kas talle meeldib selline elu. Ja kui ei meeldi, siis tulebki muuta seda, mida muuta saab. Teist inimest ei saa muuta. See kehtib siis täisealiste kohta. Alaealistel nagunii pole suurt midagi valida, peavad taluma.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 09:15; 14.04 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatult rumal ja õel soovitus. Ärme tegele alkoholiprobleemiga vaid jookskem saba seljas rohelisematele aasadele. Kas need “lahuta ja ruttu” soovitused on teadlik või instinktiivne passiivagressiivne viis konkureerida abielumeestele? Kui paljudele naistele, kes keerulises suhetesituatsioonis on niigi ebastabiilsed, on siinse foorumi “lahuta” soovitused saanud kaameli selga murdvaks viimaseks õlekõrreks?

 

Kes need “meie” on, kes alkoholiprobleemiga tegelema peavad?

Nii tõsi. Miks peab täiskasvanud inimese kasvatamisega tegelema teine inimene? Miks poputama, aitama, kaasa tundma, kannatama, kui inimene ise probleemist arugi ei saa ja veel aitajat karistab, alandab ja süüdistab?

Üks asi on, kui inimene palub abi ja vajab abi ja püüab, hoopis teine asi see, kui süüdistab ja süütut alandab, manipuleerib ja jalge alla tallata üritab.

Mingu sinna, kus parem ja selle juurde, kes on “naine oma kohta teab”.

 

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatult rumal ja õel soovitus. Ärme tegele alkoholiprobleemiga vaid jookskem saba seljas rohelisematele aasadele. Kas need “lahuta ja ruttu” soovitused on teadlik või instinktiivne passiivagressiivne viis konkureerida abielumeestele? Kui paljudele naistele, kes keerulises suhetesituatsioonis on niigi ebastabiilsed, on siinse foorumi “lahuta” soovitused saanud kaameli selga murdvaks viimaseks õlekõrreks?

Kes need “meie” on, kes alkoholiprobleemiga tegelema peavad?

Nii tõsi. Miks peab täiskasvanud inimese kasvatamisega tegelema teine inimene? Miks poputama, aitama, kaasa tundma, kannatama, kui inimene ise probleemist arugi ei saa ja veel aitajat karistab, alandab ja süüdistab?

Üks asi on, kui inimene palub abi ja vajab abi ja püüab, hoopis teine asi see, kui süüdistab ja süütut alandab, manipuleerib ja jalge alla tallata üritab.

Mingu sinna, kus parem ja selle juurde, kes on “naine oma kohta teab”.

Vaimuhaigetega tehakse seda kogu aeg: vaatamata nende aktiivsele vastutöötamisele, püüdele abistajale isegi otseselt nuga anda on inimesi kes püüavad neid aidata. Enamasti isegi õnnestub seda kergendada, ja kui haigel psühhoos üle läheb siis alles saab aru, et ta vajas abi. Aga aktiivses faasis lihtsalt ei saa. Alkoholism on ka psüühiline haigus, teistsugune kui skisofreenia, iseenda põhjustatud jne, aga ikkagi. Eks enamus jookseks ka skisofreeniku, suitsidaalse inimese, Alzheimeri jms potensiaalselt endale ja teistele ohtliku haige juurest lihtsalt paanikas minema. Kõik see muidugi sõltub konkreetsest olukorrast.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 00:58; 15.04 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaimuhaigetega tehakse seda kogu aeg: vaatamata nende aktiivsele vastutöötamisele, püüdele abistajale isegi otseselt nuga anda on inimesi kes püüavad neid aidata. Enamasti isegi õnnestub seda kergendada, ja kui haigel psühhoos üle läheb siis alles saab aru, et ta vajas abi. Aga aktiivses faasis lihtsalt ei saa. Alkoholism on ka psüühiline haigus, teistsugune kui skisofreenia, iseenda põhjustatud jne, aga ikkagi. Eks enamus jookseks ka skisofreeniku, suitsidaalse inimese, Alzheimeri jms potensiaalselt endale ja teistele ohtliku haige juurest lihtsalt paanikas minema. Kõik see muidugi sõltub konkreetsest olukorrast.

Vaimuhaigete ja dementsetega tegelevad vastava ala asjatundjad kes on saanud vastava erihariduse ja/või nende vanemad, kes on nendega lapsest peale koos elanud. Muide, ka vanemad jäävad selliste lastega lõpuks hätta – kui nad just ei hangi endale kusagilt neid eriteadmisi.

Kui vaimuhaigeks jääb inimene, kes ise juba on lapsevanem, siis on see suur õnnetus, sest tema teiselpoolel on oluline kohustus üles kasvatada nende ühised lapsed. Ma arvan, lapsed ei peaks jätkuvalt kannatama selle all, et isa või ema on jäänud alkoholismi… haigeks ja nende terve mõistuse juures olev vanem kantseldab oma haiget kaasat laste vajaduste ja huvide arvelt.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 08:31; 08.04 08:39; 08.04 10:33; 15.04 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen samasuguse probleemse mehega koos elanud ja ma olen mõnes mõttes isegi tänulik, et mul see kogemus on, sest ma saan aru, mida teemaalgataja-sugused naised peavad läbi elama. Ainult et väga kahju on tõdeda, et väga tihti naised punnitavad naba paigast, et suhtest asja saaks, püsivad aastaid alandlikult mehe kõrval, loovad pere, ja ise kannatavad. Mille nimel? Et mees naisel jätkuvalt tallata saaks? Esimeste märkide korral peab juba jalga laskma, mitte lasta sellel kõigel süveneda.

Arvestades siinsete naiste veinilembust, peavad ilmselt enamus kohe lahutama. Eks ta ole – ega sellisest partnerist asja pole, kes raskuste ilmnemisel selja pöörab.

 

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 07:57; 17.04 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen samasuguse probleemse mehega koos elanud ja ma olen mõnes mõttes isegi tänulik, et mul see kogemus on, sest ma saan aru, mida teemaalgataja-sugused naised peavad läbi elama. Ainult et väga kahju on tõdeda, et väga tihti naised punnitavad naba paigast, et suhtest asja saaks, püsivad aastaid alandlikult mehe kõrval, loovad pere, ja ise kannatavad. Mille nimel? Et mees naisel jätkuvalt tallata saaks? Esimeste märkide korral peab juba jalga laskma, mitte lasta sellel kõigel süveneda.

<p style=”text-align: center;”>Arvestades siinsete naiste veinilembust, peavad ilmselt enamus kohe lahutama. Eks ta ole – ega sellisest partnerist asja pole, kes raskuste ilmnemisel selja pöörab.

</p>
Palun loe teemaalgataja postitust: täiskasvanud mees muutub alkoholi mõju all vägivaldseks. Millele sa õigustust otsid? Ehk oled ise üks probleemiga mees, kelle naise silmad on avanemas ja hakkab käte vahelt ära libisema? Tegelt ma loodan, et sa lihtsalt trollid.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 18:37; 18.04 14:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe käitumine alkoholijoobes