Esileht Pereelu ja suhted Mehe käitumine,kuidas tõlgendada?

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Mehe käitumine,kuidas tõlgendada?

Postitas:

Huvitav on see eluke ikka, ei taheta üksteise suhtes mingit vastutust võtta aga seksida ikka sobib eksole.

Eriti huvitav oleks see “eluke” sul siis, kui sa oma pikas lobas asendaksid sõna mees sõnaga naine ja vastupidi.

Proovi ja võid üllatuda.
Ja siis tule uuesti, ehk teine katse õnnestub.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 16:41; 13.06 19:04; 15.06 13:38; 15.06 15:49; 15.06 16:11; 15.06 18:10; 17.06 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav on see eluke ikka, ei taheta üksteise suhtes mingit vastutust võtta aga seksida ikka sobib eksole.

Eriti huvitav oleks see “eluke” sul siis, kui sa oma pikas lobas asendaksid sõna mees sõnaga naine ja vastupidi.

Proovi ja võid üllatuda.

Ja siis tule uuesti, ehk teine katse õnnestub.

Loomulikult käib see mõlema poole kohta, mina lihtsalt räägin enda seisukohast ja mul pole kombeks näiteks karja meestega samal ajal midagi arendada. Kohtamas käimine on loomulikult ilus periood ja miks mitte seda nautida aga aus võiks ikka olla ja mitte teisele inimesele valelootusi anda. Elu on üsna lühike, et seda raisata inimestele, kes sinuga samu asju ei taha, muud midagi. Kui mees/naine ei suuda olla konkreetne ja oma tundeid/mõtteid väljendada, ei hakka ta seda ka hiljem suutma ning tasuks varakult mõelda, kas soovitakse tulevikus sama kogeda.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 12:42; 15.06 14:15; 15.06 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtamas käimine on loomulikult ilus periood ja miks mitte seda nautida aga aus võiks ikka olla ja mitte teisele inimesele valelootusi anda.

Sa ei suuda vist süveneda.
Teemaalgataja ju mainis, et neli kuud. Tead sa ikka, kui palju on neli kuud?
See tähendab seda, et keegi ei tea veel, kas ta tahab abielluda või mitte, alles õpitakse üksteist tundma.

Mis pagna valelootusi? Keegi pole ju midagi lubanud ega valetanudki?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 16:41; 13.06 19:04; 15.06 13:38; 15.06 15:49; 15.06 16:11; 15.06 18:10; 17.06 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina naisterahvana poleks nelja kuu möödumisel sugugi veel kindel, kas tahan päris nn suhtes olla.

Mina naisterahvana jälle ütlen, et ma ei hakka üldse mingit niisama koosloksumist aretama, kui ma pole endas vastu võtnud otsust, et ma tahan selle mehega koos olla.
Inimesed on väga erinevad oma soovides ja seetõttu tulebki rääkida. Muidugi – sageli juhtub nii, et inimesed valetavad endale. Et ütleb küll, et võtab iga suhet kui lihtsalt loksumist, aga inimese käitumisest tuleb välja, et asi pole üldse nõnda. Ja vastupidi ka.

Tead sa ikka, kui palju on neli kuud? See tähendab seda, et keegi ei tea veel, kas ta tahab abielluda või mitte, alles õpitakse üksteist tundma.

Muidugi ei pruugi teada, kas tahad abielluda või mitte, aga seda võiks ikka teada, kas tahad inimesega veel koos olla või võtad iga päeva kui potentsiaalselt viimast ja oled valmis “uueks seikluseks”.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina naisterahvana poleks nelja kuu möödumisel sugugi veel kindel, kas tahan päris nn suhtes olla.

Mul küll selleks nelja kuud ei kulu, et aru saada, kas mees on tark, sõbralik, asjalik, puhas, töökas, vaimukas ja hooliv ning kas ta tahab mind endale abikaasaks terveks eluks. Nii aeglane ma nüüd ka pole. Enda otsus sünnib ju sekundi murdosaga, ilmselt oluliselt varem. Kui minu otsus poleks varem valmis, ma ei viitsiks ju jännata mingi arusaamatu tolvaniga NELI kuud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 16:12; 15.06 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu otsus poleks varem valmis, ma ei viitsiks ju jännata mingi arusaamatu tolvaniga NELI kuud.

Kõik ei ole sellised koheotsustajad, enamus ikka kõigub millegi vahel.
Loe näiteks seda: https://foorum.perekool.ee/teema/kas-sobib-pereinimeseks/

Seal ta teab, et pole sobiv inimene, aga ikkagi unistab, et mittesobivast ehk SAAB sobiv.
Women, youknow.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 16:41; 13.06 19:04; 15.06 13:38; 15.06 15:49; 15.06 16:11; 15.06 18:10; 17.06 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu otsus poleks varem valmis, ma ei viitsiks ju jännata mingi arusaamatu tolvaniga NELI kuud.

Kõik ei ole sellised koheotsustajad, enamus ikka kõigub millegi vahel.

Loe näiteks seda: https://foorum.perekool.ee/teema/kas-sobib-pereinimeseks/

Seal ta teab, et pole sobiv inimene, aga ikkagi unistab, et mittesobivast ehk SAAB sobiv.

Women, youknow.

No see on juba muidugi jah teine teema, ohh neid naisi küll 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 12:42; 15.06 14:15; 15.06 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see on juba muidugi jah teine teema, ohh neid naisi küll ????

Eks kuskilt otsast on tegelt mehed samasugused, aga nad on osavalt selle lihtsalt “naiselikuks” tembeldanud ja vaikivad tõest.
Mis on see, et inimesed ongi sellised.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 16:41; 13.06 19:04; 15.06 13:38; 15.06 15:49; 15.06 16:11; 15.06 18:10; 17.06 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks sõbranna kes tiksub juba 4 aastat niimoodi! Mehega nad koos ei ela ( korra proovisid kuu aega neil oli mingi räme tüli nii, et asjad lendasid ja siis kolisid lahku jälle ), sest sõbranna boyfriendile ei meeldi sõbranna teismeline tütar ( loe: nad ei saa läbi ). Käivad koos reisidel, pidudel, üritustel. Samas see mees paneb vahepeal kõrvalt ka, kõik teavad seda aga sõbranna on nagu roosade prillidega. Tundub, et neile meeldib nii.
Aga mina sinu asemel ilmselt küsikski ilusti ja otse ta käest küsimused mis su pead vaevavad. Suhtlus on suhte alus 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega, ma soovitaks (mehena) teemaalgatajale oma “ummikut” isegi ehk varjata; see on muidugi vana ja klišeelik, aga siiski rohkem toimiv, kui see, et kogu tundetulv mehele pähe valada.

100%. Muidu oled pärast süüdi, et panid mehe otsustama ja tema tegi vale valiku, sest tundis end surve all olevat. Lahutate 10 aastat hiljem ja siis kuuled, kuidas sa sundisid teda endaga suhtesse astuma.

Usu, mees ütleb, kui mees sind päriselt endale tahab. Kui minu tagasihoidlik mees sai hakkama, saab sinu oma ka.

Just. Minu mees, kellel oli enne mind 2 suhet üldse, suutis mind endale rääkida, kuigi ta üldjuhul naisterahvastega rääkides suutis ainult punastada. Kui ikka tahab, siis saab hakkama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen selge piiri. Kohtamised on kohtamised ja ööbimisega koosolemised juba teine asi ja mul on õigus vastustele, kui mul on küsimused. Ja on ikka õigus küsida küll, et mis seis on peale 4 kuud. Kui mehele küsimus ei meeldi, kõnniks minema. Mul pole aega oma elu raisata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehele küsimus ei meeldi, kõnniks minema.

Ära muretse, kui mehele küsimus ei meeldi, aga seks meeldib, siis tekib temas kohe luuletaja, kes su maha rahustab.

Pealegi, pole teemaalgataja seisundis olles (“on tekkinud väga sügavad tunded tema vastu“.) seda minemakõndimist just kõige lihtsam teostada.
Kui just läbilõhki mõistuseinimene ei ole.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 16:41; 13.06 19:04; 15.06 13:38; 15.06 15:49; 15.06 16:11; 15.06 18:10; 17.06 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mäleta, et oleksin oma abikaasaga suhte alguses rääkinud, et nüüd oleme paar vms. Kui käite koos, siis oletegi ju koos. Kui kahtlused on, siis sa ilmselt oled valmis juba järgmisele levelile minema ja kahtled, kas mees on selleks valmis. Ma siiski otse ei küsiks – imelik kuidagi. Kuna vahel ka ööbite üksteise juures, siis peale sinu juures ööbimist võiksid öelda, et tule täna ka, tahan kaissu vms. Ja sedasi lõpuks oletegi mitmeid öid järjest ja mingi x-aja pärast kingid korteri võtme. Mina olen pikaajalises suhetes sattunud sellise mehe otsa, kellel oli tundeid raske avaldada – olen paraku ise samasugune. Kurgus pressib armastuseavaldus, aga suud lahti ei julge teha. Piuksun siis ainult, et “oled nii kallis”.
Samas on neli kuud piisavalt pikk aeg ja selle aja jooksul on püsisuhtes olles vanemaid tutvustatud (no viienda kuu ajal ikka vast). Kui sul veel pole, siis kohe-kohe ehk tuleb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub asjaoludest. Kui oled 20ndates ja tunned, et veel on aega rahulikult ringi vaadata, siis võid vabalt võtta ja vaadata, kuidas suhtlemine mehega sujub. Kui oled 30ndates ja tunned, et soovid stabiilset, kindlat suhet, kooselu, perekonda, siis võiksid teha ettepaneku, elada 3-4 päeva kummagi juures. Siis saad juba parema ülevaate ja näha, milline oleks teie omavaheline läbisaamine, käitumine, suhtumine, harjumused igapäevaselt, argipäevastes muredes ja rõõmudes. Kui kõik klapib oleks edasi juba lihtsam kokku kolida ja kui mitte, siis edasi liikuda. Kui soovid on erinevad, siis aega raisata ja oodata pole ka mõtet.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe käitumine,kuidas tõlgendada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.