Esileht Pereelu ja suhted Mehe käitumine tekitab pettumust, segadust…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Mehe käitumine tekitab pettumust, segadust…

Postitas:

Abikaasal on endise naisega laps.. Kuna mehe vanemad elavad teisel pool maakera, siis teatas mees äkki paar päeva tagasi, et tema läheb oma nö vana perega reisile, 3ks nädalaks. Endise naise ja nende lapsega. Tema maksab reisipiletid kinni ka veel.
No ma ei tea kas ma olen imelik aga see ju ei ole normaalne, või on?
Saaksin aru, kui ta läheks ainult lapsega. Ei saa aru mitte, miks on vaja naine nö lõbureisile viia.. kui isegi meie enda pere pole mehe vanemate juurde jõudnud veel.
Meil on 1 laps ning teine tulekul… rahaliselt praegu niigi raske, sest elame vaid mehe palgast, kust iga kuu läheb veel ca 1/3 tema endisele naisele niikuinii…

Mulle tundub, et mu mees ei mõtle üldse kuidas mina ennast tunnen kui ta nii teeb ja käitub. Ma ei tea lihtsalt… kas on normaalne, et ta nii käitub??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.12 10:03; 06.12 10:11; 06.12 11:44; 06.12 12:37; 06.12 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ju normaalne. Kas te siis omavahel ei suuda asju selgeks rääkida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema arust olen mina lihtsalt kiuslik. Ta ei näe sellises olukorras midagi valesti olevat.Räägitud on juba küll ja küll…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.12 10:03; 06.12 10:11; 06.12 11:44; 06.12 12:37; 06.12 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaid oletus aga…. ma arvan et tegelikult maksaks kogu reisi kinni mehe vanemad ja sind polegi kunagi aktsepteeritud mehe vanemate poolt.
Tundub, et planeeritud ongi näha vaid meest, tema esiklast ja eksi keda siiani jumaldatakse.
Paluks mitte võtta tõsiselt, ütlen vahel seda mida sülg suhu toob

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll midagi imelikku seal ei näe. Elud on arusaamad ongi etinevad. Võib olla sai eksnaine mehe vanematega hästi läbi? Samas olen näinud ka selliseid vanemaid, kes poja teist naist ega peret üldse ei aktsepteeri. Äkki oled Sina ka sellises olukorras?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki mehe vanemad ei teagi et nende pojal juba teine ring ja uus päts ahjus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.12 11:39; 06.12 12:39; 06.12 12:55; 06.12 15:06; 09.12 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutust võis segaseks jääda jah…
mehe vanemad on tavalised eestlased, ei ole muu rahvus ega kultuur.
nad on eestis ka käinud , meid näinud ja kõik on väga aksepteeritud nende poolt…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.12 10:03; 06.12 10:11; 06.12 11:44; 06.12 12:37; 06.12 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absurd! Tunnen sulle kaasa, mees tundub täielik idikas!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata, ebanormaalseks läks asi siis, kui sina teise pere isaga ringi tõmbasid ja temaga lapsi tegid. Nüüdsest ongi kõik teie elus ebanormaalne. Lepi sellega. Sellega peavad leppima kõik, kes peresid lõhuvad, mis erand sina oled. Varemetele õnne ei ehita.
Uued naised arvavad, et on võimalik abielluda lahutatud pereisaga ja saada õnnelikuks. Te ei saa, teie elu jääb igaveseks vildakaks, imelikuks ja klomp on pidevalt kurgus. See on lolluse ja egoismi palk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 12:09; 06.12 12:11; 06.12 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole normaalne. Normaalne oleks, et isa läheks oma lapsega kahekesi, veel normaalsem oleks, et lähete teie oma perega ja lisaks suurem laps- kõik koos. Kui esimese lapse emal on huvi suhelda mehe vanematega, siis on see tema eralõbu. Kui esimene laps oleks nii väike, et ilma emata reisida ei saaks, siis ehk tuleks selline lugu üldse kõne alla. Aga ta ei saa enam nii väike olla, kui teil on peale lahutust juba samuti laps ja uus tulekul. Seega, probleem on ja see on sinu mehe suhtumises. Kui on kellegagi lahku mindud, siis nii on. Kahte peret korraga mängida ei saa. Ja laps ei pea sugugi vanavanematest ilma jääma, ta saab sinna minna koos isaga omaette või koos isa uue perega, oma poolõdede-vendadega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.12 12:10; 06.12 12:17; 06.12 12:36; 06.12 12:39; 06.12 12:53; 06.12 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jutust võis segaseks jääda jah…
mehe vanemad on tavalised eestlased, ei ole muu rahvus ega kultuur.
nad on eestis ka käinud , meid näinud ja kõik on väga aksepteeritud nende poolt…
[/tsitaat]

Kui nii, siis miks sind pole kutsutud???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Tinnuke kirjutas:[/small]
[tsitaat] mees tundub täielik idikas![/tsitaat]On küll. Mees, kes oma lapse ja naise maha jätab, on idikas. Kahjuks tehakse nende idikatega massiliselt lapsi juurde, iga järgmine teeb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 12:09; 06.12 12:11; 06.12 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaata, ebanormaalseks läks asi siis, kui sina teise pere isaga ringi tõmbasid ja temaga lapsi tegid. Nüüdsest ongi kõik teie elus ebanormaalne. Lepi sellega. Sellega peavad leppima kõik, kes peresid lõhuvad, mis erand sina oled. Varemetele õnne ei ehita.
Uued naised arvavad, et on võimalik abielluda lahutatud pereisaga ja saada õnnelikuks. Te ei saa, teie elu jääb igaveseks vildakaks, imelikuks ja klomp on pidevalt kurgus. See on lolluse ja egoismi palk. [/tsitaat]
Pere lõhkus mees või eelmine naine või mõlemad koos. Kesiganes otsustas, et ei soovi enam seda abielu või ei soovinud enam mõlemad. Kolmas osapool ei saa kellelegi näppe sahtli vahele panna, samuti ei saa ta ihuüksi \”pätsi ahju panna\”. Ehk siis, lahkuläinud paar teadis, et kumb iganes lahutuses nö süüdi on, et terviklikku peret enam ei ole. See on lahkumineku hind, et koos ühise lapsega mingit pereelu enam ei elata. Kõike korraga lihtsalt ei saa. Et tahame lahku minna, läheme. Tahame uut peret, teeme. Samal ajal tahamae eelmise perega mingil kujul pereelu jätkata- jätkame. Nii ei ole võimalik. Lapsest on muidugi kahju, aga hea organiseerimise juures ei jää ta tegelikult suurt millestki ilma, ka vanavanematest mitte. Lihtsalt ühise pudrukausi ääres kõik koos enam ei istuta ja sellega tuleb leppida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.12 12:10; 06.12 12:17; 06.12 12:36; 06.12 12:39; 06.12 12:53; 06.12 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki jättis hoopis eelmine naine ise selle mehe maha.
Kas selline asi ei tule üldse kõne alla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekordseks õpetuseks kõigile – ärge võtke teiste vanu mehi, kellel veel tited ka taga. Jama tuleb sellest, ei muud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 12:26; 06.12 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ytle, et tahad ka nendega kaasa minna, mis vastatakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Järjekordseks õpetuseks kõigile – ärge võtke teiste vanu mehi, kellel veel tited ka taga. Jama tuleb sellest, ei muud.[/tsitaat]
Kas need inimesed, kes on mingil hetkel vea teinud, peavad elu lõpuni üksi olema? Ikka juhtub, et väheste või olematute elukogemustega minnakse paari pikas perspektiivis täiesti sobimatu inimesega. Teinekorda saadakse laps lausa kogemata ja üritatakse siis kuidagi pereelu elada, aga mis ei toimi, see ei toimi. Minnakse lahku. Kas siis need inimesed peaks nüüd kogu järgneva elu üksi olema, sest nad ei kõlba enam kellelgi paariliseks? Kuigi sobivus uue potentsiaalse partneriga on nii hea, et võib koos olla surmani?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.12 12:10; 06.12 12:17; 06.12 12:36; 06.12 12:39; 06.12 12:53; 06.12 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Pere lõhkus mees või eelmine naine või mõlemad koos. Kesiganes otsustas, et ei soovi enam seda abielu või ei soovinud enam mõlemad. Kolmas osapool ei saa kellelegi näppe sahtli vahele panna, samuti ei saa ta ihuüksi \”pätsi ahju panna\”. Ehk siis, lahkuläinud paar teadis, et kumb iganes lahutuses nö süüdi on, et terviklikku peret enam ei ole. See on lahkumineku hind, et koos ühise lapsega mingit pereelu enam ei elata. Kõike korraga lihtsalt ei saa. Et tahame lahku minna, läheme. Tahame uut peret, teeme. Samal ajal tahamae eelmise perega mingil kujul pereelu jätkata- jätkame. Nii ei ole võimalik. Lapsest on muidugi kahju, aga hea organiseerimise juures ei jää ta tegelikult suurt millestki ilma, ka vanavanematest mitte. Lihtsalt ühise pudrukausi ääres kõik koos enam ei istuta ja sellega tuleb leppida.[/tsitaat]

No ma ei tea, kust selline arusaam, et ringi lasin ja tittesid tegin. Neil olid omad probleemid ja lahutus juba ammu enne kui mina pildile ilmusin.
Loomulikult küsiksin, et läheksin kaasa kui kõik ok oleks, aga olen juba päris suure kõhuga ning teine laps on 1,7 aastane ja ei pysi pudelis ka paigal.. seega hetkel 5-6 tunnine lennureis edasi-tagasi küll kõnealla ei tule…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.12 10:03; 06.12 10:11; 06.12 11:44; 06.12 12:37; 06.12 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua sa selle mehaga tuttav oled? kaua te koos elate? Mulle tundub et liiga kergekäeliselt ja rutakalt oled jäänud uue lapse ootele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.12 11:39; 06.12 12:39; 06.12 12:55; 06.12 15:06; 09.12 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] aga olen juba päris suure kõhuga ning teine laps on 1,7 aastane ja ei pysi pudelis ka paigal.[/tsitaat]
Juba see on suur põhjus sind nädalateks üksi mitte jätta!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.12 12:10; 06.12 12:17; 06.12 12:36; 06.12 12:39; 06.12 12:53; 06.12 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui kaua sa selle mehaga tuttav oled? kaua te koos elate? Mulle tundub et liiga kergekäeliselt ja rutakalt oled jäänud uue lapse ootele.[/tsitaat]

3,5 aastat oleme koos- koos sellest elanud umbes 2 aastat

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.12 10:03; 06.12 10:11; 06.12 11:44; 06.12 12:37; 06.12 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaata, ebanormaalseks läks asi siis, kui sina teise pere isaga ringi tõmbasid ja temaga lapsi tegid. Nüüdsest ongi kõik teie elus ebanormaalne. Lepi sellega. Sellega peavad leppima kõik, kes peresid lõhuvad, mis erand sina oled. Varemetele õnne ei ehita.
Uued naised arvavad, et on võimalik abielluda lahutatud pereisaga ja saada õnnelikuks. Te ei saa, teie elu jääb igaveseks vildakaks, imelikuks ja klomp on pidevalt kurgus. See on lolluse ja egoismi palk. [/tsitaat]

Elu pole nii must-valge, et tegid ühega lapse, siis eladki eluaeg koos, see võib olla ilus teooria, aga reaalsuses ei kehti. Teemaalgataja ei varastanud kelleltki meest ära, see suhe oli lagunenud juba selleks ajaks kui nende suhe tekkis. Sina ära sõima siin, mul on siiralt heameel, et sa oled suutnud oma elu nii moraalselt ära elada ja kõik on nii hästi sul, rõõmustan su üle tõsiselt.

Mehest nii palju, et võib olla su mees ei taha sind nii pikale reisile viia, sest sa ootad last (nagu ma aru sain), kui tema vanemad elavad kaugel, siis äkki ta mõtleb, et pole hea sind väntsutada? Ja on loogiline, et selle mehe lapse ema ehk teine naine tuleb oma lapsega reisile kaasa, mis seal imelikku on? Või te ei läheks oma lapsega reisile kaasa? Pole midagi iseäralikku selles et mees tahab minna reisile seekord üksinda, ära muretse, järgmine kord lähete terve perega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadates nüüd teie koosoldud aega tundub siiski, et nende suhe polegi kunagi lõplikult läbi saanud. 2 last kohe takkajärgi on ikka täitsa rumalus, seda enam, et te ei saanudki kahekesi aega.
See kui suur kõht sul ees on või kui elav laps teine on ei puutu asjasse. Reisitakse ka nii. Mina kaldun arvama et su mees ja tema eks leidsin uuesti teineteist.
Ikkagi on siin midagi väga kahtlast, sest mulle tundub siiski, et mehe vanemad sulle vaid head nägu näidanud, aga aktsepteerivad ikkagi mehe eksi tema naisena

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas need inimesed, kes on mingil hetkel vea teinud, peavad elu lõpuni üksi olema? Ikka juhtub, et väheste või olematute elukogemustega minnakse paari pikas perspektiivis täiesti sobimatu inimesega. Teinekorda saadakse laps lausa kogemata ja üritatakse siis kuidagi pereelu elada, aga mis ei toimi, see ei toimi. Minnakse lahku. Kas siis need inimesed peaks nüüd kogu järgneva elu üksi olema, sest nad ei kõlba enam kellelgi paariliseks? Kuigi sobivus uue potentsiaalse partneriga on nii hea, et võib koos olla surmani?[/tsitaat]
Siis pole vaja pärast halada ka, kui eksnaine oma lastega pidevalt silmapiiril virvendab ja jamasid tekitab. Ise teadsid, kelle/mille võtsid, ela nüüd sellega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 12:26; 06.12 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Juba see on suur põhjus sind nädalateks üksi mitte jätta! Kui inimene on nö piiratud seisundis, siis tuleks enne küsida, kas ta üldse on nõus ilma toeta nii kauaks jääma. Seda enam, et lapsed ((nii olemasolev kui oodatav) on ju siiski ühine ettevõtmine. [/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mehest nii palju, et võib olla su mees ei taha sind nii pikale reisile viia, sest sa ootad last (nagu ma aru sain), kui tema vanemad elavad kaugel, siis äkki ta mõtleb, et pole hea sind väntsutada? [/tsitaat]
Normaalsed inimesed küsivad teise käest ja arutavad omavahel ENNE selliseid otsuseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.12 12:10; 06.12 12:17; 06.12 12:36; 06.12 12:39; 06.12 12:53; 06.12 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mikas 1 postitus kustutati. Minu arvates oli see suht hea arvamus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.12 11:39; 06.12 12:39; 06.12 12:55; 06.12 15:06; 09.12 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ja on loogiline, et selle mehe lapse ema ehk teine naine tuleb oma lapsega reisile kaasa, mis seal imelikku on? [/tsitaat]
\”Teine naine\”? Ja tõsiselt ei saa aru, mis seal imelikku on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.12 12:10; 06.12 12:17; 06.12 12:36; 06.12 12:39; 06.12 12:53; 06.12 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sinu asemel küll ei oleks segaduses. Mees tahab kahte peret korraga, ta ei saa aru, mis sobib ja mis mitte. Tropp, noh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

\”Teine naine\”? Ja tõsiselt ei saa aru, mis seal imelikku on? [/tsitaat]Ma ka ei saa aru. Kui juba kord elatakse sihukses puntras, miks seda siis imelikuks pidada?
Kõige naljakam ongi, et pole nagu mingi probleem esimese ettejuhtuvaga lapsi teha ja kokku kolida, siis jälle minema kolida, sest \”tegin vea\”, uus leida, sellega kohe lapsi teha, ehk jälle minema tõmmata, mitte vastutada üldse oma lapse pereelu eest – SEE ei ole teie meelest imelik? Aga kõik koos hästi läbi saada, vaba aega veeta, et lapsed ka teaksid, kes nende õed-vennad kõik on, tundub ühtäkki imelik?
Kui juba ürgkogukondliku eluvormi valisite, võtke siis täiega viimast, mis te pirtsutate, et ühega võib ja teisega ei või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 12:09; 06.12 12:11; 06.12 14:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe käitumine tekitab pettumust, segadust…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.